beidziet rît resnâs mucas!

Aizsāka kaspariòð 

kaspariòð
beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 16:33
Riebjas man tâs resnâ tauku pïockas.
Te arî droði vien apgrozâs resnuïu bars, kas ar saviem treknajiem pirksteïiem klabina klaviatûru un sûdzâs par locîtavu,sirds u.c. slimîbâm.
Beidziet rît!

Infarkts, insults, arî osteohondroze, locîtavu deformâcija u. c. slimîbas bieþâk piemeklç cilvçkus ar lieko svaru.(Andis Brçmanis).


Pçrn Latvijas iedzîvotâju vidû palielinâjusies saslimstîba gan ar aptaukoðanos, gan 2. tipa cukura diabçtu. Latvija ir lîdere ES dalîbvalstu vidû mirstîbâ no sirds un asinsvadu slimîbâm. "Visas civilizâcijas slimîbas ir atkarîgas no mûsu dzîves stila, no tâ, vai nodarbojamies ar fiziskâm aktivitâtçm vai ne, un uztura. Diemþçl patçrçjam pârlieku daudz rafinçtu un taukiem bagâtu produktu, bet par maz – svaigus augïus un dârzeòus, zaïumus, kâ arî pilngraudu produktus," tâ Andis Brçmanis.
Resnule!:)
Re: beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 17:23

Kas tad Tev,tik briesmiigs gjiimis,ka tikai resnules pieversh' uzmaniibu!?(Taadeelj taads naids pret vinjaam:)
Taas skaistaas,slaidaas,(tas nenoziimee,ka resnaas ir negliitas!)gan domaa kas tas par zirga gjiimi!?:))))))))))kaspariòð rakstîja:
nemaz ne resnule
Re: beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 17:49
Kaspariòð tâds maziòð, kompleksainiòð izklausâs
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 18:08
Es ar resnâm nemaz sakaros neielaiþos. Jo man riebjas tâdas sasvîduðas, dubultzodnieces
puisît,delfos ir "Gribu pasûdzçties",a nu ka marð uz turieni!
zux
Re: beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 20:42
Chilli ir paresna, bet visiem vechiem visos vecumos vinja patik.
mazdakteris
Re: beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 21:01
Resnums ne vienmçr ir atkarîgs no tâs îpaðnieces .Vairâkums gadîjumos te nostrâdâ iedzimtîba. Ir slimîbu faktors un vielmaiòas traucçjumi.Ïoti mazs procents apaïumu ir atkarîgs no paðas sievietes.Tûkstoðiem gadus atpakaï labklâjîbas un izdzîvoðanas simbols bija apaïîgas sievietes.Stepçs vçl lîdz ðai dienai var atrast apaïâs dzimtas mâtçm veltîtos akmens veidolus.Tieði viòâm jâpateicas par cilvçces izdzîvoðanu alu laikmetâ,kad visu noteica veiksme un nejauðîba.Viòu populâcijas saglabâðana ,varbût ,nodroðinâs cilvçces izglâbðanu nestundâ.Nejauksimies iekðâ ,savâ pârgudrîbâ , dabas mâtes noliktajâ.
Ar visa laba vçlçjumiem un Dieva svçtîbu.
heisaa
Re: beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 21:26
kapariòj,puisît,izaugsi liels,dûðîgs-mainîsies arî skats uz dzîvi,bet var mainîties arî tava slaiduïa pigûriòa-liec to aiz auss!!!
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 21:50
Cik esmu redzçjis resnas cûkas, tik viòas rij. Aizeju pusdienâs, riebjas skatîties - tâs ïumîgâs pakaïas rij kûkas ta, ka ðòakst vien. Nevar palikt resns neçdot
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 21:55
Chilli patîk vîrieðiem? Interesanti, kâpçc viòai vçl joprojâm nav èaïa??
shoreiz nepiekritu mazdakterim
Re: beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 22:02
no svaiga gaisa neviens resns palikt nevar. tik kaa tad, ja daudz eed un maz kustaas. manaa apkaartnee cilveeki 100+ ir tikai tie, kas miil taukaini paeest, a kusteet no maajaam liidz tramvajam, darbaa seezh un taapat ar tramvaju atpakalj.
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 22:06
Klau, kaspariò,! Man sâk mesties aizdomas, ka vienîgais "izklaides un kultûras " pasâkums, kur esi bijis ir - cûku ferma!!! ja man atmiòa neviï, tads tikai tur ir sastopamas CÛKAS.
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 23:46
Zâlîte ar laikam piedr pie resno cûku pulciòa, tâpçc ja metas aizstâvçt.
Kâ jums neriebjas resnâs ciskas un smirdîgâs paduses, taukainie pirksti un ïumîgâs krûtis.Ak,vai,man jau vçmiens nâk
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
20.02.2005 23:52
Manam darba kolçìim meita ir aptaukojusies ne pa jokam. Kâ atnâk pie fâtera uz darbu, tâ pie datora klât un mute kust - rij èipðus, ðokolâdes un piedzer klât kafiju ar saldo krçjumu un cukuru!Pakaïa kâ Dobele un roíeles tik ïumîgas. Viòa svara vçrotâjos izturçja mçnesi, vairs nespçja, jo viòai galvenais dzîvç ir piebâzt kuòìi.
Un viòai ir tikai 19. Kas bûs tâlâk
Tâ jau ir...
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 02:03
Bet vai vajadzçja tik skarbi?
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 09:16
Ak kaspariò!
Kâ es vçlçtos vismaz no malas palûkoties uz Tevi! Droði, ka prâts, seja, íermenis ir ideâls. Pats kopts un trençts. Mmmm... Þçl man tikai, ka Tev, droði vien, grûti atrast sevis cienîgu meiteni.
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 09:20
tikpat dumju?
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 09:32
to mazdakteris
Ko noziimee iedzimts resnums?
Sorry resnums nevar iedzimt, tas rodas laika gaitaa. Jo cilveeki tik tieshaam rij un veelreiz rij visaadus suudus un ljoti daudz, it iipashi vakaraa, kad tiek ielikta kunjgjii visa dienas norma.
Man tik tieshaam patiik cilveeki, kuri atziist, kaapeec ir palikushi resni, bet ne vaibo gjeneetiku, iedzimtiibu utt.
spole
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 09:33
Kaspariòam laikam kâda resnule krâniòu saspiedusi! Nomieries, sîkais puisîti!
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 09:41
to bridþa. ir jau gadîjumi, kas resnumu nosaka kâda slimîba, pârsvarâ jau endokrînâs kaites, tas pats diabçts. tikai tâdi gadîjumi ir ïoti maz, laikam kau kur lasîju, ka 2%
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 09:48
Kas par daudz, tas par skâdi.
Bet es tik nesaprotu vienu lietu, kâpçc vienmçr pie sievietçm atrod kur piesieties - resna, kârna, skûta, neskûta, pârmçru iesauïota, pârmçru bâla u.t.t.
Var padomât, ka vîrieði , piedodiet, ir Apolloni ofigjennie. Viòiem vienmçr ir ideâls svars, vienmçr smarþîgi un noskuvuðies un trenuðkâs pa pilsçtu nevalkâjas.
bâba
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 09:54
tak tâs bâbas par veèiem cînîdamâs un viena otrai nost celdamas paðas tos "Apolonus" arî izlaiþ. i ko ðim saspringt, ja tâpat vej vçl cînâs par viòu?
kaza
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 09:55
Tâdi agresîvi, naidpilni ïautiòi kâ kaspariòð man ir dziïi nepatîkami. Tie ir tie, kas dara pâri skolâ vâjakajiem un izauguði grimst savâ nîgrumâ kâ resnulis taukos.

Bet par vçstîjuma ideju gan jâpiekrît, lielâ mçrâ taisnîba. Lai tur savs apaïumiòð, kâ nu ir tâ ir no dabas, bet tâs dzîvâs tauku krâtuves….. Slimîgu masu lîdz organismam nekaitîgai jau nu samazinât var katrs. Saòemties vajag. Seviðíi jau attiecîbâ uz vîrieðiem – sçd tie pretîgie alus vçderi (= 8 grûtniecîbas mçnesis), krauj iekðâ þïurgu, atraugojas un pilnâ nopietnîbâ apliek meiteni, kam 90-60-90 vietâ 100-70-100. Ui-ui…
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 10:55
Piekrîtu kaza.
Tas, cik lieli "caurbiras" esam, ir ìençtiski noteikts. To nu nevar noliegt, ka lielas rîmas nereti ir kârnas. Un ir sievietes, kam tieðâm katrs kûkas gabaliòð pârvçrðas taukos.
Bet saglabât normâlu, sev atbilstoðu masu, tomçr var un vajag. Varbût grûtâk lîdz tai normai nonâkt un savus çðanas paradumus mainît. Bet pçc tam nav jau tâ, ka visu mûþu tikai salâtlapas jâskrubina.
Un vîrieðu alusvçderi ir tikpat pretîgi. Un daudziem krûtis ïum kâ sievietçm.
ich
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 11:14
nekad nav gadiijies redzeet kaadu, kas mucu riitu. nekaada apmeera.
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 11:18
to Alstere
Shis termins "caurbira" biezhi piemiit cilveekiem, kuri, peec dabas ir ljoti kustiigi, strauji, impulsiivi - vinji daudz vairaak diennakts laikaa izskjiez energjiju nekaa buutu varbuut vajadziigs,liidz ar to tiek pienjemts, ka vinjam tie tauki neplusseejas, bet ja taads cilveeks kluus kaut vai uz pusi mieriigaaks, dariis visu leeni, man domaat aatri vien kluus apaljaaks.
Es to spriezju peec sevis. Ja man nokriit, piemmeram ziimulis uz griidas, es tuudaljs nekaveejoties buushu zem galda ar visaam cjetraam,llai paceltu to, ko lielaakaa dalja shaadi nekad neriikosies.
ole
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 11:29
ja es çstu tik daudz, cik mans caurbira vîrs, tad es bûtu muca. Viòam darbs pie datora, nesporto, kustas nu ïoti maz, es visu dienu kaut kur skraidu, piesçþu uz minûti pie datora. Tik atðíirîgi dzîvojot, abi esam vienâdos - normâlos apmçros.
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 11:52
to bridza
Palasi tepat forumâ un delfos arî. Otra problçma pçc liekâ svara ir, kâ tikt pie normâla svara. Un neizdodas. Tas ir vçl grûtâk, kâ novâjçt.
Un es neapskauþu ðos cilvçkus. Katram savas problçmas un riski.
jaa,resna
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 11:59
Nu jaa, esmu resna..Nu un tagad, ja notieveshu, palikshu vesela???
Man ir problemas ar lociitavaam, tad taas pazudiis vai process apstaasies?
Shaubos gan.
veel
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 12:16
Kasparin vai neesi aizdomnaajies arii par to apaljo cilveeku grupu, kuri vienkaarshi NEVAR palikt tievaaki, un juutas labi taadi, un tu tos diskriminee, rodas iespaids ka esi kaut kaads padsmitgadnieks.

Un man esot gana tievai ir pietiekami daudz citu veseliibu probleemu, kuras vareetu nebuut.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 9?
Ziņa: