Antidepresanti.

Aizsāka Avenitexxx 

Re: Antidepresanti.
11.04.2018 16:50
Tā ir, jo nevienam netic.

Tāpēc psihoterapija ir svarīga.
iii
Re: Antidepresanti.
12.04.2018 21:56
Nebūt nē, kāds tam sakars? Vienkārši psihotraumas sekas neārstē ar zālēm . Jeb ārstē ļoti vāji.
z.
Re: Antidepresanti.
12.04.2018 23:02
Bumbulīt, psihoterapija ir tāds terapijas veids, kurš notiek BEZ jebkādām zālēm. Nejauc psihoterapiju ar psihiatriju. Tās ir divas pilnīgi dažādas jomas.

Nē, nu es saprotu, ka ļaudis var nesaprast psiholoģiju, bet sajaukt ELEMENTĀRO - psihoterapiju ar psihiatriju - tur jābūt vairāk, ka infantīlam, it īpaši tehnoloģiju laikmetā, kad pat uz bibliotēku pēc info nav jāiet.

Nja, diez kas nav............ pat nemāk atšķirt psihoterapiju no psihiatrijas. A nafig dzīvi dzīvojis esi, ja tik dumjš savos ta gados???
Svešvārdi viņam.
Moška apgūsti pa vienam katru dienu. Var sākt ar asimilāciju, transformāciju, sublimāciju, ambivalenci, transferenci, kontrtransferenci, subjektīvo, objektīvo līmeni. Gada laikā var iziet cauri katram terminam.

Un, zinu, zinu, ka tu ar mani nerunā, bet nu - šitādu analfabētismu no tevis negaidīju.
iii
Re: Antidepresanti.
12.04.2018 23:09
zive, pamēģini vispār saprast jēgu tam ko es uzrakstīju un bez svešvārdiem, tā vienkārši- vienkāršos nepaplašinātos teikumos.
z.
Re: Antidepresanti.
12.04.2018 23:15
iii, nu a ko tad tu tik ilgi lietoji tabletes??? Nafig???????
iii
Re: Antidepresanti.
12.04.2018 23:19
Tas nav priekš tevis.
z.
Re: Antidepresanti.
12.04.2018 23:22
A ko tu zini par mani???
Es ļaunu pagaidām nevienam vēl vēlējusi neesmu un tupi ņirgājusies arī nebij.
iii
Re: Antidepresanti.
12.04.2018 23:23
Kāds izbrīns, viņa neesot ļaunu vēlējusi...
z.
Re: Antidepresanti.
12.04.2018 23:25
Jā, neesmu, bet, ja tev liekas, ka esmu, tad esi lūgts, uzrādīt to vietu, kur kaut ko ļaunu būtu vēlējusi.
iii
Re: Antidepresanti.
12.04.2018 23:26
Es ar tevi nerunāju, nesaprati?
z.
Re: Antidepresanti.
12.04.2018 23:33
Ak, kādi mēs jūtīgi... Sen jau biju brīdinājusi - nevajag šitās lētās provokācijas manā virzienā.
iii
Re: Antidepresanti.
13.04.2018 08:49
Ej tālāk, ļaunuma iemiesojums!
z.
Re: Antidepresanti.
13.04.2018 14:23
nesmīdini tautu, jēra dvēselīt
Jēzus.
Re: Antidepresanti.
13.04.2018 21:04
Nesmejies par mani!
woow
Re: Antidepresanti.
13.04.2018 22:04
Eku zive http://wowow.life/pochemu-hek-prodayut-bez-golovy.html
zanīte
Re: Antidepresanti.
13.04.2018 22:52
Cik šausmīga:D
z.
Re: Antidepresanti.
14.04.2018 16:56
Atvainojos Ivaram personīgi.
Man nav gribējis Tevi sāpināt. Ja tā mierīgi pasēžu un padomāju konkrēti par Tevi, Ivar, tad jatzīst, nav Tev, Ivar, nekādas nopietnas problēmas.
Būtībā, viņas jau arī nemaz tik lielas nekad nebija bijušas.
Veselību Tev, Ivar un ilgu mūžu.
Patiesi un no sirds!

p.s. es tiešām nemāku būt virtuālā vidē un visiem labāk būs, ja turpmāk nekad virtuālā vidē vairs neko nerakstīšu.

Atvainojos patiesi un ar īstām asarām acīs. Ivar, Tu malacis, Tu esi cīnītājs!!!

Lai arī turpmāk laba veselība jaukam cilvēkam, Ivaram, no sirds!!!

Tas, ka rakstīju, ka Tu iedvesmo, to biju teikusi patiesi!
Cienu atklātību un labi zinu, ka to NEDRĪKST izmantot ļaunprātīgi (apzināti to neesmu darījusi).

Atvainojos arī par to, ka laicīgi nebiju atgāju no virtuālās vides!!! Man te nebija bijis jābūt!!!

Šodien esmu tikai viena iemesla dēļ - lai Ivaram personīgi uzrakstītu atvainošanos.

Tas tad nu viss!
iii
Re: Antidepresanti.
14.04.2018 17:25
Es neturu ļaunu prātu, zive, bet- derētu arī kaut kā konsekventi ievērot to visu, nav jau jāpiekrīt tam ko es rakstu bet būtu labi nerakstīt nievājošas un naidīgas frāzes arī tad ja baigi gribās tā darīt. Tās frāzes neko labu nevienam nekad nav devušas, tāpat sliktu, ja nu vienīgi pašai, jo neviens jau augstu nevērtē tās... un tad varētu arī rakstīt forumos...jo man liekas ka neviens tā pataloģiski neienīst zivi..vienkārši vajag kaut kā konsekventāk...
z.
Re: Antidepresanti.
14.04.2018 17:42
Ivar, nav manā dabā būt ļaunai vai riebīgai.
Pat teikšu vairāk, manā dzīves praksē bija novērsties no pilnīgi jebkā, kas negatīvs. Pat ar mammu strīdējos par to, ka viņa mēdz skatīties visādus tur TV "degpunktus" vai citas negatīvi ietekmēt spējīgas pārraides.
Un tad notika tā, ka tikai pamēģināju (tas vairāk saistīts ar būšanu delfu forumā), pakomunicēt delfu forumā. Nebija man pieredzes atrasties virtuālā vidē.
Atklāti sakot - es pati biju šokā no tās dobelnieces un vienkārši, nezināju, kā reaģēt uz visiem tiem zaimu zaimiem, tāpēc darīju, kā mācēju, proti, vērsos pret to dobelnieci, kura ar saviem zaimu zaimiem bojāja pilnīgi visas tēmas.
Pārskatīju/pārdomāju pati savas kļūdas, kur būtu varējusi izturēties savādāk, bet tādas lietas tak nāk tikai ar pieredzi.

Protams, protams, protams... neesmu apgājusies bez kļūdām...

Es neticu labiem rezultātiem no šiem forumiem, vismaz man nav tāda pieredze un es pati negribu pakjļaut sevi visādm citu ļaužu negācījām.
Tas neveicina pozitīvo pašai.

Bet Tu, Ivar, tiešām, atvaino!!!
Prieks par Tevi, Ivar!!! Ir, ir prieks un paldies Tev, ja vari vnk palaist pa vējam, ja ko stulbi uzrakstīju!!!

Vēlreiz, veselību Tev, Ivar! Visu TEV labu!!!
KROKODĪLIS
Re: Antidepresanti.
14.04.2018 22:42
Naktī pārbītos tādu zivi ieraugot.
pietiek
Re: Antidepresanti.
15.04.2018 00:35
rakstīt huiņu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 8?
Ziņa: