Antidepresanti.

Aizsāka Avenitexxx 

zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 20:36
Nē, nu crezzy kas crezzy sāt pārpublicēt grāmatas. :D
Klau, Ivar, apēd grāmatu. Tad tas būs kas fundamentāls. Moška toksīni izmirs uz visiem laikiem... :D
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 21:05
Tātad Oganjan iesaka 2 reiz mēnesī lietot magnija sulfātu.......
Es iesaku biežāk un daudz ilgāk un vēl virkni pasākumu minerālvielu daudzuma atjaunošanai organismā.
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 21:10
Magnija sulfāts ir limfas un žults stimulators, rezultatā toksīni ar limfas plūsmu tiks aizvadīti un aknām labi strādājot izvadīti no organisma. Var lietot arī olīveļlu bet efekts būs vājāks.
zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 21:21
Biju ēdusi auzu pārslu putru katru dienu (pēdējos pāris gadus gan to putru neesmu ēdusi), dzeru zivju eļļu, šad un tad kursa veidā izdzeru smiltsērkšķu nektāru vai svaigi spiestu apelsīnu sulu, visādus riekstus nedaudz ieēdu un dzeru tīru dabīgo dziļurbuma minerālūdeni ar minerāliem, kuri tur dabīgi sabalansētā daudzumā, augļu un dārzeņi pašsaprotami, bez visādiem Oganijiem, čista empīriski + biju praktizējusi (pēdējā laika gan nepraktizēju) autogēno trenniņu ar dziļo relaksāciju.

Kur tu Ivar tik daudz toksīnus sevī savāk - hren ziņ zin... :D
zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 21:31
Opā, man šķiet, ka man no šitā visa tā sauktā trešā acss, proti, iekšējā redze parādījusies... :D
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 21:39
Kam interesē- te ir drusku pilnāka recepte tam ko es darīju un daru, tikai magnijs nebija pieminēts:

Pārliecinoties vai nav spēkā viens no 4 gadījumiem :
1. zems asinsspiediens, jo soda to vel pazeminās, 2- ka netrūkst kalijs, jo soda deficītu palielinās, viens no simptomiem var būt slikta dūša, 3- ka pH jau tagad nav parāk augsts, ne visiem tas ir zems, 4- akūts gastrīts

tātad- ja tie nav tad var sākt dzert sodu, 1 tējkaroti no rīta tukšā dūšā, sākumā labāk nedzēstu, ja viss labi, tad vēlāk var dzēstu, t.i šķīdīnātu karstā ūdenī, tad-jodu- 100 pilienus kopā ar 250mg izšķīdināta c vitamīna un ļoti daudz dārzeņu sulas, tās izvada toksīnus un atjauno mikroelementu līdzsvaru organismā, vēlāk var pieslēgt ūdeņraža pārskābi- sākot ar 1 pilienu, un katru dienu +1 pilienu. Jodu un pārskābi jāpārtrauc ja paradās balts aplikums uz mēles- tas liecina par lielu iznīcināto mikroorganismu daudzumu, un jādzer vairāk sulas, kad tas pazūd vai būtiski samazinās, var turpināt jodu, tā devas ar laiku japalielina, cik- tas jāskatās pašam, var noderēt 300-600 pilieni dienā, jāmēra pH urīnā, no rīta jābūt 6,5-7,pa dienu- 6-6,5, pēc tā rādītāja jākoriģē sodas daudzums, ja cipars ir virs 7 tad soda jāpārtrauc uz kādu laiku, kamēr pH normalizējas.Izmaiņas bieži notiek ļoti strauji.
Praktiski gan ir zināmas grūtības izvērtēt visus 4 gadījumus kad soda nav vēlama, reāli var pietikt ar to ka izvērtē vai nav akūts gastrīts. Jodu zināmas piesardzības pēc var sākt ar 15-20 pilieniem un pamazām palielināt līdz 100 un dzerot daudz sulas parasti vajag arī papildus Himalaju sāli, bet daudzums tāpat katram būs individuāls un atkarīgs no dažādiem faktoriem, par sāls deficītu liecina miegainība, koncentrēšanās grūtības, apziņas miglošanās, depresija, nespēks, zems asinsspiediens un paātrinats pulss, ja sāls ir lietota pārāk daudz tad organismā tiek aizturēts ūdens. Turpmāk aprakstīšu vēl dažādas nianses kas jāņem vērā attīrot organismu.

To vēl var kombinēt ar Maksa Gersona metodi, ar nelielām korekcijām, ja ir vajadzība.
zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 21:49
Uztaisi, Ivar, atsevišķu sadaļu, tā, lai pārskatāmi tiem/tām, kam tas varētu ineterēt.
Paldies, bet man kas tāds noteikti nav vajadzīgs.
aberz
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 03:04
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Uztaisi, Ivar, atsevišķu sadaļu, tā, lai
> pārskatāmi tiem/tām, kam tas varētu
> ineterēt.
> Paldies, bet man kas tāds noteikti nav
> vajadzīgs.

katram savs :-)
zive tu ēd AD?

Man piem. esot depresija ārste saka
- es saku nu un kas?
- jādzer zāles
- nu un tu izārstēsi?
-nē, zāles palīdzēs tev izturēt krīzi, novērst cēloņus,
deresiju var izārstēt tikai pats

to man teica psihoterapeitd

a pēc padsmit gadiem 12 ārsti man psihenē draudzīgi
kvalificēja 2 grupai ar šizofrēniju

tā ka iii ir cilvēks, kas domā, neskatoties uz nozāļotām šūnām
a zive brauc uz psihiatru brošūras. Zobus ārstē ar ibumetīnu paciņu.

:-)

Āmen
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 10:23
zive tu ēd AD?/c/

Man liekas ka viņa nomierinās ar nikotīnu un arī uzlabo garīgo...
zive
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 10:57
Nevaru iepriecināt, Ivar, jo nu jau vairs nekāda nikotīna nav.
Problēmas, kuru dēļ ilgāk nosmēķēju tiešā veidā bija provocējis agresīvais delfu forums, šādi tādi negatīvi kontakti, kas likvidēti (piem. tas pats narkomāns). Bez tam, man vienatnē bija jāveic remontdarbi, kas arī neveicināja pozitīvo (tur paaugstināts stress saistībā ar dažiem meisteriem - krāpniekiem) un vispār - neaizsargātība.
Bet tu, Ivar, bez savas sievas un no vecākiem mantotās dzīvesvietas vispār būtu miris...
Bet sapratni no tevis, slimnieciņ, pat pārdrošākajās fantāzijās gaidījusi nekad neesmu...
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 11:15
Jā- vienā sadaļā tā visa informācija nu nekādi neietilps, vismaz pārskatāmā veidā. Tā ka tas laikam atkritīs, ir vēl samērā daudz- terpentīna vannas un daudz kas cits..
zive
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 11:25
Ivar, vai gribi, es tevi tūlīt pat atmaskošu?
Es sapratu, kā tu vēlējies izmantot citus cilvēkus... Nu ko, nesanāca? Un nesanāks arī! Vairs nesanāks, jo dzīvē par visu ir jāmaksā!!!
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 11:30
Par to ka var izārstēt jebkuru slimību runā arī akadēiķis B. Bolotovs sākot no 58. sekundes
https://www.youtube.com/watch?v=deLLKB65zQ0

Jāsaka gan ka viņš tomēr arī drusku kļūdās vienā svarīgā jautājumā bet- runa ir par to vai var izārstēt tā sauktās,, neārstējamās'' slimības.
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 11:35
Jā- būtībā runa ir ne tikai par to vai var izārstēt bet par cēloni, tātad par to vai VD, depresijai un citām šādām slimībām ir pilnīgi konkrēts fizioloģisks cēlonis ko novēršot tās pazūd tāpat kā pazūd jebkādas citas slimības.
aberz
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 17:48
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ivar, vai gribi, es tevi tūlīt pat atmaskošu?
> Es sapratu, kā tu vēlējies izmantot citus
> cilvēkus... Nu ko, nesanāca? Un nesanāks arī!
> Vairs nesanāks, jo dzīvē par visu ir
> jāmaksā!!!


???
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 17:57
Jā, nu kundzīte te zākājas, par kaut ko jau tas liecina....
aberz
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 18:20
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā, nu kundzīte te zākājas, par kaut ko jau
> tas liecina....


Nu bābu loģika, man grūti ar remontu tu duraks tev viegli...
A man arī mantots, a ko no vienas puses ko zive saka
a no otras man ko jāatsakās un jādzīvo meā.

I tā slkti i tā nav labi

Slikti ir tas ka Latvijā ir daži psihiatri vīrieši , un lpārējās domā
no līdzīgām pozīcijām.

Nu ...
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 18:30
A nu ko lai dara:)) Kam tagad viegli? Lai gan vispār ir baigi neslikti:)
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 18:34
Tur jau gan psihoterapeitam bij jāpamāca kā savu dzīvi sakārtot lai nav citi jāvaino. A tolks bij pie tiem iet ja tagad šitā?
aberz
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 18:48
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tur jau gan psihoterapeitam bij jāpamāca kā
> savu dzīvi sakārtot lai nav citi jāvaino. A
> tolks bij pie tiem iet ja tagad šitā?


Šodien kkads sviests, noskatījos Marvu un sapratu, ka viņa zinātniski pierāda,ka
jālasa viņas grāmatas nevis jāprasa un ka veselība ir neēst gaļu un taisīt klizmas...

Varbūt man šodien melnā piektdiena...
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 18:58
Diemžēl daudzi autori šitā runā un ir ļoti grūti atfiltrēt vērtīgo, pat visi- nu nekadi viss nav pieņemams, no viņas vajag skatīties tikai par cēloniem... nu ir ļoooooti grūti salasīt kopā vērtīgo, man uz to ir aizgājuši daudzi gadi, daudzi...
Nu diemžel nav tādu pilnvērigu avotu, es kaut ko lēnām likšu iekšā te http://vesels.latvianforum.net/
Bet arī man vēl liekas ka viss nav tik skaidrs vai nav iedvesmas...
Bet tapēc es rakstīju- kur ko viņa saka, kurā vietā... domājot to kā svarīgāko..
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 18:59
Kad ir skaidrība par cēloņiem tad var saveidot metodi..tad ir vieglāk bet vajag saprast.
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 19:00
Nu- man reāli daudzi gadi pagāja kamēr sakārtoju sistēmu..
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 19:22
Nu jā- laikam nepateicu ka tā metode ir mana un nekur citur nav vispār, tā ka nekā labāka nav, ir tikai avoti- no kā tas nāk..
aberz
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 20:18
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kad ir skaidrība par cēloņiem tad var saveidot
> metodi..tad ir vieglāk bet vajag saprast.


nu tā ir....
man vēl labāk, es cēloņus atradu ne tikai ķīmiskos bet arī tos depresija uc.
nu arī gadi pagāja... toties ja zin cēloņus tad var visu....

a to psiheni es nesaprotu, 12 ārsti 2mēnešus mani pētīja tiesāja un mērīja
nu šizofrēnija... jums pienākās 2 grupa... dzer zāles un brīvs.
a savai psihenei saku"dod 2 grupu tad" nu ok tad tev jāiet uz 2 nedēļām
stacionārā novēroties... es tak nupat biju, tie ārsti ta tiepaši... debili kautkādi..

sodien forši nopirku lakricunun ir ok, man palīdz...
aberz
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 20:21
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ivar, vai gribi, es tevi tūlīt pat atmaskošu?
> Es sapratu, kā tu vēlējies izmantot citus
> cilvēkus... Nu ko, nesanāca? Un nesanāks arī!
> Vairs nesanāks, jo dzīvē par visu ir
> jāmaksā!!!

neko nesaprotu, es piem zinu daudzus kurus ārstē ka viņus neizmanto a izmanto
citus

vobšcem kas kuram...
aberz
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 20:24
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu jā- laikam nepateicu ka tā metode ir mana un
> nekur citur nav vispār, tā ka nekā labāka
> nav, ir tikai avoti- no kā tas nāk..

nu tad tu esi izdzīvotājs, ieslēdzās autopilots uz izdzīvošanu
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 20:27
Autopilots tas gluži nav:)
zive
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 21:31
Ivar, dziedniek tu no delfiem, nekautrējies, ieliec ss.com savas metodes ar fočenēm un pelni uz nebēdu, gluži kā šī dziedniece no Vācijas:

https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/health-beauty/health/other/godkn.html

http://www.cralina.lv/


Varu iedomāties tautas pieplūdumu uz tavām, Ivar, metodēm, īpasi pēc tavas fizionomijas apskates :D
iii
Re: Antidepresanti.
25.11.2017 21:48
Un ko tad Tev tie maksas pakalpojumi apsīka? Fizionomija pie vainas vai kas? Es nepelnu ar šo un netaisos, atšķirībā no Tevis..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 12?
Ziņa: