Pirksts bçrnam dupsîtî

Aizsāka M. 

M.
Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 12:16
Manai meitiòai ir 7 gadi un esmu novçrojusi, ka mans vîrs pçdçjâ laikâ pasâcis viòai pirms nakts bâzt pirkstu dupsîtî. Viòð skaidro to ðâdi, ka gribot pârliecinâties, vai bçrnam nav aizcietçjumi, jo, kopð viòa slauka sev dibenu pati, nevarot zinât,vai meitene tieðâm ir pakakâjusi vai melo. Bçrnîbâ viòai tieðâm bija pamatîgi aizcietçjumi un bieþi nâcâs taisît klizmas, bet nu jau pâris gadus vçders darbojas normâli. Tâ kâ principâ uztraukumam varbût ir pamats, tomçr es domâju, ka ðî metode pârbaudei nav tâ labâkâ! Kâ jums ðíiet?
nastix
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 12:22
un ko tad viòð tur tai dibenâ cenðâs sataustît???
nezinîte
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 12:24
Man tâda vîra ikvakara izturçðanâs viestu ïooooti lielas baþas. Varbût zîdainim, pieïauju, vçl kâdreiz ( ïoti îpaðos gadîjumos) varçtu veikt "tâda veida pârbaudi", bet ne jau nu palielai meitenei :( Es tavâ vietâ meklçtu kâda speèuka padomu, ja vien tâ nav provokâcija:(
ole
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 12:41
to varçtu nosaukt par seksuâlu vardarbîbu.
Vai tavs vîrs ir arî meitenîtes tçvs? Jautâjums varbût pat lieks, jo abos gadîjumos vîrieða darbîba nav normâla.

Tavs mâtes pienâkums ir nekavçjoties, jau ðajâ pat dienâ nepieïaut vîra turpmâkas ðada veida darbîbas attiecîbâ pret bçrnu.
I
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 12:45
Es pati neko tâdu nekad neesu darîjusi saviem bçrniem, kur nu vçl vîrs. Tas ir aizdomîgi.
pûka
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 12:57
man gan liekas, ka provokâcija :))) nu neticu, ka ir tik stulbas sievietes-mâtes uz pasaules!
varbuut ne par teemu, bet
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 13:04
diemzheel ir pat taadas, kas padsmitgadiigam skukjim kaajas pietur, lai nespaardaas, kameer cieniitais njem priekshaa.Jo citaadi naaktos arii pashai no shaada veida priekiem atteikties.
nastix
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 13:06
tava vîra rîcîba ir nepamatota un neadekvâta
anna
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 13:06
Shausmas.Tas tak noteikti atstaas iespaidu uz beerna psihi,7 gadu vecumaa jau cilveeks speej saprast pietiekoshi un meegjina sevii analizeet,kas notiek vispaar...diemzheel biezhi vien nespeej pretoties...Izaugs liela,atcereesies,pati sapratiis,ka tas nav bijis iisti normaali(un tas tieshaam neizklausaas iisti normaali-taadas paarbaudes no viiriesha-teeva puses),iespeejams paardziivos meitene.Un ja jau paaris gadus veeders meitenei darbojas normaali,tad kaada iemesla peec gan tik diivainas un,manupraat,galiigi garaam un nepareizas paarbaudes.Interesanti gan kaadus secinaajumus vinjsh izsaka peec shiim paarbaudeem,ja vispaar izsaka...nu,vai viss kaartiibaa,vai nav kaartiibaa...Ja tas notiek katru vakaru un secinaajums paarbaudei,ka viss kaartiibaa,tad tieshaam kaut kas nelaags tur sleepjas...Bet nelogjiski izklausiitos arii taadas regulaaras ikvakara paarbaudes ar ikvakara secinaajumu-nav kaartiibaa,jo tad obligaati vajdzeetu iespeejami aatraak savest kaartiibaa un viss,tad taadas paarbaudes nemaz nevareetu ieguut tik regulaaru raksturu - katru vakaru.Pats ljaunaakais,ko beernam var nodariit - kropljot dveeseli.To nedriikst pieljaut.Pajautaajiet pasham beernam,taadaa vecumaa beerns pats ir speejiigs pateikt,vai veeders vinjam labi iziet,vai vinjam ar to ir probleemas...Ja vinjai ar pashsajuutu un veseliibu shajaa jomaa buus probleemas un tas vinjai radiis diskomfortu,tad diez vai vinja to sleeps un melos.Pati pateiks.Turklaat pajautaajiet savai maates sirdij,ja Juus juutat un nojaushat,ka kaut kas tur nav tiiri,tad visdriizaak taa arii ir.Noskaidrojiet visu liidz patiesiibas kaulam,galu galaa aarstam var pajautaat,kaa paarbaudiit un kaa risinaat.Riikojieties!! Un viss nokaartosies.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 13:28
Diemzheel ir naacies izmantot arii shaadu paarbaudes metodi tachu katru dienu ir par daudz arii visstingraakaas kontroles gadijumaa.Domaaju ka viirs vienkaarshi ir viltnieks.Patiik vinjam tur to pirkstu baazt.
Hvz
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 14:13
Labaak paskaties kaa viirs to dara (grimases) un kaa juusu mazuliite pret to izturaas (vai vinjai patiik). No taa varees daudzus secinaajumus izdariit. Jap paskaties vai shis to pirkstu censhas baazt kad tevis nav klaat, jeb legaali tavu acu priekshaa.

Jap veel var pammeegjinaat vinjam anaalo sex piedaavaat ar sevi, tik nesaisti to ar meitu.
Taa tu izzondeesi kas shim iisti ir aiz aadas.
muterîte
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 14:26
raxta autore/s - idiote/s


http://woman.delfi.lv/forum/read.php?f=13&i=239834&t=239834
pupðuks
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 15:38
PERVERSIJA ABOS GADIJUMOS (istenîba/provokacija)
kesh
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 15:45
Shodien pirksts dibenaa,riit ojaarinjsh ........Ja esi beerna mamma,tad atjeedzies.Kur rodas taadi auni un veel stulbaakas kazas?????
sine`cordis
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 17:08
eee... nu gan... es apmulsu par to visu ... kaadaa veidaa gan baazhot prikstu tur .. nu nesaprotu laikam kaa var paarbaudiit aiziceteejumus ar pirksta baazhshanu taisnajaa zarnaa kur parasti reti sakraajaas fekaalijas.. hmm njus .. man tas liekaas slimi! domaaju ka tev vajadzeetu par to padomat.... tu tachu miili savu beernu? ko? un neveelies lai vinjsh izaug ar moraalu traumu? tad nu pasaki tam pimpim lai neaiztiek beernu!
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
11.11.2004 23:25
sine`cordis
Shoreiz tev nav taisniiba par to ka ar pirkstu nevar diagnosticeet aizcieteejumu.Var.Un kaa vel.Negribu apgalvot ka tas der visos gadijumos bet ir paliidzeejis.Domaaju ka tu nepietiekoshi labi paarzini sho lietu.Viena no probleemaam kaa reiz ir tas ka siicis nereti censhas sleept to ka vinjsh nav kakaajis.Iemeslus tam var mineet bet rezultaats ir taads ka tad kad to vairs nevar nosleept (veedersaapes,nemiers,kakainas apakshbikses) klizmas taisiishana izveershas par reaalu draamu.
Taa kaa anna`s teiktais par uzprasiishanu biezhi vien ir pilniigi garaam.
ne-nor-maa-lii-ba!!! atjeedzieties!!! piekriitu visiem, kas shausminaas par sho jautaajumu un situaaciju, kur taadas idiotes, kroples rodas? kas taa par maati, daune!!! man arii ir meitinja, neko tamliidziiu ljaunaakajos muurgos nevareetu iedomaaties. manai meitinjai arii ir regulaari aizcieteejumi, tachhu ne es, ne viirs neko tamliidziigu nedaram, ir neskaitaami citi liidzeklji, kaa to noskaidrot, kaa aarsteet, utt
kaada paarbaude no teeva puses???? perversijaa!!! viirieshi vispaar paarsvaraa nenodarbojas ar beerna veseliibas probleemaam, turklaat ne jau nu 7 gadus vecai meitenei!!! Pat 4-gadiigs speej visu pastaastiit, un ...... ai, vispaar.....

tas ir sviests kaut kaads

tai maaminjai pashai iebaazt kaut ko d... un ko smagaaku par pirkstu !!!!

gribaas cereet, ka taa ir provokaacija tieshaam, bet taadaa gadiijumaa tas, kas to rakstiija, ir kretiins gribeetos cereet, ka paarsvaraa sheit sarunaajas sakariigi cilveeki, kuri tieshaam grib citiem dot kaadu padomu
Sky
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
12.11.2004 09:23
Tas slimais, kas to temu ielika, tagad labsajuta onanee no ta, ka jus ardaties. Atslabstat tacu, no Delfiem jau vinu izbanoja.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
12.11.2004 10:43
Shtrunts par provokaaciju bet es jau saaku iekarst skstoties uz tautas aprobezhotiibu.Pieredzes jums tik cik melns aiz naga.Staasta apmeeram taa "mums bija ciets veederinjsh un mees iedevaam zhaaveetu pluumiiti un viss bija kaartiibaa".Ha ha ha.Juus neesat redzeejushi iistos veedera aizcieteejumus.

ieva25
Tavai zinaashanai es esmu viens no tiem viirieshiem kas nodarbojaas ar beernu veseliibas probleemaam.Un turklaat tev paveicaas ka siicis visu staasta kaa ir.Man arii viens siicis visu staastija kaa ir bet otrs ne suuda.Kluseeja kaa partizaanis.Un kad paaris reizes nokjer besi tad var daudz ko izdariit lai probza neatkaartotos.Turklaat ne nieka tas siicis par to pirkstu nepaardziivo.
erica
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
12.11.2004 10:54
...ak dievinj,teetinj-nu i maaminja!!!!!!!!!!!!!!Un teetuks lielaii meitenei eksperts:) Dar ko var......Shermulji,shermuli........
:(((
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
12.11.2004 18:41
ku! ku! ku! apdomaa ko raksti !!!!!
Tas jau paliek smiekliigi neviena teema par aizcieteejumiem, kakaashanu, klizmaam netiek cauri bez tavas sveetiibas un padomiem. Jau par traku esi aizraavies tavs niks driizi kljuus sinoniims vaardam - klizma!!
Tev ir rupja leksika (suudi, dirshana, kakaashana utml.) var domaat pie datoriem seez atpalikushi tupi ljautini kuri tikai taadaa prastaa tekstaa izteiktus vaardus saprot :((
Aizskaroshi.
ku! zini, es nedomaaju vis, ka te tie ljautinji, kaa saki, ir tik aprobezhoti !!! apsveicami, ka nodarbojies ar beernu veseliibas probleemaam, bet tas bija citaa kontekstaa
personiigi es par beerna veederaa probleemaam zinu ljoti daudz, tas neaprobezhojas ar zhaaveetaam pluumiiteem, esam bijushi slimniicaas, utt., turklaat man meitinjai ir hronisks koliits un celiakija, zinu par to visu tieshaam daudz es runaaju par to, ka baazt pirkstu paarbaudei ir stulbums! Varbuut iznjeemuma kaartaa var baazt pirkstu cimdaa ar kaadu ellju vai tml., lai to likvideetu, bet paarbaudei - nu ziniet, var jau paskatiities vizuaali, kaut viziite pie aarsta buutu taa kaa logjiskaak
un, ja probleema ir tik smaga, jaaizmeklee nopietnaak. nevis pirksti jaabaazh, bet uz slimniicu jaabrauc un kolonoskopiju jaataisa!! tik smagi aizcieteejumi nav taaapat vien!!! bet, ja beerns veel to saak sleept, un, ja tu vinju 'kjer', un tevi 'besii'.... varbuut vajag psihologu!!! kas tev taa par bagaato pieredzi, padalies
bet vispaar -peace! shis tachu nav forums, lai kashkjeetos?
DJU
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
12.11.2004 20:50
SAUSMAS TADUS VIRUS NOSAUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
13.11.2004 01:41
:(((
Es jau teicu ka uzturu shiis teemas un piedalos galvenokaart ar alternatiivu viedokli.Ir vairaaki iemesli kaapeec esmu noleemis taa dariit.Par nika sinoniimu neuztraucos.Bet gadaas ka kljuustu neiecietiigs un tad visaadi izrunaajos.Vispaar shajaa teemaa no saakuma netaisijos piedaliities bet "pareizie" guva nesameeriigu paarsvaru naacaas iejaukties.

ieva25
Nu redzi arii mees esam bijushi slimniicaa.Divreiz.Kolonoskopija un citas skopijas vienreiz.Viziitees pie aarstiem arii esam bijushi.Kaadiem chetriem.Tai skaitaa pie proktologa vienreiz.Cik taas viziites kopaa bija neatceros.Bet starpcitu tieshi proktologs teica lai nemokam mazo un aizcieteejumu gadiijumaa taisam klizmu.Taa kaa gana nopietnaa izmekleeshana mums neko nedeva.Izmeeghinaajaam gan zaales gan dieetas.Efekts bija nenoturiigs.Laikam jau bija tie aizcieteejumi "taapat vien" bija:)
Bet ar bagaato pieredzi publiski forumaa nedaliishos jo man vienkaarshi nepatiik kad kaads masturbee lasot manu rakstiito.Mana e-pasta adrese ir atrodama un tie kam infa bijusi vajadziiga mani ir samekleejushi.
M.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
15.11.2004 11:45
Nebûtu neko rakstîjusi, ja zinâtu, ka te tâdi kretîni vien lasa! Vienîgais daudz maz sakarîgais cilvçks "ku", par to viòam paldies!
Þizele
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
15.11.2004 13:21
Nu kâds tur brînums, ja jau ku!, kâ te kâdâ no senâkâm tçmâm viòð rakstîja, ka savâm padsmitgadîgajâm meitâm vakaros mçdz paðrocîgi apskatîties kâjstarpç vai viss ir kârtîgi nomazgâts (...), tad nav jau jâbrînâs, ka arî septiògadîgai meitenîtei viòð bez lielâkajâm problçmâm ir spçjîgs vakaros arî pirkstu bâzt dibenâ. (..) Varbût viòam vajadzçja iet strâdât par bçrnu ginekologu, tad vismaz nevajadzçtu savas meitas regulâri apskatît un apèamdît.
to m.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
15.11.2004 13:23
neshkjite jau gan, ka Tev pashai shii situaacija shkjiet normaala, citaadi jau Tu te nerakstiitu :(
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
15.11.2004 20:05
Þizele

Es jau neesmu no stulbo vecaaku paaudzes kas vispirms nepieveersh uzmaniibu kaa siicis mazgaajas un peec tam kad redzu ka vinjsh visu laiku staigaa ar roku pie kaajstarpes vedu vinju pieginekologa kursh man izstaastiitu ka tur luuk ir iekaisums kas radies no netiiriibas un tagad vajadzeetu ruupiigaak pamazgaat un ar smeeriiti pasmeereet.Man redzi izdodas probleemu noveerst pirms iekaisums saacies un pie viena ieaudzinaat labas higienas manieres.Jo mazais nezina cik ruupiigi jaamazgaa lai buutu tiirs.Parasti krokaas ap kutekliiti paliek drsku "biezpieninjsh".Vai tev pashai tas nebija ienaacis praataa.

M.

Vipaar vari man uzrakstiit uz e-pastu guru03@inbox.lv varbuut ka varu ko ieteikt lai tavu divdomiigo situaaciju veerstu par labu.
minciite
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
15.11.2004 23:26
es negribetu sev tadu fateri ka ku!, es uzdauzitu vinjam zilu aci ja grabstitos man vakaros pa kajstarpi. Fui pretigi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 16?
Ziņa: