Antidepresanti.

Aizsāka Avenitexxx 

zive
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 00:37
Kā komercionāli neveiksmīgs eksperiments, no dakteres puses. Psihoterapija man nebija vajadzīga un to viņai teicu ne 1x vien.
iii
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 00:40
Kas to zin kas vajadzīgs un kas nē:))
iii
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 00:41
Man tās metodes drusku noderēja bet savādāk kā te to saprot un noderētu katram...
zive
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 00:50
Kā nu lai nezin. Es tak zinu, ka psiholoģiski jutos lieliski, pirms daktere ar mani "pastrādāja".
zive
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 00:51
Psiholoģiski, fiziski, emocionāli - visādi jutos lieliski, pirms daktere ar mani "pastrādāja".
zive
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 00:56
Daudziem tās metodes noderēja.
Labākais vienmēr pats atrod mani. Es pat tā īpaši nemeklēju. Vnk... jo biju un esmu uz pozitīvā...
Labi, ar labu nakti.
Bet es vēl pastrādāšu.
iii
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 10:35
visādi jutos lieliski, pirms daktere ar mani "pastrādāja"./c/ Nu redzi... tāpēc arī es to neiesaku.
iii
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 10:41
Varbūt ka kādam arī ir pozitīva pieredze ar to bet es citiem iesaku to ar ko man ir vislabākā pieredze.
iii
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 11:16
https://www.youtube.com/watch?v=osFdP4vGoLI
Šeit no 1- 4;50 minūtes dr.B. Skačko stāsta kā sākas un kas ir VD .
No 0:55 līdz 1:10- viņš saka ka- kamēr visas šūnas saņem visu vajadzīgo tikmēr viss ir labi un viss strādā lieliski.
Tālāk viņš skaidro precīzāk.
zive
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 12:52
Ivar, es nekur nesūdzos par VD un nejaucies tu manā dzīvē!!!
Es tev, Ivar, padomus neesmu prasījusi un man tās tavas metodes nav vajadzīgas. PUNKTS.
iii
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 13:53
Es nemanīju ka būtu ar Tevi te runājis par VD, tas Tev tikai tā likās ka kkas ir adresēts Tev, kā jau teicu- tas ir adresēts tiem kam interesē. Tu taču esi vesela un nekad neko neesi izārstējusi.
iii
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 13:58
Ja Tu būtu izārstējusi kaut vai VD, tad es saprastu, bet vēl ieteikt kko depresijai... bez pieredzes?
zive
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 14:09
Ivar, slimnieciņ, norādi KONKRĒTI, kuram no cilvēkiem, ko raksti, kuram/ai konkrēti ko raksti, adresē un tad nebūs pārpratumu.

+ un man nav ne intereses, ne vēlmes, ne laik tavas, Ivar, nonstopā vārīšanās, dēļ, kvernēt pie monitora.

Jau agrāk teicu, Ivar - apej mani ar līkumu, ar Lielu Līkumu.

Pateicos!
iii
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 14:12
Jau teicu- ne Tev kko rakstu. Tiem kam interesē par depresiju, antidepresantiem utt.
iii
Re: Antidepresanti.
26.11.2017 19:51
Te vēl ļoooti īsi dr. Skačko pasaka kas ir jādara ja ir VD, depresija uc problēmas. Un tas strādā.
https://www.youtube.com/watch?v=tiPHNCupdI0
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 00:21
Te kaut kāds sviests.
It kā, ja pieņem ka tā nav runcene zem dažādiem nikiem,
te runā daži. A skatās aš 600 reizes pa pāris dienām.
Kas skatās?
Moš cilvēkiem tik slikti, ka parakstīt vairs nevar,
bet lai lasītu tak tās pašas pogas jāspiež.
iii
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 00:31
Domājams ka lasa jo interesē bet neraksta sakarā ar kādiem naidīgiem uzbraucieniem. Bet tas tā- viedoklis.
iii
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 00:32
Vēl- cilvēki ļoti lēnām kko pieņem un ir ļoti piesardzīgi kas vispār ir pareizi.
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 01:05
Sākumā, kad tirgū tējas pirku, atradu par auzu skarām rakstā vienā,
ka auzu skaras senie kut kādi tur... lietojuši lai tiktu vaļā
no opiātu atkarības. Iepostēju te.

Nākošajā dienā tirgū biju, tur no rīta puse vecrīgas jaunatnes
skraida uz meklē auzu skaras :-)
Reāli

A tātad lasa.

Vispār ir labi ar mums slimajiem, mēs vismaz zinām kas un kā,
bet kas notiek ar tiem pārējiem? Padomā policisti, ārsti vai tiesneši
vai skolotāji , visi ir pakaļā, jo 40gadīgie tūlīt nomainīsies ar jauno
paaudzi, nu un liela liela pakaļa iestāsies, jo tos amatus ieņems
cilvēki ar gļukiem, bez nervu kanāliem un ar ikdienas vajadzību.

Tā ka dadzīvojam savu , lai nav jāskatās kā narkomāni
pēdējos veselos iesēdinās uzsēdinās nozāļos un samācīs
visādas muļķības.

Tā ka manai psihiatrei būs
cienīgi turpinātāji.
aberz
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 01:12
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Domājams ka lasa jo interesē bet neraksta
> sakarā ar kādiem naidīgiem uzbraucieniem. Bet
> tas tā- viedoklis.

teorētiski pēc teksta un tēmas var izskatļot rakstītāju,
sanāk publicēt savas psihās lietas. nu ārstu pasūta ...
un viņš iegrūž zirga devu trankviļu, un par to uzraksta,
tad var cerēt uz ...

A ārsti ir dažādi..

a jā zive tev arii ....
iii
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 10:16
a jā zive tev arii ..../c/ jā- nu kuriozs- nav ne izglītības, ne pieredzes bet raksta padomus un strīdās...
iii
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 10:22
Vēl- manuprāt tomēr neraksta jo reāli ir grūtāk saprast arī to ko tajos video ārsti saka jo arī man agrāk tas likās sarežģītāk- nesapratu- kādā sakarā tur aknas, ko tās dara... vēl limfa..kāda tam nozīme, kā tur tas viss..un likās neticami..
iii
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 11:39
Vēl- bez aknām slikti strādāt var arī nieres. Kam interesē, var palasīt par urēmiju, bieži tiem kam ir depresija ir nediagnosticēta hroniska urēmija, bez tam- tas viss kā to diagnosticēt ir atkarīgs no izdzertā ūdens daudzuma, fiziskas slodzes un citiem faktoriem jo bieži urīnviela un citas kaitīgās vielas paliek starpšūnu šķidrumā un to paaugstināts daudzums netiek konstatēts, sevišķi ja cilvēkam ir maza fiziskā slodze.
http://hnb.com.ua/articles/s-zdorovie-uremiya-3635
Klau, iii, beidz te sludināt sodas dzeršanu, jo tas ir tāds sviests, ka maz neliekas. Jā, sodu lieto onkoloģijā pie ķīmijterapijas, lai pasargātu glotādas - skalo muti un arī iedzer, diemžēl soda vēzi neārstē un pH diētas ieguvumi, maigi izsakoties, ir stipri pārspīlēti. pH diētas teorija balstās uz to, ka vajagot uzturēt organismā vienmērīgu pH līmeni, kas ir muļķības jau pašā saknē, tāpēc ka dažādos organisma šķidrumos ir atšķirīgs pH līmenis. Ja kuņģa sula būs sārmaina, tad tā neko nesagremos, tur pH ir 1.25-3, asins plazmai - 7.4, aizkuņģa dziedzerim ap 8.


Asiņu pH organisms uztur 7,35 līdz 7,45 līmenī. Jebkuras izmaiņas uz vienu vai otru pusi jau ir apdraudējums. Ja asinīs ir par daudz skābu vai sārmainu vielu, tad ar sarežģītu ķīmisku reakciju starpniecību šīs pārmērības tiek neitralizētas. Asiņu pH izmainās tad, ja ir saindēšanās, plaušu vai nieru mazspēja u.c.

Uztura pH ietekmē tikai urīna reakciju, kam praktiski nav nekādas nozīmes, lai mērītu organisma skābumu vai sārmainību, jo, kā jau teicu, atšķirīgos organisma škidrumos pH ir atšķirīgs. Domājams, ka neviena cilvēka dzīslās tomēr netek urīns.

Neskatoties uz diētas popularitāti, klīniski nav atrasta un pierādīta saistība starp skāba uztura vai sārmaina ūdens ietekmi uz tik bieži piesaukto vēža risku, līdz ar to šīs diētas sludināšana kā vēža profilakses vai ārstēšanas metode nav attaisnojama.

Pārspīlēts tiek arī Himalaju sāls veselīgums: tiek apgalvots, ka tā sastāvā ir 84 mikroelementi, bet kaut kā tiek aizmirsts piebilst, ka jebkurā gadījumā tā pamatsastāvu veido 98% nātrija hlorīda un, lai no mikroelementiem būtu kāda jēga, šo sāli vajadzētu patērēt lielos daudzumos, savukārt tas, kā zināms, jau vairs nav veselīgi. Vienīgais labums no Himalaju sāls varētu būt tas, ka tas ir nerafinēts un, atšķirībā no galda sāls, tam nav pievienotas prestalipes vielas.

Bet ar tādiem pašiem panākumiem var lietot labu jūras sāli, Fleur de sel, Alpu sāli (89% NaCl) vai zilo persiešu sāli (85.8% NaCl un 13% kālija sāļu).

Ne Himalaju sāls gadījumā, ne pH diētas gadījumā reprezentatīvos zinātniskos pētījumos efektivitāte nav pierādīta. Šo tēmu esmu pētījusi pastiprināti krustu šķērsu un pārrakusi medPub no viena gala līdz otram.
iii
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 20:32
Fiordaliso, Tu ļoti kļūdies ļoti daudzos jautājumos, ļoti daudzos.
Ja no beigām sāk- tad es neieteicu Himalaju sāli atsevišķi bet komplektā ar limfas stimulāciju- spēcīgu, lai atjaunotu mineralu daudzumu organismā.
Varētu arī par pārējām kļūdām rakstīt bet to ir ārkārtīgi daudz un man patiesībā nav tādas vēlēšanās te tā diskutēt. Bet sodu onkoloģijā lieto pavisam cita iemesla dēļ... vai tas strādā? Es neesmu teicis ka tikai ar sodu es ieteiktu ārstēt vēzi, kur es tā būtu teicis? Tikai nē, bet lietojot visu ko es teicu- elementāri, lai gan vajag laiku un ir zināmas grūtības bet elementāri.
Katrā ziņā es netaisos kategoriskos toņos diskutēt, bet normāli var runāt.
iii
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 20:38
pH diētas ieguvumi, maigi izsakoties, ir stipri pārspīlēti. pH diētas teorija balstās uz to, ka vajagot uzturēt organismā vienmērīgu pH līmeni, kas ir muļķības jau pašā saknē, tāpēc ka dažādos organisma šķidrumos ir atšķirīgs pH līmenis. Ja kuņģa sula būs sārmaina, tad tā neko nesagremos, tur pH ir 1.25-3, asins plazmai - 7.4, aizkuņģa dziedzerim ap 8./c/

Nu bet es taču jau teicu ka runa ir par starpšūnu šķidruma pH lai nebūtu pārpratumu jo kaut kā to ir grūti saprast.
Un nevis par dažādiem šķidrumiem... kuņģa sula nekad nebūs sārmaina.
Un tas nav muļķības- tas strādā, es esmu izārsejies no daudzām smagām slimībām un izārstējušies ir ļoti daudzi citi.Saproti? Atkārtoju- no ļoti smagām slimībām.
iii
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 20:41
Es jau tāpēc saliku materiālus par šo vienu vienīgo tēmu ļoti daudz- jo nebūtu nozīmes uzreiz sākt vēl runāt par metodēm.. Varbūt pa daudz saliku.
iii
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 20:45
Sākumā, kad man ieteica sodu, es arī biju nikns, pat rupjš, bet pie 3. reizes nolēmu visu maksimāli rūpīgi pārbaudīt, bet arī es reaģēju tā itkā man veļas pulveri būtu ieteikuši dzert... nu un- jo vairāk pārbaudīju, jo vairāk sapratu kā esmu kļūdījies...
Cilvēki dažkārt staigā pa briljantiem kā ar aizsietām acīm.... neredzot kas zem kājām.
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 21:07
Nu taisnība ir visiem, bet pa gabalam atsevišķi.
Iii māk to visu izmantot a kaut vai intuitīvi.

Sodas ph līmenis .... Organisms pabaros sevi jebkurā vietā jebkurā veidā,
apēdīs sevi galu galā . Lai asinīs uzturētu ph līmeni viskas notiek,
a ja ph ir tuvu tam ko vaig tad tak ir vieglāk. Ja ir auksts mēs ejam siltumā
ja nav gaisa ejam ārā vai aizmiegsm, ja nav ūdens nekustamies lai nesvīstu utt.

Tie tautas ārsti visi velk uz to lai būtu komfortablāk organismam tikt galā.

Kad man ir gripa es gribu aukstumā, salā. A kāpēc nezinu, noskatījos
izdzīvotājs mežā saslimis un ziemā upei jāpārbrien. Uzfilmē saka o i
gripa pārgāja u.c. intuivi..
Nu es domāju vīrusi izelpojas siltumā savairojas un ieielpojas atpakaļ
a salā izelpa vīrusi nosalst ar katru elpu svaigs dezinicēts gaiss izelpā
vīrusi un tā vieglāk utt.

Sālī minerāļi nu tikpat cik banānā, lai no himalaju sāls savāktu kālija
dienas devu vaig 4kg. Sālī parastajā ir mikromēsli asi kā stikla putekļi
kristāli visādi nu smiltis a tvaicētā sālī nav , himalaju nezinu. Tie plēš asinsvadus
holesterīns līmē to visu ciet un rodas trombi uc...

Sodu nevaig vaig lakmusa papīru un sekot līdz..
ja skābs, neēst kafiju, tēju pelmeņus gaļu un ko tik vēl.

Vēzi neviens neārstē vēzis ir vienkārši tad kad ir
... čupā viss.

Muguras smadzenes ražo kautkādus limfa ķermenīšus, kas dragā apkārt
un iznīcina visu kam nav DNS kā tas kas pasē rakstīts, tāpat kā
skudrupūznī kukaini, apčurā un aiznes beigtu, ja par lielu iebalzamē.

Nu ja skudras pusbeigtas tad vēzis utt.

Tāpēc jātur komfortā un visa teorija.
iii
Re: Antidepresanti.
27.11.2017 21:12
Nu- tomēr vajag skatītie visu un ļoti precīzi skatīties, nežēlojot laiku.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 17?
Ziņa: