HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!

Aizsāka Nobçdâjusies 

Deja
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 14:11
ita, tu noveeli cilveekiem pozitiivus hiv testus - aprobezhotiibas un truluma kalngals!!!
G78
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 14:12
ita - kursh gan ne ir aprobezhots!!!
mees shobriid spriezham par konkreetu personu un konkreetu situaaciju!!!
visvairaak mani uztrauc beerns, ne jua vinju attieciibas un kaa saglaabt nesaglaabjamo lauliibu!
VVZK
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 14:45
1. Grutniecibas laika var but +HIV serologiskais tests (daudz biezak ka tad ja nav grutniecibas), ka liela dala citu testu kuri balstas uz antivielam, tapec test ir jaatkarto ar citu metodi vai nu PCR vai WB.

2. Aborts nav jataisa, bet ieverojot atbilstosu terapijas shemu infekcijas risku bernam var samazinat zem 7 %

Nav ko rikot histerijas bet domat ar ko drazas! :)
ita
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 14:52
Daþi cilvçki tikai tad bûtu spçjîgi saprast, to, ka neviens no tâ nav pasargâts un nedrîkst tâpçc teikt, ka tâ viòai arî vajag, ka tâs ir sekas uttt.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 14:52
ita - ja tu vari kaadam noveeleet slimiibu, tad tev ar galvu un moraali nav kaartiibaa !! - marsh pie aarsta !!!
es tev nelieku domaat taapat kaa es - paliec tachu zheelotaaju pulkaa - kur ir probleema !?
veel - tieshi taadu " nobeedaajushos" deel ar hiv un citaam silktaam slimiibaam sadziives celaa var inficeeties taadi, kuri ir nevainiigi - un pirmkaart jau beerni
ir jau biibeles teema par lauliibas paarkaapeeju un akmenu meteejiem - bet shai gadiijumaa, runa vairs nav par nevainiigiem seksa prieciniem - bet gan par sekaam kas apdraud sabiedriibu - un kaapeec gan man atbalstiit un zheelot cilveeku kas ir potenciaali biistams sabiedriibai - raada savu netiiro velu un gaida ka sabiedriiba nomierinaas netiiro sirdsapzinu -
ir tachu neskaitaami portaali un uzticiibas un kriizhu dienesti kur var piezvaniit , kur var kontakteeties tad kad cilveeks ir nonaacis bezizejaa - vai tad ir taa, ka paliidziiba tiek liegta ? nu tas ir taadiem cilveekiem kam nav ne radu ne draugu, ne moraales ne vispaar nojeegas par dziivi un neviens jau nesaka ka vini jaashauj nost

G78
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 14:55
respect sakurai!
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 15:28
Un es visu laiku mulkiite domaaju, ka maukas ir senaas profesijas paarstaaves, kas paardod savus erotiskos (nevaru rupjaaku vaardu atrast) pakalpojumus.
G78
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 15:31
to kleo: un ko tu ar to gribeeji pateikt?
Tamâra
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 15:42
to G78

/ Vai tikai juusu apgaismiibas gaishiiba vakar neskatiijas Daavida shovu???!!!/
Jâ skatîjos! Ðovam nav ne vainas, parâda visu kâ ir.
man riebjas tas, ka ja sievietei ir problçmas, viòai ir jâcieð un tikai tad viòai ir vçrtîba. Bet ja viòa atrod kâdu ar ko var relaksçties, vinai vçrtîbas vairs nav, kâ Tu saki! Bet ar veèiem ir otrâdâk , jo vairâk veceòu- ooo, nu krutais, bet ja cieð un nîkst mâjâs -jefiòð! Un tâdi vispârpieòemti uzskati, manuprât, ir STULBI!!! Nedzîvojam jau viduslaikos vai kaut kâdâ Musulmaòu valstî, maksâjam vienâdus nodokïus un strâdâjam tâdus paðus darbus kâ vîrie'ði. ...
Ok, pa tâlu aizgâju, bet ar to visu gribu teikt, ka ðai sievietei nav jâuzòemas 100 % atbildîba par notikuðo, arî viòas vîram ir ðajâ situâcijâ jâuzòemas atbildîba, jo pie notikuðâ abi ir vienâdi vainîgi!


/ kaa mums, tumsonjaam, deeveet sievietes uz, piemeeram, Peernavas ielas???/
Par sava darba dârîtâjâm vai par sevis tirgotâjâm:) Ne jau viòas tur stâv lai pârsistu kâdus reitingus(kâ to bieþi dara tie krutie dþeki), kurai vairâk, bet lai nopelnîtu, pabarotu ìimeni, bieþi vien arî savus tâ saucamos vîrus!!!!!
G78
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 15:48
to Tamaara:citçju "nopelnîtu, pabarotu ìimeni, bieþi vien arî savus tâ saucamos vîrus", vinjaam visbiezhaak nav gjimenes, un praata jau nu noteikti nav!!! kaapec tad pati neseedi uz panelja un nepaardod sevi, tu cel nebesiis padibenes - kaunies par to!

Sievete var atpuusties, bet ne jau ar 10 viirieshiem satikties vienlaiciigi!, ar taadu domaashanu taalu netiksi ne tikai tu, ne taas pashas vieglaas sievietes, ne visa valsts kopumaa!
Tamâra
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 16:12
G78!

Nekad nçesmu teikusi ,ka ceïu debesîs ðâdas sievietes! Ja viòas tirgo sevi, tad tikai tâpçc, ka viòas neko citu nemâk, vai arî ir vçl virkne iemeslu. Pati neko tâdu nedaru, jo man ir citas vçrtîbas dzîvç un iespçjas arî.
Un ja jau ir pieprasîjums pçc ðâdiem pakalpojumiem, tad ir arî piedâvâjums un ne Tev ,ne man ,ne vçl kâdam citam ir tiesîbas viòas nosodît, jo mçs neko labâku viòâm piedâvât nevaram(domâju darba ziòâ)!

Konkrçti ðî sieviete satikâs ar 3 vîrieðiem, kâpçc viòa to darîja, tas lai paliek viòas ziòâ, bet tas nenozîmç, ka viòa ir uzreiz m...a! Kâpçc Tu te nenosodi vinjas vîru, kurð izmantoja maksas seksuâlos pakalpojumus, par to naudu viòð varçja aizvest izklaidçties savu sieviòu, uzsaukt romantiskas vakariòas un sievai nevajadzçtu meklçt tuvîbu ârpus mâjas!!!!!!!!!!!!!!! TO VÎRIEÐI NESAPROT! Sievietçm ir vajadzîga uzmanîba!
Un es nesaku, ka nu visâm Latvju sievâm jâskrien meklçt 3 pielûdzçji, bet gribu teikt tikai to, ka no abiem ,gan no vîra ,gan no sievas ,ir atkarîgs vai ìimenes dzîve bûs laimîga. Vajadzîga savstarpçja uzmanîba, uzticîba un tâ varçtu dauyudz ko rakstît.... un tad nevajadzçtu ne vienam skriet meklçt kaut kâdas blakus attiecîbas!!!!!
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 16:28
nobeedaajusies ir gan mauka , pie tam klasiskaa shaa vaarda izpratnee, pie tam - apkaart maukojoties vinai nebija laika risinaat savas gimenes probeleemas - manupraat vinai vajadzeeja vai nu izrunaaties ar viiru vai izshkirties no vina, bet vina riikojaas kaa izlaidiiga mauciiga sieviete - un cik ir taadas sievietes shajaa forumaa , kuras zinot ka ir sekss ar 4 viirieshiem veel atlautos palikt staavoklii ? - taatad - nobeedaajusies ir ne tikai mauka, bet iisteniibaa totaali bezatbildiiga mauka -
nav tachu jaunsudrabina aijas laiki, dziivojam 21 gadsimtaa un ja nobeedaajusies tiek pie ineta tad jau no sausas maizes un uudens nedziivo , jaadomaa ...
veel manupraat ir svariigi sievieteem ne tik daudz paarmest viirieshiem mauciibu, ko patiesi var dariit jo viirieshi jau ir vaaji , bet ar savu attieksmi to ierobezhot

Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 16:33
Sakura nu Tu gan laid.... sievieti Tu no visas sirds apsaukaa par mauku, bet redz viirieti labaak nesaukaat taa. Kaa Tu to izskaidro? Varbuut veeel pateiksi, ka viirietis aiz vaajuma laizh pa kreisi, bet sieviete vieniigi izlaidiibas peec?
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 16:50
kleo - ja sieviete nelausies , tad viirietim nebuus iespeeju !
mees tachu nerunaajam par izvarotaajiem - mees runaajam par tiem kas labpraatiigi vienojusies to lietu nodariit
es jau neesmu nekaada viirieshu aizstaave, gluzhi otraadi - mani kaitina, ka vini sevi deevee par stipro dzimumu , bet taadi paniikushi muusu gadsimtaa vini un vairs nedriiksteetu saukties par stiprajiem - buutu jaamaina leksika
bet nu mauciigas netiiriigas sievietes ir bezceriigaaks gadiijums kaa mauciigs netiirs viirietis -

Tamâra
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 16:54
skudra!

Man tieðâm þçl ,ka mûsu sabiedrîbâ vçl ir tâdi.......aprobeþoti tipi kâ Tu!

Vienkârði atbildi uz vienu jautâjumu- Kâpçc Tu nosodi sievietes, ja viòâm ir vairâkas attiecîbas, bet vîrieðus attaisno??? Un nesaki, ka vîrieði nabadziòi ir vâji! Arî viòiem IR pienâkums meklçt risinâjumus problçmâm ìimenç, nevis uzkraut visu uz sievieðu pleciem un pagriezties un aiziet!!!!
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 17:13
skudru laaci tamaara !
citee vietu kuraa es attaisnoju viirieshus

lasi uzmaniigi - ja runaajam par konkreeto gadiijumu - sieviete ir taa, kura pienem leemumu dzemdeet vai nee un konkreetajaa gadiijumaa taada riiciiba ir amoraala - seksoties ar neskaitaamiem viirieshiem un tad palikt staavoklii nezinot no kaa - nu visiistaakaa mauciiba
sieviete ir arii taa, kura pienem leemumu vai buus sekss ar katru viirieti kurs par to izteiks veelmi - un ja taadu bezatbildiigu sievieshu un nevis viirieshu !!! buutu vairaak- tad arii mauciiba sistu veel augstaaku vilni

Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 17:27
Un vai es arî drîxtu kâdu vârdu bilst? Diez vai, jo maukâm jau nav teikðanas. Tikai nez kâpçc arî maukas grib uzmanîbu un mîlestîbu. Un ir tâdi brîþi, kad maukâm ðíiet, ka priekð ìimenes un bçrna bûs labâk, ja attiecîbas saglabâs un maukas sâk meklçt citus. Jâ, varbût es esmu mauka, ja es pirms 2 gadiem iepazinos ar vîrieti ar kuru man ir emocionâls kontakts un ar kuru esmu gulçjusi. Vabût esmu mauka, ja satiku otru vîrieti, kurâ iemîlçjos. Man bija labi, tâs reizes, kad mçs tikâmies bija fantastiskâkâs tikðanâs manâ mûþâ, jo ne reizi neizpalika romantika, mîïi vârdi, fantastiski pieskârieni utt. Un es neko nenoþçloju, ðâdi mauciska dzîve man patika. Es fantastiski mauciski guvu baudu gan fiziski, gan dvçseliski, ko nekad neesmu izbaudîjusi kopâ ar vîru. Kâpçc nerisinâju problçmu ìimenç?? Visus ðos piecus gadus esmu to risinâjusi bez rezultâtiem. Ir maukas kurâm ar 10 minûðu seksu ìimenç nepietiek. Tas viss ir izrunâts, bet bez rezultâtiem. Un ne vienmçr sekss ðíiet par pietiekami lielu iemeslu, lai ðíirtos....

Vai es noveïu vainu uz vîru? Nebût nç. Mçs abi esam lîdzîgi vainîgi un ne vienam ne otram nav attaisnojuma.
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 17:29
p.s. es ïoti atvainojos, ja kâds ir iedomâjies, ka es nezinu no kâ es esmu palikusi stâvoklî. Bçrna tçvs ir mans vîrs, jo bçrns ir plânots (lai arî cik dîvaini tas neizklausâs).
evija
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 17:44
Nobçdâjusies, es negribu ðeit iesaistîties tâdâs diskusijâs, kâdas te panesuðâs, gribçju tikai personiski jums pateikt, ka es - un ticu, ka arî nomâcoðs vairums cilvçku - neuzskata jûs ne par mauku, ne nosoda, tikai no visas sirds jût lîdzi un ar visiem dvçseles spçkiem cer, ka viss beigsies labi. Un kas attiecas uz mani, es savâ dzîvç neesmu krâpusi (fiziski...), bet tas manî vieð nevis paðtaisnu uzpûtîbu un vçlmi diþoties ar savu nepârspçjamo tiklumu, bet pateicîbu liktenim, ka dzîve ir tâ iekârtojusies, ka esmu varçjusi dzîvot saskaòâ ar saviem principiem, jo tâda dâvana ne katram tiek dota. Es neticu tiem, kas saka - ikviens var kïût par slepkavu, bet esmu cieði pârliecinâta, ka katram noteiktos apstâkïos var paslîdçt kâja. Bet labi, ne jau par to îstenîbâ ir runa. Gribçju tikai teikt, ka esmu sirdî ar jums un turçðu îkðíi. Turieties!
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 17:47
nobeedaajusies ! - tu esi mauka - labaak klusee ...

G78
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 17:48
Es atnâcu pateikt,
ka tev viss bûs labi.

Nemierinu
un nemâþojos -
"bûs labi" ir tas tukðais pûslis,
ar kuru mçs jautrinâm
nelaimîgos.

Es zinu -
ap tevi ir tumsa
tâ savilkusies,
ka neredzi izstieptu roku.

Man ir ticîbai lîdzîga
nojauta,
ka viss bûs labi.
Pie manis
to pasacît atnâca stariòð,
kas jau ir pârcirtis
tavu tumsu.

Ar savu ticîbu
tev ir jâpalîdz viòam
no iekðas
atliekt tâs
ðausmîgâs knaibles.


Stariòð noputas -
tu vairs neticot,
ka ir ticîba.

Stariòð sûtîja mani
parâdît tev,
ka ticîba
pastâv.

/Ojârs Vâcietis/


p.s. kaa cilveeka man tevis ir zheel, bet par visu vairaak man ir zheel tava veel nedzimushaa berna!, bet patveerumu dveeselei sheit nevajag mekleet...
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 17:54
taas visas ir tikai runas
bet patiesiiba ir nevis tur araa, bet tepat muusu sabiedriibaa un kaut kaadaa meeraa skar muus visus

:o(
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 17:56
Sakura, G78, Velns paarlasiet veelreiz savus postus un padomaajiet/paardomaajat, ko esat uzrakstiijushi - tizluma, aprobezhotiibas un truluma kalngals. Viens ir nepilngadiigs tiinis, otrs - kaudzi savu probleemu, dziivee (ne tikai) viilies pieaudzis "cilveeks", tresham - ar steigu vajadzeetu mekleet paliidziibu aarpus planeetas Zeme :o(.
Shaadi "speciaalisti" ar saviem spriedeleejumiem tikai samiida shii nereti noderiigaa foruma buutiibu. Ja reiz forums ir izveidots, tad arii buutu jaabuut kaadam administratoram, kas izslauciitu gruzhus ik pa laikam.
Anonimitaate ir laba lieta, liidz briidim, kameer to nesaak bezkauniigi izmantot - noniecinot un pazemojot otru cilveeku.
Ljoti ceru, ka juusu dziivee viss ir sakaartots, kaa juus to veelaties un nekad nekas nespees to izjaukt ;o)
Neesmu nekaads Nobeedaajusies aizstaavis vai tiesaataajs un ljoti ceru, ka vinja sho paaris diivaino ljautinju textus uztvers saprotoshi, jo arii bez taadiem neiztikt :o( Domaaju, ka vinjas meerkjis sheit bija atrast kaut necik kompetentus cilveekus, kas ir saskaarushies ar shaadu situaaciju/probleemu un speetu to siikaak izskaidrot : /Lûdzu, lûdzu, paskaidrojiet cilvçciskâ valodâ ko tas nozîmç un kâda ir varbûtîba, ka esmu pozitîva?:( Mani satrauc fakts kâ tâds, ka uzrâda aizdomîgi.:(/
P.S. Esmu viirietis, kas preceejies ar ljoti miilju sievinju, un ljoti ceru, ka arii tev izdosies atrast savu iisto pusiiti ;o)
:o(
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 18:03
Nu re, bishku par garu sanaaca - leerums postu jau sarakstiiti ;o)
:o(
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 18:04
Nobeedaajusies, kad buus rezultaati?
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 18:10
to o(
bet nu nervozs un kategorisks viirietis gan tad esi - nu ne par kapeiku ne labaaks par tiem kurus tu te tikko apraaji un noliki - un tikai neizlec no bikseem un neapkriiti skrienot zheelojot

ke
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 18:12
Tad jautaajums, ja tavs viirs tik slikts, kaapeec preceeji vinu? Sis biezais?
Miljaka
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 18:46
Nu, meitenes vai puishi - jus nu gan laizhat...ar muti un neglitiem vardiem. Katram var but atskjirigi iemesli, kadelj gadas nolaist pa kreisi - tadelj jau uzreiz nevajag par mauku apsaukat. Sievietes vispar, manuprat, salidzinajuma ar virieshiem mazak mekle gadijuma sakarus un ir izveligakas. Tad jau ja paskatas iepazishanas portalos, kur virieshi izlikushi sludinajumus un noradijushi gjimenes stavokli, var izdarit secinajumu, ka vismaz 2/3 no vinjiem ir maukuri, jo 4/5 no shiem nosauktajiem 2/3 labrat ta ari iet uz tikshanos un uz gultu ar sievieti, kas vinjus aicinatu.
go
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 19:00
Ak, dies, - mauka, tas ir kompliments!
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 19:32
Nezin, kâ ir ar to vârdU "mauka", pçc manas sapraðanas jau nu ðî nelaimîgâ meitene tâdu apzîmçjumu nav pelnîjusi, bet par vienu citu definîciju gan man ir 100-procentîga skaidrîba. Tâdu, kas aprej nelaimç nonâkuðo un baksta ar pirkstu acî kâdam, kas noþçlo savas kïûdas, vçl îpaði, ja tas cilvçks ir meitene, kas gaida bçrniòu, tâdi viennozîmîgi sauc par STERVU.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 9?
Ziņa: