ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
25.08.2009 19:20
Ir ieteikumi datoru identifikācijas uzlabošanai forumā.Apmaiņā pret manis interesējošu info varu padalīties ar priekšlikumiem.
Bet,teksti ir vienādi vairāk kā diviem lietotājiem šeit,ja kas.Nu,es varētu velns zin cik IP te lietot,bez problēmām.
Teikumi tikai vienādi ikvienam sektas aizstāvim!Tātad viens cilvēks visu raksta?Teikumi vienādi.
VIENĀDI.
Teksti vienādi?
VIENĀDI.
Tāpēc IP pat nevajag.
Tāpat skaidrs.
Sektas priekšnieki liek un viens te raksta ar daudz nikiem vienu un to pašu.
Vai produktiem ir LR reģistrācijas apliecības,vai tie tiek uzglabāti atbilstoši normatīvajiem aktiem?
Vai produktiem ir lietošanas instrukcijas un vai čeku vai kvīti izsniedzat.
Kurš nes civiltiesisku atbildību par jifti?
Jums PPR ir šīm indēm vai nav?Tāpat uzskaites žurnāls?Realizācijas atskaites.PVN maksātāja reģistrācija,IK,IU,SIA,vai kāda cita uzņ.d.forma LR?
Kur sekta iegūst juridisku pamatojumu tirgot preces Latvijas Republikas teritorijā?
Re: ko zinat par amway?
25.08.2009 20:56
Kur var redzeet statistiku ar tiem procentiem? kas ir liela pelnja un liels bizness?


Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zb Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > viss ir ljoti vienkaarshi. siikajiem
> andeljmanjiem
> > no 99.9% gadiijumiem nesanaaks lielaa pelnja.
>
> Nu un? Tu zini kāds procents no parastajiem
> uzņēmumiem (SIA, i.u., utt.) saniedz lielu
> peļņu un izaug par lielu biznesu? 0,07% ! Tas
> nozīmē, ka parastajā biznesā "sīko
> andelmaņu" kategorijā paliek 99,3%. Vai tas ir
> kādu atturējis uzsākt savu biznesu!?
Lee
Re: ko zinat par amway?
25.08.2009 22:42
joll,

Jā, Amway ir sava grāmatvedības kompānija, kas kārto neatkarīgo uzņēmēju, kas reģistrējušies, kā pašnodarbinātas personas, grāmatvedību. Tā kā nodokļi arī tiek maksāti.
Re: ko zinat par amway?
25.08.2009 23:06
Bet produkcijas dokumentācija,ka atļauts tirgot,kases aparāts,čeki,kvītis.
Pierādījumi,ka nav indīgi produkti,ka nav bīstami?
Cik jūs tur pelnāt,konkrēti,cik mēnesī varat nopelnīt,ar konkrētiem cipariem..
Sekta?Jums tur lūgšanas,10% nodeva,meditācija,garīgie līderi,video ar kodēšanu,mūzika īpaša ir?
Lee
Re: ko zinat par amway?
26.08.2009 08:43
Nu, es vairāk kā gadu lietoju produkciju, vēl esmu gluži dzīvelīga it kā :)) Dokumentācija arī ir, nez kā Tu dabūtu pāri robežai, ja nebūtu :) Citās valstīs ir arī šīs produkcijas veikali un būs arī LV. ASV, Adā, atrodas centrālais ofiss, 18 ha platībā, tajā atrodas arī Amway izpētes centrs ar 57 laboratorijām, 17 no tā atbildīgas par kvalitātes kontroli. Kompānijai pieder vairāk kā 600 patentu. Es nebūšu gluži tik kompetenta, lai pastāstīstu par pilnīgi visu atbilstošo produkcijas dokumentāciju, bet noteikti painteresēšos. Kases aparāts nav vajadzīgs, mēs pārskaitām ar internetbankas starpniecību. Cik var mēnesī nopelnīt? Nu amplitūda ir no 1 līdz pāri par 2000 latiem. Reāli tā arī cilvēki pelna, tas taču atkarīgs tikai no Tevis, kāds apgrozījums ir apakšā un cik vēlies nopelnīt. Kad sāk Tev Amway kontā birt naudiņa, kad vēlies viņu izņemt, brauc, reģistrējies kā pašnodarbinātais un saņem naudā, vai Amway punktos, par kuriem pirkt preces. Kā vēlies. Nav pilnīgi NEKĀDAS nodevas, vienīgais par ko Tu maksā, ir par preci, ko pasūti, par kādu katalogu vai bukletu, ja vēlies citiem iedot parādīt, palasīt, ja nevēlies interneta mājas lapā rādīt. Ir arī CD ar audio un video materiāliem ar dažādiem cilvēku stāstiem vai pamacībām, reāli, kas palīdz Tev pārvarēt bailes no tā cilvēku negatīvisma, ar ko bieži nākas saskarties, jo cilvēki vienkārši nesaprot to sistēmu un sadomājas tādas lietas, ka mati ceļas stāvus, bet tas vairāk tiek tendēts uz to, lai pastāstītu Tev vairāk par tiešo pārdošanu un sistēmu kā tādu, jo ne visi zina kā to darīt utt. Bet nekas Tev nav jāpērk, ja nevēlies. Tā ir Tava izvēle. Ja vēlies - pērc, ja nevēlies nepērc. Cilvēks katrs pats paņem to, kas viņam nepieciešams. Nu tas principā arī ir viss. Pāris reižu mēnesī ir arī tā saucamie semināri. Tur notiek produktu prezentācijas. Rāda, stāsta, dažādi paraugdemonstrējumi utt. Pastāsta par jaunumiem. Ja kāds atnāk pirmo reizi, tad viņš uzzina, kas tas ir patiesībā, ka nav nekāda sekta, bet normāli cilvēki, kuri vienkārši lieto preces un, ja vēlas, arī citiem iesaka, ja nevēlas - atkal - neiesaki. Lieto pats daudz lētāk, kā norādīts internetā. Tas jau ir liels ieguvums. Garīgie līderi, mūzika, meditācijas, nekādas "dalības maksas" vai nodevas NAV. Tas arī viss. Ja Tu vēlies kaut ko, pērc, ja nevēlies, lieto preces, ja patīk, iesaki to citiem un par to saņem naudiņu. Nu forši taču. + vēl ļoti paplašināsi savu paziņu loku. No malas jau cilvēkiem liekas, ka ir sekta, atzīšos, arī man. Aizgāju, sapratu, un dabūju mācību. Pirms runāt un spriest no citu pieņēmumiem, pašai vajag visu aiziet un apskatīt un tad pieņemt lēmumu un izdarīt secinājumus. Ja kāds no jums vēlas uzzināt ko vairāk, droši jautājiet. Ja nebūšu pietiekami kompetenta, lai atbildētu, noskaidrošu. Veiksmīgu dienu!
Silver
Re: ko zinat par amway?
26.08.2009 09:03
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> drīz te atnāks viss Latvijas amway... ko tik
> kūtri, ka tikai kādi 3 še aizstāv svētu lietu
> pret tumsoņām?

Tāpēc, ka nav vērts laiku tērēt :) Es te vienkārši vēroju, kā cilvēki reaģē uz argumentiem.
delta
Re: ko zinat par amway?
26.08.2009 09:24
Kādi nu tur argumenti, Silver. Visi, kam acis savā vietā, redz, ka tas karalis ir pliks, tikai, tēlaini izsakoties, kāda tūte galvā uzbāzta, bet tu mums visā nopietnībā apgalvo, nekā, APĢĒRBTS, APĢĒRBTS gan. Kāda nu tur vispār iespējama argumentēšana no vienas vai otras puses, tas ir jautājums par to, kā izvēlamies skatīties uz lietām. Protams, ka nav vērts laiku tērēt.
Bet patīkami bija tavus tekstus palasīt un pavērot, kā tu samērā prasmīgi neloģisku saturu mēģini pasniegt loģiskā formā, jauka pārmaiņa salīdzinājumā ar tādiem Teletūbiju tekstiem, kā mums, piemēram, te Lee dod vaļā.
Lee
Re: ko zinat par amway?
26.08.2009 10:15
"Visi, kam acis savā vietā, redz, ka tas karalis ir pliks, tikai, tēlaini izsakoties, kāda tūte galvā uzbāzta, bet tu mums visā nopietnībā apgalvo, nekā, APĢĒRBTS, APĢĒRBTS gan."

"......kā tu samērā prasmīgi neloģisku saturu mēģini pasniegt loģiskā formā....."

:D :D :D Lūk, tas ir smieklīgi :)))))) Cilvēks tik runā un runā, un runā....... Es nezinu, kur te nav saskatāma loģika, bet nu labi, domāju, ka cilvēks, kam smadzeņu šūnas ir savā vietā, redz, ka nekas neloģisks te nav. Jautājums ir tikai par to, vai esi gatavs ar to nodarboties, kaut vai laika un finanšu taupības dēļ.

Silver, turies :) Spēku, izturību, veiksmi, labu veselību, mīlestību, prieku un vēl kaut ko skaistu, ko sirds vēlas :) Visu labu visiem pārējiem arī :)
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kur var redzeet statistiku ar tiem procentiem? kas
> ir liela pelnja un liels bizness?

Nu tik daudz laika man tagad nav, lai viena skaitļa dēļ raktos cauri netam un meklētos. It īpaši tikai dēļ tā, lai tiktu noriets kāda cita iemesla dēļ. Nezinu, ko biji domājis Tu, pieminot lielu peļņu, bet es ar lielu peļnu biju domājis miljonus un un ar lielu biznesu 500+ darbinieku.
delta Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kādi nu tur argumenti, Silver. Visi, kam acis
> savā vietā, redz, ka tas karalis ir pliks,
> tikai, tēlaini izsakoties, kāda tūte galvā
> uzbāzta, bet tu mums visā nopietnībā apgalvo,
> nekā, APĢĒRBTS, APĢĒRBTS gan. Kāda nu tur
> vispār iespējama argumentēšana no vienas vai
> otras puses, tas ir jautājums par to, kā
> izvēlamies skatīties uz lietām. Protams, ka nav
> vērts laiku tērēt.
> Bet patīkami bija tavus tekstus palasīt un
> pavērot, kā tu samērā prasmīgi neloģisku
> saturu mēģini pasniegt loģiskā formā, jauka
> pārmaiņa salīdzinājumā ar tādiem Teletūbiju
> tekstiem, kā mums, piemēram, te Lee dod vaļā.

Paldies, par labiem vārdiem. Es gan rīkošos nepieklājīgi šoreiz un vienkārši, Zalāna vārdiem runājot, "ierēkšu" par Tavu tekstu :))))) Atvaino, bet realitāte ir pilnīgi otrāda - karalis ir apģērbts, bet Tu ar acīm ciet tikai bļauj - PLIKS, PLIKS!

p.s. Es par 100% atbalstu Lee teikto, vienkārši viņa ir sieviete un viņai ir drusku cits, emocionālāks, skatījums uz lietām. Tā ka nevajag viņu apvainot, lūdzu.
delta Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kādi nu tur argumenti, Silver. Visi, kam acis
> savā vietā, redz, ka tas karalis ir pliks...,

Zini, mani šis Tavs teksts tik ļoti apstulbināja, ka pat ilgi nezināju, ko teikt. Tagad man ienāca prātā laba analoģija:

Tevi var salīdzināt ar skolnieku, kas astronomijas stundā smejas par skolotāju, kas mēģina pastāstīt, ka Zeme griežas ap Sauli. Jo katram, KAM ACIS SAVĀ VIETĀ, taču ir redzams, ka Saule griežas ap Zemi! :)))))))
Re: ko zinat par amway?
26.08.2009 23:12
Silver Rakstīja:
nju tad tie tavi statistiskie .07% nav iisti vietaa. lielaakaa dalja privaato biznesu tiek atveerti ar daudz mazaakiem meerkjiem (frizeetava, riepu veikals utt.) un nekad arii nesasniegs miljonus vai 500+ frizieres.


-------------------------------------------------------
> zb Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Kur var redzeet statistiku ar tiem procentiem?
> kas
> > ir liela pelnja un liels bizness?
>
> Nu tik daudz laika man tagad nav, lai viena
> skaitļa dēļ raktos cauri netam un meklētos. It
> īpaši tikai dēļ tā, lai tiktu noriets kāda
> cita iemesla dēļ. Nezinu, ko biji domājis Tu,
> pieminot lielu peļņu, bet es ar lielu peļnu
> biju domājis miljonus un un ar lielu biznesu 500+
> darbinieku.
zb Rakstīja:
nju tad tie tavi statistiskie .07% nav iisti vietaa. lielaakaa dalja privaato biznesu tiek atveerti ar daudz mazaakiem meerkjiem (frizeetava, riepu veikals utt.) un nekad arii nesasniegs miljonus vai 500+ frizieres.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tieši to pašu es varu teikt par Amway biznesu. Ne jau visi noslēdz līgumu, lai to darītu kā darbu. Lielākais vairākums paliek vienkārši lietotāja līmenī un pērk preci. Tieši tāpēc arī nebija korekti mesties man virsū ar kaut kādiem 99,9%.
> zb Rakstīja:
> > Kur var redzeet statistiku ar tiem procentiem?
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Nenocietos un tomēr drusku parakājos pa netu. Citāts no Wikipēdijas:
"Of the 5,369,068 employer firms in 1995, 78.8 percent had fewer than 10 employees, and 99.7 percent had fewer than 500 employees"


Dati par ASV un vairāk nekā 10 gadus veci, bet domāju, ka kopējā aina nevarētu būt daudz mainījusies. 99,7% firmām ir mazāk par 500 darbiniekiem, kas skaitās mazais bizness. Tātad lielais bizness ir tikai 0,03%, kas ir vēl mazāk nekā es teicu. Pat tad, ja būsim pilnīgi godīgi un pieskaitīsim tās firmas, kas groza miljonus, bet kurās strādā nedaudz cilvēku, kā arī tās, kurās ir 499 vai 498 darbinieki, nedomāju ka skaitlis būs daudz lielāks par manis pieminētajiem 0,07%.
Re: ko zinat par amway?
29.08.2009 21:10
nu vispaar 100-99.7=0.3

un tad runaa par miljardiem lielaam pelnjaam. vai taa ir lielaa pelnja ko sola amwejaa? (ja nee, tad tavu skaitlju piemineeshana ir tikai manipulaacija)
izskataas ka (vismaz latvijaa) lielaa pelnja (sapnis) ar amweju buutu dazhi tuukstoshi lati. procentuaali cik daudz latvijas amwejisti-biznesmenji (kas to dara pelnjas deelj) to sanjem? (nepieskaitot parastos saverveetos amway "lietotaajus")
Re: ko zinat par amway?
30.08.2009 14:06
...liekat taču silveram mieru...sis jau naktsmieru drīz zaudēs...:)
Silver
Re: ko zinat par amway?
31.08.2009 10:30
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu vispaar 100-99.7=0.3

Nja... Tik tālu noveduši, ka pat aritmētika sāk klibot :) Kļūdu atzīstu.
>
> un tad runaa par miljardiem lielaam pelnjaam. vai
> taa ir lielaa pelnja ko sola amwejaa? (ja nee, tad
> tavu skaitlju piemineeshana ir tikai
> manipulaacija)

Labākais Amway pāris pelna 575 000 $ mēnesī. Cik lielu peļņu Tu gribi, to Tu izvēlies pats un ej uz savu mērķi. Tev nav ne priekšnieku, ne noteicēju.

> izskataas ka (vismaz latvijaa) lielaa pelnja
> (sapnis) ar amweju buutu dazhi tuukstoshi lati.
> procentuaali cik daudz latvijas
> amwejisti-biznesmenji (kas to dara pelnjas deelj)
> to sanjem? (nepieskaitot parastos saverveetos
> amway "lietotaajus")

Vēl joprojām neesi sapratis, ka šim biznesam nav robežu? Tu neesi ierobežots ar Latvijas tirgu. Un sapņi katram ir savi. Es kādreiz skatījos "Kriminalinform" un tur vienam bezpajumtniekam puišelim prasīja par ko viņš vēlas kļūt. Viņš atbildēja, ka par trauku mazgātāju kafejnīcā, jo tur var nopelnīt lielu piķi - veselus 150 Ls mēnesī. Tāpēc labāk runāt par katra konkrētā cilvēka sapņiem.

Mans sapnis ir 4 gadu laikā sasniegt Dimanta līmeni, tas ir 8000 EUR/mēnesī un vienreizējo bonusu par šī līmeņa sasniegšanu - 200 000 EUR.

Par precīziem procentiem grūti runāt, jo tas ir atkarīgs no daudziem apstākļiem. Krievijas dati liecina, ka vienas komandas noslēgšanai vajag 70-90 ģimeņu un tas ienes ap 2000 $. Varam uz aci piemest, ka "Pāris tūkstošu latu" (2000+ Ls) peļņai vajag kādas 3 komandas, tobiš 210-270 ģimeņu. Matemātiski tas laikam būs 0,3-0,5% robežās. Kaut kā tā...
Re: ko zinat par amway?
31.08.2009 15:24
...uhhhh...
Re: ko zinat par amway?
31.08.2009 20:45
"Matemātiski tas laikam būs 0,3-0,5% robežās"

kas buus shajaas robezhaas?
Silver
Re: ko zinat par amway?
31.08.2009 21:54
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> "Matemātiski tas laikam būs 0,3-0,5% robežās"
>
> kas buus shajaas robezhaas?


??? Pats jau neatceries ko jautāji? "procentuaali cik daudz latvijas amwejisti-biznesmenji (kas to dara pelnjas deelj) to sanjem?" Tas gan ir IESKAITOT lietotājus, jo ir ļoti grūti novilkt līniju starp lietotāju un biznesmeni.
Re: ko zinat par amway?
31.08.2009 22:59
jautaajumu atceros bet gruuti saprast vai taa ir atbilde vai kas cits peec taas lielaas vaardu pluusmas. taa arii nesapratu kaa nokluvi pie taa cipara.
vai tev ir kaada nojausma cik latvijaa ir amweja lietotaaju ? cik cilveekus tu latvijaa konkreeti zini ka sanjem vairaak kaa 2000Ls?



Edited 1 time(s). Last edit at 31.08.2009 23:00 by zb.
Nē, nojausmas par lietotājiem (cik saprotu, domāji tos kuriem ir līgumi) nav. Nav ne oficiālu datu, ne kontaktu ar citām līnijām. N21 sistēmā, spriežot pēc tā, cik apmeklē seminārus, ir apmēram 180-200 aktīvu izplatītāju, jeb, kā Tu saki, "biznesmeņu". Domāju, ka varu uzzināt precīzu skaitu par N21, ja ir liela interese, bet kopējo skaitu pat nemēģināšu minēt. Personīgi pazīstu 3 ģimenes, kas saņem vairāk par 2000 Ls. Piebildīšu, ka N21 Latvijā darbojas apmēram 3 gadus.
Re: ko zinat par amway?
01.09.2009 18:08
a kaapeec paareejie 197 biznesmenji taa nepelna? vai vinjiem nav taads meerkjis, nav laika vai vienkaarshi gruuti atrast 54000 gjimenes kuras iesaistiit?
Tāpēc, ka tīkla uzbūvēšanai ir vajadzīgs laiks. Tāpat, kā jebkuram citam biznesam, ja kas. Principā tas, cik Tu pelni un cik ātri gūsti panākumus ir atkarīgs no Tevis paša. Acīmredzot, tie citi dara kaut ko ne tik labi, vai ne tik aktīvi. Jā, iespējams, ka viņiem nav tāda mērķa, varbūt viņiem pietiek tikai nedaudz piepelnīties.

p.s. sarkasms par 54 000 ģimenēm ir nevietā, ja kas.
Re: ko zinat par amway?
02.09.2009 21:10
njaa, 197x270=53190. piedoshanu. un tas nav sarkasms. tas buutu jasaprot jebkuram kas shaadu biznesu grib attistiit - vajag tautas kas jaapaarliecina nopirkt, iesaistiities lai dabuutu taadu pelnju.


vai vienkaarshaak nav atveert veikalu, reklameeties normaalaa veidaa?
Silver
Re: ko zinat par amway?
03.09.2009 13:29
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> njaa, 197x270=53190. piedoshanu. un tas nav
> sarkasms. tas buutu jasaprot jebkuram kas shaadu
> biznesu grib attistiit

Piedošanu, bet šis Tavs teksts tikai apliecina, ka Tev ir diezgan maza sajēga par to, kā darbojas Amway izmaksu sistēma. Tavi aprēķini nav pareizi.

> vai vienkaarshaak nav atveert veikalu,
> reklameeties normaalaa veidaa?

:)))))) Tik pat labi vari paprasīt kādam soļotājam vai tad nav vieglāk vienkārši skriet! :))))) MLM ir vienkārši cits koncepts. Iesaku palasīt literatūru pirms uzdot tādus jautājumus, savādāk tā padumi izskatās :)
Re: ko zinat par amway?
03.09.2009 18:55
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zb Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > njaa, 197x270=53190. piedoshanu. un tas nav
> > sarkasms. tas buutu jasaprot jebkuram kas
> shaadu
> > biznesu grib attistiit
>
> Piedošanu, bet šis Tavs teksts tikai apliecina,
> ka Tev ir diezgan maza sajēga par to, kā
> darbojas Amway izmaksu sistēma. Tavi aprēķini
> nav pareizi.


nu paraadi man pareizus apreekjinus.



>
> > vai vienkaarshaak nav atveert veikalu,
> > reklameeties normaalaa veidaa?
>
> :)))))) Tik pat labi vari paprasīt kādam
> soļotājam vai tad nav vieglāk vienkārši
> skriet! :))))) MLM ir vienkārši cits koncepts.
> Iesaku palasīt literatūru pirms uzdot tādus
> jautājumus, savādāk tā padumi izskatās :)


saprotu ka cits koncepts. kursh ir ieguveejs pie katra koncepta? vai pats esi saliidzinaajis?
Silver
Re: ko zinat par amway?
04.09.2009 10:41
zb Rakstīja:
----------------------------------------------------------------
> nu paraadi man pareizus apreekjinus.

Zinu, ka atbilde Tevi neapmierinās, bet citas man nav: lai paskaidrotu, kā darbojas Amway izmaksu shēma man to vajag Tev uzzīmēt un paskaidrot. Ja es rakstīšu šeit, tad tik un tā neko nesapratīsi. Īsumā varu tikai paskaidrot, ka komandas vietām pārklājas un sanāk, ka par vienu ģimeni bonusus var saņemt arī vairāk par vienu izplatītāju. Tāpēc precīza aprēķina tjipa 2x2=4 vienkārši nav.

>kursh ir ieguveejs pie katra koncepta?

Nesapratu jautājumu.
Silver
Re: ko zinat par amway?
04.09.2009 15:27
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> saprotu ka cits koncepts. kursh ir ieguveejs pie
> katra koncepta? vai pats esi saliidzinaajis?

Starp citu, man nemaz neko nevajag salīdzināt, jo "parasto" veikalu es atvērt nemaz nevaru - nav tādas naudas, zināšanu un laika. Padomā pats, cik vajag līdzekļu, lai atvērtu veikalu! Firmas dibināšana, telpu noma, iekārtošana (dizains, remonts), inventārs, produkcijas iepirkšana, darbinieku algas un apmācība, reklāma. Nemaz jau nerunājot par to, ka tam ir vajadzīgs laiks un arī zināšanas. Tu nevari atvērt veikalu no darba brīvajā laikā, tātad vajag vēl pietiekami daudz līdzekļu, lai izdzīvotu, kamēr veikals ieskrienas.

Pie tam pastāv jau risks (un ne jau mazs), ka tā lieta neaiziet un Tu visu ieguldīto naudu zaudē. Nu labi, varbūt ne visu, bet lielāko daļu.

Uzsākot MLM biznesu, nav nevienas no pieminētajām problēmām un riskiem.
Re: ko zinat par amway?
04.09.2009 18:37
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zb Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> --------------
> > nu paraadi man pareizus apreekjinus.
>
> Zinu, ka atbilde Tevi neapmierinās, bet citas man
> nav: lai paskaidrotu, kā darbojas Amway izmaksu
> shēma man to vajag Tev uzzīmēt un paskaidrot.
> Ja es rakstīšu šeit, tad tik un tā neko
> nesapratīsi. Īsumā varu tikai paskaidrot, ka
> komandas vietām pārklājas un sanāk, ka par
> vienu ģimeni bonusus var saņemt arī vairāk par
> vienu izplatītāju. Tāpēc precīza aprēķina
> tjipa 2x2=4 vienkārši nav.
>


nu bonusu sanjems kas ar vinjiem ir tieshaa kontaktaa tad komandas vadiitaajs vai kaads tas amata nosaukums tad regjiona vaadiitaajs utt.
bet lai komandas vadiitaajs (tikai) sanjemtu 2000Ls vajag 270 gjimenes (pats teici).

tev un citiem iesaaceejiem parasto veikalu protams neatveert. bet kaapeec tiem kas ienjem pusmiljonu meenesii to neizdariit? (zinu - cits koncepts, bet kaapeec ne?)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 2?
Ziņa: