Bezizeja...

Aizsāka existential fool 

Re: Bezizeja...
09.07.2010 14:13
iedzimst temperaments...
Re: Bezizeja...
09.07.2010 14:34
"Piedzimu" - bailīga, kautrīga, nekomunikabla (sociofobe), maliņā stāvētāja.
Izrādījās - enerģiska dumpiniece (tai nozīmē, ka pofig, ko citi padomās), bez kompleksiem, līdere, pat izcila komunikācijā un ļoti patīk cilvēki.
Nekāds sakars ar "vājiem nerviem".
Par temperamentu piekrītu.
Re: Bezizeja...
09.07.2010 14:37
Ok, lai temperaments! Bet tas lietas būtību nemaina - vienalga ir civēki, kurus stress jau kopš dzimšanas mazāk ietekmē un citus - vairāk....
Re: Bezizeja...
09.07.2010 14:57
maina lietas būtību, turklāt ļoti.

ietekmē stress tā, kā ietekmē māti.
Re: Bezizeja...
09.07.2010 17:15
Mātes psiholoģiskais stāvoklis ietekmē sīko nenormāli! Ja māte ir depresīva un jūtās nedroši, tad viņa nodod informāciju sīkajam, ka ir jābaidās- pasaule ir bīstama vieta u.t.t. Tas ietekmē vairāk kā visas iedzimtības.

Kaut kur Bulgārijā vai kur, īsti neatceros, bet par to bija baigi liels skandāls, bija bērnu nams, kurā bija zīdaiņi, bet personāls bija nepietiekams un sīkajiem netika pievērsta nekāda uzmanība- tie tika tikai pabaroti un nomainīti autiņi. Pārējā laikā neviens nelikās ne zinis. Un kā smejies kā ne- vienalga kādam kura iedzimtība- pilnīgi visi pēc tam bija autiski un nekad neskatījās cilvēkiem acīs un pat neprata nolasīt emocijas no citu cilvēku sejām. Nekad nesmaidīja u.t.t. Viņi bija sabeigti uz visu atlikušo mūžu. Visi garīgi atpalikuši.
mad zvilnēdams
Re: Bezizeja...
09.07.2010 18:35
...ne jau velti žīdi izauklējuši pstrpijas dižo monstru...vainīgs visās nelaimēs ir cic...:)
Re: Bezizeja...
09.07.2010 18:40
nav vainīgs, nav.

pats ir atbildīgs. nav nācies dzirdēt, ka cic...

bet to, ka bērni ir vecāku spogulis, ne jau nu žīdi vienīgie zina.
mad ēdot zemenes
Re: Bezizeja...
09.07.2010 19:14
...ak ta pac gan...eksistencialais duraks, eku, citās domās...:)..vēl te daži nepārtraukti apraud ar salauztām koka rotaļlietām pavadītos gadus...:)

...kas par modi - meklēt vainu...
Re: Bezizeja...
09.07.2010 21:00
mīļie cilvēki, cik man ir pašlaik sūdīgi.. jaunu tēmu negribu cept, bet kkur man to ir jāuzraksta. pusgadu biju dzērusi AD, tagad uz savu galvu samazinu devas, jo gribu nokāpt no zālēm, nevaru atļauties izdot vairs naudu zālēm, kas man nemaz tik ļoti un nepalīdz. devas itkā samazinu pakāpeniski, bet laikam pārāk strauji, es nezinu.. ķermenis kā pie elektrības pieslēgts, vislaik tādi kā elektrības sitieni izskrien cauri, un tāda tirpuma sajūta. šodien jau vemt gribas.. galva baigi sāp. neko sakarīgi padomāt nevaru. saprotu, ka tas viss pāries, bet nu tagad ir kā ir..
Re: Bezizeja...
09.07.2010 21:02
Neviens cilvis neveido pats savu personību. Tas, kurš iedomājas, ka to dara- ir prātu izkūkojis. un iespējams pašlaik ēd zemenes... :)))
Re: Bezizeja...
09.07.2010 21:05
Rozy, tā viņš ir ar tām tabletēm. Samazini pakapeniskāk. Citi pat ar žileti katras nākamās dienas tabletei norīvē bišku- tik pat pakāpeniski.
nicemice
Re: Bezizeja...
09.07.2010 21:10
existential fool var redzēt, ka pat nevēlies neko mainīt. Laikam pārāk ērti esi iekārtojies. Un tev ir savs viedoklis - O jā!!! Tikai tas tavs viedoklis tev traucē nevis palīdz... ar tādu attieksmi kā tev - sorry..
Re: Bezizeja...
09.07.2010 21:18
nicemice, Tev lielā mērā taisnība. Bet es neteiktu, ka esmu baigi ērti iekārtojies. Nekad mūžā man nav bijis vēl sliktāk- ne kad mācījos vai strādāju, vai dzīvoju patstāvīgi. Tagad es esmu ellē. Un viedoklis manējais par dzīvi un visu eksistenci tiešām mani tikai gremdē. Njā. Tā tas ir. Destrukcijas ceļš.
Re: Bezizeja...
09.07.2010 21:38
Bet pozitīvais ir tas, ka reiz es būšu miris, un visi parējie arī un viss šitais tizlais murgs būs beidzies. Man pat grūti noticēt- cik visa ši dzīve ir bezjēdzīga, stulba un vienkārši debīla!
Re: Bezizeja...
09.07.2010 21:48
Rozy

var iet pie valsts doka un dabūt zāles ar atlaidi. tikai es nemāku teikt, cik tā liela. tas ir tad, ja problēma ir tikai nauda.

ko citādi darīt: daudzi tā dzīvo... ir ļaudis, kam nekas īsti nelīdz, ir ļaudis, kam stipras blaknes. ej ārā, staigā, sēdi ezerā, kusties, cik vien vari. pameditē, ja proti. ja neproti, iemācies.

ja Tu negribi lietot zāles tāpēc, ka vienkārši negribi x iemesla dēļ, ar kaut kādiem nelabumiem būs jāsadzīvo. citi neiet pie ārsta, jo jābaro bērns, bet darba nav... daudzi tagad ir neapskaužamā situācijā, tas gan droši vien neiedvesmo, bet nu skaidrs ir viens: Tev ir kompānija.
Re: Bezizeja...
09.07.2010 22:09
Pie valsts doka atlaide paslaik 50% , smagaakiem slimniekiem (shizofreenija?) - bezmaksas.... Bet tas tajaa gadiijumaa, ja slimiiba atkaartojas peec doka noteiktaa aarsteesanas kursa....
Re: Bezizeja...
09.07.2010 23:03
Labu nakti visiem! Laiks iet čučāt.
mad atkal ēd zemenes
Re: Bezizeja...
09.07.2010 23:19
...rozy, no šīm sajūtām neviens nemirst...lomkas, odnako...:)...nekas briesmīgs...salīdzini sajūtas ar saaukstēšanos un nomierinies...kgan psiholoģiski šo te štelli paciest ir grūtāk...
Re: Bezizeja...
09.07.2010 23:21
pie valsts daktera neiešu jo nevaru pieļaut situāciju, ka tieku ierakstīta tajos sarakstos.. mana profesija to nepieļauj. tāpēc tagad jāpamokās, jāpaskatās, kā vispār būs bez zālēm, un tad kad būs normāls darbs un sapelnīšu naudu vismaz veselībai, tad jau vienmēr var iet pie kāda privātārsta. tad redzēs.. bet nu šodien ir galīgi čābīga sajūta. un vēl tas karstums.. galīgi nepanesu. draugs man saka, ka tagad notiek kaut kādas magnētiskās vētras vai kas tamlīdzīgs, un ka tas var ietekmēt arī psih stāvokli, esat par to ko dzirdējuši?
Re: Bezizeja...
10.07.2010 11:26
es nezinu par vētrām, bet ja Tu mēģini pārtraukt zāles, tad karstums laikam gan to sajūtu neuzlabos...

ja esi pieņēmusi tādu lēmumu kā esi, tad vienkārši jāmēģina izturēt.
Re: Bezizeja...
10.07.2010 17:31
I'm soooooosooooo fucked up...

damn...
Re: Bezizeja...
10.07.2010 17:33
Šī eksistence vienkārši nav vairs izturama.
,
Re: Bezizeja...
10.07.2010 23:01
es ar apsveru domu visu beigt. ir idejas, kā nesāpīgāk? :)
mad ieinteresēts
Re: Bezizeja...
10.07.2010 23:32
...vai ņemsi vērā?...
Re: Bezizeja...
10.07.2010 23:41
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Neviens cilvis neveido pats savu personību. Tas,
> kurš iedomājas, ka to dara- ir prātu
> izkūkojis. un iespējams pašlaik ēd zemenes...
> :)))


Jā. Ilgus gadus to veidoja citi (manējo), bet kaut kad taču pienāk laiks, kad jāsāk domāt ar savu galvu...un es ēdu zemenes. Būtu jocīgi, ja es neēstu:D
mad smaidīgs
Re: Bezizeja...
10.07.2010 23:48
...O... :)
Re: Bezizeja...
11.07.2010 00:55
strawberry

Drīzāk pienāk laiks, kad rodas ilūzija, ka Tu "domā" ar savu galvu. Ja programma ir izveidota A saskaitīt ar B, tad tā protams to dara, bet neko vairāk tā nesaredz.
Re: Bezizeja...
11.07.2010 01:00
,

Visas vieglās metodes ir aizliegtas un nav parastam cilvēkam pieejamas. Militāristiem, mediķiem- tiem gan. Neesi viens no šamējiem? :))
Re: Bezizeja...
11.07.2010 12:10
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> strawberry
>
> Drīzāk pienāk laiks, kad rodas ilūzija, ka Tu
> "domā" ar savu galvu. Ja programma ir izveidota A
> saskaitīt ar B, tad tā protams to dara, bet neko
> vairāk tā nesaredz.


Saredz, ja vēlas un meklē.
,
Re: Bezizeja...
11.07.2010 13:10
varētu pārēsties fenazepāmu. ko sakat, suicīdologi?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 21?
Ziņa: