Pirksts bçrnam dupsîtî

Aizsāka M. 

Jautrîte
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 15:44
Nu nevaru iepriecinât nevienu no jums, jo manâ dzîvç viss ir kârtîbâ!

Bet jums ku! un ... tâ ne tuvu nav un, esiet droði, nekad nebûs!


Principâ nekâdu sakarîgu textu no jums ar' negaidîju, jo ja lîdz ðim paði neko no dzîves neesat sapratuði, neticu, ka jebkad spçsiet ko izmainît...

+ i netaisos velti tçrçt savu enerìiju idiotie smalkjîtîgi pierâdot, ka viòi tieðâm ir idioti!!!!
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 16:04
Jautrîte

Nevaru liegt tev palikt pie saveejaa viedoklja taapat ka tu nevari liegt man tureeties pie maneejaa bet esmu cieshi paarliecinaats ka tava attieksme jautaajumaa par beernu buchoshanu ir pilniigi nepareiza. Taapat neredzu iemeslu kaapeec man kaut ko vajadzeetu mainiit savaa attieksmee. Bet tev gan dereetu to mainiit kaut gan tagad tas droshi vien ir par veelu un ja beernus neesi buchojusi kopsh agras beerniibas tas vinjiem tagad liksies pretdabiski.
Vispaar tev ar tavu neattiistiito miilestiibas izpratni mani nekad nesaprast.
anu
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 16:23
Mans 13gadnieks pat dazreiz prom ejot , vai gulet ejot vel pagriez savu vaigu un prasa bucu. Un 7gadnieks bez bucas vispar gulet neiet. Un vienalga vai gulet vinu liek tetis vai mamma, bez bucas un saldiem sapnisiem gulet vins neiet.
Un tad es ta apdomajos, kad ome atbrauc (mana mamma) ,buca ir pirmais, ko sanemam!
Tapat, ka berni to dzird un zina, ka mes vinus milam!!!
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 16:42
kapçc vispâr ar kâdu slienâm vajag mainîties , tas taèu ir pretîgi
Un ko juus teiktu par taadu lietu kaa manaa acu priekshaa mana viira koleegjis knupiiti(tas nokrita uz griidas) ielika savaa mutee(nomazgaaja ar savaam siekalaam) un ielika savas meitinjas(ziidainja) mutee... Es biju shokaa.
...
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 18:09
Nus, ne pats higieeniskaakais veids, bet kopumaa- jaunie vecaaki taa biezhi dara.
anu
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 19:14
Nu nezin vai iedodot bernam bucu uz vaiga tik sausmigi nu noslienajas.8-)
skumji
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 21:33
Ir pedofilijas paziime un kaa vel ir !!!!!
autors
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
06.09.2005 21:55
vinjsh tak ir pedofiils! noskanjo jau tavu meitu kad paaugsies lai var draazt peecpusee jo tu vinjam nedod laikam! un tu esi stulba ka tu vispaar kautko taadu pielauj!
Khm to jautrite
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
07.09.2005 00:00
Par tâm buèâm - es domâju, ka buèa uz vaiga ir tik normâli, cik vien tas var bût. Tu, Jautrît, pati esi dîvaina, ja Tev liekas, ka buèa uz vaiga ir kaut kas slikts. Par buèu uz lûpâm gan es piekrîtu, ka tas tomçr ir pârâk seksuâli, lai tâ buèotu bçrnu, bet tas, ka to darîjis ku!, mani gan nepavisam neizbrîna... Ku! fizioloìiskajâm uz defekâciju balstîtajâm attiecîbâm ar cilvçkiem arî ðâds gâjiens ir ïoti atbilstoðs.
shausminos par ku!
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
07.09.2005 00:18
es varu iedomaties ka ku! bucoja savu meitu uz lupam un baza vinai tamponu. sieva nodzerusies, tad izdomajis seksuali izmantot savu meitu.
Jautrîte
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
07.09.2005 00:58
to Khm to jautrite :

piekrîtu, ka buèa uz vaiga ir samçrâ nevainîgs moments, bet es piekopju citus mîlestîbas izpausmes un bçrna samîlçðanas veidus (izòçmums ir buèa uz pieres), tâdus, kâ bieþas un ilgstoðas rotaïas ar bçrnu, kas bçrnam izraisa daudz prieka un smieklus...
tajâ ietilpst arî fizisks kontakts, kad bçrns tiek òemts rokâs...
Saskaros ar savu bçrnu pietiekami...
ir bijuði ilgstoðie vakara rituâli, kad kasîju muguru ;))) un aiz auss ;))) masçjusi pçdas un plaukstas, protams, bija arî vakara pasakas, visvisâdi "èuèi, èuèi manu mazo mîïo... ... "";))) u.t.t.
nav izpalicis nekas - man bija ïoti svarîgi, lai manam bçrnam ir 100% saulaina bçrnîba un darîts ir bijis tik daudz, ka nebûs iespçjams aprakstît pat 1% no visa izdarîtâ...
jo, kâ jau rakstîju, to mîlestîbas apliecinâjumu veidi ir 1000 un 1...

bet, kam patîk buèot uz vaiga, lai tak buèo!!!!
tomçr pârmaiòus, varçtu buèot arî uz degungala....
Briga
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
07.09.2005 10:59
Jautriitei.
Kaada starpiiba, vai bucho uz pieres vaiga vai uz degungala? Man liekas, ka atshkjiriibas nekaadas.
:)
jautrîte, jei bogu
07.09.2005 11:11
:) Jautrît, jûs nekad mûþâ nevarçtu dzîvot Francijâ vai Beïìijâ, piemçram, jo tur cilvçki sastopoties sviecinâs ar trim buèâm uz vaigiem. nekâdas citas perversijas nav novçrotas. :D :D :D
:)
briga
07.09.2005 11:15
uz pieres var, bet vaigi ir erogçnâ zona (skat. dr. J.Zâlîða grâmatu "Mîlestîbas vârdâ")
ee
Re:
07.09.2005 11:48
Nu, runât jau var riòíî un apkârt, bet ðaubos, vai ir iespçjams tik viennozîmîgi un objektîvi izspriest, kas ir pieòemams un kas ir nepieòemams - uztaisît sarakstu, tâ drîkst, ðitâ nedrîkst un ðtempelis virsû. Galvenais kritçrijs tomçr ir tas, kas cilvçkam ir galvâ. Arî pilnîgi nevainîgas lietas var darît ar erotisku pieskaòu, ja kâdam kretînam ir tâ pedofîlija ir iekðâ, tad nav nozîmes, kur buèo un kur pieskaras, tas vienalga bûs perversi un pretîgi. Un savukârt daþas lietas, kas vairumam liekas nepieòemamas droði vien var darît bez kâdâm melnâm domâm apakðâ, pilnîgi aseksuâli, un tâdâ gadîjumâ tas vienkârði kïûst par kultûras jautâjumu. Kaut vai par tiem tamponiem- ja tieðâm ìimenç ir tâdas attiecîbas, ka tçvs meitai var mâcît, kâ ielikt tamponu... Nu, man tas liekas ðausmîgi prasti un pilnîgi nepieòemami, bet no otras puses, ja tur tieðâm nekas seksuâls nav apakðâ, un nav nekâda spiediena, pierunâðanas, tad neticu, ka tas var bçrnu psiholoìiski traumçt. Ja tas tieðâm tâ notiek pilnîgi dabiski - OK, man pretîgi pat iedomâties, bet cilvçki ir tik daþâdi. Ja meitai tas liktos nenormâli, tad taèu viòa teiktu, fâterît, kas tev jumts brauc?
mamma
tçmas autoram
07.09.2005 14:57
Mamma, izlasiet ðodienas dienâ: http://www.tvnet.lv/news/latvia/crime/index.php?id=4701499 (faktiski ðim rakstam varçja likt nosaukumu "bçrnu izmantotâji VISBIEÞÂK ir radi vai vecâku draugi un paziòas")
Un vçl iesaku izlasît grâmatu "Troïïu zemes princis". Un iesaku nopietni parunât ar vîru par to.
Lai ko te, forumâ, cilvçki runâs - tur, mâjâs, neviens izòemot jûs, jûsu bçrnu nepasargâs. Un ja jums tâdas aizdomas ir raduðâs - ka kaut kas nav îsti kârtîbâ, tad visdrîzâk tâ arî ir. Païaujieties uz savâm izjûtâm, un atcerieties - neviens cits nepasargâs jûsu meitu. Un sekas tam visam var bût ïoti nopietnas.
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
07.09.2005 16:26
ee

Tu aprakstiji situaaciju vistuvaak tam kaa tas ir muusu ghimenee bet sheit forumaa nevienam tas iipashi neiteresee un lielaakaa dalja ir aizraavushies ar pedofiilu mediibaam vai vienkaarshu apdirshanu tikai taapeec ka vinjupraat vajadzeetu buut citaadaak.
Es
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
08.09.2005 12:29
Nesaprotu, kâpçc tâds tracis sacelts galîgi par neko! Nu, iebâza fâteris pirkstu meitukam dupelç, paurbinâja tur un aizmirsa, bet jûs jau veselu gadu te tarkðíat un nevarat nomierinâties!
http://woman.delfi.lv/forum/read.php?f=13&i=239834&t=239834
rrrrrû
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
08.09.2005 17:21
a viòa nerunâ? nevar pastâstît cik bieþi kakâjusi? vîrs varbût zoologs, tiem ar pieradums bâzt sveðâs pakaïâs daþâdus priekðmetus (termometru, piemçram)
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
08.09.2005 18:03
rrrrrû

Principaa jau tu pareizus iemeslus mini ( iznjemot par to zoologu ) bet lieta taada ka neviens jau nelasa to ko es saakumaa rakstiju jo tie kas ar sho probleemu nav saskaarushies nenaak praataa ka var buut situaacijas kad citas izejas nav. Lielaaka dalja domaa ka beerns visu izstaastiis. Bet ja nestaasta? Ko tad. Vest katru tresho dienu pie aarsta vai vakteet visu laiku kad iet uz tualeti.
mûûû
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
08.09.2005 18:15
Bçrns vienmçr pastâsta, ja kaut kas nav labi!!

Ja nestâsta - vecâkiem jâanalizç paðiem savas kïûdas (kas saistîtas piem., ar NEuzticçðanos no bçrnu puses vai ko citu taml.)...

Bet normâli bçrns vienmçr pasaka, ja kaut kâds diskomforts vai kâda bçda...

Un risinâjumi ir ïooooti daudz, bet nekâdâ gad. "pirksts bçrna pakaïâ", vai tampona ievadîðana ar tçva roku meitas makstî... SVIESTS!!!

TOTÂLS SVIESTS!!!!
belisima
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
08.09.2005 18:21
manuprat tas jau bisku pa traku - visur saskatit pedofiliju...
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
08.09.2005 18:26
mûûû

Es nesaprotu vai tu esi dumja vai naiva. Kaadu fignji tu tur raksti. Un kameer mees taas savas kljuudas analizeetu tas siicis spraagtu pushu un staigaatu kakainaam bikseem? Luudzu man tos daudzos risinaajumus. Tikai njem veeraa ka abi vecaaki straadaa un kaadreiz grib arii atpuusties.
anu
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
08.09.2005 19:43
mûûû
Var redzet, ka Tu neko nezini par berniem , kuri ir slimi, kuriem ir problemas ar kakasanu, vai nu pagarinatu zarnu vai cita iemesla del, kuriem ir hroniski aizcietejumi, enkopreze. Diemzel sie bernini nestasta par savam slimibam. Viniem ir bail, ja pateiks, ka kaut kur jut, ka kaka ir kaut kur ieksa, jo vini baidas i no klizmam i no svecitem. Vini baidas pastastit, ka kaut kas nav labi, kaut gan vini zina, ka mamma( arsts, tetis ) var palidzet, bet vini baidas no sapem.
mûûû
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
08.09.2005 19:49
ku!

nu vairs nemaz nebrînîðos, ka tavi bçrni staigâjuði sûdainâs biksçs... kâdi vecâki - tâdi bçrni...
Atvaino, bet man tâda attieksme ir sveða un savus bçrnus es nekad tâ neesmu èakarçjusi!!!!!!
Bet, ja Tev tik slimi bçrni, tad jâved gan pie ârstiem!
Uztaisît bçrnu vçl nav liela mâksla, mâksla ir bçrnu uzaudzinât veselu, normâlu un laimîgu (apmierinâtu ar sevi un visu, kas pasaulç...), bet tas gan ir darbiòð, kur kaut kas no sevis jâziedo, bet arî, ne jau visu atlikuðo mûþu, bet bçrna pirmajos dzîves gados noteikti...
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
08.09.2005 21:27
mûûû

Vai tu gara baarenis esi ka nesaproti un negribi saprast bljin. Tav vismaz divi cilveeki klaaree bet tu taa kaa auns visu laiku pa savam tikai.
Lasiit vajag ko es rakstu!!! Protams ka siicis ir vests pie aarsta un ne vienu reizi vien un tieshi taapeec vinjsh tika "èakarçts" lai kad izaugtu buutu vesels un tas arii ir izdevies.
mûûû
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
08.09.2005 23:27
ku!

RUNA IR PAR TO VAI VECÂKI DRÎKS BÂZT SAVUS KNAÌUS BÇRNU PAKAÏÂS...
LAI TOP TEV VIENREIZ SKAIDRS - NEDRÎKST!

Un nemuldi tu, ku! - tâdâm darbîbâm NAV nekâda attaisnojuma!
Tu esi gramstîjies gar savu meitu - un tu esi tas, kurð aizstâvâs!
Nav nekâdu attaisnojumu tavâm neíîtrâm izdarîbâm - vismazâk jau nu mîlestîba uz meitu, jo ja tu kaut mazliet spçtu mîlçt savu meitu, tu NEKAD tâdas darbîbas neatïautos!

p.s. anu tekstu izlasîju tikai pçc sava teksta uzrakstîðanas/nosûtîðanas!
Par viòu neko nezinu - bet, TIK UN TÂ: AR PIRKSTU BÇRNA DIBENÂ NEKO NEVAR IZÂRSTÇT!!!!!!!!!!!!!!
Re: Pirksts bçrnam dupsîtî
09.09.2005 00:30
mûûû

Pirmkaart nav taada likuma kas aizliegtu vecaakiem "BÂZT SAVUS KNAÌUS BÇRNU PAKAÏÂS...".

Otrkaart taadaam darbiibaam ir normaals mediciinisks attaisnojums. Nekaa nekjiitra tur nav bet ruupes par beernu kaa reiz balstaas uz miilestiibu pret vinju.

Treshkaart ar pirkstu dibenaa var gan aarsteet gan diagnosticeet. Un taa ir tava probleema ja tu neorienteejies mediciinaa. Bet man ar to viss ir o.k. un es varu maajaas izmantot ari taas aarstnieciibas metodes kuras citi nevar veikt un taapeec vinjiem beerns ir jaaved uz aarstnieciibas iestaadi pie sveshaam tanteem un onkuljiem kur vinjam bezkaisliigi veiks taas pashas proceduuras.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 19?
Ziņa: