beidziet rît resnâs mucas!

Aizsāka kaspariòð 

kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
28.02.2005 16:29
???
Neiestâstisi, ka diena izlietojot 1100kkal,nekrities svara. Ta nevar bût. Ja nu vienîgi nav vielmaiòas saslimðanu - cukura diabçts, vairogdziedzeris,hormonâlâ sistçma.
Baro ne tikai saldumi, arî baltmaizes, desas, Holandes,Krievijas sieri,sviests uz maizîtes utjpr.
Kustçties arî vajag!

Parasti ar resnajiem ir tâ - dakter, es vispâr neçdu, bet esmu resna. Kad paskatâs , ko tad çda, zili brînumi atklâjas - ðokolâdes sieriòi, picas,cepumiòi, sviestmaizîtes,desa,treknie sieri..
kaza
Re: beidziet rît resnâs mucas!
28.02.2005 16:33
Kasoariò, padalies, kâda ir tava çdienkarte. Cik un ko apmçram apçd pa dienu, cikos pçdçjâ çdienreize, cik alkohols?
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
28.02.2005 16:49
es kalorijas neskaitu, eju uz svaru zâli 4x ned. un peldçt 2x ned. Alkoholu lietoju reti. Jâ, vçl regulârs sex.

Ðodien pusdienâs kart. biezenis + vistas fileja, bieðu salâti, kefîrs.
Nupat apçdu tortes gabaliòu, kolçìei jubileja +ðampanietis glâze.

Vakariòâs vçl nezinu ko çdîðu. Pçc darba uz Íîpsalu peldçt.
meitenîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
28.02.2005 21:00
kaspariò, ko nozîmç - regulârs sex- 1 reizi mçnesî, pusgadâ ? Cik tev gadu? Pçc saraksta, ko apçdi un izdzçri ðodien - tu nu gan esi rîma! Tu drîz bûsi resnâ pïocka, tâ çzdams. man ðodien bija 3x sex un 3 ûdensglâzes un ðovakar pçc darba un baseina vçl bûs sex, tâ taèu tu nevari turçt? Tad nu resnais pïockis , klusç lupatiòâ!
kaza
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2005 11:19
Velc âdu vistai nost, tâ ir drausmîgi trekna ! ! ! Man no viòas, nevis labumâ iet (jo man nekas neiet labumâ), bet vçmiens nâk. Citâdi jau vistas gaïa ir Ok.
atkal
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2005 11:38
var redzçt, ka cilvîði ,kuriem nav bçrnu ,tas ir vakari brîvi var par sevi rûpçties. davai kopîgi izmirsim toties slaidi
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2005 12:12
to atkal
Bçrni nav arguments, lai neparûpçtos arî par sevi. Ja grib tad var. Jo vairâk tâpçc, ka ðie paauguðies ïoti pozitîvi vçrtç vecâkus, kas ir "formâ".
he,he...
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2005 15:52
Miiljo Kasparinj! Ka tik Tev nesanaak iemiileeties kaadaa spuulgacainaa apaljiitee, jo parasti ar tiem lielajiem bljaaveejiem taa notiek. Viens paziistams puisis arii visu laiku viipsnaaja par resnuleem, parasti draudzeejaas ar tievaam, bet tad peekshnji iemiileejaas apaljiigaa meitenee, appreceeja vinju un tagad peec divaam dzemdiibaam sieva ir kljuvusi veel krietni apaljaaka, bet tas netraucee vinjiem buut laimiigiem! Taa kaa domaa ko runaa vai neshpljauj akaa no kuras ,iespeejams, buus jaadzer!
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2005 16:20
Jau gadu dzîvoju civillaulîbâ, mana sieviete, kuru uzskatu par sievu, ir slaida. Viòa savu augumu notur ar disciplînu, jo mâte un mâsa ir apaïas.
Abi regulâri sportojam.

meitenîte
Manâ izpratnç regulârs sex ir 3-4X ned. Katram tas cipar savâdâks, bet ne jau tas ir svarîgâkais. Ja Tev tâ kvanitâte tik svarîga, tad tieðâm esi meitenîte.
haha
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2005 17:24
a mana drushka gadus padsmit teica, ka vinjai poo, ka resna govs. Rija visu pec kartas,velas ka riktiga bumbinja un zviedza par mani,ka niekojos un neriju ko gribu. Tagad nu jau gadu ka tievee,ir ieguvusi ne tikai labu izskatu,bet veseliba ari uzlabojas. Mugura vairs ta nesap un holesterins normalizejies. Tagad saka,ka nozehlo,ka laicigi nesaka tievet,jo ka vinja teica: but resnam ir DRAUSMIGI,TICI MAN,DRRRRAAAAAAAUSMIGI
arî resnâ
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2005 17:37
Piekrîtu, piekrîtu, ka kaites no resnuma..Bet KÂ lai to raksturu izaudzina?KÂ lai iztur lîdz galam???
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2005 17:50
to arî resnâ
Neviens Tev neko uz ðíîvîða ar ar zeltîtu maliòu nepasniegs;)))
Kad nonâksi tik tâlu, ka tieðâm vçlçsies ko lietas labâ darît, raksturs parâdîsies. Man parâdîjâs, kad sapratu, ka vai nu bûðu resna tante lîdz mûþa beigâm vai saòemðos. Tagad skaidri zinu, ka nekad vairs nevçlos bût, kâda biju.
P.S. Runa nav par nenormâlu tievumu, bet par normâlu un íermeòa komplekcijai atbilstoðu svaru.
arî resnâ
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2005 18:03
to Alstere

Jâ, bet es jau sen kâ zinu,ka negribu bût resna, bet lîdz galam nespçju noturçties.Nometu max 10kg un atkal aiziet jûriòâ..Tad atpakaï atnâk ne tikai nomestie 10.., bet 12,13,14..utt. Nu jau esmu sasniegusi 100kg:((
Jûtu,ka grimstu bezcerîbas purvâ..A varbût psihoterapeits man vajadzîgs?Kâ Tu atradi spçku, motivâciju?
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2005 18:16
to arî resnâ
Man bija 104 kg...
Par motivâciju jau uzrakstîju, Vienkârði, esmu jau gados. Bûtu resna vecene. Tagad normâla sieviete, kas atïaujas izcelt gan gurnus, gan vidukli un nçsât 2-daïîgo peldkostîmu.
Vçl faktors, ka man gribas, lai mani pieauguðie dçli varçtu ar mani lepoties un attiekties arî kâ pret sievieti, nevis tikai mammu. Un man patîk saòemt no viòiem svçtkos tieði tâdas dâvanas, nevis pannu vai kastroli.
resnâ
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2005 18:29
Nu jâ, Tu tieðâm esi baigs malacis. Jâsaòemas man ar.
Stulbi!
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2005 20:12
Tuuliit uzradiisies veel kaads cietpauris, kuram nepatiks meitenes ar brilleem, vai meitenes, kuras ir paaraak tievas, vai veel kaut kaada vaina.... Un tad taas meitenes saaks grimt kompleksos un saaksies visaadas likstas un kam tas vajadziigs?
Katrs cilveeks ir taads kaads vinsh ir, ja cilveekam ir taada uzbuuve un tieksme uz apaljumu, tad vinjsh buus apaljsh, lai arii kaadas dieetas vinjsh neieveerotu!
Kasparinjam ieteiktu apmekleet kaadu speciaalistu, lai paliidz ar tavu niknumu pret resnuljiem tikt galaa, jo rodas iespaids, ka tu neesi iisti normaals! Un ja nu tev aiziet ciet un tu saac uzbrukt resnuljiem?
Bet var buut tu vareetu savu riebumu paarvareet, organizeejot kaadu sporta pasaakumu resnuljiem, ne?
Resnîði to sîkaïu par plakâtu pârvçrtîs un pie sienas pielîmçs:)
nu nu
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.03.2005 09:17
tik neiedomâjieties, ka tâs tievçðanas panâkumu atslçga ir sports - vakar par es apçdu aptuveni 1200 kcal, biju uz diviem treniòiem (aerobika, baiki) - ðorît nosvçros - Cik "patîkami" +++ 0.5 kg!
Alstere_m
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.03.2005 09:47
to nu nu
Paveero to visu ilgterminjaa un dinamikaa.
Varbuut nepakakaji.
Varbuut uudens uzkraaajaas (daudz dzeeri sportojot).
Varbuut reizes tuvojas.
Kad vaajeeju, man lielaaks svara kritumsparasti bija naakamajaas dienas laikaa peec lielas slodzes nevis tajaa dienaa.
kaza
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.03.2005 10:00
Viens paradokss – mazâk çd, vairâk kakâ; un otrâdi. Tâ kâ esmu diezgan kârna un varu triekt ribâs nesamçrîgi, nereti to arî daru, bet uz tualeti normâli aiztiet var tikai tad, kad aprîtais apjoms ierobeþots un çdienreizes apmçram pçc pulksteòa. Tâ nu ir.
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.03.2005 10:34
kaspariòam
Lîdz kâdai bezdarbîbai un gara nabadzîbai jânolaiþas, lai uztrauktos par sveðu cilvçku kilogramiem ? Ja tev tas patieðâm sagâdâ problçmas, tad man no sirds tevis þçl, tu smagâ formâ sirgsti ar Donkihotismu !
to kaza
Man otraadi. Ar kakaashanu:)))
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.03.2005 17:33
zâlîte

Bet man patiesi þçl resnuïu, viòu diagnoze aptaukoðanâs nes smagas sekas - veselu grçdu hronisku slimîbu. Mana donhikotisms gan nç.

Lîdz kâdai gara nabadzîbai jânolaiþas, lai kalpotu savâm izvirtîbâm - rîðanai bezjçgâ. Es to NEKAD NESAPRATÎÐU. Cik aprobeþotam jâbût cilvçkam, rijot bezjçgâ un pârvçrðoties par graustu.
Santa
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.03.2005 20:42
Vai man kâds var pateikt, ko Jûs uzskatât par resnu cilvçku? Vienkârði ir daþâdas skalas un man gribçtos zinât, par kâdiem cilvçkiem tad te iet runa.

Vai par tâdiem, kam ir , piemçram, 75kg uz 170cm vai 100 kg uz 170cm?
Lauma
Re: beidziet rît resnâs mucas!
02.03.2005 20:48
Paradoksâli, bet personîgi pazîstu divus krasi atsíirîgus vîrieðus. Pirmais no tiem ir dîvains terorists "tipa kaspariòð" mûþîgi aprej sievu, ka pakaïa par resnu, replikas - kâpçc neej uz treniòiem arî sestdienâs?, ðovakar ciemos kûku neçdîsi!, utt. - îsâk sakot, dzîve draudzenei - vienas ðausmas, tikai lai izpatiktu vîram un bûtu viòa iecerçtajos standartos (viòai patieðâm ir modeles figûra), bet tâdu vîru - teroristu, neapskauþu draudzeni... mûþîgie strîdi, nemitîgie apvainojumi par ðo tçmu...
Un otrs vîrietis, kuru pazîstu, vienmçr ir tik omulîgi priecîgs, par savas sieviòas apaïumiòiem, nekad nekâdas piezîmes vai replikas par figûru, ne strîdu, ne apvainojumu. Vienmçr palepojâs, cik viòa sieviòa ir mîlîgi apaïîga un ir pati skaistâkâ un pati labâkâ. Prieks skatîties ðâdu attieksmi.
Ja jâizsver, ar kuru vîrieti no ðiem diviem es izvçlçtos bût kopâ, man nav ilgi jâdomâ. Tâdi teroristi mâjâs kâ "kaspariòð" un draudzenes vîrs ir tîrâs ðausmas, no kuriem ir jâbçg pa gabalu.
Galu galâ dzîvojam mçs vienreiz, un kâdçï bûtu tik ðausmîgi jâizpatîk kaut kâdiem stulbiem vîrieðiem? Ja es gribu apçst ciemos to kûku, nu tad es arî apçdu, nevis zaglîgi skatos vîra virzienâ - vai drîkst? Tas ir noþçlojami...
kaspariò- jûs esat dusmîgs, nevajag, tas rada neatgriezniskas sekas.
Ja tik daudz zinât, varbût varat man sniegt padomu. Visu mûþu esmu tendçta uz apaïumu, tai pat laikâ, vienmçr esmu sportojusi. Mans dienas raþîms- çdu ïoti mçrenas brokastis, dodos uz fitnass klubu, kur pavadu apm. 2stundas, pçc ilgâka laika çdu ïoti mçrenas pusdienas, Vakarâ praktiski neçdu. Çdu pârsvarâ dârzeòus, zivis, reti liesu gaïu. Nemeloðu 2-3x nedçïâ kâdu mazumiòu kaut ko saldu. Tagad pçc treðâ bçrna, daru nezin vçl ko, svars krît, labâkajâ gadîjumâ 1 kg mçnesî, arî tikai tad, ja ir absolûti reþîms. Lietoju ðíiedrvielas, daudz dzeru utt. Man vajag nomest savus 30 kg. Esmu pacietîga bûtne- ko darît? Domâju pozitîvi, un par dzîvi priecâjos.
Visbieþâk tie, kuri bezjçgâ rij (tas ir tas, ko nesaprot K), ir kâdas psiholoìiskas problçmas upuri. Man, piem., tas ir viennozîmîgi mîïâkais veids, kâ sevi paþçlot. Ja ir slikti, man viss ir po (pat arî tas, ka iepriekð esmu ârkârtîgi godîgi uzvedusies un riskçju uzòemt tos kg, ko tik smagâ darbâ esmu zaudçjusi)! Nu, luk, es çdu tieði tâ - bezjçgâ. To var droði vien salîdzinât ar citu veidu atkarîbâm! Es vismaz to saprotu! Un kaut kâ mçìinu ar to tikt galâ. Bet tâdi viedokïi kâ kaspariòam (kaut arî visnotaï neiecietîgi), tomçr atspoguïo lielu daïu cilvçku viedokli. Tâ kâ regulâri apmeklçju fitnesa klubu, droði zinu, cik daudz tik tieðâm tievu meiteòu sevi fiziski pârslogo un gandrîz vai badojas, lai saglabâtu savu figûru. Nepateiksu neko jaunu - es uzskatu, ka tas svars, kurâ cilveks jûtas komfortabli visplaðâkajâ aspektâ (fizioloìiskajâ, estçtiskajâ), ir arî visideâlâkais. Kaut gan 100 kg kundzîtes, kas apgalvo, ka jûtas seksîgas, man liek to apðaubît, JO ES TÂ NEKAD NEVARÇTU JUSTIES. Tâpçc visa mana attieksme pret kaut ko ir un paliek tikai mans subjektîvais redzçjums.
Re: beidziet rît resnâs mucas!
03.03.2005 12:01
Tâ tieðâm ir, ka ar çdienu bieþi tiek risinâtas problçmas vai aizvietots kaut kâ trûkums. To var un vajag apzinâties un pârvarçt.
Tomçr çðana ir arî bauda, tâpat kâ daudzas citas. Un es nekad nevçlçtos no tâ atteikties. Protams, pie nosacîjuma, ka viss ir lîdzsvarâ. Jâmâcâs gût baudu no ïoti daudzâm citâm lietâm: saule, sex, sniegs, draudzîba, mîlestîba, sports, darbs, slinkoðana... Viss jau mums nekad nav dots, bet jâprot novçrtçt to, kas ir. Un tad nav nepiecieðamîbas pârrîties.
nu tieði tâ!
Un tieði ðeit varçtu dot kaspariòam padomu - pavçro, kâ mainîtos cilvçku (sievieðu) attieksme, ja ðo tematu tu bûtu aizsâcis ar aptuveni ðâdiem vârdiem - " mîïâs apalîtes, priecâjaties par sauli, seksu, draudzîbu, mîlestîbu.... un nevis meklçjiet laimi èîzburgerâ..."
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 11?
Ziņa: