vai vâverîte jâskuj?

Aizsāka pepe 

daalija
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 18:18
tas kushkjiitis vismaz daljeeji no kaadaam zarazaam pasargaas, a taveejai uzreiz visi bacilji iekshaa saskries, tad tu arii buusi varen prieciigs?
mmm
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 18:23
Labs i - humors iz dzîves izlasîts anekdot.ru: èoms bijis ekspedîcijâ, atgriezies ar bârdu... pirms ekspedîcijas iepazinies ar dâmîti, bet nekas diþi nopietns vçl ðiem neesot bijis. Nu nogribçjies, ticis dâmai klât, gribçjis pasâkumu pastiept garumâ - òçmies dâmu orâli apmierinât.... vienâ brîdî, kad nu jau îstais laiks íerties pie abiem patîkamâkas pozas, konstatçjis, ka nekur prom netiek.... bârda un dâmas visai kuplâ augu valsts savçluðies...... èoms stiepies pçc manikîrðíçrîtçm uz naktsskapîða... dâma piedzîvojusi bezmaz trieku...
Tâ viens no otra atcirpuðies... un vairs nekad nav tikuðies....
daalija
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 18:45
nu re- atrisinaajums- vechiem jaadzen baarda nevis daamaam vaaveriite pa pliko;)
es te tâ paòirgðu
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 20:44
par izcilo R. komentâru:

"DomJIET AR GALVU, meitenes, taccu."

Pçrle, it îpaði, ja atceras, ka runa taèu ir par vâverîti...un vienîgo pareizo tâs izskatu. Nu ko, bûs laikam jâpadomâ ar galvu, tad gan laikam visu sapratîðu (es gan esmu 10 gadus kâ laimîgi precçjusies, bet AR GALVU laikam vçl neesmu domâjusi). :)
Hik
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 21:01
kâds tam visam sakars ar galvu? pa savu 20 gadu ilgo sexa dzîvi esmu bijusi visâda.... kâ kad un kurâ gadalaikâ patîk - tâ arî "staigâju"...
Gunèa
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 22:56
ja nu esam tikkushi tik taalu, ka skuut paduses ir norma, tad uzskatu, ka kaunuma mati ari nav vajadzigi. Dari ko daridams, tomer tik tiri tas spalvinjas izmazgat nevar, paliek aromats. man pasam regulari idzzitas pauses, gludi skutas olas un ap locekli. nevaru iedomaties seksu, vismaz regularas attiecibas ar sievieti, kurai tur spalvas kaut kas jameklee.
ar cienu pret citiem viedokliem
ZZZ
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 09:41
Vaine, un ko tad lai dara, ja gribaas pliku, bet viirietis prasa, lai audzee? Ziniet, juus gribat nezin ko, bet visiem patiesiibaa ir pie kaajas, ko grib sievete.
tieshaam, kaapeec taisiit probleemas - no defekta var uztaisiit efektu
var tachu miileeshanaas starpbriidii panemt un miiloto noskuut taa kaa veelies un kur veelies
un ja vien ir miilums pret otru, tad to uztversi ar baudu, katru spalvinu pirms izniicinaashanas nobuchosi un katru atbriivoto vietinu uztversi kaa kopaa iekarotu augstieni
un jaunas meitenes ir kautriigaakas, ko tur daudz spriest, un labi ka taa, katram vecumam savs

par spalvâm
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 10:39
Bet vispâr - katram jau citâdâk tâs spalvas aug. Te runâ kaut ko par mûþameþiem un vçl nezin ko, taèu tas laikam ir vairâk tâm sievietçm, kam ir arî spalvainas kâjas un aug matiòi arî uz sejas. Esmu redzçjusi arî tâdas, kurâm spalvas aug arî uz muguras (krustiem), tipiskâ "vîrieðu" vietâ. Ja ar hormoniem viss kârtîbâ, tad TUR tik daudz to spalvu nemaz arî nav, tâds kumðíîtis ar stingrâm robeþâm (nevis kâ vîrieðiem, kam apmatojums iziet uz visâm pusçm, bez skaidrâm robeþâm) un viss.
Tâ ka viena skûta izskatâs reizçm meþonîgâk par citu - neskûtu.
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 10:54
nu vinjai nav ne uusu ne spalvainu kaaju .. un neskuj vinja.. varbuut tikai akajas epilee.. bet nu tur starp kaajaam tieshaam.. nebiju redzeeejis lielaakus spalvas kraajumus savaa dziivee.. nezinu ko iesaakt.. galvenais uz vasaru kad jaavelk peldokstiims tad gan sarosaas un saved kaartiibaa lai pludmalee neredzeetu ka ir spalvas bet tagad - pofigs!
Irçna
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 11:08
> young
"nebiju redzeeejis lielaakus spalvas kraajumus savaa dziivee.."
"nezinu ko iesaakt.."

Nu ko, pienâcis laiks uzzinât, - sievietçm TÂ TUR IR. Tâs iepriekðçjâs Tavâ dzîvç bûs Tevi aplam izlaiduðas un radîjuðas greizu priekðstatu par realitâti :)
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 11:10
nu lieta taada ka man liidz shim bija naacies redzet mazus kushkjiishus .. taapeec arii esmu taa nedaudz apjucis.. nu sex jau mums ir lielsisks par to nav runa bet izpaliek oraalais...
peec gadiem
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 11:17
un kaapeec tad izpaliek oraalais,vareetu padomaat,ka agraak visas skuja,taa jau tagad modes lieta.Sievietes,esam tos viirieshus galiigi izlaidushas!
vasja
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 11:19
Agrâk orâlais bija pûstoðo kapitâlistu privilçìija
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 11:26
nu taa ... patiesiibaa veel vinjai pashai neienaak praataa ka vajadzeetu ieiet dushaa pirms naak gultaa... vispaar es nezinu...nu kas man jaasaka ieej nomazgaajies pirms naac gultaa? Kaa vinja pati to nesaprot? Es ta ieeju un apmazgaajos !
nu bez oraalaa nav pilnveertiiga bauda - jaapiekriit , protams, young, tev ir pamats buut izmisusham, pameegini uzaicinaat savu meiteni uz baseinu ... vai nornaa randinu pirtii , un driiz jau buus peldeeshanaas sezona un tad vinai buus objektiivs pamats paskatiities uz sevi zemaak par jostasvietu
nu paliidziet cilveeki young ar padomiem - neredziet mocaas cilveeks

young
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 11:40
nu ja ka mokos.. taadas saapes un paardziivojums bet juus te smejaties un smiinat
...
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 11:47
Lai paaugaas tas cilveeks, tad arii paarstaas mociities.
nee, mees juutam liidzi, tieshaam ...
kaa padomaaju , kaa taadas spalvas iet pa gaisu un iekshaa vaginnaa un keras ap tavu locekli miileejoties un kaads konstants iestaaveejies aromaats pacelas no sakarsusha auguma
eksotika !
bet ja tu to nespeej noveerteet, tad tieshaam riikojies un beidz gaudot

young to avinjona
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 11:59
speciaali Tev

AUUUUUUUUUUU AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

/tipa gaudo/
zzzz
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 12:06
Man liekas ka Young ir Otto.
young
beidz gaudot ,tik un taa nav siikas valas to noveerteet ...
taa tev paies jauniiba un buus vien spalvinas jaalaiza

jopcix
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 13:22
Piedâvâ "uzspçlçt frizieros". Frizieris, protams, bûsi Tu! Pie reizes izmazgâzi, apcirpsi un iefçnosi!
sss
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 14:12
to young

eu klau mainamies ar partneriem es esmu pilniigi taadaas pashaas domaas kaa tu, un vakaraa vienmeer eju dushaa, bet shis man ir jaaskunbina uz dushaa ieshanu un tad jaaklausaas jautaajums vai tad vajag??? nu bet es tak neteiktu ja taa nedomaatu... mees jau savaa starpaa to esam runaajushi, bet tos ieradumus jau nav tik viegli mainiit, paldiesdievam ka nedzivojam veel pastaaviigi kopaa tik taa saskrienamies regulaari!!

bet padomaa...
nau jaa taa ka vinjam patiik noaugushaas, es piemeeram tur visu taa diezgan tiiri tiiri un vinjam jau patiik, bet pats gan uz ko taadu neparakstaas!!!

ko es varu tev ieteikt (ja negribi mainiities) viemkaarshi brutaali skaidri un gaishi taa arii saki kas tev nepatiik un kas patiik, jo ne visi saprot maajienus!!! :P
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 14:34
bet es jaus aku skaidraa latvieshu valodaa.. es gribu lai tu sakop sev sho intiimo vietu jo man gribas nodarboties ar oraalo sexu un tagad luudzu aizej uz vannasistabu

vai veel skaidraak var pateikt?

Bet par mainju :) nu nu ne jau tas ir pats galvenais attieciibaas.. tad es vareetu palitk ar to bijushos kas kopa visu, sniedza man lielisku minetu tik tieshaam skatoties futbolu un gatavoja garshiigas vakarinjas.. bet nu redz ir jau veel taas juutas kas tomeer staav paari nekoptaam vaaveriiteem un neesosham oraalam sexam
go
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 14:49
Tu ir feins puisis! :)
:)
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 15:07
Jaa, tieshaam feins:))
zane
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 15:30
I kas ir izdomaajis, ka tikai pliki skuuta ir kopta? man domaat arii vienkaarshi tiira ir KOPTA. Paareejais jau gaumes jautaajums. Nevis sakoptiibas.

Es- sieviete, daljeeji skuuta...

A ja mans vecis nodziitu olas un izdziitu paduses- nu toch padomaatu, ka sazileejis. Mazgaajas divreiz dienaa un nekas tur nesmird un nekas nekur nekjeraas. Arii spalvas starp zobiem ne. Un kraaninju ar nav probleemu atrast.
naak prataa vecais labais Shekspiirs - liela breeka maza vilna ...
varbuut nav tik traki ? !
tev tikai asiniis ir panikot un skali gaudot
bet arii tas paaries
un padomaa, ka meitenei no zhagoshanaas jau krampji, baigaas nu juutas gan tev pret vinu ...

sss
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 17:35
nju jaa, juutas...
taa jau gan laikam ir, ja ir juutas, tad muguru vis tik vienkaarshi neuzgrieziisi!!!

bet ja tu tik skaidri un gaishi paluudz, tad kaapeec vinja to nenjem veeraa? mans dzjeks gan canshas ieveerot, nav vienkaarshi ne to pateikt, jo man tas lieks pats par sevi saprotams un ja godiigi vispaar neapspriezhama lieta, bet izraadaas ka vinjsh ir savaadaak audzinaats vaikaa, bet vinjam tas neshkitis svariigi, vinjsh juutas labi, bet vinjam neienaak praataa ka es juutos savaadaak, ka es tam tik ljoti pieveershot uzmaniibu, mja to taa vinjam neizstaastu...

=> karoche nezinu ko tu ar savu dzjusi vari taadaa gadienaa dariit.. a tad tu varbuut vinjai pajautaa kaapeec tad vinja teica ka izdariis, bet neizdariija, a un tu esi teicis, ka tev nepatiik, un vai tevis deelj vinja nevar to dariit regulari nevis pieveersties tai vietai tikai vasaras sezonaa, paspeelee uz juutaam, pasaki vai tad tas ko citi domaa ir svariigaak, nekaa ko domaa tavs tuvaakais cilveeks, tas ka juus kopaa esat nenoziimee ka var dziivot shaljai valjai...

nju nezinu baigi gari sanaaca, kautko jau uztversi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 25?
Ziņa: