Veìetatîvâ nervu sistçma

Aizsāka Jupis 

Dace
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 13:37
Nee, es negribu slimniicaa, jo mani jebkuraa gadiijumaa suutiis tad uz Latviju, bet Latvijaa par slimniicaam ir diezgan druumi staasti dzirdeeti. Liekas, ka tur vareetu palikt tikai sliktaak.
Ir dazhi cilveeki, ar ko varu taapat parunaaties, bet ne "par teemu". Ir viirs, kursh gan katru dienu atrodas darbaa. Domas jau ir it kaa skaidras, tikai reaali speeka pietruukst atkal sanjemties. Liekas, ka atkal esmu nokritusi pashaa apakshaa.
Un par baileem - nevar saprast no aarsta, vai vinjsh negrib teikt, kas iisti notiek vai nesaprot. Vinjsh tikai pasaka - jaa, es zinu, ka ir gruuti. Bet mees varam pameegjinaat... Neviens nedod nekaadu ceriibu, nekaadu garantiju, pashai viss jaaizdomaa...
Dazhkaart domaaju, ka tas viss no taa, ka es esmu vienatnee, nestraadaaju, iipashi apkaart netuseeju...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 13:59
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:13 by Runcene.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 14:06
Par to pozitîvo domâðanu. Brînos,ka to vçl esmu saglabâjusi,jo,ja tâs nebûtu, ðâdus sû nemaz nevarçtu izturçt. Psiholoìiskas problçmas rodas tagad,kad tas viss notiek un galvenokârt no tâ, ka tas notiek,jo tas pamatîgi sit ârâ no sliedçm, no ierastâ dzîves ritma, nu vispâr jau noòem no trases. Esmu izanalizçjusi savu dzîvi krustâm ðíçrsâm, nu nav man to bçrnîbas traumu, despotisko vecâku un tml. Par bçrnîbu visjaukâkâs atmiòas un arî par daudz ko citu cenðos atcerçties tikai labo. Bet daþâdi triecieni dzîvç,lielâki un mazâki,tie tak notiek ar katru, tâpçc jau nav pçc tam psiholoìiski jâmirî nost. Kaut gan katram jau tâ emocionalitâte un nervu sistçma savâdaka. Tas,ka tâ nav lîdzsvarâ ir skaidrs, simpâtiskâ dominç pâr parasimpâtisko, bet kâ,lai nolîdzsvaro? Un arî hormoni varçtu bût pie vainas,bet tâ psiholoìiskâ pagâtnes analizçðana var tikai uzplçst vecas rçtas tiem,kam tieðâm tur,kas bijis. Es vairâk piekrîtu tiem,kas uzskata,ka jâdzîvo ir tagadnç un no kïûdâm ir jâmâcâs, nevis pie tâm jâatgrieþas un jâkavçjas.
Starp citu,tie daþi lîdzîgie,ko vçl pazîstu ir ïoti jauki un mîïi cilvçki( arî es ). Lûk tâ! Bet mçs esam nelaimîgi, ka ar mums tâ notiek!

Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 14:16
Tu rakstîji Runcene:

"Kaut vai tas vienkaarshais teiciens - uu, kaads mulkjis es biju agraak... Un tu skaidri redzi, ka tas cilveeks shobrid ir cits."

Droði vien nevajadzçtu sevi tâ apsaukât. Kâ tu domâ? Mûsu attieksme mainâs ik brîdi, iegûstot atkal un atkal jaunu pieredzi. Es sev saku tâ : tai brîdî es tâ domâju un darîju to labâko, kas man tobrîd bija iespçjams. Jo bez manas iepriekðçjâs piredzes es nebûtu tâ, kas esmu tagad. Un ceïð jau turpinâs.
mellene: ZELTA vardi! 8-)
Dace
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 14:26
Latvijaa tagad neviens nespiezh ziimogu uz pieres, ja cilveeks iet aarsteeties kaadaa kliinikaa? :)

Es gan sho variantu pagaidaam negribu pielietot...

Gribas tikai saprast, ka viss veel nav cauri, ka varbuut tomeer man veel tiek dota iespeeja kaut ko dariit lietas labaa...
klaudija
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 14:41
melleme malacis,viedi vârdi
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 14:43
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:14 by Runcene.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 14:46
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:14 by Runcene.
Dace
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 14:50
Kaadreiz jau taa attieksme taada bija - cik esmu dzirdeejusi - tikko tu kaut vai nedeelju vai divas kaut kur paaarsteejies, taa darbaa tev vairs nespiid iekaartoties... Vismaz normaalaa darbaa ar atbildiibu.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 15:03
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:15 by Runcene.
Dace
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 15:07
Nu ja... Kaut kur jaadabon speeki, lai noticeetu, ka viss tomeer buus labi, par spiiti visam...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 15:12
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:15 by Runcene.
Dace
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 15:17
Par to man prieks!

Jo patiesiibaa jau tieshaam bez pasha veeleeshanaas nekas nesanaak, dazhreiz pat naakas atjeegties sakaavee, tad jaameegjina piecelties atkal un atkal.
Gribeetos domaat, ka tas ir apmeeram taa - "slozhno, no mozhno!"
Agne
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 15:26
Bet vai nebuutu vienreiz taadiem ''doktoriem'' jaaatbild par vardarbiibu pret pacientiem...? Vispaar taa ir cienjas un goda aizskarshana!!!
Sabiedriibas lielaaka dalja ir shakaalju bars,kas gatavs vaajaakos saplosiit gabalos,kaa tik pashi eedushi & dzeerushi...
Domaaju,ka sabiedriiba kopumaa ir slima! -)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 15:26
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:16 by Runcene.
bono
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 15:31
ïoti intersanti palasît ðos postus.
Es ar savu sociofobiju vienu brîdi nonâcu tâdâ kâ nesapraðanâ - ko darît, kâ darît. Tik daudz metoþu un lîdzekïu. Bet tagad man ir skaidrs, pirmkârt - ir jâlabo savas domas no negatîvajâm uz pozitîvajâm, otrkârt - visâs sociâlajâs situâcijâs jâcenðas gût pozitîva pieredze, lai tâ pamazâm iesakòotos zemapziòâ. Viegli pateikt, grûti izdarît, bet viss notiekas.
Palasiiju peedeejos rakstus.Nu ljoti liidziigi domaaju Inuciitei.
Es arii raku un raku pagaatni,ko nu es taadu nepareizu daru...Tad njeemu un saaku domaat par to,ka shodiena ir laba ar to,ka vinja ir...un vai nav vienalga,kas ir bijis pagaatnee...tas ir bijis un es no taas atsakos savaa pashas labaa.Man ir kluvis daudz vieglaak!Mani nenomoka taa siikumi,ka liekas pa galvu skudras saak staigaat,ja atceros tomeer pagaatni,tad saku sev,ka esmu visu piedevusi.Es tachu esmu pie skaidras apzinjas un veelos paliidzeet sev,tad nu ...esmu atradusi tieshi sho...dziivot shodienai un ar prieku.Es nezinu vai man pietiks ilgam laikam taa,bet ,ja katru dienu pie taa piestraadaa,tad tachu tas var laikam kljuut kaa ieradums.Es maacos sleegt pieeju stresam...
Dace
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 15:37
Tas buutu interesanti, ja tas nebuutu skumji...
Droshi vien daudzi seezh un domaa - kaa tad cilveeks, kursh var seedeet internetaa un izteikt savas domas, var buut slims... Ja jau pietiek speeka tam, tad pietiktu arii buut veselam.
Jaa, ja tas viss buutu tik vienkaarshi kaa salauzta roka...
bono
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 15:50
mazinjaa, tieði tâ, jâdzîvo ðeit un tagad. Es tagad lasu Deila Kârnegî grâmatu "Sâc dzîvot" vai kaut kâ tamlîdzîgi (es lasu krievisko tulkojumu), un dzîvoðana ðeit un tagad ir viena no domâm, kas tur ir apskatîtas. Iesaku to grâmatu katram, kam ir psiholoìiska rakstura problçmas.
Dace
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 15:59
Ir, ir jaadziivo sheit un tagad, bet taa bagaazha jau taapat velkas liidzi, un ja kaut kas uzspraagst, tad taa pamatiigi (ja protams ir kam uzspraagt). Taa vienkaarshi sleegt pieeju stresam vai aizmirst kaut ko nav iespeejams.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 16:06
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:16 by Runcene.
Mellene_
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 17:28
Nav nemaz iespçjams slçgt pieeju stresam. Taèu tajâ brîdî, kad to jût, var sev pajautât : kâpçc? Tieði no "ðeit un tagad" viedokïa. Kas ir manâ ATTIEKSMÇ tâds, kas liek man tâ justies? Tas varbût nâk no agrâk pârdzîvotâ, bet atrisinât to var mainot tagadnes skatu uz dzîvi. Nav nemaz jânoskaidro, cik gados zandales spieda:)
Es tâ mazliet padomâju, kâpçc tâ tiek spiests uz meklçjumiem bçrnîbâ un kâpçc tâ ilgstoði runâjot var panâkt pozitîvu rezultâtu. Jo cilvçkiem vajag runât. Viòiem vienkârði vajag izrunâties. Viòiem vajag kâdu, kas ieinteresçti klausâs. Es to redzu savâ darbâ, cik ïoti daudzi grib runât, vienkârði kaut ko un pçc tam viòð jûtas daudz labâk.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 17:31
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:16 by Runcene.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 17:48
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:16 by Runcene.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 17:52
Kas taa par lsimiibu ir? kaadas izpasumes..? interesanti vienkaarshji !!!!
Mellene_
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 18:00
Runcene, gan jau ka sâp, protams. Bet, tev nav jâsameklç viss- zandale spieda, mçtelîtis pa mazu, varbût mîlçja par maz, varbût vçl kaut ko. To visu var apvienot vienâ- vecâkiem arî bija savas problçmas dzîve. Tâs mums ir kaut ko iemâcîjuðas , vai ne? Tad kâpçc turçt aizvainojumu?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 18:41
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:17 by Runcene.
Mellene_
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 18:58
Hm, Runcene:) Uz meilu nevajag. Visu var uzrakstît, ja paðam ir skaidra bilde. Un tas nebûs pa virsu , un tas bûs pietiekoði îsi, un arî atbildîs foruma profilam:)
Mellene_
Re: Veìetatîvâ nervu sistçma
01.02.2006 20:29
Man ðíiet, ka ðis ir kaut kas, ko ir vçrts izlasît

http://www.e-misterija.lv/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=463&mode=thread&order=0&thold=0
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 6?
Ziņa: