Antidepresanti.

Aizsāka Avenitexxx 

iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 11:51
Gribētos tā cerēt:)))
zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 12:04
Starp citu, pamanīju, ka smaga roka cienītāji daudzi ir tādi riktīgi "ku-kuu"...
Tas tika tāds novērojums...
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 12:07
Nu, protams:))
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 12:08
Būs jau labi:)
zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 12:28
Realitātē man ir biju darīšana ar vienu slimnieku. Ar viņu pakomunicēju tikai tāpēc, ka viņš man maksāja. Kad nemaksā, tad es nekomunicēju.
Tu, Ivar, man neko maksājis neesi, tā, ka sēdi pie savas youtubes un klausies visu KAS PATĪK. :D

Cinisms no manis. Toties bez maksas. :D
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 12:31
Nu jā- es saprotu... bet to Tu varēji arī neteikt:)))
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 12:32
Tu ļoti blamē sevi... ja godīgi...
zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 12:38
Kāpēc? Varu pateikt, kas vēl man bija maksājuši. Kaimiņiene man ilgu laiku bija maksājusi un vispār visi, ar kuriem biju komunicējusi. Tādas tās lietiņas... un tie visi bija smagie gadījumi. Ļoti negatīva enerģija bija jūtama no visiem tiem, tai skaitā, tevis, Ivar, cilvēkiem.
Tagad man tas vairs nav vajadzīgs. Tagad savādāk noplenu.
Nebūs jums bojāt manu pozitīvu !!!!!!! Āmen!!!!!
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 12:39
Tagad savādāk noplenu/c/ Nu- veiksmes, turies!
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 12:57
Un nestāsti visiem visu par sevi- ne tā sapratīs, atkal metīs ar akmeņiem...
peleks
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 14:41
Kas tas par murgu te tagad notiek?
to peleks
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 15:42
Ņe tvojevo uma ģela, durak kruglijs.
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 16:54
Kaut kur apm 4:53 minūtē Ognjan saka- attīrīt, attīrīt, attīrīt- tas kā līdzeklis pret depresiju un visām citām slimībām, balss jeb skaņa gan ir briesmīga...bet runa ir par uzskatiem, viņa arī ir ārste pēc izglītības.. tas- ja interesē kādam.
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 16:54
Linku aizmirsu:)) https://www.youtube.com/watch?v=wvWDF6Q4fhM
zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 17:49
Kā var šitā mētāties ar youtubes info, nesaprotu.
Psihoterapija un tikai var te palīdzēt. Izlasīju, ko tēmas atore raksta.
Te neviens neuzdod papild vai precizējošus jautājumus (un neviens neārstē) par apstākļiem, par ģimeni, par attiecībām, par visām citam būtiskajām lietām, kas nevienam cilvēkam nav mazsvarīgas.
Mēs neko nezinām par cita cilveka emocionālo un jūtu pasaules pieredzi un ja godīgi, mūs tas neinteresē, JO - mums savas, arī citas dzīves... Pat pie vislabākās gribas mēs neviens nevaram sporta pēc gribēt sēdēt un iedziļināties otra cilvēka stāstā, lai ienestu pareizās korekcijas vai dotu vērā ņemamus padomus.

Pasaulē nav nekas jauns - ir vai nu medikamentozā ārstēšana vai psihoterapija.
Psihoterapija ļauj atpazīt, kas ir tie domformu mehānismi, kas aktivizē nomāktību, pagurumu, bēdas vai skumjas.

Eh, toč mēris tā 21 gs. ļaužu padarīšana - depresija. Baigi daudz tādu ļaužu...

p.s. šis viss nav par mani. Es tik tā, viegītiņām ieskicēju... Īsāk vai vienkāršāk sakot - mīlestības trūkums... bet nauda... nu jā, neviens nekad nav sūdzējies, ka kādam/ai naudas būtu par daudz...

p.p.s. man nevajag. Es tik saku, ka nevajag maldināt cilvēkus ar visādiem youtubes dakteriem. To var PĒC TAM, kad daudz maz jūtas stabila (un parasti PĒC TAM cilvēki paši cilvēki sev atrod to, kas pašiem svarīgi)...

Man, paldies, nav nekā un nekas no jums nav vajadzīgs.
Depresija... Tas ir tikai apzīmējums, kurai pamatā ir domformas, kas saistītas ar bēdām, skumjām vai apspiestām, nostumtām zemapziņā dusmām. To mēs nevaram zināt, kas katram - tas pilnīgi katram cilvēkam INDIVIDUĀLI.
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 18:30
Var jau lasīt grāmatas- te ir M. Oganjan , arī biogrāfija, ārsts, zinātņu kandidāts, arī lasītāju atsauksmes, bet- es ieteicu tikai to daļu kur stāstīts par cēloņiem, ne metodi- t.i- ne svaigēšanu un badošanos.

http://www.koob.ru/ohanian/
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 18:33
Un te ir M. Oganjan saits- daudz labas infas bet jau teicu- ne visu es iesaku. Vajag domāt, meklēt vēl infu.

http://almedeko.ru/
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 18:37
Un te ir M. Oganjan raksts tieši par depresiju, atkartoju- ārsta- bioķīmika, zinātņu kandidāta.

http://almedeko.ru/zabolevaniya/nervnoy-sistemy/depressiya/
zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 18:39
Neskatījos, Ivar un neskatīšos. No liekas info, no kuras nenāk papildienākumi, var tikai galvas sāpēc iedzīvoties!
Ja tu pat tik daudz nezini, tad turpini dzit ārā toksīnus, lai pēc tam tie ar 10 kārtīgu spēku savairotos :D
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 18:43
Neskatījos, Ivar un neskatīšos No liekas info, no kuras nenāk papildienākumi, var tikai galvas sāpēc iedzīvoties!/c/

Vispār tas ir domāts autorei un visiem tiem kam interesē, nevis lai dzītos pēc peļņas.
zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 18:48
Ar to neviens nesāk. Autorei cēloņi jāapzin un jānovērš un tālāk jau nostrādās dabīga pašregulācija.
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 18:48
Un vēl- es saprotu ka Tev maksā.... bet veselība ir vērtigāka par naudu. Par jebkādu naudu.
zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 18:52
Kas man maksā?????????? Jā, es izvairos no slimiem, ja tie man nemaksā, jo saudzēju savu veselību.
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 19:02
No liekas info, no kuras nenāk papildienākumi, var tikai galvas sāpēc iedzīvoties!/c/

Nezinu kas Tev maksā un negribu zināt. Man nemaksā un es ar šo nepelnu bet nostiprinu veselību.
zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 19:05
Tu laīt nemāki???
Labi, tā sūda nauda nav tā vērta, lai sarunātos ar smagiem slimniekiem.
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 19:11
Nepūlies.
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 19:15
Lai kāds arī neteiktu ka ir tikai pozitīvās atsauksmes par M. Oganjan, tad paskatījos- ir arī kāda negatīva, bet vispār grāmatu saitā atsauksmes var likt jebkadas, bet cilvēki atsaucās ļoooti labi.
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 19:35
nedaudz nocitēšu no raksta par depresiju:

Моя работа по естественным методам оздоровления людей на протяжении последних 20 лет показала однозначно, что физически больные люди практически все страдают той или иной степенью депрессии, источник которой находится в человеческом организме и заключен в отравлении мозга нашими внутренними ядами. А наступит ли при этом депрессия, или патологический процесс в мозге углубится и перерастет в шизофрению, эпилепсию, маниакальный психоз или во что-то еще — зависит от степени интоксикации, вида токсинов, поступивших в мозг

Tātad- viņa raksta ka depresijas cēlonis ir smadzeņu saindēšanās ar iekšējām indēm, un tas vai iestāsies depresija vai process pāraugs šizofrēnijā, epilepsijā, maniakalajā psihozē....- ir atkarīgs no intoksikācijas pakāpes, toksīnu veida...
zive
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 19:59
Var jau teikt arī - cik cilvēku, tik teoriju.
Starp citu - depresiju veidiem esot ... es neatceros, bet skaitlis bija ļoooooooooti liels - 2000 kā minimums, ja to mēģina klasificēt medicīnas klasifikācijā zem termina "depresija".
Pasaule ir daudzveidīga un cilveku vēlmes, vajadzības, intereses un iespējas ir atšķirīgas. Katrs atrod savu veidu, kas palīdz tā fundamentāli, jo dzīve nekad nestāv uz vietas. Vienmēr var uzrauties (kā manā gadījumā ar likvidēto delfu forumu) uz dažādiem izaicinājuma veidiem vai avotiem. Tādos, izaicinājuma, gadījuos, jābūt maximāli modriem cilvēkiem.
Cilvēka psihe aizvien līdz galam nav izpētīta un atklāta. Kas vienam nieks, citam var būt traģēdīja utt...

Oh, nu i noslinkoju dienu. Vot šitā ir truluma paraugstunda - šita izniekot pašai savu laiku.
Nekas, rīt jauna diena.
iii
Re: Antidepresanti.
24.11.2017 20:24
vēl- turpat
Что же делать, если незваная депрессия все-таки настигла? Знать ее причины и целенаправленно ее изгонять, зная, что вы обязательно победите, следуя правилам внутренней гигиены. Очистка кишечника проводится следующим образом. Нужно два раза в месяц принимать слабительное (сульфат магния — английскую соль — если нет язвы или эрозии желудка, в противном случае – касторовое масло) и ежедневно промывать кишечник теплой водой с добавлением поваренной соли (2 чайные ложки) и питьевой соды (1 чайная ложка) на 2 литра воды (38оС). Промывание нужно осуществлять 2 или 3 раза подряд в течение 4—6 недель, затем промывать 1 или 2 раза в неделю.

Iztulkošu vēlāk ja būs iedvesma. Vai arī pierakstīšu vēl.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 3?
Ziņa: