beidziet rît resnâs mucas!

Aizsāka kaspariòð 

///
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.02.2005 09:33
vareetu padomaat, ka tie kartupelji un miltu eedieni nepaarveershas ogljhidraatos---
yta
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.02.2005 10:39
tie nepârvçrðas ogïhidrâtos, jo tie sastâv no ogïhidrâtiem...
Vispâr man ðíiet, ka jebkura "resnâ muca" labprât vçlçtos pârstât rît, ja tas bûtu tik vienkârði, Kaspariò! Tâ kâ varbût labâk iesaki ko produktîvu, kâ to izdarît.
agra
Re: ///
24.02.2005 10:41
no Tavas piez imes ne silts ne auksts, ko tad çst???????
tracina visi , kas daudzina çdiet saknes dârzeòus, it seviðíi ,ja ir kârtçjâ graize un atkal reklamç çççççççediet saknes.........resnuïi
Mazdakteris
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.02.2005 16:40
Kartupeïi un miltu çdieni- baltmaize,makaroni ir ogïhidrâti. Ja viòus lieto daudz tas var veicinât apaïumu. Jâlieto bietes,burkâni,kâposti,kâïi,íirbji,guríi. Saitâ jau ir mani ieteikumi par liekâ svara noòemðanu vai saitâ kâ palikt apaïai. Liekâ svara nodzîðana ir problçma kad jâmaina visi dzîves uzskati un principiâli pie tiem jâpieturas.Neatkârtoðaos.Paejiet atpakaï par ðo problçmu ir rakstîts.Veiksmi. Vçders neburkðíçs,ja to darîs pakâpeniski.Vçderama pie jaunâs çdiena kartes ir jâpierod. Sievietçm nezinu bet vîrieðu svara (normâla) ir sekojoða .Pçdçjie divi cipari no auguma mînus 2 kg. jaunajiem un plus divi kg. gados cilvçkiem. Piemçra tev augums ir 175,tâtad ideâlais svars varçtu bût 75-73 kg. Kultûristiem tas varçtu bût lielâks.Ar sievietçm ir tâ kâ ar bitçm...
agra
Re: mazdakteris
24.02.2005 16:48
Paldies!
laikam man par daudz gadu. viss ir mçìinâts. viss nolietots vai izgriezts.
novâjçt var,ja tieðâm çd ïoti maz. tas lîdz nelabumam.
Mazdakteris
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.02.2005 16:51
Skatît vcâka tçma;
Gribu uzbaroties un diurçtiíi un novâjçðana.Veiksmi.
Alstere_m
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.02.2005 19:21
to agra
Es noteikti esmu vecaaka un man izdevaas novaajeet:))) Un necieshu daarzenjus/salaatus es;)))
hmm, varbût daþos vârdos, ko tad çd, lai nebûtu slikti?
Re: beidziet rît resnâs mucas!
25.02.2005 09:27
to agra
Tagad çdu, ko vçlos, bet ar ar prâtu. NEKAD vairs negribu bût nolâdçtos 104 kg smaga.
Vâjçju pçc Badikovas ieteikumiem. Sk. meklçtâjs. Principâ olbaltumvielas, maz tauku, ogïhidrâti praktiski nemaz.
Kaspariò, man patîk tavs optimisms, attiecîbâ uz resno mucu pârmâcîðanu. Bet man tev jautâjums - nu redz es esmu tâda ne resna, ne tieva. Drçbçs izskatos normâli, bet kad esmu kaila -augðstilbi kâ 2 resnas mucas un dibens vispâr kâ baïïa. Tas viss ir krietni pieaudzis apmçros kopð rudens un joprojâm turpina pieaugt :(( Man ïoti garðo visâdi saldumi - konèas, cepumi, bulciòas. NE DIENU NEVARU IZTIKT BEZ SALDUMIEM!! Katru vakaru, kad eju gulçt, ðausminos par savâm resnajâm ïeðkâm un pçcpusi un katru vakaru apòemos no rîtdienas vairs nerît tos saldumus. Bet, kad pienâk rîts.....Pirmâ doma, ko saldu aprît?!! Un es tik riju, riju, riju. Nu tieði tâ kâ tu to aprakstîji. Briesmîgi!!!!!! Nu vot tagad pasaki man - KO MAN DARÎT ?? Nu kâ man pârtraukt to briesmîgo rîðanu? Varbût tu man varçtu personîgi pateikt, ko îpaði pretîgu? Nu tâ, lai man vairs nekad roka neceïas uz naðíiem?! LÛDZU PALÎDZI MAN!
Vispâr Alsteres reklamçtâ Badikovas pieeja (Atkinsa dieta) tieðâm nomâc kâri uz saldumiem, ir izmçìinâts!
bet kâ ar holesterînu,kurð man galîgi nesmuks?
Re: beidziet rît resnâs mucas!
25.02.2005 11:46
to agra
1. Pçc 4 mçneðu diçtas holesterîns bija samazinâjies lîdz normai, lîdz tam bija paaugstinâts. Arî tagad ir norma
2. Te daudzi saka, ka problçmas ar nierçm. Man nebija. Drusku saðaubîjos, ka tagad jau 2 gadus pçc diçtas, asinîs bija palielinâts kreatîns? (pirms tam ne reizi), kas norâda uz nieru disfunkciju. Aizsûtîja uz USG. Normâlas, veselas nieres. Izrâdîjâs, ka tâ bija jâbût, jo tâ bija normâla reakcija uz tikko sâkto hormonaizstâjçjterapiju.
3. Ja jût, ka svars pieaudzis teiksim ziemasvçtku/jaungada çðanas maratonâ, 3 dienas stingras diçtas laikus visu atgrieþ savâs vietâs.
i....
Re: beidziet rît resnâs mucas!
25.02.2005 13:16
es nekad, nekad nevarçtu ievçrot to briesmîgo "diçtu" kur jârij lîíu
kaudzes...
vasja
Re: beidziet rît resnâs mucas!
25.02.2005 16:12
Uz sporta zâli jâiet! Kâda jçga mocît sevi tikai ar diçtu - âda nokârsies kâ maiss, ja muskuïi tizli.
marfa
Re: beidziet rît resnâs mucas!
26.02.2005 17:18
Labi, ejam uz sporta zâli uzkaèâjam muskuïus un...esam smagâkas vienalga un arî muskuïainâkas.
Es domâju, ka vajag visu ar mçru - çst, dzert un sportot. Arî atslodzes dienas vajag un arî saldumus uzçst.
Man patîk gatavot çst, un ja vçl vîrs pasaka, ka tas viss ir baudâms, tad vçl lielâks prieks.

Varbût kaspariòð nebija labi paçdis, jo izsalkuði cilvçki ir nikni cilvçki.
Alstere_m
Re: beidziet rît resnâs mucas!
26.02.2005 18:50
to marfa
Sievietes sporta zaalee nekachaa muskuljus!
Delfos ir tâds princis,kurð varçtu bût uz ðo forumu pârvâcies kaspariòð.Liekas,ka tas neieredz ne tikai resnas sievietes,bet cilvçkus kopumâ.Savâ lepnumâ (skaists,gudrs,slaids uut...)pat oho.lv bija bildi ievietojis.Nu un princis izrâdijâs sirms vîrs ar noðïukuðiem pleciem un alus vçderiòu nu tâ labi pçc 40.Tâ kâ laikam bûtu saprâtîgâk viòu vispâr ignorçt.Vispâr kas citiem par daïu par otra cilvçka parametriem,viòu taèu neviens ar saviem taukiem nost nespieþ.
mediíis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.02.2005 08:25
kaspariò, tievâ muca , pârtrauc savu logoreju !
Kasparið rullç!
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.02.2005 20:51
Ko uzmetâties man virsû,resnâs pïockas? Taisnîba nepatîk?
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.02.2005 21:01
Kaspariò, tu neesi pasaules naba ap ko viss grieþas!! Nevienam nav nekâda pienâkuma izpatikt tavai unikâlai gaumei.
Vai arî esi iedomâjies, ka TU visas spçj savaldzinât ????
Vismaz mani vari no sava izredzçto pulka atskaitît, tu mani neinteresç :)
smags gadijums,bet Dievam jau visâdi cilvçciòi esot vajadzîgi,arî tâdi kâ pamuïíîtis kaspariòð.
koko??
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.02.2005 23:22
labi palika,nogâja?
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.02.2005 23:26
zâlîte, tu mani arî neinteresç - veca, resna un pie tam vçl dumja
kaspariò,kaspariò!! A kapçc tu man neatbildçji?? Es tâ cerçju uz tavu palîdzîbu... :((
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
28.02.2005 16:11
jete

Pamçìini hroma tabletes, ja nelîdz, tad audzini raksturu - pasaki sev:es gribu bût skaista un vesela, vai resna, neglîta,slima..Vai ir vçrts dçï 10 minûðu kaifa (kad rij tos saldumus) iegût ziloò'mâtes masu?. Ja nelîdz, tad eji pie psihiatra, jo rîðana bezjçgâ tomçr norâda, ka galvâ kaut kas nav ok.
???
Re: beidziet rît resnâs mucas!
28.02.2005 16:18
Hmmmm,un ko dariit,ja saldumi vispaar izslegti no eedienkartes,ja kaloriju daudzum dienaa 1100,bet vienalga,jeegas nekaadas,jau n-tos gadus??Saki nu???
...
Re: beidziet rît resnâs mucas!
28.02.2005 16:24
taatad fiziskaa slodze par mazu. No svaiga gaisa resns nepaliek.
Re: beidziet rît resnâs mucas!
28.02.2005 16:27
to ???
Nestâsti nu. Ja patçrç mazâk kaloriju, nekâ iztçrç, noteikti novâjçsi.
Pati "iekritu". Sâku hormonaizvietojoðo terapiju. Pçc nepilna mçneða atjçdzos ar +4 kg. Pirmâ doma, ka hormoni vainîgi. Tad patinu filmu atpakaï, sapratu, ka apetîte palielinâjusies tâ pavisam nemanâmi. Neriju, nçpârçdos, bet katrâ çdienreizç çdu tomçr vairâk, kâ parasti. Nu ko, hormonus vainot un tâ turpinât? Pagâjuðo pirmdienu ieslçdzu stingrâs diçtas reþîmu. Viegli negâja, bet ðopirmdien ir nost gandrîz visi 4 kg. Svaigi tauciòi vieglâk dilst. Ðonedçï vçl pamocîðu sevi, lai rezultâts nostiprinâs un tad atkal çdîðu normâli. Tikai jâpiemçrojas jaunajai situâcijai un jâbût uzmanîgai.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 20?
Ziņa: