vai vâverîte jâskuj?

Aizsāka pepe 

:)
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 22:09
aha,un nâkoðo reizi jau pati to izdari,lai tas tanks baltajâ halâtâ tur tuvumâ nerâdâs:)
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 22:14
To skuushanas proceduuru vecaa, resnaa sanitaare veica veel gadus 15 atpakalj tepat Riigaa un nemaz ne tik sliktaa slimniicaa:)....... un taa zhilete pirms tam bija skuvusi veel vismaz 15 pacientes...... lieki runaat kaut ko par esteetiskaam sajuutaam.
Bet 17 gadus atpakalj dzemdiibu namaa nekas netika vairs skuuts. Biju laimiiga:)))
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 22:33

Alstere, nu jaa tu biji laimiiga, jo mamma bija jau noskuvusi :)
R.
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 22:34
NETICU!!!!! nu vienkarsi NETICU,ka varbut kada,,..un aizlaista, neskuta,Man 100% butu pretigi, ja ta atjkatos. DomJIET AR GALVU, meitenes, taccu. Uztaisiet, lai tur ir normali. Vismaz es par to vietu parupejos (normals virietis, ka nekâ)
:)
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 22:43
Es laikam esmu akla,bet nevaru ieraudzît tekstâ to,ka Alsterei mamma kaut ko bûtu skujusi?Stanoks taèu nav mamma?


"Bet pirms 1. dzemdiibaam slimniicaa ar to pashu stanok brutaali man vaaveriiti nopleesaa - au, au, au."
Re: vai vâverîte jâskuj?
22.04.2005 22:46
hmm laikam gan ka taa nebija mamma :)) saakumaa no konteksta taa itkaa vareeja saprast.

R. - tu gribi teikt ka katrs riktiigs vecis skuj sev peni ?

es taa nedaru, laikam neesmu riktiigs vecis :(



Ziòojums rediìçts (22-04-2005 22:46)
R.
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 11:40
principa- ir iespejas gan noskût (neiesaku gan- ataugs asâkas spalvas), gan ka savâdâk, bet TIKT VAÏÂ NO LIEKÂ APMATOJUMA, LOÌISKI

Nç, varbût ari esi riktîgs vecis, tik..orâlo nepiekop, vai piekop ar meitieti, kam vienalga, kas pieòem...nu tâdu spalvainu Grûti gan iedomâties, kurð meituks tâdu gribçtu, bet - ir jau visâdas!

It depends.
uz priekðu!
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 11:59
Brrrrrr. pç. Man nepatîk pa pliko izskûti/izvaksçti/nodepilçti vîrieði. Nepatîk arî paðai pilnîbâ visu noskût, vienreiz pamçìinâju, nelikâs OK. Es dodu priekðroku "savaldîtam" apmatojumam, strîpiòai.

Atbilde autorei. Vai vâverîte jâskuj? Jâ, ja tev tâ patîk labâk. Nç, ja tev tâ nepatîk. Jebkurâ gadîjumâ, partnera vçlmçs der ieklausîties, bet tâs ir sekundâras.
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 12:05
Bet........ ja partneris /ne vienas nakts/ ljoti veelas lai vaavere buutu smuki izskuuta un gliiti un taktiski to paluudz, kaapeec nepaklausiit - preteejaa gadiijumaa riskeejam, ka atsals - taas tachu ir tikai spalvas:) un tas nebuut nenoziimee, ka jaadara taa kaa liek, bet paieties pretii vajag - sapraata robezhaas:)
uz priekðu!
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 12:12
un kur ir saprâta robeþa? Partneris grib, lai bûtu pa pliko. Sievietei nepatîk pa pliko. Kur ir kompromiss? Tâs taèu ir tikai spalvas! Un ja tamdçï partneris (ne vienas nakts) atsalst, varbût nav îstais partneris?
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 12:16
A ja nu tas ir vieniigais striidus punkts?
Ok, nepatiik un neskuju pa pliko, lai samierinaas. Ok, vinsh it kaa samierinaas un taa iet gadi, bet es zinu, ka vinjam nepatiik pat ne taa striipinja - tad kaa pashai?????? Un ko noziimee - nepatiik? Ljoti biezhi mees sakaam - nepatiik, riebjas, fui - par lietaam, ko pat pameegjinaajushi neesam. Man driizaak shkjiet, ka taa ir spiitiiba un principiaalisms nevietaa:)
uz priekðu!
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 12:26
Jau rakstîju, ka esmu to pamçìinâjusi, man nepatika. Partnerim bija vienalga.
Kaut kâ nevaru stâdîties priekðâ normâlas, stabilas attiecîbas, kurâs vîrietis var pamest sievieti tikai tâpçc, ka tur netaisa tâdu frizûru kâ viòð vçlas.
Tu raksti - vîrietis it kâ samierinâs, bet kâpçc sievietei bûtu jâsamierinâs? Tas taèu tomçr ir viòas íermenis! Nu jâ - Latvijâ jau pierasts izplâties vîrieða priekðâ kâ paklâjam un izpatikt katrai vçlmei, taèu neredzu neko cienîjamu sievietç, kura savas vçlmes ignorç.
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 12:36
Ja partnerim bija vienalga, tad starpiiba kaada? Nedomaaju, ka taa ir "izplaashanaas" viiriesha priekshaa un nedomaaju, ka kaads kaadu pamet taapeec, ka nepatiik frizuura - taadas attieciibas patieshaam nav nekaa veertas. Tomeer, manupraat civilizaaciju biida tas, ka cilveeki viens otram GRIB patikt...... ne izpatikt, bet Patikt. Un man patiik, ka mans viirietis sanjem to, ko vinsh veelas, jo labaas attieciibaas doshana mijas ar sanjemshanu - vienreiz es izdaru vinjam ko patiikamu, naakamajaa - vinsh man. Es respekteeju vinja veelmes un vinsh maneejaas un taas veelmes neaprobezhojas tikai ar garshiigaam kotleteem un muguras pakasiishanu, kad niez. Bet, kas attiecas uz sievietes veelmeem:) - es jau ieprieksheejoreiz teicu, biezhi vien taas nav veelmes, bet saucamais "gribu", kas ljoti biezhi ir absoluuti nepamatots, tikai no taa gruuti atkaapties, jo tad vareetu pashai izskatiities, ka esmu zaudeejusi kaadaa ljoti noziimiigaa ciinjaa....... :)
Zzz
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 12:48
uz prieksu - izmejos- ja jau parterim bij vienalga kada tu - nu nu - "labs patneris. logiski,ka jebkuram normalam virietim patik ja ari tur, ka saka, ir KOPTS!!!! dura esi totala. Un eliTai - mans GRIBU ir likums. ja es ko velos (nu vienalga- no sexa vai no skaistumkopshanas vai modes salona- ja es to velos- es to dabuðu).
uz priekðu!
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 12:51
Tev taisnîba - partneri grib viens otram patikt. Es tomçr nedarîtu neko tâdu, kas man nepatîk un sagâdâ diskomfortu, un negaidu to arî no partnera.

"biezhi vien taas nav veelmes, bet saucamais "gribu", kas ljoti biezhi ir absoluuti nepamatots, tikai no taa gruuti atkaapties" neba jau nu sievietes ir vienmçr tas, kas paðas nezin ko grib. Tik pat labi arî vîrieða "gribu" var bût nepamatots.
uz priekðu!
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 12:54
zzz dura esi tu. Sakopts ne vienmçr nozîmç pa pliko izskûts, arî strîpiòa var bût skaisti sakopta. Infantilâ muïíe, laikam izdomas pietrûkst kâ sakopt vâveri, pïauj tik nost.
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 12:54
Zzz:) nezinu - Tu esi viirietis vai sieviete, bet izklausies jauns/a/ :) Tas GRIBU - kas likums, ar laiku tik smagi var atrauties, ka paarstaaj gribeet. Dziive ir kompromisu maaksla nevis Tavu GRIBU sakopojums:), jo nedziivo Tu sleegtaa kastee, kura piepildiita Taviem ego, mirklii, kad ir nodibinaata gjimene, aug beerni, ir jaaprot dziivot taa lai tuvie un miiljie nejustos nospiesti zem visiem Taviem GRIBU.
Sems
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 13:11
man bi tavas probleemas...
Zzz
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 14:01
Elita - :-) man 27. Un ja, tas likums ES GRIBU, tâ bûs - man ir svarigs. Laikam arî tâdçï man diezgan ok dzîve iekârtota. Un ir ìimene, utt. Un tik un tâ mans "gribu" IR svarîgs. Ja, izklausas nekaunigi, bet ja es ta velos?? +citi to pieïauj, kas cits viòiem atliek :D Esmu augusi ka vienîgais bçrns ìimenç, neesmu apmeklejusi bernudarzu, laikam tadeï pateicos saviem vec;akiem. Ka tâdu maitu izaudzinâja - joks, jo es tieðâm dzîvç esmu laimîga (ir ìimene, ir izglîtîba, mazliet pie-palîdzu ìimenes uzòçmumâ. Nu kur problçma? :D Ja nu vienîgi citu skaudîgâs sacis.
Zzz
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 14:02
Un vispâr - te par vâverçm bija runa :D
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 14:15
Zzz:) Tas labi, ka Tev nav probleemu un veel labaak, ka cilveeks juutas laimiigs, ar ko arii apsveicu un nemaz neskauzhu, jo arii man ir labi un esmu laimiiga. Vieniigaa atshkjiriiba ir tajaa, ka savos 37njos esmu piebremzeejusi ar saviem gribu, jo agraak tie man bishku pashai paari nodariija, par cik arii esmu lutinaats, kaut ne vieniigais beerns. Gadiijaas, ka laiku atpakalj biju blakus cilveekam, kursh pieradis, ka vinja Gribu allazh izpildaas vai tiek izpildiiti, bet mirklii, kad tas vairs taa nevareeja notikt, vinju piemekleeja ljoti smags nervu sabrukums, kursh veeljoprojaam izpauzhaas tik stulbos veidos, ka apkaarteejiem vairs nav patiikami atrasties taa tuvumaa.
Bet, nu ok, te patieshaam bija par tam vaavereem:)
mazdakteris
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 16:31
Jâ labi dzîvojam ja varam stundâm ilgi runât par intîmas vietas apstrâdi.... Man liekas, ka skaisti ir tas ,kas ir dabiski.Pârçjais ir gaumes lieta.
:)
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 17:16
mazdaktera komentârs,kâ naglai pa pieri:):):)Jau diennakti te vâverprièenes topâ:)
sss
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 19:50
to Zzz

cik sapratu, tu esi sieviete un tev ir gjimene, un tavam GRIBU nekad nav atbilde nee!!! taatad, ja tu savam vecim taiktu ka tu gribi lai vinjsh tur visu pa pliko nopleesh , tad vinjsh taa arii, bez ierunaam, izdariitu???
Tas taa pieturoties pie teemas... :)
Meitene...
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 20:14
Elita..nav veerts ielaisties ar kaadu mazgadiigo intelektuaalaas sarunaas...taapat nesapratiis
Protams ka jâskuj! Ja tur viss ir izskûts, es tur tâ visu izlaizu, ka nâkamajâ dienâ mçle sâp. Bet ja nav, tad nav îpaðas iedvesmas...
iz delfiem
Re: vai vâverîte jâskuj?
23.04.2005 21:52
Autors: zb jau
Datums: 23-04-05 21:17

visur kur tik neieskatos ir tadas ka pepe - skut vai neskut? vot v cjom vopros.... DURAS IEGAUMEJIET - MUMS VISIEM TE PO VAI JUS SKUJAT SAVAS VAVERES!!!! savam vecim labak paprasi, ja pati tik aptaureta


viss nets par to vien runâ:)
Sise
Re: vai vâverîte jâskuj?
24.04.2005 12:08
Tagad mees visi esam informeeti arii par Alsteres vaaveriiti! Interesanti, vai ir veel kas tads ko visi klaatesossie nezin par sso sievieti?!:)))
:) to sise
Re: vai vâverîte jâskuj?
24.04.2005 12:15
nelasi,vai tad esi pie foruma ar íçdçm piekalta?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 20?
Ziņa: