Antidepresanti.

Aizsāka Avenitexxx 

iii
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 13:39
Varētu arī tādu aknu attīŗīšanu ar olīveļļu un citronu... man bij epizode vēl pirms 2,5 gadiem kad baiga depresija uznāca, tieši tas palīdzēja un ļoti efektīgi- 3 dienās viss bij pilnīgi labi.
iii
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 13:42
Toreiz arī man gribējās pašnāvību izdarīt, tikai viens cilvēks pateica- dari to pašu ko pirms tam man pats ieteici... vnk depresijā arī kaut kā domāšana bij apstājusies... Un pareizi ieteica..ļoti ātrs efekts..
iii
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 13:59
http://www.ayzdorov.ru/ochishenie_pecheni_olivkovoe.php
Te ir tā recepte, tikai krieviski rakstīts, es tikai ieteiktu vispirms dzert kārtīgas devas zivju eļļu, bet tiešām milzīgas , pa pus glāzei- ap 100ml dienā..zivju eļļa ir pilnīgi nekaitīga un bieži palīdz momentāli. Ja nav lielu žultsakmeņu, tad tas der, sīki izvadās ārā..
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 14:29
Aaa atceros, bet es neticu ka vitamini var lidzeet man. Ja jau pat zales nelidz
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 14:51
Man ari domāšana apstajusies, bet neesmu gatava pasnavibu tak darit vnk briziem juutos taa ka dzivot neveelos
iii
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 15:51
Vitamīni vieni paši nestrādā jeb strādā ļoti vāji. Vispār tie kā reiz arī veicina aknu darbību, bet vēl savādāk arī darbojas..
Aknu darbību veicina daudz kas bet vajag visu to kas veicina, ja kaut kas trūks tad nekas nestrādās.
iii
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 15:56
Man arī zāles jau vairs nepalīdzēja. Bet palīdzēja šī metode, tai vispār ir jau kkur 5000 gadu , ķīnieši to ir aizsākuši un vēl tad kad te latvieši puspliki ar rungām kāvās... tā ka tas- ticu, neticu ir tā....es pirms gāju pie ķīnietes, dzēru zāles saujām bet labuma nekāda, tikai sliktāk... no tadām devām. A man bij jau viss poh, ja tik kāds pateiktu ka var palīdzēt. Un tā notika.
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 17:51
Man ari jau viss vienalga ka tik palidz, esmu gatava visam. Bet taa lai nebūtu darzenis. Ja dzertu saujaam zaales.
oooga
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 17:54
Avenitexxx Atbildu Tev. Nezinu, vai tieshi taa jutos, bet ljoti liidziigi .Iznjemot to depersonalizaacijas sajuutu, taagas it kaa man nav. Man bija stipra trauksme, panikas leekmes teju nonstopaa, peec tam nespeeks, depresiiva sajjuta, uztraukums un stress, ka ne ar ko netikshu galaa... Un ir pagaatnee bijusi pastipra depresija ar pamatiigiem grenoshanas trauceejumiem. Un pa laikam shaadi taadi izteiktas VD simptomi (vairaak peec neizguleeshanas un sastreegumiem dziives). Ir briizi, kad neko negribas dariit, tikai guleetu labpraat.

Tu raksti, ka neaizliedz sev neko... Bet, varbuut nojaut, kas tieshi Tevi saruugtina dziivee? Nezinu Tavu saakumstaastu, cik nopratu, Tev ir beerns.. Vai nevar buut taa, ka esi izsiikusi vienkaarshi beernu audzinot? Man taa bija vienreiz, jo nebiju guleejusi vienaa gabalaa vairaa pa 4 h kaadus triis gadus.. Saslimu, nevareeju gandriiz neko vairs. Biski atpuutos , padzeeru arii AD, parunaaju ar psihologu, beerns kluva lielaaks, man palika vieglaak. Paleenaam no kriizes izkljuvu, lai gan tobriid skita, ka tas nekad nenotiks...

Ja juuti, ka Tev skiet, ka dziive nav izdevusies (peec rakstiitaa), tas var buut, manupraat, pietiekoss iemesls, lai justos tik slikti, kaa juuties shobriid... :( Vai Tev ir kaads cilveeks, kas var paliidzeet tiiri ikdienaa? Vai domibiedrs? ,,,, Varu shad tad te ienaakt un sho to uzrakstiit, ja veelies. Jo zinu, cik briesmiigi ir, ja juuties slikti, bet nav iisti ar ko parunaaties, vai uzticama cilveeka ar kuru to paarspriest. Tiesa, pateikt varu tikai kaut ko no savas pieredzzes un sheit lasiitaa. Kaadas Tev bija agrak intereses? Kas patika?
iii
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 18:05
Man ari jau viss vienalga ka tik palidz, esmu gatava visam.Bet taa lai nebūtu darzenis./c/
Tapēc jau arī vairaki cilvēki teica ka zāles nav risinājums ilgākam laikam. Tas ko es iesaku un daru par dārzeni nepadara.
Un endogēnai depresijai nav āreju cēloņu, nav. To var izlasīt- kas ir endogēna depresija.
iii
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 18:10
Ir citi arī depresiju veidi kam ir ārēji cēloņi, bet tas ko es iesaku palīdz vislabāk pret endogēno depresiju..
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 21:25
Ooga tur taa lieta ka tikai jau si derealizacija, depersonalizacija man trauce dzivot jo rodas del taa bailes, slikta pasaajuta, savu ES nejuti, sedi taka svesa vieta taka tu pati butu svesa, domas liekas ka juuc orataa sodien ari viss peld, pati peldu, prieksmeti peld, briziem nejutu savu kermeni. Tas nevar but tak tikai sajutas, manuprat, man ar garigo veselību ir slikti
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 21:26
Viss kaa miglaa tiits, viss divains, smadzenes nestrada, jutos taka eiforija vai apdullinata. Narkotikas taka salietojusies, protams, nezinu kaa tas ir bet pienemu ka līdzīgi. Vaitad tas ir normali, taa var but plika VD?
iii
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 21:31
Narkotikas taka salietojusies/c/ jā, apmēram pat tā ir.. kā saindējoties. Ar vd daudz ko saprot..
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 21:46
Kad narkotikas lieto tad tie jutas līdzīgi kaa es? Nesaprotu kas tiem tur var but patikams, tas tak baisi. Bet domaa ka tas ir tiiri VD nevis kkas nopietnaaks? Varbut galva japarbauda
iii
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 22:09
Es domāju ka saindēšanās ar toksīniem un Tu ļoti pareizi pat to novērtēji- kāda tā sajūta, es gan nezinu kā tieši ar narkotikām... bet ja specīgi piedzerās tad laikam līdzīgi..
iii
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 22:11
Tapēc arī teicu par aknām un ka jāattīra, sāks labi strādāt un likvidēs to stāvokli..
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 22:46
Varbut lidzigi ka sadzēries, tikai kad sadzeries tad nac raudasana diendiena,un domas ka prataa juuc.. Nu var meginaat aknas attīrīt, ipasi tam neticu, bet nu..
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 22:50
Vsp pie saindesanas jau ir vemsana, svisana, caureja utt. Bet man jau vairaak ir problemas ar uztveri, domasanu, notrulinatas sajutas, un uzmacigas debilas, murgainaas domas. Domaju ka visu to rada depresija. Sis nomaacosais stavoklis. Jo kad uz menesi AD palidzeja, sis viss izzuda.
iii
Re: Antidepresanti.
27.01.2018 23:33
Vsp pie saindesanas jau ir vemsana, svisana, caureja utt/c/ Tad ja tā ir ļoti stipra un tā ir laba organisma reakcija lai atindētos. Bet ja kārtīgi iedzer tad nepavisam nevemj...
un uzmacigas debilas, murgainaas domas./c/ visai pazīstami..
Re: Antidepresanti.
28.01.2018 00:20
Un doma ka manai depersonalizācijai vajadzetu aknas attīrīt tad vajadzetu izzust tam visam? Nu ta velreiz klaaj valjaa kaa jaatiira vinjas.
Re: Antidepresanti.
28.01.2018 00:20
Uzraksti privataja zinjaa, to metodi.
iii
Re: Antidepresanti.
28.01.2018 01:18
Es varu uz e pastu to veco. Rīt..Vai uzraksti jaunu.
iii
Re: Antidepresanti.
28.01.2018 01:19
Ne tikai aknas, arī limfu jāstimulē lai smadzenēm nav netīrs starpšūnu šķidrums. Visu jāattīra.
E
Re: Antidepresanti.
28.01.2018 21:05
Avenitexxx Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcane man visdrizak vins tika nozimets
> nepamatotam bailem, trauksmem, un derealizacijam.
> Es taa domaju, ar miegu problemas nav


Viņai būtu jāpaskaidro kāpēc viņa izrakstija tieši tās zāles,jā jūties ,ka nepalīdz tad vaig griezties pie ārsta ,lai nomaina vai palielina devu utt...
z.
Re: Antidepresanti.
29.01.2018 20:03
Negribu jūs, šīs diskusijas dalībniekus, apbēdināt, bet... ilgtermiņā neviena no te minētajām metodēm jums nepalīdzēs.

Tā attīrīšanās, ar kuru Ivars te dalās pa labi un kreisi - tā tikai domāta fiziskajam, kas, protams, kaut ko jau dod arī psihiskajam (noteikti neskādē).
Ar psiholoģiska rakstura problēmām jāstrādā pēc citām metodēm, par kurām labi informēti ir augsta līmeņa psihoterapeiti, bet... neviens no psihoterapeitiem par velti neņemsies jums palīdzēt un... PAREIZI DARĪS !

Laipnībā
iii
Re: Antidepresanti.
29.01.2018 20:11
Endogēnā depresija pēc definīcijas ir tāda vaina kam cēloņi ir iekšēji nevis ārēji, tā ka nav cēloņu ko varētu ārstēt psihoterapeits, taču vajadzētu saprast ka depresijas ir dažādas..
Un tas ko es iesaku ir klasika austrumos- Ķīnā to dara jau 5000 gadus un tas ir pietiekams laiks lai pārbaudītu- strādā vai nestrādā... par metodēm kas ir izgājušas laika pārbaudi nestrīdās.
iii
Re: Antidepresanti.
29.01.2018 20:17
Arī A. Danilāns tagad- pēdējā laikā- pasaka ka austrumnieki sekmīgi risina gastroenteroloģiskās problēmas un viņi ir gudri, ir. Viņš atzīst tos pašus diētas ieteikumus ko iesaka šī medicīna bet kādi grib teikt ka tā neko nesajēdz?
z.
Re: Antidepresanti.
29.01.2018 20:21
Ivars, neaizmirsti, ka pasaulē nav divu vienādu cilvēku.
Man pat nav ideju, kas tev, Ivar, liek ticēt, ka ļaudīm, par kuriem tu nekā nezini, bāzties virsū ar to, ko nu tu tur sev esi atradis par labu esam.
Pieejai ir jābūt dzīļi individuālai, bet tu to hroniski ignorē.
iii
Re: Antidepresanti.
29.01.2018 20:21
Bet pie endogēnās depresijas psihoterapija , lai arī drusku var atvieglot stāvokli, tomēr neko tur nespēj izārstēt jo tās cēloņi nav ārēji, t.i- nav psiholoģiski pārdzīvojumi .
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 10?
Ziņa: