vai vâverîte jâskuj?

Aizsāka pepe 

Neziitis
Re: vai vâverîte jâskuj?
02.06.2006 17:20
HAHAHAAH AAA AHAHAHAHAHAHA =)))) Jâ klau paga man ar nav daudz laika, man tikko ðveicars manu mercedes maklaren piedzina pie manas savrupmâjas durvîm :DDDDDDDDDD Tad es braukðu uz privâto lidostu, jo nu nedomâjiet, ka es lepns utt bet labâk jau ar privâto transportu (mans 747) ^^ :DDDDDDDDDD Jautâjums bija vienkârð, par to vai dzît vai nç :) Kâ jau es teicu izdîta ir tik smukiòa :D Nu ne jau pa pliko protams :) Un tu DAUDZ neko vispâr nepateic. Kautko tur nolçji, tâ beztolkâ, pat jçgu iebraukt grûti :) Labi lai tev tajos kûrortos'kâds krokodils neapçd, ja nu viòam tava buldurçðana bûs piegriezusies, tâtad uzmanies ;)
Re: vai vâverîte jâskuj?
02.06.2006 17:31
Pasacinja ta pasacinja toties labi atspoguljo reaalo situaaciju.
Neziitis
Re: vai vâverîte jâskuj?
02.06.2006 17:41
Par to ka krokodiliem garðo lieli muldçtâji ? :D
VÂVERE IR JÂSKUJ! PUNKTS! OBLIGÂTI! PUNKTS! TÇMA SLÇGTA. PUNKTS!
vīrietis!
Re: vai vâverîte jâskuj?
11.01.2013 22:09
mani gan uzbudina pilnīgi skūta vāverīte, tik maigas bučas var iedot...(un viņai arī kaifs)protams ja pietiekami bieži kopj!
starp citu zobu diegus labāk pērku veikala'
p.s. savu frizūru arī cenšos apkopt pēc viņas prasībām!
Tas jau gan ir jāizvēlas pašai, nevis vīrietim. Piedodiet, vīrieši, bet ja jums nepatīk matiņi, tad drosi varat meklēt tādas, kurām patīk skūt. :)
Es neskuju, jo āda ir ļoti jūtīga un vienmēr matiņi ieaug par spīti speciāliem līdzekļiem un losjoniņiem. Un nekad nav bijušas dēļ matiņiem problēmas. Pirmkārt, matiņi aizsargā. Otrkārt, pēc skūšanas lielai daļai sieviešu šī vieta ir daudzreiz jūtgāka kā bez skūšanas. Un ticiet man-runa nav par jūtīgumu erotiskā ziņā.. Dažām sāp pat biksītes uzvilkt. Treškārt, ieauguši matiņi nudien ir sāpīga padarīšana un arī pāriet tie individuāli-dažām pat nedēļu jādzīvo sāpēs.
Nudien neredzu ne mazāko iemeslu, kāpēc vīrietis varētu pieprasīt no sievietes ko tādu.
Pazīstu pietiekami daudzus vīriešus, kam ne tikai netraucē matiņi, bet kam pat tieši nepatīk skūtas kājstarpītes. Un arī tādiem vīriešiem, kas pasi skuj intīmo zonu. Sakarīgu vīrišķi tas neattur no seksa. Un pat orālo sniegt netraucē. Bet jā, siktam dejotājam arī olas dejot traucē... :D
Re: vai vâverîte jâskuj?
18.01.2013 23:47
Jap, man kūsiņas netraucē :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 4?
Ziņa: