Antidepresanti.

Aizsāka Avenitexxx 

Antidepresanti.
06.11.2017 15:16
Sveiki. Jau kadu laiku dzivoju depresija. Izjutas ir nepatikamas, sakot ar bezizejas sajutu lidz nevelesanas dzivot domam. Visu laiku viss ir negativs, viss ir slikti, ceribas nav, izejas nav. Lielas mocibas. Moka ari trauksme, fiziskie simptomi, derealizacija, zuud savs ES. Loti mokos, tapec nolemu dzert AD. Izrakstija Esticil 10mg, bet lika dzert 1/2. Pagaidam nejutu nekadas izjutas, ka tikai trauksmi kura ir specigaka, kaut dzeru tikai nedelu, vai tiesam var nebut vel rezultats? Zinu ka jabut pacietigai, bet ja nu zalites nelīdzes? Ja paliksu tads darzenis uz visu dzivi kopa ar savu depresiju.
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 15:47
Parasti AD sākumā izraksta kopā ar kādu nomierinošu preparātu, kamēr Tavs organisms pierod pie jaunās vielas. Tramīgi cilvēki neapzināti baidās no sajūtām, ko jaunās zāles rada. Domāju, ka arī par devu vajadzētu runāt, manuprāt, tā ir par mazu, bet varbūt Tavas nedrošības dēļ ārsts baidījās nozīmēt vairāk.

Escitaloprams (Escitil) palīdz ļoti bieži un apm. 2 ned. laikā, tāpēc arī to rakstīja, bet pašlaik nebēdā pārāk daudz, jo psihiatrijā ir ļoti daudz AD veidu, ir arī citu grupu zāles, parasti ar AD sāk, ja nekas nekas cits nav lietots (varbūt ir?). Visu mūžu nebūsi, turklāt Tu pašlaik arī neesi dārzenis. Nav jēgas ciesties, ej runāt ar ārstu.

Paskatījos Tavus iepriekšējos ierakstus -- par psihoterapeitu neesi domājusi?

Tev ir VD un tagad jau depresija, būtu labi kaut ko domāt arī citā virzienā, ne tikai par zālēm.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.11.2017 15:53 by Runcene.
bus
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 15:55
Var taa buut. Gaidi, vajag veel ilgaaku laiku, lai spriestu par ietekmi. Daudziem trauksme saakumaa pastiprinaas. Nemet plinti veel kruumos. Ja nu peec laika juuti uzlabojumu? Bet, varu iedomaaties, kaa juuties tagad... Ir piedziivots. Padomaa, kas tieshi Tev visvairaak nepatiik, varbuut tam ir kaads konkreets ceelonis? Patreiz dzer zaales un paveero sevi peec kaadaam 2-4 nedeeljaam! Mierinaajumam- noteikti neesi vieniiga, kas shaadi juutas, bet veelaak tam vajdzeetu uzlaboties.
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 16:59
Nee sis ir pirmas zales ko lietoju. Jaa pirmstam 6 gadus VD. Stress partapa depresija. Depresija manuprat ir briesmigaka pa VD. Dzerot sis zales jutos slikti, slikta dusa, trauksme, murgi, bezmiegs, sagurums. Esmu morali sagurusi. Raudu visu dienu, izeju neredzu. Dzivot nevelos. Jutos apgrutinajums citiem. Kam tada dzive? Nevaru pa bernu parupeties pat.
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 17:00
Runcane, psihoterapija nepataisis man galva vel lielaku bardaku neka tagad? Izjutu bardaku, visu laiku maljaas domas pa depresiju, pa bezizeju. Man kauns ka es nespeju uzveikt so briesmoni.
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 17:06
Un no VD smakas vairs man nav. Nesaprotu kaa es taa ielaidu, briziem gribas uz tvaika ielu braukt lai izsit man tas domas no galvas
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 17:14
Runcane, ari trankvilizators man ir klaat. Bet neiroleptikis nee. Tiesam tiksu ara no sis bedres? Vai paliksu visu muzu tada? Vienas mocibas un bailes. Pat sobrid visa dvēsele saap.
iii
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 17:21
Vai paliksu visu muzu tada? /c/ Ir daudz dažādas iespējas, arī bez tā ko Tev jau teica, t.i- bez psihoterapijas ir vēl kas cits, tā ka nav jābaidās tik ļoti.
iii
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 17:24
Vienkārši labāk risināt visu pēc kārtas- vispirms panākot normālu pašsajūtu tagad un tad domāt par perspektīvām.
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 17:45
Kas vel ir tas cits? Es baidos ka sev kko varu nodarīt, kapec man maljaas domas ka nevelos dzivot. Kapec?
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 17:45
Apmekleju dienas stacionaru, bezjeegaa viss.
iii
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 17:52
Slikti ka baidies jo es, piemēram, esmu ticis no tā vaļā bet nebaidoties no alternatīvajām metodēm, tapēc vispirms labāk noņemt stresu ar zālēm, vari pamēģināt psihoterapiju, lai gan es tai īsti neticu šādā gadījumā bet ir varianti kad palīdz...
Bet nu- bailes vajag mazināt.... tās nāk kopā ar stresu...dienas stacionarā psihoterapeits darbojas vai kas? Jā- man šitā bija, sākās jau sen un nu jau pasen kā ir beidzies, bet tieši tā- vispirms VD, tad depresija..manuprāt kādu mēnesi zāles var derēt..
iii
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 18:05
Te ir aprakstīts aptuveni tas ko es darīju http://vesels.latvianforum.net/t11-ka-attirit-organismu-izmantojot-sodu-jodu-darzenu-sulas-un-vel-ari-citus-lidzeklus
tikai manuprāt ar specīgu stresu to visu gan nevar izdarīt, es dzēru zāles vēl samerā ilgi..
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 19:13
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 19:14
Es ceru ka antidepresanti palidzes. A vini nevar izsaukt preteju efektu? Kka pirms tam nebija trauksme un izmisums ar velmi izbeigt uz vietas savu dzivi
iii
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 19:21
Iesākumā dažreiz var.
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 19:23
Pirmstam vnk izeju neredzeju, raudaju, tagad viss dubulta. Pat uz tvaika ielu velejos braukt jo tas nav normali ka man tadas domas. Ja nu kko nodaru sev, man tak mazs berns majas ir. Sausmas. Cik gruti kontrolet depresiju.
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 19:24
Ar tevi var kka parunaties? Tu esi tam gajis cauri? Man slikts periods, loti.
iii
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 19:29
Jā, vari, e pastā ih61@inbox.lv esmu gājis, jā... saprotu ka ir grūti..nedari sev neko, bet uzraksti..man ir bijis ļoti līdzīgi.
Re: Antidepresanti.
06.11.2017 22:20
Derealizācija sākās vēlāk nekā depresija? Vai ir arī depersonalizācija (noprotu, ka jā, jo raksti, ka "zūd savs ES")?



Edited 1 time(s). Last edit at 07.11.2017 09:48 by crucial333.
Re: Antidepresanti.
07.11.2017 12:20
Man abi ir. Teiksu taa sakuma depersonalizācija ar derealizaciju un tad neilgi peec depresija pievienojas jo loti stresoju pa to derealizaciju, raudaju, lidz bedree iekluvu. Sobrid vinas nav izteiktas.
Re: Antidepresanti.
07.11.2017 12:22
Domaju ka tas bija depresijas priekšvēstnesis, vsp saka ka derealizacija ir ka aizsargnehanisms.
......
Re: Antidepresanti.
13.11.2017 12:47
Izmēģināju antidepresantus, gan ļoti mazā devā. Mazliet noņēma stresu (uzreiz, nekas nebija jāgaida), bet pie reizes noņēma arī vēlmi kaut ko darīt.
Depresija ir laba lieta tai ziņā, ka piespiež cilvēku padomāt un kaut ko dzīvē mainīt - apstākļus, savu attieksmi vai nomainīt cilvēkus, kas traucē normāli dzīvot. Antidepresanti tikai noņem vēlmi kaut ko darīt lietas labā.
Kaut kā nespēju noticēt, ka cilvēkam dzīvē viss ir skaisti un labi, tikai nezin kāpēc neko nevar vairs izdarīt, ir ļoti slikti un gribas nomirt. Tā tas nenotiek.
Re: Antidepresanti.
21.11.2017 14:40
Pilnīga atbilde uz tēmas jautājumu
АНТИДЕПРЕССАНТЫ! ГРУППА СИОЗС
https://www.youtube.com/watch?v=tCRq1GG03v0

трициклические антидепрессанты!
https://www.youtube.com/watch?v=VTlPRJWiO90

Veiksmi visiem
iii
Re: Antidepresanti.
21.11.2017 14:54
Lai gan tur ir arī daudz patiesības tomēr autorei kaut kādu risinājumu vajag kādam laikam, ja nav pārliecības nekam citam....
iii
Re: Antidepresanti.
21.11.2017 14:57
Bet nu dakterei tajā video ir protams taisnība.
ona
Re: Antidepresanti.
22.11.2017 01:02
Ja zāles nav efektīvas jāziņo dr.
šo dzēra viena draudzene pret panikas lēkmēm, viņai bija baigi slikti, bet pēc mēneša tjipa ok, pēc pusgada vsp jutās vesela un nedzer. bet teica ka pirmais meneis bija mokas.
baigi individuali tomēr. kas vienam palīdz, citam nē, depresija jau nepāries tev 2 nedēļu laikā, man šķiet 3 mēnešus tur vajag un strādāt ar sevi arī kkā, jo ripas vien jau neizārstēs.
jāmaina vide, ja tā slikti ietekmē, jācenšas sportot, jo tas paceļ serotonīna līmeni, ja nav spēka tad kko vieglu ļoti vai vnk staigāt svaigā gaisā. Jāatrod kāds hobijs varbūt.
varbūt pienākumu par daudz? netiec galā ar visu? depresijai jau ir cēlonis kkāds. izdegšanas sindroms, naudas problēmas, ja tev ir bērni tad kkas ar tiem, sliktas emocijas darbā vai mājās, šķiršanās, neveselīgas attiecības, kur otrs tevi grauj, vientulība, fiziskas problēmas, vienkārši gaismas un vitamīnu trūkums. daudz kas. tev jāapzinās, kas tevi nospiež un jāmēģina tas mainīt, ja ir tāda iespēja

ja tu ej uz to dienas stacionāru, vai tad tur nemaina zāles ja nelīdz? tur taču psihologs par brīvu ne? ja ir nauda var aiziet pie ārsta psihoterapeita. ja galīgi traki ar depresiju var uz atvērto durvju stacionāru.
henryy
Re: Antidepresanti.
22.11.2017 01:35
ona Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja zāles nav efektīvas jāziņo dr.
> šo dzēra viena draudzene pret panikas lēkmēm,
> viņai bija baigi slikti, bet pēc mēneša tjipa
> ok, pēc pusgada vsp jutās vesela un nedzer. bet
> teica ka pirmais meneis bija mokas.
> baigi individuali tomēr. kas vienam palīdz,
> citam nē, depresija jau nepāries tev 2 nedēļu
> laikā, man šķiet 3 mēnešus tur vajag un
> strādāt ar sevi arī kkā, jo ripas vien jau
> neizārstēs.
> jāmaina vide, ja tā slikti ietekmē, jācenšas
> sportot, jo tas paceļ serotonīna līmeni, ja nav
> spēka tad kko vieglu ļoti vai vnk staigāt
> svaigā gaisā. Jāatrod kāds hobijs varbūt.
> varbūt pienākumu par daudz? netiec galā ar
> visu? depresijai jau ir cēlonis kkāds.
> izdegšanas sindroms, naudas problēmas, ja tev ir
> bērni tad kkas ar tiem, sliktas emocijas darbā
> vai mājās, šķiršanās, neveselīgas
> attiecības, kur otrs tevi grauj, vientulība,
> fiziskas problēmas, vienkārši gaismas un
> vitamīnu trūkums. daudz kas. tev jāapzinās,
> kas tevi nospiež un jāmēģina tas mainīt, ja
> ir tāda iespēja
>
> ja tu ej uz to dienas stacionāru, vai tad tur
> nemaina zāles ja nelīdz? tur taču psihologs par
> brīvu ne? ja ir nauda var aiziet pie ārsta
> psihoterapeita. ja galīgi traki ar depresiju var
> uz atvērto durvju stacionāru.

Draudziņ. Tu nezini, kas ir depresija.
iii
Re: Antidepresanti.
22.11.2017 10:19
Draudziņ. Tu nezini, kas ir depresija./c/ piekritīšu, smaga depresija tā nepāriet un arī nerodas...
Ona
Re: Antidepresanti.
22.11.2017 12:58
Es varbūt neesmu ar ārsta grādu, lai zinātu, kas ir depresija, bet man pašai tā ir + smaga distonija un laikam pietiekami smagā pakāpē, ja mani atsakās ārstēt ambulatori tikai slimnīcā.

Vnk es domāju ar galvu, ka vide, cilvēki, tas, ko tu dari tevi ietekmē un tu nevari dzīvot elle un domāt ka ripas tevi glābs.
Es nezinu, kas tieši ir autorei, bet nez vai pilnīgi bez iemesla tas notika viņai.
Es neteicu, ka zāles nevajag, es teicu, ka ar to ir par maz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 19?
Ziņa: