cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?

Aizsāka Sinepe 

kâdi tik emaili te netiek izmantoti (tas par personâm kas piedâvâ parunâties).
...puce ciniska... figeju... kaadai gan psihotraumai jaabuut, lai taa uztvertu...
esmu mâcîjusies psihiatriju un zinu, ka rudenî mçdz bût daþâdu slimîbu paasinâjumi.
tâpçc ne uz vienu neapvainoðos, varbût, uzbrukums man sniedza kâdam patiesu baudu un uzlaboja garastâvokli ðajâs lietainâs dienâs.

paldies tiem, kas uztver visu adekvâti :)
tuuliit Tu puce dzirdeesi, ka pashai Tev slimiiba ;-)
es jau zinu savu slimîbu... altruisms un tolerance smagâ formâ :)
neârstçjami :)
Eh puce ;-( Un veel kritikas truukums arii ;-(

;-)))))))))))))))))
zinu vairaakus cilveekus, kas lasa sho forumu un nereizi nav te psoteejushi, un nez vai kaadreiz arii postees, regjistreejushies ir, lietotaaja vaardi ir, jociigaas e-apsta adreses arii ir, kuras nekad netiek paarbaudiitas un pats smiekliigaakais, shiis personas ir ljoti pat lietas kursaa par to, kas te notiek

nu, ja paraadaas jauni posteetaaji, varbuut noteikumu paarkaapeejus paraveet? Lai daudz nezobojas, jo ja daudz zobojas agrak vai veelaak jaaiet labot zobi, un tad gan, labaak pie paziistama, jo svariigi, lai proteezes labi ieliek
lai tak dzîvo - ja ðâdas ir vienîgâs reizes kad cilvçks spçj pârvarçt bailes "publiski izteikties" rakstot forumâ - nu lai tak viòiem tiek :)
Tâpat tâdus îsti pierç neviens neòem.
diezgan nepatiikami citur lasiit: "es vairs neeju uz dr.lv forumu, tur kaut kaads seksa forums vairs tikai" vai "neeju uz dr.lv tur visaadi idioti kaut ko bezteemaa laadee"

itkaa siikums, bet nepatiikami
Bet Tu par saturu neatbildi, tâ kâ take it easy.
osis:


nu bet kad godîgi mçìini k-ko pa tçmu postçt, sanâk tâ, kâ sanâk :(
sen man bija man doma apmekleet higieenistu, visu laiku taisiijos taisiijos. Tad vienu reizi noleemu paklausiit aarzemju forumaa rakstiitajam un izmazgaat vienreiz zobus ar 5 pilieniem MMS - uzpilinot tos uz zobubirstes. Rezultaats - absoluuti tiira mute, nekaads zobakmens nekaadi smaganu iekaisumi vairs nav manaami, zobu virsma kljuvusi ideaali gluda un slidiiga. Un tas viss ar vienu - 5 min proceduuru. Bakteerijas saskaroties ar MMS mirts momentaa, mute kljuust tiira un svaiga. Piebildiishu tikai to ka MMS nopirkt nevar tas ir pasahm jaauztaisa un galvenokaart to lieto mikrobu izniicinaashanai un organisma detoksifikaacijai. bet nu tas taa, ja nav kur naudu likt var iet arii pie higieenista un mehaaniski to zobakmeni zaagjeet nost.
kas ir MMS?
Kâ noteikt, ka baktçrijas ir miruðas? Kas dod tâdu slçdzienu?
Derçtu gan jau kâds lîdzeklis tipa tualetes podu tîrîðanai no kaïía nogulsnçm:)
plants:

pçc skaòas - pirms nomirt, tâs kliedz skaïâ balsî ;)
un ja tâ bûs bijusi koma vai letarìiskais miegs? Vai baktçrijas, kas pabijuðas komâ spçj vairoties?
paarlasot to tekstu liekas ka buus arii jaamaina zobubirste peec taas vielas uzpilinaashanas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 4?
Ziņa: