beidziet rît resnâs mucas!

Aizsāka kaspariòð 

kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
31.03.2005 21:22
bazuka, tu beidz izriities!
Uz svariem biji uzkapusi???
Nu nenormali tie cilveki, jums visiem riimaam jataisa operacija, uz kungja operativa celjaa varot uzlikt "gredzenu", lai tas ierobezho jusu perversijas!!!!!!!!!!!!!!!!Vo slima tauta. A ko jus daritu kara laikaa, laikam viens otru eestu nost??
ljurljurr
Re: beidziet rît resnâs mucas!
31.03.2005 23:01
Kasparinj

Ja, jaa un tu butu pirmais, kuru notiesaatu!
Gatis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.04.2005 10:13
Kasparinja teema joprojaam dziiva........un joprojaam smiekliigi.........:))))))))
gatim
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.04.2005 10:16
Kâ Tu vari smieties kad Tavu mîïo "bazuku" kaspariòð grauþ nost !!!!!
Gatis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.04.2005 11:18
bazuka, var pati par sevi pastaaveet...........:))))))
Veerotaaja
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.04.2005 16:21
Dies, kâ izsmçjos! bet tomçr saòçmos un jau vakar apçdu uz apm pusi mazâk nekâ aizvakar. Uz svariem tomçr vçl nekâpju, negribas sevi sâpinât.(:
elinite
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.04.2005 19:35
Man te jaapiekriit tievajaam j-kundzeem un kundzeem, kuras raksta, ka resni cilveeki (sievietes) netraucee, nu, mani tas tieshaam netraucee, lai jau eed, bet mani tas saak trauceet, kad dzirdu, ka vinjas suudzas par to, ka ir tik resnas, bet pashas to vien dara kaa stuukjee kuucinjas punciitii.
Manupraat, galvenais cilveekam jaabuut apmierinaatam ar sevi, tad viss kaartiibaa:)

kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.04.2005 00:18
Sveiki. Baigi gribas est. Neesmu shodien visu dienu edis..Majas ir siers, bet nav maizes.
Majas ir kartupelji, bet nav ar ko tos est. Ir 1 ola.
Un mans diennakts veikals pagajusho menesi nobankroteja..Laikam bus jaiet gulet ar tukshu kungji..vai jasadzeras udens. Johaidii. Veders kurst ka vardes vasaras naktii..
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.04.2005 00:20
Ui kads Tev reþîms?! Gribçt çst pusnaktî!! kaspariò, Tu gan âtri sasniegsi apaïas formas. Un ko tad?
kasparinjsh murgo, lai uz vinja temu atsauksmes butu vairak, neka uz resnules 105 :)))))))))))))))))))))
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.04.2005 00:23
Tikko atbraucu no komandejuma. Biju shodien Liepaajaa. Pa dienu nepaspeju paest, tikai celjaa riekstinjus pagrauzu. Un vel shonakt atskaite jauztaisa. Johaidiiii
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.04.2005 00:24
Kaspariò! Tu sabeigsi savu veselîbiòu!
resnule 105 kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.04.2005 00:25
Taa tev vajag, puisheli.

NAV KO RIIT, PALIKSI RESNS KUILIS :-DDDDDDDDDDDDD
Nevaresi savu pirmdzimto uztaisiit, kraans buus aptaukojies un olinjas nopuus gar spekjiem rivejoties.
jap
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.04.2005 00:38
Resnaa,

Man buutu jaarij visu dienu paris gadu garuma, lai saniegtu tavu rekordmasu. Ta, ka nomierinies.
bazuka
Re: beidziet rît resnâs mucas!
04.04.2005 11:18
Bet nu, Kaspariò, tâ ir kuòìa mocîðana – naktî çst. Mans, jau pieminçtais brâïuks, ðíirðanos pârdzîvodams, pasâka naktîs ledusskapja durvis virinât. Iedzîvojâs gastrîtâ un hroniskâ caurejâ, daþos mçneðos kâ skals izdila. Nu jau gan laikam atkal viss labi, bet mâcîba tika.
Aarpraats kâds leksikons tai resnule 105 kg - kraans buus aptaukojies un olinjas nopuus gar spekjiem rivejoties -

Kas i ko, maukurs pameta un pie sievas atpakalj aizskreeja, vai nu jaunaaku miiljaako atrada? :))))))))))
resnule 105 kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
04.04.2005 14:11
Ne, miljakais dzivojas pie manis.
bazuka
Re: beidziet rît resnâs mucas!
04.04.2005 16:29
Resnul, tu esi nejauka rupekle. Var tak bût arî kulturâla maita, ja kas.
Nu bet kâ gan viòa, nabadzîte, var bût kulturâla maita, ja ir nekulturâlâka par pçdçjo fûrmani? Tupums un trulums gâþas no katra komentâra. Vienîgais, drusku pârspîlçti, lai bûtu taisnîba, visticamâk, ka kâds mâþojas (tâpat kâ Kaspariòð).
Alise
Vai es esmu resna???
04.04.2005 20:10
Svaru 55 kg , esmu 175 cm gara/îsa.. Vai es esmu resna?????
bazuka
Re: beidziet rît resnâs mucas!
05.04.2005 09:30
Trakâ, fiksi paçst!
Gatis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
05.04.2005 09:54
Jaa izskataas shii teema dziivos muuzhiigi muuzhos.............:-)))))))))))))))
vasja
Re: beidziet rît resnâs mucas!
05.04.2005 09:58
Âmen...
Alise, tu mani biedç.
Re: beidziet rît resnâs mucas!
05.04.2005 18:30
kasparin ,tevii nav ne kripatinas intelekta,tu esi diezgan pagrimis cilveeks,ja atlaujies spriest par cilveeku peec vina svara,tu neesi nevienas sievietes veerts...tici man dziivee ar mums izspeelee visaadus jokus skaties ka tev nesanaak appreceet kaadu no siim "resnuleem" kuras tu tik loti nevari ciest...padomaa...ko pats saki. Citiem resnums ir loti liela probleema kas izveeras nopietnaas slimiibas,un biezi tas nav lielaas eesanas deel......
Vo iereecu:))))))
Man ar saak palikt bail..palikt resnai
Kaada starpiiba...resns vai tievs? =) Taapat miilaams un miiloshs cilveeks, jo kaa nekaa...par gaumi nestriidaas :) Man piem patiik nu ljoti tievas sievietes (taadu vienu arii apreceeju), bet man ir viens treninju biedrs, kura meitene sver gandriiz tik pats cik vinjsh un abi ir ljoti laimiigi kopaa... attieciigi... =)
mince
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.01.2006 16:02
cik ljauni... cilveki nav vainiigi, ja audz eed. tas atkariigs no geniem.kaspariòð rakstîja:

> Riebjas man tâs resnâ tauku pïockas.
> Te arî droði vien apgrozâs resnuïu bars, kas ar saviem
> treknajiem pirksteïiem klabina klaviatûru un sûdzâs par
> locîtavu,sirds u.c. slimîbâm.
> Beidziet rît!
>
> Infarkts, insults, arî osteohondroze, locîtavu deformâcija u.
> c. slimîbas bieþâk piemeklç cilvçkus ar lieko svaru.(Andis
> Brçmanis).
>
>
> Pçrn Latvijas iedzîvotâju vidû palielinâjusies saslimstîba gan
> ar aptaukoðanos, gan 2. tipa cukura diabçtu. Latvija ir lîdere
> ES dalîbvalstu vidû mirstîbâ no sirds un asinsvadu slimîbâm.
> "Visas civilizâcijas slimîbas ir atkarîgas no mûsu dzîves
> stila, no tâ, vai nodarbojamies ar fiziskâm aktivitâtçm vai ne,
> un uztura. Diemþçl patçrçjam pârlieku daudz rafinçtu un taukiem
> bagâtu produktu, bet par maz – svaigus augïus un dârzeòus,
> zaïumus, kâ arî pilngraudu produktus," tâ Andis Brçmanis.
zigis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.01.2006 16:07
no geeniem nekas nav atkariigs, vaig mazaak eest un vairaak kusteeties.

kapeec amerikaa resni cilveeki: tur ciemos pa ielaam neviens ar neiet kaajaam. es dazreiz pastaigaajoties jutos kaa meza dziivnieks, kuru tuuliit sabrauks.

ietves gar cela malaam aizaugusas, telefonu buudas pielaagotas lai nav no auto jaakaapj araa, bankomati arii

resnums ir nolaidiiba

ja viss buutu no geeniem atkariigs, tad mees jau sen izmirtu, jo logiski spriezot ja probleema kaut kur ir un vina paarmantojas, tad vairojoties vina nekur nezuud un visiem vajadzeetu buut probleemaam.

taa geneetika ir paarspiileeta
Daïa tev taisnîbas ir.., ka palielinâjies skaits cukura diabçtu u.tt. taisnîba sievietes par daudz rij..un neuztur pareizu çdienkarti..tâpçc parâdâs daþâdas problçmas, bet ir tâdi cilvçki, kuriem ir sabojâts organisms un vielmaiòas procesi saistîbâ ar neçðanu.. tâ arî nevar..
zigis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.01.2006 17:10
ne jau tikai sievietes rij: paskatieties apkaart kaadi visiem pusiem ap 30 punci :-)

visi rij, tad iet uz fizkulturas zaali , tad iet majaas un atkal rij taadas kaa masinas cilveeki paliek un visi peec tgam uz viniem pelna naudu (lielveikali, sporta zaales, aarsti)

drusku smiekliigs tas cilveeks palicis, kad viss ir pieejams


paskatijos uz sevi: taa pati probleema, tikai uz zaali neeju, meeginu visur kaajaam iet. fui Zigi, pats tu resns un citiem uzbrauc :-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 9?
Ziņa: