ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Silver
Re: ko zinat par amway?
12.08.2009 13:36
elfa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet ,Silver, Tu nemāki atbildēt uz konkrēta
> patērētāja jautājumiem, bet piepin klāt savas
> emocijas. Kas ,piemēram, Amwey kosmētikā ir
> labāks , kā citās?
> Tu esi nekorekts -par preču nosūtīšanu
> atpakaļ - tā ir pavisam normāla padarīšana
> tirdzniecībā, bet Tu lieto kaut kādus
> neadekvātus izteicienus!!

Amway kosmētikai ir ļoti daudz pozīciju, tā ka būs grūti viennozīmīgi atbildēt uz Tavu jautājumu, it īpaši jau tāpēc, ka es, kā jau vīrieša cilvēks, no kosmētikas lietoju ļoti maz. Vienojošais faktors ir tas, ka par šīs produkcijas lietošanu man maksā jeb, runājot citiem vārdiem, ir ļoti laba atlaižu sistēma.

Kas attiecas uz pašu kosmētiku, tad Amway ir vairākas produktu līnijas - E.Funkhauser, Artistry, Body Series, kurām kopumā ir vairāki simti pozīciju. Vairākums ir vienkārši kvalitatīva kosmētika, kurā pēc iespējas tiek lietotas dabiskas un nekaitīgas izejvielas. Ir arī daudzi unikāli un patentēti risinājumi (Amway kosmētikai vien ir pāripar 200 patentiem). Piemēram jaunajam pretnovecošanās krēmam nav analogu. Tāpat arī divdaļīgais kosmētikas noņemšanas šķidrums, ko tagad tirgo arī daudzas "parastās" firmas ir Amway patentēts izgudrojums. Speciālisti-kosmetologi saka, ka ļoti daudziem izstrādājumiem sastāvdaļas stipri atšķiras no parastās kosmētikas.

Runājot par preču nosūtīšanu atpakaļ... Acīmredzot Tu neesi ar to saskārusies reālajā dzīvē un neesi palasījusi sīko šriftu :) Ja Tu vēlies nosūtīt preci atpakaļ, tad tev pašam ir jāapmaksā pasta izdevumi. Vairākumā gadījumu tas nav ekonomiski izdevīgi, tāpēc arī es to nosaucu par fufeli. Es pat neesmu lasījis Amway smalko šriftu, tāpēc pieņemu, ka šajā ziņā viņi ir tādi paši kā citi, ne labāki, ne sliktāki. Vienkāršs mārketinga triks, bez kura grūti būtu iztikt jebkuram interneta veikalam.
Lee
Re: ko zinat par amway?
20.08.2009 00:53
Kā Jūs domājat, ja šī ir zombēšanas kompānija, kā tā var pastāvēy 50 gadus, saņemt balvas no Greenpeace, Unesco, ANO utt?
Re: ko zinat par amway?
20.08.2009 02:00
Nu, ja nezombētu tad tik ilgi točna nepastāvētu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ko zinat par amway?
20.08.2009 06:47
dažas sektas pastāv +150 gadus... un joprojām ļaudis tur nes savu desmito tiesu... no bruto, turklāt... tas nekas, ka cilvēki, kas no tām tikuši vaļā, ir sarakstījuši grāmatas...

sektā iet cilvēks, kam ir nepieciešams šādi justies pārākam un izredzētākam...
Tas, ko jūs te saucat par zombēšanu, ir vienkārša domāšanas maiņa. Kas ir tas, kas pašos pamatos atšķir cilvēku, kas visu dzīvi strādā kāda cita labā no cilvēka, kas veido savu biznesu un pelna miljonus? Tikai domāšana. Ir tāda grāmata "Bagātais tētis, nabagais tētis" (Roberts T.Kijosaki), nopērkama visos grāmatveikalos. Tur ir paskaidroti paši pamati. Kāds mans partneris teica, ka šī grāmata par 4,50 Ls viņam ir iemācījusi vairāk nekā 4500 Ls vērtās 4 gadu mācības "Turībā".

Pat cilvēki, kas ir kaut kādu iemeslu dēļ pametuši Amway, savos nākamajos darbos sasniedz daudz labākus panākumus, jo viņi ir iemācījušies daudz ko tādu, ko nekur citur nevar iemācīties.
Re: ko zinat par amway?
20.08.2009 11:02
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Kas ir tas, kas
> pašos pamatos atšķir cilvēku, kas visu dzīvi
> strādā kāda cita labā no cilvēka, kas veido
> savu biznesu un pelna miljonus?
>

..vaīīīī...silvers dod gan...parādi man tos miljonus,kurus esi nopelnījis..:)
Re: ko zinat par amway?
20.08.2009 11:03
...kopš kura laika siiks kupi/prodai ir savs bizness?... neko citu jau izplatiitaajs nedara...
Lee
Re: ko zinat par amway?
20.08.2009 11:11
':) Vai tiešām ir iespējams muļķot cilvēkus 50 gadus? Ok, ja tā ir sekta, lai tā būtu! Bet tā ir sekta, kurā labi maksā, ir laba sistēma, kvalitatīvas preces, vienreizēji labsirdīgi un vienkārši cilvēki, un par šo sektu var teikt tikai un vienīgi pozitīvas lietas :) Manuprāt, jums pašiem ir negatīvas domāšanas sekta. Turklāt šajā sektā neviens nedomā, ka tie cilvēki, kam ir citādi uzskati, ir sliktāki vai nozombēti. Cilvēki jau vienmēr aprunā tos, cilvēkus, kuri dara to, ko pašiem aprunātājiem nepietiek drosmes un apņēmības darīt :) Paši neko nezin, bet galvenais jau kaut ko sliktu pateikt :) klasiskais latvietis :) nekas vairāk. "un joprojām ļaudis tur nes savu desmito tiesu... " šeit no tevis neviens NEKO neprasa, tā kā nerunājiet par lietām, par kurām neesat kompetenti runāt un esat dzirdējuši informāciju no sērijas "viena tante teica otrai". Godīgi sakot, es arī pirmajā pirklī, kad nesapratu visu būtību, nospriedu, ka tā ir kaut kas līdzīgs sektai :)) Man kaut kas kaut ko bija pastāstījis. Tas pats Amway konsultants, kas pats vēl tikko bija iesaistījies. Taču, kad Tu patiešām saproti, ap ko lieta grozās, izrādās, ka viss nav tā, kā cilvēki domā. Turklāt, ja atnāksi un vienkārši tikai paskatīsies uz cilvēkiem, Tev pašai paliks kauns, kā par tiem cilvēkiem Tu varēji kaut ko tādu domāt. Tur ir cienījami un labi cilvēki, turklāt ne jau jauni, cilvēki nobrieduši, tādi, kam ir savs bizness, kas jau savā dzīvē ir sasnieguši kaut ko, juristi, ekonomisti utt. Domāju, ka par to cilvēku veselo saprātu nu nevienam nevajadzētu šaubīties. Ticiet man, normāli, izglītoti cilvēki. Ir viegli pateikt sliktu par to, ko nesaproti. Grūtāk ir saprast. Bet tas jau ir tikai normāli. Tāpēc arī ne visiem tas ir piemērots un dariet, ko gribat, tāpat kā mēs - nozombētie :) Nav vērts tērēt savu laiku, pārliecinot cilvēkus, kuri nav kompetenti šajā jautājumā.
Lee
Re: ko zinat par amway?
20.08.2009 11:20
Atnāciet, apskatiet paši savām acīm, paskatieties uz tiem cilvēkiem, paklausieities. Un jūs redzēsiet, ka nenotiek zombēšana, ka neviens nevienu necenšas pārliecināt. neviens nevienam neuzbāžas, neliek neko ne pirkt, ne pasūtīt :) Apskatieties paši, pirms aprunājiet cilvēkus, par kuriem neko nezinat un savā mūžā satikuši neesat. Man ir vienalga par Amway, ko domājat. Man žēl, ka par tiem brīnišķīgajiem cilvēkiem domā sliktas lietas, patiešām žēl :( Man, godīgi sakot, palika kauns pašai par sevi, kad aizgāju un pati savām acīm paskatījos, kauns par to, ka Tu lietas nesaproti un nezini, bet tomēr runā sliktu, jo Tev kāds kaut ko ir pastāstījis. Nu, piedodiet, tā IR aprobežotība.
Re: ko zinat par amway?
20.08.2009 11:25
...paraadi man normaalu juristu/ekonomistu, kursh ies izplatiit dajebko...
Lee
Re: ko zinat par amway?
20.08.2009 11:48
Es Tevi varu iepazīstināt ar vairākiem! Vēlies?
Re: ko zinat par amway?
20.08.2009 19:23
atsleegvaards bija "normaalu"
Re: ko zinat par amway?
20.08.2009 23:04
Re: ko zinat par amway?
21.08.2009 04:21
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jaa un tik at nekaitiigi var mazgaat traukus
> tuliit peec eeshanas un vnk ar karstu uudeni ;) :D
Supper!Atbalstu!
Bez ķīnas ķīmijas.
Man arī liekas,pārstāvniecībai vispār nav jābūt Latvijā.Tāpat var impotrēt produkciju.
Daudzām datorfirmām LV nav pārstāvniecību.Tas netraucē importēt preces.
Re: ko zinat par amway?
21.08.2009 04:27
Sekta???
Kā apkarot sektu?
Sektas jāapliek ar nodokļiem,viņu preci ar 25%PVN,un UIN ,INN nodokļiem,Soc.nodokli.
Nopērk mašīnu,dzīvokli,lai uzrāda,kur ņēma naudu.
Ja nevar,jākonfiscē.
Skandināvijā,ja nevarēsi uzrādīt,kur naudu ņēmi,var konfiscēt.
Daudzām sektām bossiem ir villas.Visarionam arī ir par ciems Sibīrijā.Amerikā bija milzīga sekta,kura karoja ar ASV armiju vairāks dienas.
Jāaizliedz šitā sekta,dalībniekiem jānomkasā nodokļi.Obligāti,kamēr nav dziļi ieperinājušies.Sektu Latvijā ir ļoti daudz.
Re: ko zinat par amway?
21.08.2009 04:29
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> dažas sektas pastāv +150 gadus... un joprojām
> ļaudis tur nes savu desmito tiesu... no bruto,
> turklāt... tas nekas, ka cilvēki, kas no tām
> tikuši vaļā, ir sarakstījuši grāmatas...
>
> sektā iet cilvēks, kam ir nepieciešams šādi
> justies pārākam un izredzētākam...Jā!Sekta...
Re: ko zinat par amway?
21.08.2009 04:35
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu, ja nezombētu tad tik ilgi točna
> nepastāvētu...Tieši tā!!!100%
Jā,vajadzētu ar tām sektām tikt galā.Mani nomoka gan izplatītāji,gan sekta,bet tagad reti jau.Bukletus iekuriem,e-pastu nomainīju.
Sektantus neuzklausu.Izplatītājiem saku,ka man defolts jau.Viņi tic.
Kā varētu viņus ar nodokļiem aplikt?Tur noteikti desmitā tiesa un vēl PVN par produkciju,INN,UIN ir jāmaksā.
Ja uzliktu fiziskās personas auditu,veiktu kratīšanu dzīvesvietā.
Būtu nauda.
PVN sektu precēm 25%!!!
Re: ko zinat par amway?
21.08.2009 04:41
Kas notiktu,ja es nopērku,paostu un paliek slikti.Iepakojums līdzi,uz policiju un VID projām.Lai izmeklē sektu,uzliek PVN INN UIN un vēl daudz nodokļus.
Baznīcām arī PVN,UIN,INN,SOC nodokli,EKA vai kvītis ziedojumiem.Naudas lādes vajag atļaut kur EKA vai kvīti dod.
Slimnīcas slēdz.Medicīna brūk ātri.Naudas nav.
Varbūt 25%PVN un nodokļi izplatītājiem-sektām,baznīcām varētu glābt medicīnas aprūpi kaut mazliet?
Re: ko zinat par amway?
21.08.2009 06:50
Lee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Man žēl, ka par tiem
> brīnišķīgajiem cilvēkiem domā sliktas
> lietas, patiešām žēl :(

...Õ, sis pateiciens ar zelta burtiem pie amvejistu tēmas...:)
Re: ko zinat par amway?
21.08.2009 19:21
varbuut Gedroics vareetu uzrakstiit palagu par amway? tas buut interesanti palasiit.
Silver
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 11:31
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...kopš kura laika siiks kupi/prodai ir savs
> bizness?... neko citu jau izplatiitaajs nedara...


:)))))) Sīks bizness tas ir tikai tiem, kam ir sīka domāšana. Labākais Amway pāris pelna 575 000 $ mēnesī. Diez vai to var nosaukt par sīku biznesu. Informāciju var apskatīt šeit:

http://www.businessforhome.org/mlm-500-top-earners/http://www.businessforhome.org/mlm-500-top-earners/

p.s. parakstos zem katra Lee teiktā vārda
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Silver Rakstīja:
>
> ..vaīīīī...silvers dod gan...parādi man tos
> miljonus,kurus esi nopelnījis..:)

:)))) Ja es Tev teiktu, ka nodarbojos ar nekustamo īpašumu biznesu (bez krīzes, normālā valstī) un ka ar nekustamajiem īpašumiem var nopelnīt miljonus, Tu arī neticētu?
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 12:49
Taatad nav Tev tomeer to miljonu? Kad buus vismaz 2K, tad ienaac...
Silver
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 12:59
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Taatad nav Tev tomeer to miljonu? Kad buus vismaz
> 2K, tad ienaac...

Nepamanīju noteikumu, kur būtu teikts, ka par Amway šeit var stāstīt tikai tie, kuri pelna vismaz 2000 EUR mēnesī...
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 13:25
1) runa bi par latiem, esam tomeer Latvijaa
2) staastiit var jebkursh, tik tad sanaak, ka tik tie ar siiko domaashanu te citus kompostree, ja jau pat liid 2K nepavelk...
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 13:33
sen ir zināms, ka visās šajās sistēmās ir 1 vai 2, kurus met kā zivju barību, kuriem ĻAUJ nopelnīt, lai pievilinātu naivos. tas pats, kas sektās ar it kā pilnīgu dziedināšanu, nevis tikai sāpes noņemošu ekstāzi utt., u. tjpr.
Silver
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 14:07
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 1) runa bi par latiem, esam tomeer Latvijaa
> 2) staastiit var jebkursh, tik tad sanaak, ka tik
> tie ar siiko domaashanu te citus kompostree, ja
> jau pat liid 2K nepavelk...

1) Esam Eiropas Savienībā un lats tāpat tūlīt nobruks, pie tam tas ir starptautisks bizness - valūtai un valstij nav īpašas nozīmes.
2) Viens no tiem, kas pelna varāk par 2K pirms kāda laika šeit rakstīja. Vienkārši laikam bija gudrāks par mani un neuzskatīja, ka būtu šeit vērts ilgi laiku tērēt.
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 14:29
...kad TU pelniisi, tad parunaasim...
:) Nu, OK. Tikai ņem vērā, ka maniem personīgajiem rezultātiem nav tieša sakara ar to, vai Amway sistēma ir krāpnieciska, vai nē. Tas, ka es nespēšu sasniegt vajadzīgo apgrozījumu, vēl nenozīmē, ka to nevarētu izdarīt, piemēram Tu :)
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 14:50
...man taapat neslikti maksaa, lai man nevajadzeetu maaniit cilveekus... un, kaa jau teicu, siiks kupi/prodai manaas acis nee blakus nestaav SAVAM biznesam...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 22?
Ziņa: