Antidepresanti.

Aizsāka Avenitexxx 

Re: Antidepresanti.
01.12.2017 22:24
Ķermeņa temperatūra 37grādi būs vienmēr,
gan pirtī gan ziemeļpolā, tikai cik ilgi izturēs
organisms , normālos apstākļos 100gadu.
salā 2 stundas.

Tāpat asins ph būs normā vienmēr gan skābām
čurām gan sārmainām ,tikai cik ilgi, a normāls ph ir kā
silta istaba, pilns vēders un mīksts spilvens.
Re: Antidepresanti.
23.01.2018 09:37
Nu jau dzeru šos AD escitil, apmēram 3 mēnešus. Esmu tur pat kur biju. Vienīgais ir mazinājušās trauksmes un stiprā depresija ir izzudusi, tas nozīmē ka bezizejas sajutas paldies dievam nav, ari velme dzivot ir atgriezusies. VD, lēkmes, derealizacijas, depersonalizācija, uzmacigas domas pa veselibu, bailes par visu, nemiers. Tas viss nepariet. Jutos drankigi, un ceribas izzūd ka kādreiz būšu normāls, vesels cilvēks. Visu laiku maļas domas ka dzivoju kkaada miglā, dzive valda bardaks, galva valda bardaks, sajutas ka esmu atdalita no realitātes. Sie simptomi loti baida un traucē. Arsts nemaina zales, un liek vēl dzert, bet uzskatu ka tas ir bezjēdzīgi. Kadas ir jūsu domas? Vai kadreiz AD palidzes? Vai var tikt ārā no ta? Kape galva maljaas tadas stulbas garīgo problēmu traucejosas domas vaitiesam neesmu normala? :(
Re: Antidepresanti.
23.01.2018 10:07
Psihoterapeitu neesi mēģinājusi?

Man bija tādas pašas sajūtas, kad biju dzērusi zāles 10 gadus. Sakot iet pie psihoterapeita, viss mainījās. Protams, pamazām, bet jūtami.
Re: Antidepresanti.
23.01.2018 11:49
Diemžēl veel nee. Doma palidzes terapija? AD ārstē tikai trauksmi bet visu kas ir galva nenoņem? Biju pārliecināta ja pazudīs trauksme, izzudīs viss parejais. Bet kļūdījos, to nerādija trauksme. Reali cinos nevis ar fiziskiem simptomiem par sirdi vai citam lietam, bet ar garīgajām problēmām. Ja nu man ir kkas cits? Pavisam kas cits.
Re: Antidepresanti.
23.01.2018 11:50
Kas pie velna ir taa depersonalizacija? Kāpēc viņa rodas?
Re: Antidepresanti.
23.01.2018 21:22
Katram savs. Tāpēc teicu par psihoterapeitu, kas ir absolūti individuāls darbs, neviens sākumā nevar uzminēt atbildes, kāds Tu dabūsi. Tas nav kaut kas visiem līdzīgs, katram uz to ir bijis savs ceļš, un katram jāmeklē savs ceļš no tā ārā.

Zāles ir ļoti maza daļa no visa. Svarīga, bet maza. Jā, krīzēs un pēc tām ir ok, varbūt arī visu mūžu jālieto, bet galvenā problēma ir brieduma trūkums, kas radies bez jebkādas Tavas vainas. Kaut kas kaut kur ir aizķēries, un tur nevienas zāles nelīdz, kamēr zemapziņa pilna ar visādu lieku saturu, ko Tu velc sev līdzi.

Vēl zāļu jomā varētu kaut ko ar lēkmēm iesākt. Kā tās izpaužas?
Usyks
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 06:32
Jā, krīzēs un pēc tām ir ok, varbūt
> arī visu mūžu jālieto, bet galvenā problēma
> ir brieduma trūkums, kas radies bez jebkādas
> Tavas vainas. Kaut kas kaut kur ir aizķēries, un
> tur nevienas zāles nelīdz, kamēr zemapziņa
> pilna ar visādu lieku saturu, ko Tu velc sev
> līdzi.

Beidzot Runcene uzraksta arī otru teikuma daļu, kas ir svarīgāka pat par pirmo.

No sevis varu pateikt, ka ja nespēj nevienam uzticēties, tad terapija var izrādīties daudz ilgāka un var sākt gribēties meklēt jaunu terapeitu vai pat atmest visam ar roku.
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 11:09
Man nav izteiktas lēkmes. Panikas lēkmes vel varu pārvarēt. Bet to ka jūtos visu laiku nerealitate un mana galva ir putra nespeju, citreiz sajuta ka saprāts man zud. Citreiz pamostos un raudamo. Neko negribas, viss apnicis. Visvairāk moka bailes. Man pat parādās bailes nakti ja pieceļos, no ritiem, visu laiku bailes par savu garigo veselību. Citreiz jutos ka robots no citas planetas, ta itka butu salietojusies. Tas bailes uznak tik specigas ka paradas depersonalizacija. Es vairs neredzu ceribu tikt no šitā ārā. Pat savu diagnozi tolkam nezinu.
Smagi
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 12:27
Es ari mokos ar šo slimibu jau 18 gadus.Antidepresanti vairs nepalidz.ja ari agrak palīdzēja,tad iesvieda tāda kā eiforijas vilnī,un pēc tam smaga depresija.un tā jau 18 gadus.
Diemžēl nekādi medikamenti nav izdomati lidz galam šai slimibai.nekadi psihologi nepalidz.ja kāds var palīdzēt tad tas ir Dievs,ja tads vispar pastāv.
iii
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 12:38
Es to visu dabūju prom pēc 40 gadus zāļu lietošanas, dievs nepalīdzēs.
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 12:43
Es domāju, ka psihologa vai psihoterapeita palīdzība nebūtu uztverama burtiskā vārda "palīdzība" izpratnē. Tur ir vajadzīgs treniņš ar sevi, ko psihoterapeits "ierāda", un pašam tas jāpabeidz.

Bet ir visādas pieredzes, kā redzams.

Ivar, vai Tu kaut ko tādu arī esi darījis?

Vari īsi uzrakstīt, kādi ir bijuši Tavi garīgie treniņi, ja tā drīkst izteikties?
iii
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 14:18
Es esmu praktizējis to ko iesaka A. Svijašs , Kolins Tippings un citi līdzīgi autori, arī Tibetas pozitīvā domāšana, tas bij laikam Kristofers Hansardi, īsi to visai grūti aprakstīt, bet tas viss balstās uz domu ka viss kas notiek dzīvē ir atkarīgs no paša un tikai no paša, tālāk- liela daļa no nepatikšanām ceļās no aizvainojumiem, sākot jau ar agru bērnību bet vēl- arī aizvainojumi vispār attiecas uz tādu lietu kā idealizācijas- iedomas ka visam ir jānotiek tā kā liekas pareizi un pārdzīvojumi par to ka tā tas nenotiek, aizvainojumu gadījumā ta tātad būtu kādu cilvēku attieksme un rīcība bet var būt vēl daudz kas cits arī..
Jā, nu un vispār tas ir pamatā arī budismam, to atzīst arī daudzas citas austrumu filozofijas un tas tā strādā arī, bet atšķirībā no daudziem citiem es tomēr neuzskatu ka tas nes pilnīgu veselību, apmēram tā kā uzskatīja Lulle Vilma- organisma attīrīšana un šī garīgā mācība, bet pie organisma attīrīšanas vēl arī tas formulējums ko maca Dorinskaja un Butakova..Ja kaut ko izmet arā no tā tad kaut kāds efekts varbūt arī ir bet daudz vājāks. Nesaku ka nav arī tikai garīgajam praksēm, ir kaut kas..jā..
iii
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 14:22
Vispār šī mācība ietver domu ka visas nepatikšanas cilvēkam tiek dotas no augšas jeb Dieva tikai tas ir savadāk kā kristietībā..bet- tas ir ļoooti ticami un tāda pieeja palīdz darboties gadījumos kas liekas visai smagi no cilvēciskā viedokļa, K. Tippinga metode arī labi strādā, es vēl visu turpinu arī, visās jomās, neko neesmu atmetis.. Nav bijis ne viegli ne ātri.
iii
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 14:32
Vēl viena lieta ir audiomateriāli- meditācijas un alfa dziedināšana, angliski alpha healing, tas ir lietots ...
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 17:08
Man tas pats AD lidzeja vienu menesi, un liekas ka vel trakak paliek nekā pirms zālēm. Jus velaties teikt ka depresiju nevar izarstet? Cilveks 40 gadus dzera zales un tika vala. Arpraac. Es nezinu vai man ir depresija, drizak kkas garigi nav labi. Nav tak normali baidities no nakts, no vakariem, izjust bailes bez iemesla, likties ka apzinja zuud ka neesi realitate. Vaitad normalam cilvekam taa ir?
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 17:09
Staigaju ka robots un nejutu ne sevi ne dzivi ne visu kas man apkaart. Man tik loti bails. Sis bailes visu to rada, tad sakas asaras un depresija ar tuksuma sajutu. Visvairaak zjeel savas meitas ka vina redz mani tadu
iii
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 17:19
Avenitexxx
Nav nekādas nozīmes- normāla vai nenormāla vai kāda, to var izārstēt un vismazāk vajag baidīties no tā ka tas ir neatgriezeniski. Vai ka garīga slimība. Es domāju ka es esmu bijis gana nenormāls, ja tā var teikt.. jūtos normāls..
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 17:46
Bet tu nezini cik mokosi ir katru dienu mosties, un shadi dzivot. Nejutos ka cilveks. Vieglak izbeigt dzivi, neka sita mocities. Visu laiku salidzinu kada biju agrak, kad vesela biju un asaras acis. Cerams ka arsts mainis man zales. Siis galigi nelidz, lidzeja 1 menesi ta jutos vsp super
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 17:47
A vrb es paleenaam juudzos? Ka zaudeju saikni ar realitati kad ir taa depersonalizacija
iii
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 17:51
Tu nezinu cik ļoti es pat zinu...tikpat slikti ir ja jau 30o nakti tu nevis mosties bet sagaidi rītu, lēnām, bezgala lēnam un zāles vispār vairs nespēj palīdzēt iemigt pat kosmiskās devās..Nē, nu nevar jau to tā izteikt...un nesaku ka Tev vieglāk.
iii
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 19:27
Ja runa par zālēm tad tur kaut ko vajag klāt likt manuprāt jeb jāmaina ārstu. Noteikti. Jo 3 mēnešos vajadzētu varēt kaut cik saregulēt pašsajūtu.
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 21:32
Man ari bija problemas ar iemigsanu, migu ciet 4 no rita bet kops saku AD taa saku gulet labaak. Jaa 1 datuma pie arsta ja nemainis zales meklesu citu arstu. Man jau pielika betamex neiroleptiki klaat, bet pec 3 dienas sakas panikas lekmes kas nebija ilgusas 2 menesus. Un partraucu betamexsu.
iii
Re: Antidepresanti.
24.01.2018 21:54
Betamax jau nav tik slikts..bet viens AD patreiz- tas liekas pa maz, betamax jau var arī dalīt un dzert mazāk..
Ja panika tad kādu trankvilizatoru vajadzētu vēl varbūt..ļoti ilgi tai dakterei tas iet- zāles piemeklēt... ja būtu jau sauja ar zālēm tad var teikt- nu nepaliek labāk tik ātri bet viens AD 3 mēnešus- tas baigi nenopietni izklausās..
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 08:20
Man bija maza deva betamex pusite no rita un pusite pustdienas. Tatad 1 tablete dienaa tik. Trankvilizators ir fenezapems lēkmēm. Vsp sita sazaloties man nepatīk. Kapec nenopietni, pilns forums dzer vienu AD un dzivo normalu dzivi, kāpēc man ta nevar but? Sitie pirmie AD ko dzeru jo baidijos ilgi vinus lietot ta salasijos ka visiem palidz domaju jasak ari bet aplauzos.
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 10:18
Nenopietni jo 3 mēnešu laikā nav saregulēts. Nesapratu par pārējām zalēm iepriekš bet nu par AD- tur jau sen devu vajadzēja pielikt. Nav runa par to vai daudz vai mazāk bet manuprat 3 mēnešos nekas netiek darīts , tā ir pilnīgi standarta kombinācija... vismaz devas vajadzētu piemeklēt..Nu bet tas ir mans viedoklis..
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 10:26
Man tikai paliek sliktaak, veel sliktak neka uzsaku zaalu kursu. Man nak lekmes virsu, kuras zaudeju savu ES un sajuta ka pazudisu no šīs realitātes vai saiesu sviesta. Uznak tadas bailes. Nesaprotu kas tas ir vai taa ir leekme? Tu esi piedzivojis depersonalizāciju? Es nevaru vairs taa dzivot, atkal jāraud. Man tagad tik loti bailes, jo viss liekas neists
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 10:46
Man ir bijis ļoooti slikti, ir bijis.. tieši depersonalizāciju- nezinu ka lai pasaka..bet kad ir tāda buķete ar ļoti nepatīkamiem simptomiem un sajūtām- tur ļoti grūti atšķirt un pateikt ka lai to nosauc..tak saproti- ja neguļ vispār un pilnīgi vairāk kā 40 naktis kopumā, tur vispār galīgākais murgs, grūti vispār kko trakāku iedomāties.
Tev zāles kaut kā būtu jāmaina un vēl kaut kas jādara..
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 10:48
No zālēm arī tā nav jābaidās, jo vispirms vajag kaut cik visu saregulēt, tad varēs samazināt atkal.
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 11:14
Tev to izraisija negulesana. Kaa tagad? Labak ir? Lieto zales? Jaa, laikam jamaina AD. Tak jabut zalem kas palidz sitam murgam visam?
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 12:11
Negulēšana izraisīja vissliktāko pašsajūtu, tā var teikt, jā...tagad man ir labi, viss ok, zāles nelietoju vairs jau visai sen, bet zāles jau to neizārstē... tomēr zāles ir pats pirmais kas palīdz un stabilizē... es vnk iepriekš gribēju teikt ka arī Tev var sakārtot pašsajūtu kaut cik normali..un nav jauztraucās ka dzīvot nevar vairs..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 18?
Ziņa: