vai vâverîte jâskuj?

Aizsāka pepe 

Sise :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
vo vo
Re: vai vâverîte jâskuj?
24.04.2005 12:55
tâ tiek no foruma normâli cilvçki izdzîvoti:(:(Kâdai jumpravai neiepatîkas kâds,kuram ir ko teikt un knâbâðana iet vaïâ.Ak mçs,latvieði,kuriem otrs latvietis vismîïâkais deserts:(Kâ mans vectçvs mçdza teikt:nu bââââbas!!!!
vasja
Re: vai vâverîte jâskuj?
24.04.2005 20:29
bet sise, saulît, tavas hipertrofçtâs kaunuma lûpas arî navienam te nav noslçpums.
:):):)
Re: vai vâverîte jâskuj?
24.04.2005 21:06
nu labi,pârliecinâjât!!!!!Eju skûties,bet bail ka draudziòu nenogrieþu,jo promiles neïauj skaidri redzçt:)
bebrs
Re: vai vâverîte jâskuj?
24.04.2005 22:56
nu padomaa kuram viirietim patiktu laiziit matus ? veee,protams ka jaaskuj lai tiira un taada patiikama.
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 09:00
bebrs:) bet nez kaapeec daudzi iedomaajas, ka sievieteem patiik laiziit tos matus:)
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 11:06
mana draudzene neskuj un pie oraalaa sexa vinja netiek.. domaaju ka pati saprot kaapeec.. man gan arii vinja to nesniedz lai arii esmu sakopis.. bet nu ja agraak jau par sevii dusmojos ka vinja taada tad tagad jau pieradu.. vineiigi sapnjos sanaak vinju kraapt ar bijusho jo vinja taisiija superiigus minetinjus un pati peec savas iedvesmas.. tipa modinaaja no riita mani taa.. bet shitaa ne reizi pa 4 meeneshiem neko taadu nav dariijusi pat ar luupaam pieskaarusies nav :(
jaa mani tas savaa zinjaa ir aizskaaris.. ir taa... nedaudz nepatiikami kad saak par to domaat.. bet taapeec labaak nedomaaju.. taa jau viss ok
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 11:25
young:) varbuut par to vajag parunaat - Tev shkjiet, ka saprot, a, ja nu ne???
pepe
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 11:32
Vaauu! Cik daudz emociju radîjis mans jautâjums:)). Pa brîvdienâm netiku pie interneta, tad nu tagad ir ko palasîties:))
Bet es tâ arî nesapratu - ja man nav noskûta vâverîte, tad veèiem labâk netuvoties? Bet man jau 10 gadus ir intîmas attiecîbas ar vîrieðiem un neviens nekad nebija teicis, ka esmu savâdâka kâ citas(nenoskûta). Un patiesîbâ, cik esmu bijusi publiskâs vietâs kaila(pimçram íîpsalas baseina duðâs), reti kurai esmu redzçjusi noskûtu vâveri. Tâ, ka man nebija ne jausmas, ka tas mûsdienâs ir bezmaz vai obligâts pasâkums.
ZZZ
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 11:57
Manam viirietim nepatiik noskuuta. Vinsh uzskata, ka tas ir nedabiigi. visam ir jaabutu dabiski un ja tur ir apmatojums, tad jaabuut. Mangan pashai labaak patiik bez, tachu tagad vinjam par prieku meegjinu ataudzeet, ja pashai dikti neriebsies, varbutu buushu kaadu laiku ar puukainu kaaruminju :))

Tagad tik pa malinjaam visu novakseeju, bet vaavereens paliek puukains ;)
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 14:17
nu man ljoti patiik sniegt sievietei oraalo.. ebt kad paskatos kas notiekas tagadeejai tur starp kaajaam.. nu tad neko man vairs negribas no oraalaa :( .. a ko man dariit? taapeec jau nepametiishu.. un esmu teicis skaidraa valodaa ka gribu tur lai vinja saved kaartibaa
go
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 14:27
Mans novçrojums sporta klubâ - skuj (epile, vaksç) pârsvarâ 30-gadnieces, jaunâs meitenes - pusaudzes un nedaudz virs 20 - ir "ïoti dabiskas".
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 14:29
PILNIIGI piekriitu.. mana ieprieksheejaa bija virs 30 un viss kaartiibaa tagadeejai 21 un ir "ljoti dabiski"
ZZZ
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 14:33
taa jau ir - gaumes jautaajums. Kad es saveejam saku, ka visi viirieshi grib plikas vaaveres, vinsh briinaas, kuri ir tie visi. Laikam jau tas atkariigs arii no viiriesha vecuma
Patricija
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 14:34
Esmu sev atsatjusi stripinju.
young
ZZZ
25.04.2005 14:36
laikam atshkjiras no vecuma bet man savos 22 nepatiik matus laiziit un ka zobos kjeras... varbuut uz 40 tieshi garshos.. kas zin.. par to jau envaru spriest
ZZZ
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 14:44
Nu redz, vinjam savos 38 patiik laikam :P
kaut pirms tam visi bijusi sajuusmaa par manu plikumu
dr
Vai tad virietim nav jasku???
25.04.2005 14:47
Vai tad viriesiem nav jaapsnakree tie mezi daudz maz, lai vismaz pinciiti var redzeet (tad vins paliek arii vizuaali lielaaks)?
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 15:04
es sakopju to matojumu sev.. pasham labaak patiik kad tiiraaks.. protams ka nav pa pliko.. bet taa lai esteetiski un sakopti izskataas un nekas nemaisa ja gribeetu partnere sniegt oraalo sex.. bet nekaa
lauva
bet kraanins???
25.04.2005 15:17
Liekat mieru vaveriiteem - taas vairaak vai mazaak, bet tomeer ir koptas. Bet lielie gudrinieki, viirieshi, kaa ir ar jums pashiem??? Vai arii jums nevajadzetu paplukaat tos muuzha mezhus?
Besii araa shitie stereotipi, ka sievietei jaadara nezin kas, un vinjai pat to pieprasa, bet pashi... (ok, nesaku par visiem, bet zinu, ka lielaakaa dalja virieshu neskuj ne paduses, ne starp kaajaam),
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 15:52
nu luuk man sanacis otraadaak.. es visu kopju bet draudzene nee.. un pat akraart nav noskuvusi nu malinjas :(.. es nezinu... miilu vinju bet nu nekad nebju domaaji ka nonaakshu pie tadas situaacijas ka draudzenei tur taadi mezzi.. nezinu ko teikt ko dariit.. esmu jau teicis galvaa nav njemts
go
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 16:46
Nu nezinu, tik tieðâm "dabiskais veids" ïoti retai ir arî estçtisks, manâ subjektîvâ izpratnç, protams! Vispâr problçma varçtu bût principiâli - noskût vispâr, vai neskût nemaz, ja tam ir kâds arguments, nu nezinu - higiçnisks vai??? Bet - ja tâda nav, ir vienkârði uzskats, negribu un viss!? Vai tieðâm tad tik grûti, ja ne sevis, tad mîïotâ cilvçka dçï paveikt tâdu nieku - sauksim to tâ - pafrizçt to vietu, piedot kâdu formu utml??? Tie taèu ir tikai un vienîgi mati, var tak atrast kompromisu! Teikðu atklâti -nevaru iedomâties orâlo seksu ar "mûþameþu" starp kâjâm, piedodiet lûdzu par salîdzinâjumu!
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 17:00
go:) bet to jau es arii teicu - izdariit otram ko patiikamu:))))
es es
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 17:02
Kas jums visiem kaunuma utis sametusaas, ka skujaties? Man piemeram tiesaam patiik, ka meitenes ir dabiskas, mana sieva tada ir,tapat kaa manai sievai patiik, ka man ir dabisks krusu apmatojums.
Tekila
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 17:20
Man patiik sie kari...........bet galvenais ir tas ,ka katram ir savs viedoklis un vinjs pie taa pieturaas........
...;
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 17:21
Tas tachu ir sen zinaams, ka katram savs viedoklis un katrs par savu viedokli staav un kriit...:)))
elita_vel
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 17:32
Taapeec jau mums katram arii ir savs partneris nevis visiem viens - koplietoshanas. Gruutaak tiem, kuriem to partneru vairaaki - un vienam patiik pushkji biksees, bet otram plika vaavere:))))
young
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 17:33
kads tur mans viedoklis un karinjsh.. lieta taada ka maneejaa neskuj un es vinjai nesniedzu taapeec oraalo.. un taapeec vinajmannesniedz oraalo.. un kad es vinjai saku lai saved sev kaartiibaa sev tur lejaa vinja saka ka jaa izdariis bet nekaa... pff tas arii viss man viedoklis un karinjsh vinekaarshi pastaastu kaa man iet shii topcia ietvaros
bucha
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 18:10
idiotisms kaut kaads....ja nav noskuuts, vai tad oraalo nevar sniegt? man ir dariits gan pa pliko, gan arii, kad nebija noskuuts, skjirba taada, ka bez nekaa tur shausmiigi kut, taapeec gribas, lai aatraak beidz tur njemties....un sajuuta, kad matinji ataug nav no taam patiikamaakajaa, visu laiku niez, taa kaa nekaada nelaime nav, ja nenodzen taas spalvas TUR. kaapeec tad vechi to regulaari nedara? un ja partneris ir miilsjsh, vienalga, vai vinjam ir tur spalvas vai nee, galvenais dariit visu, lai buutu labi!
Protams, var izteikt savas veelmes, bet, ja otram tas skjiet nepienjemami, kaapeec uzspiest savu gribu?
ZB
Re: vai vâverîte jâskuj?
25.04.2005 18:15
Nav jau arî visas jaunâs vienâdas. Mançjai 19 un skuj pa pliko (nekad neesmu to lûdzis) par ko esmu varen priecîgs :) Ne salîdzinât ar iepriekðçjâm, kas, lai arî koptas, tomçr pa kâdam kuðíîtim atstâja :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 15?
Ziņa: