Veìetatîvâ nervu sistçma

Aizsāka Jupis 

Runèuks
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 08:01
raba

Pasaki lûdzu, kur to tçju var nopirkt. Man arî vajadzçtu, jo íîmiskâs zâles ðajâ jomâ nepanesu.

Jau iepriekð liels paldies!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 10:48
to Runèuks
Uzmanîgi ar tçju. Nezinu kâpçc, bet pie depresijas nedrîkst lietot neko balderiânu saturoðu. To man teica dakteris, kas âtri ar zâlçm no klimaksa depresijas krîzes izvilka. Viòð gâdâja, lai nebûtu blakusparâdîbu, kâ arî par to, kâ pârtraukt zâles dzert. Bija gan jâzvana viòam 1-2x dienâ un jâstâsta, kâ jûtos.
Runèuks
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 11:34
Alstere

Man jau no tiem antidepresantiem parâva uz veìetatîvo distoniju, respektîvi, vakaros reibst galva, sirds kâ negudra sitas, naktîs pamoþos no nenormâlas svîðanas, miegs normâls vispâr vairs nav, guïu lîdz 2 vai labâkajâ gadîjumâ lîdz 3 un tad viss lîdz rîtam augðâ. Kâ no tâ murga tikt vaïâ bez zâlçm, dzîveisveidâ nezinu ko var mainît, it kâ viss okei.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 11:48
Runèuks
Bet kâpçc tad, ja vairs nelieto antidepresantus, tas murgs turpinâs?
Zâles ir kruíis, bet reizçm tâs nepiecieðamas. Izârstç ps.t.
Man no jaunâs paaudzes antidepresantiem neviens nelîdzçja, bet slikti ar nebija.
Tai depresijai, kas (nu jau gadiem esmu vesela) nebija vajadzîgs ps.t., klimakss pie vainas, kad pat veselâm sievietçm ir sûdîgi. Man doks palîdzçja ar "parastu vecâs paaudzes antidepresantu". Galvaenais ir shçma, kuru pamazâm piemeklç pçc pacienta reakcijas. Pçc nedçlas bija jau labi, pçc mçneða pavisam labi un zâles nevajadzçja vairs. Tagad viss OK.
Tev vajag ïoti labu ârstu.
Runèuks
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 12:05
Man jau deva laikam vecâs paaudzes antidepresantus no Lexotîna gulçju labi ja divas stundas, bet no Fluoksîna (atvaino ja nepareiz) domâju, ka infarkts klât. Es jau îsti nezinu, varbût tâs ir blakusparâdîbas nevis veìetatîvâ distonija. Bet nu jau ir pagâjuði divi meneði kopð pârtraucu lietot, bet vienalga ðie trîs simptomi ir saglabâjuðies, bet cik ilgi, kad tie varçtu pazust pavisam. Ârsts, mani "pasûtîja"divas mâjas tâlâk, sakot, ka tas man ir no kaut kâ cita, ai dusma ne pa jokam.

A ko nozîmç ps.t.?

Paldies
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 12:27
Ps.t = psihoterapeits:)))
Runèuks
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 12:30
Alstere

Varbût vari ieteikt kâdu labu psihoterapeitu!

Paldies
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 12:39
Ar ps.t. ir tâ - ja nerodas cilvçciskâ saskaòa, nekas nesanâks. Smalka lieta:))) tâpçc savçjo neiesaku. Man bija OK, citam varbût tâds cilvçku tips nepatîk.
Padarbini foruma meklçtâju, bûs n-tie ar visâm kordinâtçm, arî mançjais.
Vispirms padomâ teorçtiski, vai labâk strâdâtu ar vîrieti vai sievieti. Arî tas ir svarîgi.
Man dereetu viirietis, kas ir gejs. Nopietni. Ir taadi?
Runèuks
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 12:49
Alstere

Es Tev pilnîbâ piekrîtu, par to sapraðanos starp ârstu un pacientu. Bet stulbâkais jau ir tas, ka es pats nejûtu ka man bûtu nepiecieðama psihoterapeita palîdzîba, bet mani sûta cits ârsts, tâpçc es ðajos jautâjumos neorientçjos, jo nejûtu iekðçju nepiecieðamîbu. Ko Tu varçtu ieteikt uz ðâdu joku?

Paldies
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 12:55
Runèuks
Tad es Tev ieteiktu neiet pie ps.t. Jçga diez vai bûs. Tai jâbût arî paðas vajadzîbai un lçmumam.
Iesaku nepaþçlot naudiòas un aiziet pie daktera neirologa jeb laba terapeita, kas Tevi UZMANÎGI uzklausîs un palîdzçs. Arî pârbaudîs vai tas no nerviem vai nç.
Ilgi negaidi. Tas, ka neguli, Tevi pamazâm baigajâ stresâ un nogurumâ iedzîs.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 13:24
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 12:54 by Runcene.
Runèuks
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 13:30
Alstere

Paldies, ka uzklausîji un devi vçrtîgus padomus. Man tas viss saistîts ar vçdera pûðanos, vçl priekðâ kolonoskopija, tad jau redzçs kas par ðtelli. Bûs tas psihoterapeits vajadzîgs vai nç. Bet patreiz mani vairâk nomoka ðie trîs simptomi.

Paldies

Lai Tev arî turpmâk veicâs tikpat labi!!!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 13:39
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 12:55 by Runcene.
Runèuks
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 13:47
Runcene

Es jau labprât arî aizietu, bet nav tik spîdoðs finansiâlais stâvoklis, jo liekas, ka tie pakalpojumi ir diezgan padârgi un ja nu tomçr vçl kâdas zâles. Tâpçc jau ceðos sev lîdzçt kâ mâku - nestresot, nedusmoties utt. kâ saka - nevari mainît apstâkïus, maini attieksmi - tâ es cenðos. Bet es jau teicu, ka no viòiem neko nejçdzu, kâ piemeklçt, jo depresijas man nav, bet ir veselîbas problçmas ar vçderu, neatkarîgi vai ir kaut kâds stress vai nav, pûðas un viss, tâpçc îsti nesaproti, kâ viòð man palîdzçs. Iedomâjies - guïu vasarâ jûrmlâ - saule, zila jûra, gulbji, viegla vçja ðalkoòa, prieþu uzmundrinoðs gaiss (vârda vistieðâkâ nozîmç), a vçders pûðas, nu kur tur stress?
Anathema
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 14:07
Runcene>
psihoterapeits gejs ir Mâris Sants. Pavisam nopietni, bet neko vairaak nezinu.


Anathema,

Atklâtâ forumâ nepastâv nekâdas iespçjas aprunât. Viss ir izlasâms. Kâdu vâjo vietu tad aizskâru?
=========================
LASU un BRIINOS :PF
Kaa tik tu neesi sanitaare!?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 14:13
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 12:55 by Runcene.
Runcene, kad uzrakstiiju, ka man dereetu psihoterapeits gejs, es arii uzreiz iedomaajos, ka taads ir Maaris Sants un ka vinjsh ir maaciitaajs, kas noziimee arii iipashu pasaules skatiijumu, es domaaju, tas ir labi. Tachu vinja koordinaates laikam nekur nav? Un es esmu dzirdeejusi, ka laikam pamaataa vinjsh paliidz tikai gejiem?
þagata
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 14:31
Man ir aizdomas, ka runcene ir leZbiete. Vçl nemâku teikt par melleni -)))
Es neesmu:-)))
þagata
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 14:39
Nu to mçs vçl paskatîsimies ;-)
Un ko tad peec tam, zjagatinj?:-)))
Runèuks
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 15:26
Runcene

Visi izmeklçjumi ir okei, nekâdu pataloìiju nav. Es saku ka vçl priekðâ kolonoskopija, domâju, ka tur varçtu bût problçma. Nezinu ko pat domât! Bet nu apriebies tas viss lîdz lûpai.
anja
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 15:43
Vai tad vçdera problçmas arî attiecina uz veìetatîvo distoniju?
Man ir lîdzîgi kâ raksta Runèuks, burtiski ðausmas, kas darâs ar iekðâm, ne jau tikai pûðanâs vien, jau aizmirsies, kâ ir, kad vçders normâli iziet... Iztaisîju 2 endoskopijas, un viss vislabâkajâ kârtîbâ. Analîzes super labas. Nu, jâ, protams, tad jau tam ir jâbût uz nervu pamata, lai gan man principâ dzîvç ir tik maz stresu kâ reti kuram.
Bet ir gan trauksmes sajûta, gan reizçm elpas trûkums un sirds ïurinâs (es to vienkârði neòemu vçrâ, jo daudz sportoju, tâtad kâdas tur sirds problçmas). Bezmiegs.
Laikam jau tas viss ir no vienas un tâs paðas sçrijas.
Interesanti, ka ârsts tâm vçdera problçmâm ieteica antidepresantus (no depresijas man nav ne miòas), bet kaut kâ negribas zâles dzert, kur nu vçl tâdas.
Ko jûs, zinâtâji, vispâr sakât par antidepresantiem, vai tieðâm mazâs devâs viòus var uzskatît par pilnîgi nekaitîgiem?
Runèuks
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 15:48
anja

Vai tad Tev arî ieteicas vçderârsts dzert antidepresantus? Man jâ, un no tâ panesâs sirds ïurinâðanâs, svîðana un galvas reiboòi un vçl viss kaut kas, bet daïa ir pârgâjusi, tâpçc es nesaprotu kas tas ir, jo anotâcijâ bija minçtas kâ tâdas var bût arî blakusparâdîbas un es nespçju izðíirt kas ir kas? Tur jau tâ problçma, bet cik ilgi var gaidît, kad pâtries?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 15:51
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 12:55 by Runcene.
viens dr. kaa alternatiivu ieteica ''betamax''
anja
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 15:57
Jâ, ieteica, tieði gastroenterologs. Neatceros tikai nosaukumu, kaut kas uz z burta.
Bet es principâ zâles cenðos nedzert un vismaz pagaidâm atteicos. Jo îpaði tâdçï, ka pçc citu nostâstiem tâs blakusparâdîbas tomçr mçdz bût. Un tu saki, ka pat anotâcijâ tâ rakstîts.
Nu, man tâs visas lietas periodiski uznâk paðas no sevis, bet noteikti ne tik lielâ mçrâ, kâ ðeit cilvçki raksta. Nopietnas problçmas man tieðâm ir tikai ar tâm nelaimîgajâm kiðkâm.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 15:58
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 12:55 by Runcene.
anja
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
21.12.2005 15:59
Runèuk, tâtad no zâlçm sâkâs citas problçmas (t.i. iespçjams, no zâlçm), bet vai ar vçderu vismaz labâk palika?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 10?
Ziņa: