Pirksts bçrnam dupsîtî

Aizsāka M. 

marta
to plants
25.11.2004 15:31
aizej labak maminjai paradi dupsiti, vai taja nav paradijies aizcietejums.. un pastasti pecak, ka labi patikas :)
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 15:33
Vaardaa nenosauktaa merkja-auditorija ljoti labi saprata manu komentu!:)
Es aplaudeeju un tieshi taapat kaa Pants atvados!
marta
:)
25.11.2004 15:34
un iedomajos, ka dusma noteikti savam puikinjam lidz pat vecumdienam dupsi slaucis un kraninju tures. priekaa!!! :)
marta
buchinjas
25.11.2004 15:36
buchinjas un ziedinji projamejoshajai princesei........:)
Moreima
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 15:39
Par ko bija ðî diskusija?????????????
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 15:44
Vispaar jau negribeeju shajaa teemaa atgriezties vinjas bezceriigaa neaugliiguma deelj.
Es taa saprotu ka savulaik daudzie raksti aviizees par Latvijas pedofiiliem ir atstaajushi nedzeeshamu robu dazhu cilveeku smadzenees kaa rezultaataa fobija vinjus vajaa katraa divdomiigaakajaa situaacijaa.
Diemzheel shii diskusija manas domas par liidzpilsonju aprobezhotiibu nemazina.
marta
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 15:52
konkreti mana gadijuma ta ir bijusi personiga pieredze. upura lomaa, protams. jus, dusma un parejie to nosauktu no mana darga tuvaa radinieka puses ka izcilu rupeshanos un milestibu, bet es to sauktu par pedofiiliju (protams, protams, ljoti subjektiivi), jo man tas ir nodarijis neizmerojamu kaitejumu un atstajis neizdzeshamas pedas, gk., radot riebumu pret virieshiem un sexu.
marta
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 15:55
un labi, ka tas nebija mans teevs, jo preteja gadijuma es vispar butu no kauna zeme ielidusi..

teevi, vecteevi un radinieki - esiet tik laipni un nelieniet saviem meitinjam un mazajam radiniecem dibenos.. tas var slikti beigties.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 16:23
Nu ko marta.Juutu tev liidz.Es esmu pret varmaaciibaam un varmaaciigu seksu it iipashi taa kaa uzskatu ka maniem beerniem shajaa zinjaa ir veicies.Nesaprotu par kaadaam mistiskaam gariigaam traumaam te visu laiku iet runa.Es to saaku jau uztvert kaa personisku apvainojumu.
TOSKA
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 17:09
Visi augstâk aprakstîtie gad. ir kriminâli sodâmas rîcîbas, un tas ir tikai laika jaut., lai tml. cilv. kâ kû, TIKTU IZOLÇTI NO SABIEDRÎBAS
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 17:23
Pareizi TOSKA. Teeviem kas miil meitas un maateem kas miil deelus nav vietas muusu sabiedriibaa.
TOSKA vai tu gadijumaa neesi no pedinju un lesbieshu atbalstiitaajiem?
TOSKA
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 17:35
to kû
ar mîlestîbu tavâm darbîbâm ir maz sakara, tâpat kâ ar rûpçm, totiess ir daudz perversu darbîbu, iespçjams esi savç bçrnîbâ saskâries ar vardarbîbu ìimenç,taèu tâdçï nevajag to kultivçt un propogandçt, tâpat nenormâlo pietiek...
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 17:37
Tagad visas maates, kas beerniem (jo iipashi deeliem) veikushas klizmu- cietumaa. Skarbi.

P.S. necentieties audzinaat, komentaaru nebuus.
TOSKA
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 17:56
diemþçl mans darbs liek man ikdienâ sakarties ar no vardarbîbas cietuðiem bçrniem, un ïoti þçl ka mûsu sabiedrîbâ cilvji vçl nespçj noðíirt ðo robeþu, labvçlîga ìimene vçl nenozîmç laimîgus bçrnus un otrâdi, bet tikai mûsu paðu sirdsapziòa atbild par to ko atbalstâm ko ne
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 18:05
TOSKA neesmu es beerniibaa saskaaries ar vardarbiibu ghimenee un neesmu es bijis vardarbiigs pret saviem beerniem.NAV bijushi nekaadi draudi vai speeka pielietoshana.NAV nekaadas pazemojuma sajuutas vai sashutuma.NAV.Un nevajag fantazeet.Vienkaarshi mums ghimenee bija CITAADAAK.Un sieva nekad nav manaam meitaam maacijusi nemotiveetu kautriibu no viirieshu dzimuma.NEKAD nav muusu maajaa skaneejushas banaalaas fraazes apgheerbies vai apsedzies meita teetis naak.Vai kaa tev nav kauna ar pliku dupsi pa maaju staigaat.Laimiigaa kaartaa vinja nekad nav maacijusi beerniem ka pret mani buutu jaaattiecas savaadaak kaa pret vinju.
TOSKA
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 18:27
pasekoju taviem komentiem ,un secinâju, ka neko labi tu pret bijuðo sievu viss neatiecies, vçl vairâk, viòa sirgst ar alkaholismu, iespçjams tevis un tavas "attiekðanâs' dçï, visticamâk ka neirozes viòai no tavas neordinârâs audzinâðanas un visa cita, ko tu savâ samaitâtîbâ spçji izperinât, bet savu vainu tu protams tur nesaskati
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 19:13
TOSKA tu droshi vien gribi teikt ka ar beerniem man ir labas attieciibas taapeec ka upuri iespeejams izjuut maigumu pret savu mociitaaju.
BSK
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 20:11
Man ienâca prâtâ doma ðo diskusiju izprintçt un parâdît Glâbiet Bçrnus vadîtâjai Ingunai E.
boleks
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
25.11.2004 23:07
Dace
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
26.11.2004 09:41
Autors: ineshuks
Datums: 25-11-2004 17:37

Tagad visas maates, kas beerniem (jo iipashi deeliem) veikushas klizmu- cietumaa. Skarbi.

Cien. Inese (pamazinaamajaa formaa), par cik Jums pashai nav beernu, tad ir pilniigi muljkjiigi izteikt kaut kaadus mistiskus apgalvojumus taadaas sfeeraas, kur Juus pilniigi NEKO nejeedzat!
Es esmu audzinaajusi savu deelu viena pati jau 15 gadus un ne vienu reizi (!) man pat nav ienaacis praataa taisiit vinjam klizmu vai kur nu veel apskatiit vinja kraaninju. Zinu, ka mana maasa, kura arii audzina deelus, nekad dziive neko tamliidziigu nav atljaavusies. Maates ieksheejaa sirds inteligjence ljoti labi juut cik taalu driikst iet un cik nee. Ja gadiijumaa rodaas kaadas mediciiniska rakstura probleemas, ir iespeejams aiziet pie aarsta, nevis liist savam beernam dibenaa.
Visu cienju, bet domaaju, ka Juus esat vienkaarshi stulba.
Ja neko nejeedzat beernu audzinaashanaa, tad labaak pakluseejiet!
Es
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
26.11.2004 10:06
Inguna Ebele ir praatu izkuukojusi padauza!

zâlîte
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
26.11.2004 10:12
to ES

Neðíiet, ka jau par traku aizrunâjies ?
Re: Dace
26.11.2004 10:15
Tas, ka kaadam ir beerni, veel defaultaa nenoziimee, ka vinsh maak tos audzinaat.

Vai tas, ka mana draudzene beernam pie aizcieteejumiem ir taisiijusi klizmu, noziimee, ka vinja ir stulba? atljaushos apshaubiit sho teoriju.
antra
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
26.11.2004 10:22
Kaut kaadi idioti tomeer te grozaas. man bija 21 gads, kad naacaas kopt teevu peec insulta. Jaa, arii kraaninju tureet, lai var churaajot piilee traapiit, jo pamperus negribeeja. Un klizmas taiisiit, kad veeders neizgaaja. Vai cieniijamaa Dace to automaatiski defineetu arii kaa manu stulbumu? vai pie katras churaashanas un veedera neizieshanas buutu dakters jasauc, jo probleema tachu mediciiniska? jaapiekriit shoreiz ku! (kaut gan lielaakoties vinjam nepiekriitu)- aprobezhotiibai laikam nav robezhu. Un tur rodas cilveeki, kas ljaus savam beernam/vecam vecaakam mociities ar veedersaapeem, jo klizma/dibens/kraaninjsh tas tachu ir fui!
jo-jo
Cien. dace
26.11.2004 10:28
Vai par pedagogiem arî jûsuprât nevar strâdât sievietes bez bçrniem, jo viòas tak nedzemdçjuðas NEKO nesajçgs?????
15 gados neesat redzçjusi sava dçla krâniòu - vot tas ir pizdec! Ðitâs ðausmas - redzçt bçrna krâniòu! Droði vien arî sava vîra krâniòu neredzçjât, kad bçrnu taisîjât, jo viss acîmredzot notikâs zem lielas vatetas segas... pasarg dies, - trauma uz mûþu, iekðçja sirds inteliìence izvarota!
Dace
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
26.11.2004 10:47
jo-jo Juusu inteligjences vaardu kraajumam nav robezhu...
Protams, mazu deelinju audzinot liidz zinaamam vecumam ir naacies gan mazgaat dupsi, gan kraaninju.
Bet runa jau iet par pusaudzi, par cilveeku jau kaa personiibu! Kad vinjsh jau pats sevi apzinaas kaa lielu cilveeku, un tad nu luuk, shaadaa vecumaa, apmeeram no 8-10 gadiem (kaa nu kuram beernam), es uzskatu, ka vecaakiem nav jaajaucaas beerna ieksheejaas privaataas intiimaas lietaas! Tad, ja rodaas kaada probleema, beerns pats to pasaka vecaakiem, un izveerteejot situaaciju, varu vinjam izskaidrot kaa riikoties, un vai nu vinjsh pats ar to tiks galaa vai arii nepiecieshamiibas gadiijumaa varam doties pie aarsta.

Un cien. Antrai varu pateikt, ka shii diskusija aizsaakaas par beerniem, par pusaudzhiem nevis par veciem, nevariigiem veciishiem, kuru kopshana ir logjiska, jo vinji pashi vairs par sevi nekaadi (!) vairs nevar paruupeeties. Antra, iemaacies lasiit, izproti tekstu un tad kaut ko saki!
marta
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
26.11.2004 10:54
Dace, pilnigi piekritu Jusu teiktajam.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
26.11.2004 11:36
Dace

Un kaa tad tu iemaaciji puikam kraaninja galvinju mazgaat?Un kaa tu zini ka vinjsh to dara pareizi?Vai nebuus kaarteejais zeens kas ar savu smakaino cekli meitenes baidiis?Buusi tu paaraak aizraavusies ar savu intelighenci.Patiesiibaa es taadus intelighentus pie degheneraatiem pieskaitu.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
26.11.2004 12:01
to ku!
Kâ 4 puiku (nu jau vîrieðu) mamma varu teikt, ka tâda lieta kâ krâniòu mazgâsana un tml. tiek iemâcîta nu...lîdz 6 gadu vecumam, nevis pubertâtes laikâ. Savukârt, visas "kutelîgâs" lietas arî vçlams izrunât lîdz ðim laikam. Esmu apmierinâta (jaunâko dçlu nâcâs audzinât praktiski vienai), ka pusaudþa gados puikas pajautâ padomu bez kautrçðanâs, ja viòi to uzskata par nepiecieðamu. Un mani puikas jau zinâja, ka bûs nakts pollûcijas un tad palagi/bikðeles jâmaina un pastiprinâti higiçna jâievçro tad, kad tas sâkâs.
Par plikumu. Nekad neesmu speciâli to dçliem slçpusi, bet speciâli afiðçjusi arî nç. Nu uzskrien virsû man plikai vannasistabâ un nav problçmu nevienam. Puiðu kautrîgumu no zinâma vecuma respektçju. Vçlâkos gados jau ðie vairs nekaunas, piemçram, manâ klâtbûtnç iet pa pliko peldçt.
Dace
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
26.11.2004 12:03
ku! tici man, taadas lietas pietiek arii izskaidrot mutiski, lai beernam buutu skaidrs kaa to dariit! Tas nenoziimee, ka man tagad buutu vinjsh jaanjem pie rokas, jaaiet uz vannas istabu, jaavelk vinjam nost bikses un jaanjem vinja kraaninjsh un jaaraada to uz vinju - tagad dari taa un tagad dari shitaa. Zeens pietiekami labi zina savu kjermeni un taa funkcijas. Esmu vinju arii vedusi 7 gadu vecumaa pie dr.A.Lasmanja, lai apskata - vai vinjam tur viss ir kaartiibaa.
Taa, luuk, ku! tikai Tu laikam vari savaa perversajaa domaashanaa iedomaaties, ka pusaudzis (-e) neko pats nejeedz. Tici man, jaunieshi lieliski visu zin un visu saprot arii tad, ja vinjiem delikaati un pietiekoshi skaidri visu izskaidro kaa riikoties, nelauzhoties vinja privaatajaa intiimajaa teritorijaa ar reaalaam darbiibaam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 15?
Ziņa: