Pirksts bçrnam dupsîtî

Aizsāka M. 

SHERIJA
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
15.11.2004 23:40
Tieshaam, pretiigi! Taa vieta, lai ietektu sievai, lai taa apskata meitas, papuks pats gramstiities lien...iedomaajos, kaa buus, kad vinjas paaugsies un saaks attistiities par sievieteem un apzinaasies, ka papuks "tur" liida... vai varbut papuks graasaas kontroleet, cik biezhi meitas mainiis tamponus vai paketes meeneshreizhu laikaa,ha, un vai jaunaviibas pleeve veel ir savaa vieetaa!!
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
15.11.2004 23:49
Nu tu jau minciite droshi vien esi izaugusi.Un kaajstarpiitis arii vairs neniez un nesmako.Bet nevajag buut tik stulbai un saprast ka normaali senchi paruupeejas veel pirms dakteris vai draugs ir izteicis aizraadijumus.
minciite
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 00:00
nu bet tak ne jau faterim ir jaskatas meitam kajstarpe, ja man butu problema runatu ar mammu nevis novilktu bikses un raditu savu kajstarpi tetim. pats tu esi stulbs. un vispar tu laikam esi pedofils. fui pretigi.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 01:29
Daargaas SHERIJA un minciite.Ne nieka juus nezinat par manu ghimeni.Banaali stereotipi ir aptumshojushi juusu praatus.Vai jums nav ienaacis praataa ka ghimenee var buut taa ka miiljaakais un uzticamaakais cilveeks meitai ir teetis jo mamma ir "out of range".Uzskatiet ka nav taas mammas.Un meita starp citu ir jau izaugusi un veiksmiigi attiistijusies par sievieti.Un visai nesliktu.Un tamponinjus kaa reiz es iemaaciju vinjai lietot un pirmo kopiigiem speekiem ievietojaam jo vinja baidijaas.Un par vinjas nevainiibu esmu lietas kursaa.Kam gan citam ja ne man bija jaadod vinjai nepiecieshamaas zinaashanas.
Un nav vinjai par to nekaadu sirdseestu un kauna.Attieciibas mums ir labas un mees straadaajam vienaa darba vietaa.
Taa kaa nevajag dirst ja juus nezinat neko par citu cilveeku dziivi.Stulbaas pedofiilu mednieces.
nezinîte
to ku !
16.11.2004 09:04
Zini, neesmu nekad bijusi pârlieku kautrîga, bet man ar, tavus komentus palasot, likâs stipri dîvainas tavas "pârbaudes" meitai, tampona ielikðana. Man ar savu tçvu ir ideâlas attiecîbas, vçl tagad( man30) varu mierîgi iesçsties klçpî viòam, bet kaut kur tak jâbût arî robeþai, cik tâlu drîkst iet.Nu neticu, ka spuraina pusaudze bez probïem jutâs, kad tçvs viòai tamponu bâza vagînâ:( Pieïauju, vçl mazu meitçnu var vairâk vai mazâk pierunât parâdît kâjstarpi, bet pusaudzi...Un neticu, ka meitai nekad nav bijusi kâda sievieðu dzimtes uzticîbas persona, ar kuru pârrunât dzimumaudzinâðanas lietas. Kaut ko tu, papucît, esi laidis ðíçrsâm.Un tu nekad nezinâsi, kurâ dzîves brîdî tava "dzimumaudzinâðana" tavai meitai var atspçlçties.Kaut nu tâ nebûtu.
P.S. Tev man nekas nav jâpierâda un jâskaidro, izteicu tik savas necilâs domas .
Lauma
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 10:55
Nu kur vçl tâlâk??? Pirmo tamponu palîdzçja iebâzt meitai vagînâ... Ak, jçziò... ku! nu tu takð patieðâm esi pilnîgi nojûdzies, ir taèu kaut kâda robeþa! Laikam esi tâds despots, ka meita nemaz nedrîkst ne iepîkstçties tavu vakara kâjstarpes pârbauþu laikâ. Jûtu viòai lîdzi, es arî negribçtu tâdu tçvu, kas man katru vakaru skatîtos kâjstarpç. Patieðâm pretîgi!
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 11:15
Meitenes! Jûs dzirdat tikai sevi, vai arî kâdu vçl?
Cilvçks Jums skaidrâ latvieðu valodâ paskaidroja, ka ne aiz sportiskâs intereses nodarbojâs ar meitu audzinâðanu!! Nu tâda ir dzîve, ka kâdreiz cilvçkam jâuzòemâs atbildîba par saviem bçrniem!. Ja mâte pietur sava piecgadîga dçla krâniòu èurâðanas laikâ Jums arî ðíiet seksuâlâ vardarbîba? Un pusaudzim pamâca, kâ ir Jânomazgâjas? Protams, ku! gadîjums ir nedaudz netipisks, bet vientuïâ mâte ar dçlu ir katra otrâ ìimene!!! Vai tieðâm Jûs domâjat, ka tâ vietâ, lai paðam ar savu bçrnu izrunâtos par intîmas dabas jautâjumiem, labâk meklçt sveðu bet pretçja dzimuma pârstâvi?
Eh (
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 11:16
Ko tik cilvçks neizdomâs lai sevi attaisnotu -'pusaudzis baidâs!!! no tampona- un tçtuks tâ vietâ, lai paskaidrotu kâ tas lietojams, pats to ievieto vagînâ!!
Un tikai nevajag pûst pîlîtes, ka vismaz zemapziòâ neizjuti no tâ nekâdu kaifu ! Pretîgi !
nezinîte
to Plants
16.11.2004 11:28
Plantiò, va ta runa gâja par audzinâðanu, neskaidro jautâjumu izrunâðanu ??? Palasi uzmanîgâk, tur tak notikuðas konkrçtas darbîbas, kuras nu nekâdi nevarçtu pieskaitît neskaidro intîmo jautâjumu izrunâðanai ! Negâja tak runa par to, ka bçrnam/pusaudzim ko paskaidrot, izrunât, utt. nevarçtu. Var un vajag runât, bet ne jau bâzt meitai tamponu vagînâ jeb vakaros likt plest kâjas, lai paskatîtos, vai "biezpieniòð" riktîgi izmazgâts !
Un nekâdu aizspriedumu pret to, ka tçvs viens audzina bçrnus man nudien nav.Bet ne jau ar ðâdiem lîdzekïiem !
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 11:34
Nu nâcâs man jaunâko dçlu vienai audzinât. Krâniòa pieturçðana lîdz 3 gadu vecumam ir norma un bçrns arî mazs. Izrunâðanâs ir cita lieta, to var un vajag darît. Darîju arî es, bet centos visas "kutelîgâs" lietas izrunât lîdz pubertâtes sâkumam. Pçc tam, lai intîmâk parunâtos, jâgaida paða pusaudþa iniciatîva/vçlme parunâties.
Pieksts dupsî, tampons...no vîrieða (lai arî tçva) puses meitenei #$#%^$^ Nu nav ðâdam tçvam ar psihi viss kârtîbâ. Un tâdam tçvam grûti spriest, vai un kâdas sekas tas meitenes psihç atstâjis.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 11:36
Eh (

Pasaki veel ka savus beernus miileet ir perversi.Un tu protams esi no tiem priekziimiigajiem vecaakiem kas beerniem visu dara ar patiesu riebumu.

Vieniigais kas mani interesee ir tas vai tik aprobezhoti cilveeki ir tikai forumaa vai arii viscaur dziivee sastopami.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 11:41
Meitenes, Jûs pârspîlçjat. Kurð blakus ir stâvçjis un redzçjis? Secinâjumi tikai no ku! vârdiem. Ne vienmçr rakstot mçs domâjam to un tâdâ nozîmç, kâdâ un kâ sveðs cilvçks pçc tam izlasa... Un galu galâ, necik sen ðinî paðâ forumâ kâda meitene interesçjâs, kur likt tamponus un pa kurieni èurât!! Tas bûtu labâk? Internetâ meklçt atbildes uz jautâjumiem, kurus daudz saudzîgâk varçtu paskaidrot vecâki.
A vispâr katram jau savs viedoklis. Izskatâs tomçr, ka to nosaka komentçtâja vecums. Ja viòð ir tuvâk pusaudþa vecumam un iedomâjas sevi un savu tçvu ðajâ situâcijâ, tad nu spalvas pa gaisu. Ja cilvçks ir viens audzinâjis pretçja dzimuma bçrnu, tad pavisam citas emocijas.
Eh (
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 11:53
Neviens nav pret bçrnu audzinâðanu, bet pret konkrçtâm ..... izdarîbâm !
Patinam filmu atpakaï un skatamies tçmu - asingrçks - gandrîz vienîgais, kas onkas un brâïameitas attiecîbas atbalstîja bija ku! Tas jau arî par kaut ko liecina....
ole
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 12:02
laikam gan situâcijas var bût ïoti daþâdas.

Atceros nesenu sarunu ar savu klases biedru- vienkârðu lauku vîrieti- ðíîries, audzina 3 bçrnus, tostarp meitu, bçrnu mammu bçrni satiek vai katru dienu. Stâsts sekojoðs- viòð runâjot par to cik bçrni viòam uzticas, samulsis ari saka, ka meita viòâm prasot padomus par meneðreizçm, kaut arî mamma ir sasniedzama. Pats neko daudz nezinot par tâm lietâm, bet kaut kâ esot galâ jâtiek.

Atceroties ðo stâstu varu pieòemt, ka ku gadijums arî nav nemaz tik patoloìisks pie zinâmiem apstâkïiem. Bet kâpçc gan pie pirmâm mçneðreizçm vajadzçtu meitai òemties ar tamponiem, jo vairâk, ja viòa pati baidâs tos ievadît. Ir taèu paketes kuras nekur nav jâbâþ, tamponi vçlâk, kad pati bûs tiem gatava.
Daina
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 12:15
Bac. Nu nav tas normali. Nevaru spriest par Ku! patiesajiem motiviem (sexuala patika vai gluzi dabiskas matiskjas rupes), tacu skaidrs ir viens - meitam bus sexualas dabas problemas. Jo tevs meitai vienmer bus ne tikai tevs, bet ari virietis, un, ja vel ta diena nav pienakusi, tad driz pienaks - meitas atskartis, kas noticis un sekas nav paredzamas.

ku! varbut tiesam grib tikai labu, tacu galigi neorientejas sievietes psihologijaa. un tiesi tapec nekad tevs, kas sadi rikojas nebus tas pats, kas mate sada situacija.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 12:17
Eh (

Nu bet nebija jau arii neviens tajaa teemaa kas alternatiivu viedokli aizstaaveetu.Divi tur iepinushies netiiraa deekaa bet paareejie visi taa kaa viens putnu bars knaabaa tik nost.


ole

Vai patieshaam es rakstiju ka tamponu likaam pirmajaas meeneshreizees?
bïâviens
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 13:15
Ku! tev ko meita tik tupa, piedod, ka viòai nepietiek, ja paskaidro kâ lietot tamponu?! Un neticu, it-ne-maz, ka maitenes tajâ vecumâ kaut vai ar klaesbiedrençm nebûtu runâjuðas par tamponiem, mçneðreizçm, un to kâ bçrni rodas!
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 13:17
Daina

Tu labu domu pateici.Es vienmeer esmu centies buut meitai ne tikai teevs bet arii viirietis.Un nevajag paarprast teikto.Es esmu centies buut ne tikai tas stingrais un oficialais cilveeks bet arii buut par labu piemeeru draudziigaam attieciibaam ar viirieshiem.Un domaaju ka esmu vareejis vinjai dot vairaak kaa dazha laba mamma.Es vispaar atbalstu krusteniskaas audzinaashanas modeli.
Protams ka meita buus savaadaaka kaa daudzas citas (par kuraam neko labu nevaru pateikt) jo vinjai ir pieredze ka viirietis var buut uzticams padomdeveejs arii intiimos siikumos bet nedomaajiet ka es vinju audzinaaju naivu un neapdomiigi paljaaviigu.
Kam buus taisniiba to laiks raadiis.Pagaidaam meitai ir 19 un es uzskatu ka esmu vinneejis.
Daina
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 13:33
Ku! ok, saprotu, ko tu doma, bet ir viena butiska lieta - nedrikst jaukt sis teva/viriesa funkcijas. Tevs nedrikst parkapt to robezu, aiz kuras vins stav ka virietis.Nu nedrikst!
Tas ir jauki, ja meita saprot, ka virietis var but uzticams padomdevejs ari intimos jautajumos, BET NE TEEVS. Vinas milotais virietis, kad vina paaugsies un bus nobriedusi intimama attiecibam - jaa, bet ne tevs..

Faktiski Tu sis robezas pilnigi nojauc un pusaudzes vecuma, kamer meitas smadzenes vel nav pilniba nobriedusas, Tu vinai sada veida vari loti nodarit pari. To, cik vina ir vesela vai normala Tu nekadi nevari parbaudit, jo varbut aizcietejumus tu vari parbaudit ar pirkstu, bet vinas smadzenes ielist tu nevari. Tas atklasies tikai, vinai esot kopa ar miloto virieti, esot sexualas attiecibas. Un neceri, ka tu busi pirmais, pie ka vina skries, kad apjautis, ka ar uztveri sexualos jautajumos vinai ir kadas problemas. Tu pamatigi riske ar to, ka meitas no tevis noversisies.
nezinîte
to ku!
16.11.2004 13:40
Ku! Visu cieòu tev, ka audzini viens meitu . Bet...nevaru saprast, vai patieðâm tev nedalec jeb kâ ? Apstâstîðu savu neizpratni lielâkiem burtiem.
Viena lieta ir VÎRIETIS/TÇVS/PADOMDEVÇJS/SARUNU BIEDRS/UZTICÇÐANÂS PERSONA/DRAUGS, bet pavisam cita lieta ir tas, ko tu darîji savai meitai/jaunai sievietei - AIZSKÂRI VIÒAS INTÎMÂS ÍERMEÒA DAÏAS !

Un to nu nesapratîðu toèna.
Daina
Re: nezinite
16.11.2004 13:43
Domaju, ka Ku! negrib neko sliktu, tikai - labu - but maximali tuvs savam meitam, tacu biezi vien vecaki savas milestibas del parkapj robezas, aiz kuram sakas pamatigs risks.
Piemeram, mates, kas saviem deliem lielas milestibas del visu dzive pienes klat uz paplates - apcubina, pasiem nelauj neko darit, visu izdara vinu vieta, tacu ari viniem nodara lielu postu, jo pieaugot sie viriesi tacu neprot dzivot, ir padariti par nespejigiem , sava zina infantiliem...
Bet mammas tacu ir gribejusas tikai to labako, vienkarsi savas milestibas del kluvusas " aklas "....
Daina
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 13:45
Un vel kas - ku! viens neaudzina meitas, neparprotiet, vinam ir ari mamma:) tas - taa....:)
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 13:48
Ku! Lai vai kaa Tu censtos logjiski kaut ko skaidrot, cilveekiem prevalees emocijas un vinji, kaa Tu redzi, alternatiivaas metodes kaa Tavas, taa arii manas, neatziis un pat nemeegjinaas paadomaat! :(

Mana pieredze ar pirmajaam meeneseneem bija taada, ka man likaas, ka es mirstu, jo neviens man ne par ko taadu netika staastiijis. Mamma iespieda rokaas milziigu vates kumshkji un teica, ka tas esot normaali.

Veelaak, kad paraadiijaas tamponi, pirmajaa reizee, kad es biju noleemusi vinju tur iekshaa dabuut, biju izkjeeziijusi visu lielo iepakojumu, pirms man tas izdevaas!

Tad pam palika 19 un vienaa jaukaa briidii man likaas, ka es vareetu buut staavoklii un shiis savas aizdomas es izteicu savam teevam, jo ar maati runaat bija beztolks, un luuk, ko mans teevs man atbildeeja - tu veel esi mazinsh beerninsh, tu nevari buut staavoklii! End of conversation!

Taatad, njemot veeraa manu konservatiivo audzinaashanu, es domaaju tomaar, ka vairaak tomeer varbuut (liidz galam neesmu izdomaajusi, jo ne viss man shkjiet pienjemams, kaa konservatiivi audzinaatai) sliecos piekrist ku!, JO ja beernu no mazaam dienaam radina pie atklaatiibas, tad beernam taadas lietas nemaz neshkjiet ne briesmiigas ne psihi iedragaajoshas!
Par psihes iedragaashanu var buut runa gadiijumos, kad teevs peekshnji vienaa vakaraa ierauga meitaa sievieti!
Nu kaut vai ja beerni no mazotnes ir radinaati iet kopiigaa pirtii ar abiem vecaakiem pa pliko, vinji to uztvers visos vecumos normaali, bet ja tiinei peekshnji piedaavaatu ko taadu ar teevu vai vecaakiem, tad taa buutu zinaama trauma!
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 14:16
nezinîte

Nu ko? Ne visiem ir pa speekam saprast:)


Daina

Nesaprotu kur sleepjas risks.Bet kas attiecaas uz sliktu iipashiibu ieaudzinaashanu tad tas gan gadaas.Biezhi esmu ieveerojis ka ghimenees kur maates bez teevu liidzdaliibas izaudzina meitas vinjas ir nejeegaa miikstmiesiigas.Manaa gadijumaa iznaaca aareeji stingraaka kaa vajadzeetu un drusku par maz sievishkjiiga bet sirdii ljoti miiliiga.Ar to mammu ir taa ka vinja pakaapeniski arvien mazaak nodarbojaas ar audzinaashanu un no gadiem 4...5 var uzskatiit ka faktiski tikai pieskatija siici.


Dusma

Paldies.Redzu ka tu saprati.Laikam man uzreiz vajadzeeja visiem skaidrot ka beerns ar mani bija visu laiku kopaa.Citaadi tautai patiik fantazeet par to kaa es peekshnji piegaaju pie padsmitgadiigaas meitas un teicu lai velk bikses nost un tad vinji kliedz par kaut kaadaam psihiskaam traumaam.
nezinîte
to ku !
16.11.2004 14:29
Acîmredzot . Katram savs.
zâlîte
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 15:06
Godîgi sakot ku! es tavu rîcîbu neizprotu, bet ne es tev tiesnesis, nedz arî advokâts.
Mûsu ìimenç tâdas lietas nebûtu pieòemamas un lai gan man mamma ir ârste (savâ laikâ man visu pastâstîja un izskaidroja) nekad nav izrâdîjusi vçlmi veikt kaut kâdas intîmas apskates vai arî palîdzçt ievietot tamponu. Es nemaz nevaru iedomâties, ka kaut ko tâdu man varçtu darît mans tçvs.

P.S Man tâds íecerîgs jautâjums, vai tev meita pati prasîja palîdzçt "ievietot" tamponu ?
zâlîte
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 15:31
Un vçl kas, nekad neesmu varçjusi sûdzçties par uzmanîbas un mîlestîbas trûkumu no vecâku puses. Viòi vienmçr ir bijuði un tagad ir PIRMIE cilvçki, kas izdarîs visu lai mani atbalstîtu.
Bet ja kâds no viòiem man bûtu veici tâdas (pat nezinu kâ to pareizi nosaukt) apskates - mçs tagad draugi nebûtu !
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 16:19
zâlîte

Tu kaut kaa bezgala tizli to jautaajumu uzdevi.Neprasija vinja lai es paliidzu.Vinja teica ka nezin kaa to ievietot un baidaas bet es teicu ka varu vinjai paliidzeet un vinja piekrita.Draugi esam joprojaam.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 16:27
Just mani secinâjumi par Ku!
1. Viòam topâ klizmas un viss, kas ar dupðiem saistîts. Specs.
2. Nekad neizpaliks viòa komentârs par specifiskâm sievieðu problçmâm.
Nesaku, ka Ku! neintersçtos par medicînu kopumâ, bet ðîs tçmas.
Negribu arî neko sliktu/aizdomîgu teikt, bet tâ jocîgi, ka vîrietim tâda interese tieði par ðîm tçmâm.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
16.11.2004 16:42
Alstere

Hmm.Negribu noliegt ka man patiik taas kjermenja daljas:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 7?
Ziņa: