vai vâverîte jâskuj?

Aizsāka pepe 

pepe
vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 15:19
vai tagad visas sievietes skuj savas vâverîtes nost pa tîro? Un, ja es to nedaru, vai tas var nepatikt vîrietim?

Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 15:24
pilniibaa gan nee. Kaut kas jaatstaaj, jo tomeer aizsargaa no visaadiem mikrobiem utt., arii limfmezgli tur ir koncentreejushies - tiem jau nu noteikti nepatiik.
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 15:26
Vispirms par sevi jaadomaa - vai tev taa ir eerti, tikai tad par viirieshiem.
pf
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 15:28
jaa nepatiik ja nav sakopts.. tas ir.. shaura striipinja
...
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 15:41
Nu ja tas jau tas svarîgâkais ðajâ dzîvç - kâ izdabât vîrietim. Cits pakârtoti.
pepe
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 16:07
Bet esmu dzirdçjusi, ka tagad sievietes skuj pilnîbâ nost, vai tâ tieðâm ir?


Nu bet vai tad Tu esi tik stulba miilaa........tas tacu ir gaumes jautaajums.....???????!!!!!!!!!
sss
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 16:18
Dariit jau var sazinko, bet tikai taa kaa tev ir eerti un labi un par veseliibu domaajot labaak atstaat vismaz bishkji...
bet vispirms padoomaa kapeec no dabas tur taa ir, ne jau par velti maate Daba kautko dara!
Runaajot par izpatikshanu viirieshiem, nezvai kaads viirietis kaut matinju tur noskuutu kur nu veel regulaari izrautu sievietes deelj!!!
Daffy
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 16:21
tas tieshaam skiet ir gaumes un pashas labsajutas jautajums. ja tagad visas leks laukaa pa logu - tu ko, ari leksi??

Man piemeram pashai ir siper sajuta, ja tur nav nekadi muzhamezhi (patiesibaa jau pat neatceros, kad tadi pedejo reizi vispaar butu bijushi) .. bet taa, ka pa pliko kaa ziidainim?? hmm.. nu nee.. Ja runaa par tiri vizuaalu izskatu, tad domajams taads plikums varetu normaali tikai ïoti slaidaam, iedegushaam un formiigaam sievieteem... apaligaam, ar trekniem vederiem un ciskaam tas noteikti izskatitos ne tikai smiekliigi, bet pat pretiigi .. bet nu tas tikai mans subjektivais viedoklis .. es pati par stripinu :-))
Mâris
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 19:58
Nespeju iedomatie sex ar jauku sievieti....kas butu apaugusi. Protams, ka skûtai jâbût.
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 20:15

nu jaaskujaas ir protams, bet ne uz nulli, pareizi tur teica, ka mikroobus un taa aiztur.. bet tie protams ir jaaizmazgaa no apspalvojuma ik pa laikam :)
þogvâvere
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 20:45
Ar tiem vîrieðiem jau gudrs netiksi:Kad mana draudzene noskuva,tad vîrs nepieskârâs viòai ,kamçr tur viss nebija ataudzis.Viòam liekoties,ka mîlçjoties ar mazu meiteni.Tâ kâ mçdz bût visâdi:)
sandis
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:02
Ja. japiekrit Marim. ari man..ja iedomatos..nu neskutu -AR SPALVAM - visa interese zustu, ta teikt.
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:04
Taa runaa, ka, ja to vaaveri neskuj, tad mazgaa cik mazgaadams, bet no cilveekiem ar juutiigu ozhu, gruuti to it kaa nemanaamo piesmaku nosleept:)
Alise
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:14
jautajums- vai tad sieviete pati neparupejas...ari tur? un nenoskuj?? neticu, ka tik...nu netiras, pretigas, nezinu ka nosaukf, var but???!
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:17
Cik zinu, agraak t.i. padomju laikos, tas nebija iipashi aktuaali, jo cik atceros savu beerniibu un kautkaadas pirtis, visas sievietes bija sameeraa mezhoniigaa paskataa:)
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:30

agraak jau ar seksu neviens nenodarbojaas. iestuuma tikai lai beerni buutu. vaita bija taads oraalais, un, pasarg dies, anaalais ? :)
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:33
Nu tas jaajautaa muusu mammaam, teetiem un vecvecaakiem, jo man tomeer ir aizdoma, ka gan jau arii shie piekopa gan oraalo gan arii citus taa saucamos sexa veidus:)))
to elita_vel
Droshi vien atbilstu Tavas mammas gadiem, tad varu atbildeet.
Piekopa gandriiz visus sex veidus. Tikai leenaak pie taa nonaaca "pashmaaciibas" celjaa".
Vaaveriites gan tolaik neviena neskuva (mazgaajaas gan ciitiigi).
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:38
Alstere:) bija man taadas aizdomas - par pashmaaciibu, arii manos tiinja gados nevienam nenaaca praataa pamaaciit kaa taas lietas daraamas, pashi vien Zaaliiti pa klusam studeejaam, kameer lapas graamatai sadaliijaas pa vienai:)
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:40
Alstere, kas tieshi ar "gandriiz" jaasaprot ? :)
Bet tagad gan kopju vaaveriiti:))))
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:41

Nu skuut jau agraak arii nebija ar ko laikam.. ar viirieshu baardas zhileteem ja nu vieniigi ne..
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:43
:)Vareeja ar baardas nazi, vai teeta elektrisko baardas skujamo, vai arii meegjinaat nopirkt deficiitaas krievu zhiletes un tad likt taadaa jociigaa stanokaa.
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:47

njaa, bet taadas darbiibas noteikti radiija sajuutu, ka dari kautko taadu, ko Partija neatbalsta. :)
Labi, iedziljinaasamies veel talaakaa veesturee. Kad biju pusaudze, mamma atnaaca no kosmeetiskaa salona, kur pa durvju skjirbu bija redzeejusi, ka kaadai sievietei kopj vaaveriiti. Bija sashutusi&sveetaas shausmaas tipa "mauka laikam";)))
Bet pirms 1. dzemdiibaam slimniicaa ar to pashu stanok brutaali man vaaveriiti nopleesaa - au, au, au.

Muuza mezus jau nu nevajadzeetu saaudzeet, bet ja pieaugusi sieviete noskuj sho Dieva radiito vietu kailu, tad izskataas absoluuti infantili, liekas ka kaut kas atpalicic attiistiibaa.Pat atbaidoshi, brrr...
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:55

hmm, tava maate tev pirms tavaam pirmajaam dzemdiibaam lozhnjaaja ap tavu vaaveri ? :) es pareizi sapratu ? :)
:)to phobos
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 21:59
nu bet pamçìini pati tikt klât,ja virsû deviòmçneðu puncis un no sâpçm pasaule neliekas mîïa:)
Nezinaat veesturu, nezinaat...
To trako proceduuru veica slimniicaa veca, rupja, resna, nikna sanitaare.
Peec tam vairs taa nedariija t.i. neskuva nemaz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 14?
Ziņa: