vai vâverîte jâskuj?

Aizsāka pepe 

young
Re: vai vâverîte jâskuj?
26.04.2005 18:18
ooo taa bija laba ideja par to ka vai tad es esmu kaut kas sliktaaks par tiem apkaarteejiem pludmalee ka nevar jau tagad pacensties manis deelj.... to njemshu veeraa :)
Nana
Re: vai vâverîte jâskuj?
27.04.2005 09:18
Nu jûs kretîni. Vakar noskuvos, bet ðodien niez tâ ,ka nekur dçties.
cirpeejs
Re: vai vâverîte jâskuj?
27.04.2005 09:21
nevajag skuut pret spalvu kaa arii ir jaalieto losjons peec skuushanaas jaalieto, dumaa.
daalija
Re: vai vâverîte jâskuj?
27.04.2005 18:46
to cirpeejs

tu pat vaardu dumja nemaaki uzrakstiit pareizi-dumaa..pats dumsh;)
un ja kas, tad tiem kreemiem instrukcijaas raxtiits, ka tieshi pret spalvu jaanjem nost kreems ar visaam atmirushaam spalvaam. pat bez taa kreema daro to pret spalvu, jo tad ir gludaak un ilgaak saglabaajas rezultaats. galvenais, lai zhiletes buutu labas.
Autors: avinjona
Datums: 26-04-2005 15:39

naak prataa vecais labais Shekspiirs - liela breeka maza vilna ...
--------------------------------------------------------------------------------
Preciizaak buutu maza vilna - liela breeka:)
puis
Re: vai vâverîte jâskuj?
27.04.2005 22:07
nekaa liela breeka maza vilna.. vismaz tautaa taa runaa biezzaak
brikðòi brakðòi
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 02:07
A manuprât tâ ir tikai modes lieta. Sencis fotogrâfs, un viòa padomju laika sievieðu kailfoto apskatîju. Visâm bija vairâk vai mazâk (kâ nu kurai pçc dabas varbût) tumðas paduses un tur lejâ. Un ziniet, izskatîjâs tieðâm neko - sievietes paðas bija tîras, spîdîgiem, izmazgâtiem matiem, slaidu figûru, jaunas, un bildes, manuprât ìeniâlas. Var taèu redzçt arî mâksliniekus, kas gleznojuði ar meþu apauguðas sievietes. Skaistuma etaloni mainâs. Toreiz arî nebija kalsnas populâras, bet tagad kalsnums ir skaistuma etalons. Nu pati, protams, esmu par strîpiòu, pie tam, esmu atradusi ideâlu veidu mâjas apstâkïos:
ðíçres un íemmîte (lai bûtu îsi), elektriskais epilators gar malâm (ja sâk lçni un pacietîgi, tad sâp mazâk, nekâ uz kâjâm), un tad vçl ar þileti tâs maliòas lîdzenas uztaisît :))) Uff, iistenîbâ izskatâs sareþìîti, bet tâ nav, ja òem vçrâ, ka pçc epilatora ilgi tur nekas neataug, pie tam, kad ataug, tad ir mîksti un vieglâk izraujami. Un vçl pie tam, pumpas nozûd nâkamajâ dienâ un vairs nekâdu pumpu, nekâdu punktiòu, tur viss ir gluds un smuks. Bet papliko gan mani nekad neviens laikam nepierunâs ;)))

young
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 09:54
ehhhh... ja maneejaa taa koptu... nu ljoti jau gribeetos sniegt vinjai oraalo.. man to patiik dariit sievietei.. bet nu kad shitaa ka paskatos ka tur mezzi plus veel ozz jo nav bijusi dushaa.. paariet jebkaada apetiite.. brrr...
a
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 10:13
Tad meklç sev PRINCESI, nav ko þçloties! Ja tu vismaz viòu cienîtu, tâ neizteiktos. Meklç!
japs
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 10:18
Kâ reizi viòð viòu ciena, ja pçc pretîguma pârvarçðanas vçl guï un ir kopâ....
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 10:36
nav jau pretiigi.. bet nu ir gan smarzza.. taada khmmm :) ai bet miilu taapat :)
salna
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 11:10
to young:secinaajums,vinja Tevi neciena,jo higieenu ieveerot vajag.Taatad Tu vinjai esi pie "kaajas" un vinjai vienalga,ko Tu par vinju domaa!
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 11:13
a-ha.. ok...

/salna DURA/
a
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 11:25
young vienkârði fleitç, viòam nav ko darît.
Ðo tçmu sen vajag slçgt.
Citiem patîk mûþa meþi un smirdoòa!
bet tomeer jociigi ... , saki, ka miili un tai pashaa laikaa , ka nemazgaajas un nesvaiga ... kaut ko tu tomeer jaucies un nesaki kaa ir ,vai nesaproti
vai arii abi esiet vienaadi
kaa var miileet netiiriigu sievieti ?

bet vispaar - gaidiiju, ka esi "safrizeejis" miiloto un buus happy ends, tas buutu daudz iedvesmojoshaak, bet tagad - ak tu viena vilshanaas !...

eredisfunks
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 11:54
Manuprât vienalga skûta vai neskûta, ka tik tîra un veselîga. Es cik saprotu sievietes to skuj nevis tamdçï, lai patiktu vai nepatiktu, bet gan lai tajos matos nesaíertos kâdi nebût izdalîjumi, kas vçlâk rada smaku.

Nu vçl kautrîgâkâs izcçrpj lai mati nelien gar biksîðu malâm, sak izskatâs ne pârâk labi.

Man paðam vienalga skûts vai neskûts, atðíirîba, ir tâ, ja apskûtai rugâji izaug tik lieli, ka sexa laikâ var just kâ tie berþ. Taèu ar netraucç tik stipri, lai iesâkto nevarçtu pabeigt :).

Manuprât tie, kam obligâti vajag skûtu savâ iekðçjâ bûtîbâ ir pedofîli. Viòiem laikam rodas doma, ka òem priekðâ kâdu pusaugu vai pat sîkâku skuíçnu, kam tie mati vçl nav saauguði. Tamdçï tiem ðíiet uzbudinoðâk.

Jap orâlâ sexa piekopçjiem varçtu ar likties pieòemamâka izskûta, jo nav jâsataucas, ka mati lien mutç.
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 13:20
viss ir.. es tagad nopietnaa tonii pateikshu ka kameer vinja vismaz uz dushu neies pirms gultaa kaapshanas tikmeer sexa nebuus! es varu iztureet... zb.. jums taisniiba tas nav normaali
a
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 14:32
beidzot nâcis spie prâta.
go go
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 16:45
Nelausim sai teemai aiztiet nebutibaa!!!
go
Re: vai vâverîte jâskuj?
28.04.2005 16:53
go go,

ar lielummâniju neslimoju, bet nedaudz mulsina Tavs niks! kaut kur laikam redzçts! Vçlreiz atvainojos!
go go
Re: vai vâverîte jâskuj?
12.05.2005 15:42
Man liekas, ka ar lazerepilatoru, tad bus uz visiem laikiem.
Re: vai vâverîte jâskuj?
12.05.2005 15:55
Taa ir bezhaliiga un tuksha dirshan par to ir vai nav jaaskuj. Kaa zinaams dabiigi uz kjermenja aug apmatojums. Ja reiz dabiigi vinjsh tur aug taatad tas ir normaali. Ja kaadam tas nepatiik lai griezh nost. Bet normaali tas nav jo noraada ka praats konfliktee ar miesu.
Man patiik kad manai sievietei visas lietas ir savaas vietaa. Ieskaitot apmatojumu.
to ku
Re: vai vâverîte jâskuj?
12.05.2005 19:55
Khmm... gribçtos kâdreiz dzîvç iepazîties ar tavâm spalvainajâm draudzençm... Vismaz par viòu kakâðanas paradumiem, ðíiet, mçs jau esam no tevis uzzinâjuði gandrîz visu...
bear
Re: vai vâverîte jâskuj?
12.05.2005 20:22
Dievs cilvçku radîja pirms vairâkiem mlj gadu, kad nebija dezodorantu, pakeðu, botulîna injekciju u.t.t.
Un vietâs, kas pastiprinâti svîst, ielika dabîgu paketi - apmatojumu, kas uzsûc sviedrus izdalîjumus.
Tagad katram paðam ir izvçle dzîvot kâ dievs radîjis, vai iet kosmetoloìijas industrijas pavadâ un dabîgo sviedru uztvçrçju likvidçt un cînîties ar svîsðanu citiem veidiem - paketes, speciâlas ziepes , losjoni, dezodoranti
Re: vai vâverîte jâskuj?
12.05.2005 22:08
to ku

Ne suuda juus par manaam draudzeneem neesat uzzinaajushi. Tu domaa ka es kaads aapsis kas visu taa arii njems un staastiis. Uzzinaat no manis var tikai to ko es gribu lai uzzinaatu un taadaa formaa kaa es to pasniedzu!
klm
Re: vai vâverîte jâskuj?
13.05.2005 13:10
Nesaprotu, kapec TO sauc par vaaveri???? Atbildiet kads.
Gatis
Re: vai vâverîte jâskuj?
13.05.2005 13:18
Ceru ka liidz svilinaashanai neesat tikushi:))))))))))))))))))))))))))))))
pepe
Re: vai vâverîte jâskuj?
13.05.2005 13:24
Par Vâverîti ðî jaukâ vietiòa tika dçvçta jau latvieðu tautas dziesmâs! Tâ, ka diez vai mûsdienâs kâds var pateikt, kâdçl tieði ðis dzîvnieks tiek izmantots :))! Iespçjams, ka tika saskatîta kâda vizuâla lîdzîba :)))))
klm
Re: vai vâverîte jâskuj?
13.05.2005 13:37
Kaut kaa neatceros, ka neratnajas dainaas vai normalajaas butu gajusi runa par vaveriteem!!!! Tur viss naturaali: pezinja ezhinja utt.
es
Re: vai vâverîte jâskuj?
20.05.2005 12:40
Taa arri nedod skaidru atbildi sii diskusija: jaaskuj vai nav jaskuj? Vienam varianatam tacu apriori jabut labakam, nevar abi but vienadi labi. Tad kuram ir mazaak/vairaak plusu/miinusu?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 7?
Ziņa: