Pirksts bçrnam dupsîtî

Aizsāka M. 

mûûû
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
09.09.2005 01:00
ku!

Likums ir! Pat vairâki likumi!!!
Bet taviem bçrniem jau nebûs kam pasûdzçties, jo saprotams, ka labâk viòi atrodas pie draòíîga tçva, nevis - bçrnunamâ!!!

...un izbeidz savus jçlos textus, par medicînu!!!

Iemâcies labâk savus bçrnus audzinât tâ, lai viòiem nenâktos slimot - un tikai tad sâc dirst, ka tu kaut ko jçdz no medicînas...

p.s. sen zinâms fakts, ka nejçdzîgâs ìimençs bçrni slimo daudz bieþâk un nopietnâk!!!

+ no med. es tieðâm zinu krietni vairâk par tevi!!!

(bet man þçl tavus bçrnus, jo viòiem noteikti neklâjas viegli)
TAS VISS!
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
09.09.2005 01:09
mûûû

Suudiigi ar tavaam mediciinas zinaashanaam ir. Ja taa nebuutu tad jau tu nebuutu iesaakusi sho bezjeedziigo diskusiju!
anu
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
09.09.2005 09:47
Nu, lai bernam dupsi ievaditu sveciti (vienalga kadu- temperaturas nodzenoso, vai glicerina, vai bisakodola) tik un ta tiek izmantots pirksts...
pupa
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
27.05.2007 17:29
Via tas ir normâli, ja tçvs mazgâ vannâ savu 5 gadus veco meitiòu?
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
27.05.2007 19:17
un ja mamma mazgâ savu 5 gadus veco dçlu?
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
27.05.2007 22:14
savâ ziòâ interesanti- mani mazie dçli vispirms par saviem plikumiem sâka kautrçties no tçva- es drîkstçju mazgât, bet tçvs vairs ne...savâdi
antiKu
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
28.05.2007 07:23
Ku likaas tiiri sakariigs, shito topiku nebiju ieveerojusi, bet tagad - skjebina, pedofila novirzes 100%.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
28.05.2007 07:28
Jaa, man patieshaam patiik beerni :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 2?
Ziņa: