Pirksts bçrnam dupsîtî

Aizsāka M. 

Whatcher
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
09.12.2004 16:52
jautaajums Ku! vai tu biezi domaa un atceries par savaam izdariibaam ar meitu (tobish kaa Tu ievietoji tamponu vai apskatiiji intiimaas vietas) un vai to atceroties Tev rodaas uzbudinaajums. Jo galu galaa viirietis paliek viirietis............
sherija
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
09.12.2004 17:52
he... tu tieshaam domaa, ka, pat , ja taa buutu, tu sanjemtu atbildi " JAAAAAAAAAAA" ?' lol
.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
05.09.2005 15:22
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
05.09.2005 15:27
Nu bet protams:) Nu kaa tad bez taa:) Paaraak daudz tam ku! aizstaavji saradushies. Laiks liet ellju ugunii!
...
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
05.09.2005 15:47
gutta
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 01:36
neee pretîgi.
ess
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 11:36
Tas ir pilnîgi nenormâli,varbût pçc laika pârbaudîs kaut ko citu.
Ja tâ tieðâm nav provokâcija,tad ,lai pârtrauc ðîs darbîbas,ieskaidro arî bçrnam,lai neïauj pârbaudît,ja vçl mçìinâtu.Un pasaki,lai bçrns jebkurâ gadîjumâ Tev visu pastâsta,viòð var sâkt veikt seksuâlas darbîbas un bçrnam piedraudçt.Turi acis vaïâ turpmâk,bet pçc Tavas atbildes KU,izskatâs,ka Tev viss vienalga.Nabaga bçrns!
Forumâ taèu vairâkums viedokïu,ka tas nav normâli,vai tieðâm to nesaproti?
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 12:04
ess

Nav jau taa ka man viss vienalga. Man ir kategoriski iebildumi pret seksuaalu vardarbiibu pret beerniem taapeec jau pashaa saakumaa teicu lai M. uzmanaas.
Un kas man no taa ko vairaakums domaa. Vairaakums nav man autoritaate. Un neesmu manijis ka vairaakums gribeetu uzklausiit manu viedokli. Sheit tomeer ir forums, viedoklju izteikshana nevis balsoshana.
Uldis L.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 12:10
Es domaju, ka tas pirksts dupsiti bernam ir jau iepaticies.
Puncis
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 13:02
Teikshu,ka pretiigi.Nevajag ciiniities ar dzirnavaam-t.i.oponentiem. Meitai tampona baashanu izprotu kaa absoluutu incestu!!!!! Taapat M.aprakstiito situaaciju.Tas NAV normaali. U
Jautrîte
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 13:03
ku!

Tu esi idiots! 100% idiots!
Par kâdu Tavu viedokïa neuzklausîðanu Tu te vçl muldi??
Bçrna intîmâs vietas NEDRÎKST aiztikt neviens, pat ja tas bçrns Tevi lûgtu to darît!!!
Kur rodas tâdi kretîn?!!

paòem rokâs JEBKURU no bçrnu psiholoìijas gr. un IZLASI PATS!!

Jebkuras higiçnas iemaòas bçrni spçj apgût paði, un ja ko nemâk, tad tam dota valoda, lai pajautâtu, noskaidrotu...

Tâdas darbîbas no vecâku puses pilnîgi noteikti tiek uzskatîtas par vecâku sexuâlo vçlmju apmierinâðanu...

Tu taèu nebuèo savas meitas uz lûpâm, ne? Arî uz vaiga nç?

Nu ja bçrns ir pavisam mazs (lîdz skolas vecumâ), tad vçl ir pieïaujama buèa uz pieres un arî ne vienmçr...
Tâ ir seksuâla vardarbîba,bez komentâriem!
Puncis
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 13:17
Man zheel ku! Vinjam liekas,ka ieguvis neparastu meitas uzticiibu.Bet istenibaa meitene jau IR ieguvusi traumu un nejuut normaalu,dabisku aizsargreakciju-kauna sajuutu.
Kopsh ma
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 13:18
Jautrîte

Izskataas ka tev kaut kas ar galvu nav kaartiibaa. Tu pati lasi ko tu uzraksti? Tev beerni ir?
Jautrîte
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 13:23
ku!

kâdâ sakarâ tu jautâ par manu galvu?????
palasi pats savus textus!

ko tu te atïaujies??!!

+ man ir bçrni, kuru intîmâs vietas man pat prâtâ neienâktu aiztikt!!!!!!!!!
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 13:43
Jautrîte

Skaidrs kaapeec pasaule iet dirsaa. Zheel tavus beernus jo vinji aug miilestiibas truukumaa.
Jautrîte
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 13:51
ku!

....nu IDIOTS, kas IDIOTS!!!

ko tu saproti ar mîlestîbu....???!!!!!

Tu uzskati, ja es negrâbstos pie savu bçrnu intîmajâm vietâm, tad es viòus nemîlu???!!!

Tad jau jâsaka, ka esi debils! Tas IDIOTS vçl tâds pagodinâjums priekð tevis......
bet laikam jau ka tu, ku! tomçr esi slims!
...
Re: Jautriite
06.09.2005 14:04
Labaak palika?
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 14:14
Jautrîte

Da pri chom tur graabstiishanaas gar intiimaam vietaam tu tachu vinjus pat normaali nobuchot nevari.
skumji
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 14:16
Normaali nobuchot tas ir uz luupaam vai uz vaiga ? Ku! ka tu savas meitas bucho ?
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 14:27
skumji

Buchoju gan uz vaiga gan luupaam. A kas? Tagad taa ir pedofiilijas paziime?
Jautrîte
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 14:31
to ... :

vai tu domâ, ka man ir jâizskaidro un jâpamâca tas ku! kâ veidojas bçrnu higiçna (ka tas ir process, kurð neveidojas vienâ dienâ..., ka, bçrna agrînâ bçrnîbâ, kad vçl mâte mazgâ mazus bçrnus, viòa arî sarunâjas ar bçrniem, kâ, lûk, tagad nomazgâsim matiòus, rociòas, kâjiòas, dibentiòu u.t.t., lai viss bûtu tîrs un smarþîgs..., nu aptuveni tâ... un, tad pienâk diena, ka bçrns pats vairs negrib, lai mâte palîdz mazgâties, bçrns sâk just tâdu kâ neçrtîbu un sâk kautrçties, ja vecâki viòu redz kailu... u.t.t.)...

Bez tam tâs ir tik elementâras lietas, par kurâm normâli nevienam normâlam vecâkam nav jâstâsta, parasti viòi to visu zina paði...

nu vai tad man kas tâds jâraksta ðim ku! ?? Vai nav par vçlu kâdam pamâcît to ku! Viòð tak ir briesmonis, ja ðâdi izdarâs ar savâm meitâm!

p.s. bet, tâ jau ir, NAV jçgas tam ku! kaut ko rakstît, viòam tik un tâ ir smagi izkropïota domâðana/uztvere no kurâ var sagaidît tikai kârtçjâs jçlîbas.... Bte riebj man tâdi tipi! Neslçpðu!
Loreta
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 14:45
A mans 13 gadîgais dçls pat bez buèas gulçt neiet...
...
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 14:55
Nu, man riebj taadi kaa jautriite, betvai es taadeelj auroju pa visu pasauli rupjiem vaardiem?
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 14:56
Es ceru ka te forumaa nav vairaak neviens/neviena kas tljaujas savu beernu buchot uz vaigiem vai luupaam:)))
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 15:02
Mans jaunâkais puika (pçc ðíirðanâs ar vîru) nâca gulçt manâ gultâ lîdz 12 gadu vecumam, gan pats zem savas segas. Pat savam psihoterapeitam jautâju, vai tas OK. Un buèas ir lîdz vismaz lîdz 32 gadu vecumam (tâlâkas pieredzes trûkst).
Bçrnu buèoðana uz lûpâm man neliekas atbalstâma. Tas jau lîdzinâs skûpstam un saistâs ar seksualitâti.
Jautrîte
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 15:06
Bçrnus NEDRÎKST buèot uz lûpâm!!!!!

p.s. nu jâ, ir jau visâdi cilvçki, ir arî tâdas mâtes (mâtîtes), kuras bûs gatavas ar pusaudzi (kurð sen vairs NAV mazais bçrniòð) gulçt vienâ gultâ ar'...

Ir tak 1000 un 1 veids, kâ paust mîïumu!!!

Vai tieðâm neko citu nemâkat un nespçjat vai nezinat, nesaprotat??
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 15:13
Jautrîte

Jaaa. A es nezinaaju ka nedriikst:))) Es esmu vecs un atpalicis no audzinaashanas jaunumiem. Varbuut taads likums arii ir jau izdots?
...
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 15:26
Jautriiti kaads beerniibaa ne tur nobuchojis...
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 15:32
...

Es ar taa padomaaju. Buus kaads lops buchojot vinjai meeli mutee iebaazis vai varbuut vienkaarshi gruuta beerniiba, chuguna rotaljlietas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 18?
Ziņa: