Bezizeja...

Aizsāka existential fool 

Re: Bezizeja...
18.05.2010 21:27
blueberry, tas gan! Mūzika ir viena sasodīti laba lieta :)
R.
Re: Bezizeja...
06.06.2010 03:25
es saprotu kā tu jūties.
Re: Bezizeja...
08.07.2010 21:03
Everythings so fucked up!

Mani vislaik nepamet sajūta, ka esmu sava ķermeņa vergs. Es gribu to iznīcināt, bet primitīvie izdzīvošanas instinkti ir daudz stiprāki par apziņu. Sasodīts. Un tā nebeidzamā vientulība. Njā, būt dzīvam ir vissūdīgākā lieta pasaulē.
Re: Bezizeja...
08.07.2010 21:06
Labi, ka man ir bišku alus, vismaz daļu bēdu būs kur remdēt. :)
Re: Bezizeja...
08.07.2010 21:11
Bet vispār- kāda jēga visai šiatai bezjēdzīgajai cilvēka eksistencei. Es neredzu absolūti nekā, kā vērts būtu dzīvot. Viss ir tukšas ilūzijas, meli un izlikšanās. Piedrāzt visu!
nicemice
Re: Bezizeja...
08.07.2010 22:04
existential fool tu esi pats savs lielakais ienaidnieks, sava prata vergs. Neko originalu jau nepateicu, bet tads ir mans secinajums. Un jap - mulkis ari tu esi.
Re: Bezizeja...
08.07.2010 22:57
Tev labi :) .... vismaz alko paliidz! :))) Man pat tas vairs neliidz..........
Re: Bezizeja...
08.07.2010 23:04
Tikko mazo noliku guleet.... esmu nomociita liidz nespeekam.... pa shiim dazaam stundaam.... (vakaraa peec darba)..... ar pirmdienu atvalinaajums meenesi.... Kaa iztureesu, nezinu... tagad taads nespeeks (gan gariigi gan fiziski), ka jau peec stundas ar mazo juutos kaa akmens maisus staipiijusi visu dienu... :( Es vinu loti miilu, bet man nav speeka... Mamma grib aizvest mazo uz laukiem... arii taapeec lai pa so laiku nostabilizeejas man garastaavoklis, bet man aizdomas, ka bez meitinas buus veel sliktaak :((((((( Es negribu laist vinu prom... man jaajuut vinas klaatbuutne, jaadzird elpa naktii, jaaredz vinas jauko smaidu, jaadzird smieklus.... citaadi padosos.... :(
321
Re: Bezizeja...
08.07.2010 23:16
Janetty -mācies palaist meitu un mācies atpūsties.
Re: Bezizeja...
08.07.2010 23:29
321
Uz so briidi es to neprotu... man bail, ka saaksies histeerija, kad buus jaapavada meitina.... un peectam veel dzilaaka depresija un tad - stacionaars - man no taa paniskas bailes... Pagaajsgad taa bija.... protams, meitinas prieksaa neraudaaju... savaacos, bet toreiz man paliidzeeja zaales.... paslaik "paarejas periods"........... man bail, ka skirsanaas mani novediis liidz sabrukumam....
321
Re: Bezizeja...
08.07.2010 23:35
Pirms pāris mēnešiem arī man tā bija neiedomājama situācija. Tieši tā kā Tu raksti. Tev nav bail palaist meitu, Tev ir bail palikt vienai ar sevi. Neuztver to kā šķiršanos. Vēlreiz saku - mācies palaist!
Re: Bezizeja...
08.07.2010 23:41
jaa.... man bail palikt vienai ar sevi....
321
Re: Bezizeja...
09.07.2010 00:02
Baidies, bet paliec. Viegli nebūs, bet vērtīgi. Atdod kādam visus zāļu krājumus. Atstāj tikai dažām dienām, ja nu sadomā indēties. No 3 gadu vecuma bērnam jāpavada vairāk laika ar tēvu. Tēvam jābūt tam, kas bērnu ieved sabiedrībā, socializē. Nenodod viņai mantojumā savas fobijas. Ļauj būt ar citiem. Nekontrolē, lai kā vēlētos. Uzticies.
Re: Bezizeja...
09.07.2010 08:50
nicemice Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> existential fool tu esi pats savs lielakais
> ienaidnieks, sava prata vergs. Neko originalu jau
> nepateicu, bet tads ir mans secinajums. Un jap -
> mulkis ari tu esi.

Nu jā- gan ķermeņa, gan prāta vergs. Patiesībā mēs visi tādi esam, tikai daži dzīvo ar ilūziju, ka viņi kaut ko kontrolē.



Edited 2 time(s). Last edit at 09.07.2010 09:07 by existential fool.
nicemice
Re: Bezizeja...
09.07.2010 11:32
existential fool - ko vecaki par tavu neko nedarisanu saka? cik sapratu tiesi vinu del tev ir SF.
Re: Bezizeja...
09.07.2010 11:46
Ko viņi var vairs teikt? Kādu laiku meģināja ieviest sankcijas, bet ko tu padarīsi kad cilvēks neko nedara un fiziski iznīkst istabā. Nedos ēst? Nu ja. Viņi sāka saprast, ka lieta ir diezgan nopietna. Es eju pie doka, bet nekādu dižu rezultātu.

Un tieši tā- ne jau es pats sevi sačakarēju, tas gulstās uz viņu pleciem. Šī visa situācija ir tik nožēlojama un stulba, ka izeju es neredzu. Mans mērķis pašlaik ir atrast veidu kā nogalinat sevi un atbrīvot visus, ieskaitot mani, no šīm nevajadzīgajām ciešanām.

Un mani vecāki jau patiesība arī nav vainīgi, ka neko nerubīja no bērnu audzināšanas. Tās problēmas nāk jau no paaudžu paaudzēm.
Re: Bezizeja...
09.07.2010 12:00
Kā izpaudās viņu nepareizā audzinšāna? Tev ir brāļi, māsas?
Re: Bezizeja...
09.07.2010 12:04
dažkārt jau nevajag nekādu "nepareizo" audzināšanu... māte vienkārši ir trauksmaina, nepārliecināta par sevi un pēc laika bērns tāds pats. viss.
Re: Bezizeja...
09.07.2010 12:17
Viss notikās tieši tā kā Runcene saka. Plus vēl mate bērnībā, jaunībā tika morāli terorizēta. Tēvs konkrētakais alkāns, kam visi pie vienas vietas. Nu tā kaut kā visas zvaigznes sakrita neveiksmīgi priekš manis.
Re: Bezizeja...
09.07.2010 12:41
Visas tās mūsu figņas nāk no bērnības. Tikai tas nav iemesls sevi norakstīt. Esam pieauguši un meklējam paši izeju, pagātni neizmainīsi.
Jau sen "neapraudu" savu sūro bērnību. Tā bija laba mācība, ko vecāki var bērnam nodarīt. Un esmu baigi lepna, ka ar maniem bērniem viss kārtībā. Īstenībā man ir izdevies lauzt paaudžu lāstu.
Re: Bezizeja...
09.07.2010 13:08
depresīvas mātes savas meitas uztaisa par perfektām sevis kopijām (mani pārņem dusmas, kad vēl joprojām ļaudis runā par bioloģisku iedzimtību, nesaskatot kopsakarības); bet diemžēl puišiem viņas liek būt par ideālajiem pseidopartneriem, kādi viņu vīri nav, bet tā nasta, kas dēliem tādā gadījumā jānes, ir krietni par lielu priekš bērna. un krietni smagāka. tāpēc arī fūlam (un citiem foruma puišiem) ir biku lielāks izaicinājums nekā foruma meitenēm, bet viņš to negrib uzņemties, vismaz pagaidām ne, bet ceru, ka viņam tomēr izdosies.

par šādu māšu dēliem ļoti daudz raksta Viesturs Rudzītis. varbūt tas kaut kā uzrunā. tomēr vecis spriež, nevis vēl viena sieviete.
fox
Re: Bezizeja...
09.07.2010 13:10
To Existential fool: Tu raksti, ka pašlaik mērķis ir atrast veidu kā sevi nogalināt. Tā tiešām ir taisnība? Tu meklē kaut kādus veidus, vai kā Tu to domā? Un ko Tavs dakteris saka par to ko Tu meklē? Un, vai Tavi vecāki Tev tā darīja pāri, ka Tu gribi sevi tagad nogalināt?
Vēl, Tu raksti, ka tas gulstas un viņu pleciem, jo ne jau Tu visu sačakarēji. Bet tad jau viņi ir vainīgi, kāpēc tad nogalināt sevi? Mirsi tāpēc, ka viņi Tev dzīvi sačākrēja? Kāpēc Tu neej prom no cilvēkiem, kas neprot audzināt bērnu un čakarē dzīvi? Kāpēc Tu dzīvo ar viņiem kopā?
Re: Bezizeja...
09.07.2010 13:18
fox
No Tevis rakstītā var secināt, ka EF jānogalina vecāki, nevis sevi!
Re: Bezizeja...
09.07.2010 13:28
Runcene
Es tomēr uzskatu, ka patiesība ir kaurkur "pa vidu", jeb jāmeklē "zelta vidusceļš"..... Kāpēc vienai mātei izaug bērni gan ar gan bez depresijas? Pat dvīņi (pazīstu 2 pusaudzes)... viena sabiedriskāka, otra jūtīga, kautrīga..... Domāju, ka otrā vairāk pakļauta stresiem utt.... Kāpēc abiem vecākiem dzērājiem izaug dzīvespriecīgs, sabiedrisks cilvēks? (reāli piemēri).... Es tomēr uzskatu, ka cilvēki piedzimst ar dažāda stipruma nervu sistēmu (ja tā var izteikties), un cilvēki ar vāju nervu sistēmu ir vairāk pakļauti stresiem, depresijām u.c. nervu slimībām....
fox
Re: Bezizeja...
09.07.2010 13:31
Vai tiešām? Es domāju, ka neviens nav jānogalina. Un plānot nogalināt sevi, arī ir plānot nogalināt cilvēku. Ja kāds plāno nogalināt citu cilvēku, tad visi ir šāusmās, neviens ar tādiem plāniem nedalās, ja cilvēks raksta vairākas reizes, ka grib nogalināt sevi, tad es secinu, ka tā ir taisnība. Vai tam nevajadzētu pievērst uzmanību????
Re: Bezizeja...
09.07.2010 13:32
Nav patiesība pa vidu; tas ir izpētīts un laimīgā kārtā zinātniski pierādīts.

katrs gadījums ir individuāls, dvīņi, starp citu, ir ļoti pētīti, tieši tāpec, ka vienam bērnam probēmas ir, otram nav. katram bērnam ģimenē ir sava simboliskā loma. varonīgie un dzīvespriecīgie alkoholiķu bērni vispār ir atsevišķs stāsts; cilvēki- klauni, kas neapzināti visu laiku iepriecina savu māti, kalpo visur un visiem, bet pilnīgi nemaz un nekad nedomā par sevi.

dzīvesprieks nav vienmēr garīgās veselības rādītājs, tas ir sen novecojis priekšstats.

nav, nav dažāda sipruma nervu sistēmas. turklāt tās "vājās" ir iespējams mainīt. ja jau būtu iedzimts, tad nevarētu.

varbūt vajag kaut ko palasīt par šo tēmu, un ne tikai ru. valodā, bet dažkārt jau ir izdevīgāk domāt, ka tas ir iedzimts, jo tad var neko nedarīt. psihiatriem arī šitā iedzimtības ideja dikten patīk.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.07.2010 13:37 by Runcene.
Re: Bezizeja...
09.07.2010 13:43
Es arī par šo tēmu esmu lasījusi un piekrītu tiem autoriem, kuri uzskata, ka nervu sistēma tāpat kā citas cilvēka sistēmas var būt vajāka vai stiprāka.... Bet tas nenozīmē, ka nekas nav jādara sevis labā.... jāarstējas tāpat kā , piemeram, sirds, plaušu utt. slimniekam (vienalga - vai tā ir psihoterapija, medikamenti, pašiedvesma .....)...
Re: Bezizeja...
09.07.2010 13:45
psihodinamiskās psihoterapijas rezultāti, piemēram, ir mērāmas lietas. ievadi google kaut "pozitronu emisijas tomogrāfija", un tur var gana daudz izlasīt, kā tiek mainītas "iedzimtās vājās nervu sistēmas". neirozinātne pēdējā laikā ir baigi attīstījusies. un tur nav tāds frāzes kā "amerikāņu zinātnieki domā", bet ir izanalizētas pārmaiņas visos sīkumos, ārstu žurnālos ar visiem attēliem.

es varbūt gribēšu uzskatīt, ka sirds atrodas tur, kur naba... tās nav lietas, ko nespeciālistiem vajadzētu balstīt uz ticību.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.07.2010 13:56 by Runcene.
Re: Bezizeja...
09.07.2010 13:49
jautājums, kādi tie speciālisti ir... ja viņi arī vnk runā "ticu" līmenī, tad tas nav suņa s. vērts. ja tas ir iedzimts, tad tur nekāda psihoterapija nelīdzētu.

ar pašiedvesmu ģenētisku kļūdu nevar izārstēt.

ok, bezjēdzīgi strīdi...
Re: Bezizeja...
09.07.2010 14:05
Kāpēc nelīdzētu, ja cilvēks piedzimis jūtīgs, vērsts uz sevi, kautrīgs? Es te nesaskatu nekādu pretrunu.... Jau zīdaiņiem nervu sistēmas darbība ir atšķirīga...jau tad, kad šīs pasaules apstākļi vēl nepaspēja ietekmēt... ja nu pašas dzemdības....vai grūtniecības periods...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 16?
Ziņa: