Antidepresanti.

Aizsāka Avenitexxx 

Re: Antidepresanti.
25.01.2018 17:11
Beidzot tiku atrak pie arsta, AD nemaina,liek turpinat, izrakstija klaat neiroleptiki zalasta 5mg.
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 17:25
Tas labi, nebija jau jāmaina, tikai jādomā- ko vajag lai ir ok..
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 18:06
Tikai jautajums kapec sizofrenijas zales?
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 18:13
Tas laikam ir neiroleptiķis, tagad kkāds debīlisms ka zāļu grupu neraksta instrukcijās bet raksta kam iesaka... neiroleptiķus lieto visai plaši arī ne šizofrēnijai..
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 18:16
Nee tur instrukcija teikts antipsihotiskas zales sizofrenijas un manijas arstesanai
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 18:16
Nekam citam nav, tiesi si viela paredzēta sizofrenijai, balsim, halucinacijam un parejiem sizo simptomiem. Jauki laikam dakterei aizdomas. Grib parbaudit.
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 18:17
Vel jo labak sizofrenikei but, vsp super!
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 18:37
Krieviski raksta- antipsihotisks un iekavās- neiroleptiķis... ta ka tas pats laikam vien ir, es vispār nezinu kāda var būt atšķirība, bet raksta arī ka pie depresijām, rekurentam depresijām. Nu loģiski ka pie panikas var noderēt.. A Tev ir kaut kādi simptomi šizo? Ja nav tad taču nav..
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 18:40
Varbūt domā ka mānija, tb domas tādas ka ......bet vispār neiroleptiķis, es nezinu kapēc viņa tādu rakstīja..
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 18:46
Es vnk pateicu ka mani ir visu laiku nepamatotas bailes, lekmes ar depersonalizācijam. Zaudeju savu ES, jutu briziem ka judzos, baidos nakti celties un kkur iet. Uzmacigas domas ka dzive ka miglaa, atminas problemas. Viss vairs neko nestastiju. Un tiku pie shadam zalem. Godīgi nezinu kadi ir sizo simptomi starta, ja neskaita halucinacijas. Balsis 2x bija bet pirms pusgada pie lielas depresijas un trauksmes. I to miegot ciet.
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 18:47
Kaa manija izpauzas?
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 19:22
Kaut kādas domas neatlaiž nekādi, arī domas ka būs slikti, smagas slimības, problēmas ar veselību vel kadas, un tas viss tā drusku uzskrūveti...principā tās pašas uzmācīgās domas... arī piemēram - vai mājā viss ok, vai kas neapdraud utt.
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 20:10
Nu tadas man ir. Iespejams tape tadas zales, nav ne jausmas. Bet tas stresu vel papildus radija
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 20:18
Tam nav īpašas nozīmes bet varbūt ka ir arī, vispār tada uzvilkta likies..Nu- varbūt ka ir pat vaji simptomi šizo bet arī tam nav nozīmes,es jau kaut kad teicu ko es ieteiktu... a ko tad lai es saku, man halucinācijas bij kad negulēju- ausīs skanēja viens Strausa gabals visu laiku un apausi..viss ir pazudis tas... es pat neticēju ka aplausi man izklausās...:)Par muziku zināju ka neskan reāli... ko lai saka- es saku ka visu var izārstēt un ne jau ar zālēm, tās tikai noņmem simptomus.. nomierina..
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 20:26
Sodien esmu loti uzvilkta. Man balsis 2x ir bijusas ne skanjas bet reali runas vai mans atbalss. Bet tas tikai taja bridi kad migu ciet un ravos augsaa.
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 20:29
Vai mani trauksme vai kas nezinu, bet vnk slikti juutos. Smagaa derealizacijaa. Ieksas vaaraas. Slikti man :(
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 21:11
Vajag zāles iedzert drusku vairāk, uz momentu neko citu nevaru ieteikt. Trankvili un to neiroleptiķi.. Tā grūti kko ieteikt..
Bet izārstēt var visu..
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 21:12
Šizo simptomi tie ir ļoti vaji, nenozīmīgi, štrunts... domas mēdz būt saskrūvētas katram kādreiz..
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 23:29
Nevelos sedet uz trankvilizatora, censos retak to dzert. Nesaprotu kapec citiem AD liidz, pec citu ieteikuma ka paliek vieglak, simptomi pazudot saku AD lietot. Bet man bija labi tikai 1 menesi. Nesen ari pazistama saka lietot AD ar lidzigam sudzibam kaa man un ari vinjai palidz zales un jūtas ka vesels cilveks. Protams tik citus AD, visu laiku sev saku kapec man taa nevar but
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 23:53
Ja ir slikti tad tomēr vajag trankvili. Nu man arī bij ok ar AD bet tad pēdēja laikā kad vēl lietoju sāka palikt sliktak, vajadzēja lielas devas, tad divus dažādus AD un vienalga depresija bij ļoti smaga.. es domāju ka piesāŗnojums organismam progresēja, to te neatzīst- šo cēloni bet tas ir pareizs...
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 23:55
Ja organisms stipri piesārņots tad AD vairs nepalīdz, Tev taču arī sākumā bija tikai VD, bet tagad jau ir kkas vairāk..tas diemžel progresē..
iii
Re: Antidepresanti.
25.01.2018 23:57
Bet to var pilnībā aizvākt- šo cēloni un visas problēmas izzūd..
Re: Antidepresanti.
26.01.2018 09:42
Zalasta jeb olanzapīns nav nekādas šizofrēnijas zāles. Tādu zāļu nemaz nav. Cilvēkiem ar šizofrēniju bieži izraksta arī antidepresantus, ja viņiem ir tāda nepieciešamība. Neiroleptiķus tiešām lieto ļoti plaši. Es vienu no šīs grupas lietoju miegam, tikai ļoti mazā devā. Lielākā devā viņš noņem halucinācijas un likvidē arī citādas problēmas.
Re: Antidepresanti.
26.01.2018 13:32
Runcane kam ta zalasta domata? Man ir maza deva 2,5mg vakaraa. Bet blaknes tur gan nejaukas sarakstitas. Vienkārši instrukcija teikts sizofreniju arste un bipolaro depresiju. Bet man nav ne viens ne otrs vismaz pagaidam. Vaitad arstam nevajadzeja citus AD meginat pirms sakt tadas nopietnas zales?
Re: Antidepresanti.
26.01.2018 13:33
Jaa sakuma bija VD 6 gadus atpakal, pirms gada sakas depresija un jo talak jo trakak.
Re: Antidepresanti.
26.01.2018 13:34
Runcane man visdrizak vins tika nozimets nepamatotam bailem, trauksmem, un derealizacijam. Es taa domaju, ar miegu problemas nav
iii
Re: Antidepresanti.
26.01.2018 13:51
Vaitad arstam nevajadzeja citus AD meginat pirms sakt tadas nopietnas zales?/c/
AD jau arī ir nopietnas zāles, tāpat traknkvilizatori, visas tās ir nopietnas, grūti pateikt ko vajadzēja un ko nē.. ja ir baigi saskrūvētas domas tad drusku neiroleptiķi der padzert. Blaknes daudzām zālēm raksta visai trakas, šīm vēl nekas tāds nav uzrakstīts. Piemēram Valdoxan kas ir AD varētu sabojāt aknas... nav nopietni? Bet blaknes VAR BŪT nevis noteikti ir.. jo var arī nebūt. Tā ka tas nav sresa vērts jautājums, no neiroleptiķa savukārt vieglāk atteikties kā no trankviļa kas ir labi atkal..
iii
Re: Antidepresanti.
26.01.2018 13:54
Par AD- ja depresija ir mazinājusies, tatad ir efekts, nekur nav teikts ka bija jāmaina.. nav tādu labo, efektīvo un slikto antidepresantu, nav.. ja ir efekts tad ir loģiski ka ārsts to atstāj, nav labi- mēģīna vēl kaut ko..tas ka palika sliktāk nenozīmē ka AD jāmaina..paziņa ir cits cilvēks, katram savādāk..
Re: Antidepresanti.
26.01.2018 14:35
Jaa nemaz nav sliktaa blaknes tikai 1:100 veidojas trombi kuri nonak plausaa, un ir gadijumi par peksnu navi :D
iii
Re: Antidepresanti.
26.01.2018 14:44
Es skatos ka tieši samazināts trombocītu daudzums bet arī ļoti reti un man liekas ka varētu būt lifoblokatora efekts.
Paskatīšos vēl..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 14?
Ziņa: