beidziet rît resnâs mucas!

Aizsāka kaspariòð 

kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 20:49
mjaa, skatoties kads tev augums..Ja 180, tad neesi resna cuuka:))

a resnulei gan ieteiktu novajet, ka nesanak tiesham, ka ienjemtais berns tavos taukos nosmok. Un vsipar, ja ta godigi, tad apbrinoju tos virieshus, kas tadam mucam miileejas. Ka tad vaaveriiti tur var atrst, ta tak taukos iegrimusi. Veeemiens naak no domam vien.
;):
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 21:08
ja ir ar ko meklçt,tad atradîsi,ja nav,tad arî skeletâ nevarçsi iespraust,nabaga kaspariòð.
vasja
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 21:37
;): rakstîja:

> ja ir ar ko meklçt,tad atradîsi,ja nav,tad arî skeletâ nevarçsi
> iespraust,nabaga kaspariòð.

nu riktîgi labs:DD
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 22:32
Tur jau ta lieta, ka tadu lielgabalu ka man resna vavere nevar iebazt, tur viss ar taukiem aizudzis
ReHX
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 22:38
Varbût zem nika kaspariòð slçpjas resna meitene?
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 22:49
:)) uzmineejaat
kaspariòð ISTAIS
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 23:25
Es komentu 22.49 nerakstiju. Vo, bernudarzs:)))))))))))
Eu, kurð te par mani izliekâs? Kas tas par ''îsto'' kaspariòu? A nu ðkic!!! :)
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 23:36
ak, tu zobarstene - sudvabole!
ïoða
Re: beidziet rît resnâs mucas!
25.03.2005 04:39
A man akurat uz resnam stav;)) Padavaj tik
kaspariòam
Re: beidziet rît resnâs mucas!
25.03.2005 11:59
tu ,pmuïíît ,jau te piecas dienas pa forumu draèies:(Varbût saòemies un pamçìini sev atrast skuíi resnu,tievu nav svarîgi.Izskatâs ka esi tâds radîjums kuram skuíi vienkârði cauri skatâs.Gan jau ka kâda apale tev kurvîti iedeva un nu tu te savas dusmas izgâz.Zini,kas meklç tas atrod un gan jau tu arî dabûsi kâdu nebût un varçsi draèît viòu nevis dirsties te.

Izej ielâs un vismaz pamçìini!

vecais buks
ne jau kaspariòð...
Re: beidziet rît resnâs mucas!
25.03.2005 15:38
... te tik daudz òemas piecas dienas, cik visi viòam atbildçtâji, oponçtâji, kauninâtâji, utt. Ja neviens uz bezjçdzîgiem, banâliem, aizskaroðiem komentâriem neatbildçtu, tâdu bûtu mazâk. Tagad toties Kaspariòð var no sirds uzjautrinâties. Un îstenîbâ jau no malas arî smieklîgi palasît - nav jau nekas traks, ja kâds asprâtis ðitâ citus paprovocç, un visi metas cîòâ, ka put vien. Þçl tikai, ja tieðâm kâda sieviete jûtas aizskarta un apbçdinâta -- ïoti gribas cerçt, ka tâ nav. Neïaujiet nekam ievainot jûsu paðapziòu, jo tieði savas vçrtîbas un spçka apziòa, neatkarîba no citu uzskatiem padara sievieti skaistu - ar vai bez liekiem kilogramiem. Un ja vâjçjiet, tad par godu pavasarim un veselîbai, nevis Kaspariòa piezîmçm.
hâ hâ
Re: beidziet rît resnâs mucas!
26.03.2005 09:32
no resnumsa uz veèu neuzticîbu un bçrnu laiðanu pasaulç !
Kaspariò- ar tevi nav garlaicîgi - jo te katrs izsaka to par ko ir norûpçjies.
resnule 105kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
26.03.2005 13:47
Patik jums tas vai nee, bet tas precetais miljakais shodien ieradas pie manis ar pukjem un sarkanviinu. Jutu, ka vinjshman ir rokaa, atliek tikai novajet, lai varetu ienjemt beernu.
Vinja sieva ir zaudeejusi.
Un tu, kasparinj, tiesham esi tukshpauris, ja doma, ka sieviete skaistuma raditajs ir grabeshana.Es ar saviem apaljumiem esmu savaldzinajusi precetu virieti, kuram ir 3 beerni. Ne vinjam berni, ne sieva vajadziga, kad ir ar mani kopaa!!!
Re: beidziet rît resnâs mucas!
26.03.2005 14:29
tu resnâ cûka, kâ tev nav kauna, lîst cita ìimenç!? Sakties, ka pati nepaliec ar garu degunu, ka nepaliec vientuïâ mâte. Pretekle, ieòemt ar viltu bçrnu, tas ir netikai zemiski, bet noþçlojami!
Svara Vçrotâjos ir jâpiebâþ vçders.Tik, cik tur liek apçst, ir pat grûti. Tâ ka, ja nezini, nespried.
Resnulei:

Es gan tavaa vietaa ar to nelepotos un nestaastiitu uz katra stuura... 3 beerni...
þogvâvere
Re: beidziet rît resnâs mucas!
26.03.2005 20:27
nu uztaisîs tev to sîci?Un tâlâk?Pameklçs nâkoðo,kurai nav sîèu un tu paliksi ar garu degunu.Da ðitie veèi,kas par pimpjiem piehaltûrç nav retums.Un tu sacerâjies,ka pie tevis apstâsies?Nekâ nebij mîïâ:(
mazdakteris
Re: beidziet rît resnâs mucas!
26.03.2005 20:44
Pievienojos ne jau kaspariòð

Neprovacesim slimu un aprobeþotu cilvçku.
þogvâvere
Re: beidziet rît resnâs mucas!
26.03.2005 20:54
atvainojos par rupjîbu,bet tâ nu sanâca:(Mazdakterim taisnîba.
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
26.03.2005 21:51
resnule 105kg
Tu izklausies, labâkajâ gadîjumâ, pçc muïíes ar mazvçrtîbas kompleksiem.
Sliktâkajâ gadîjumâ, pçc vienas lielas, treknas maitas....sorry

Kam tev to vîrieti vajag - lai paðapliecinâtos, lai ar viltu iegûtu bçrnu, lai svinçtu uzvaru pâr viòa sievu, lai palielîtos forumâ....??
Un nepûlies ieskaidrot, ka tev viòu vajag, jo viòu mîli.
Iespçjams nemaz nezini kâ tas ir - mîlçt.
skaistule
Re: beidziet rît resnâs mucas!
26.03.2005 22:25
Ja, nu gan resnule atradusi ar ko lepoties. Domaa, ka slaidaam meiteneem preceetu viiru gultaa iedabuut gruuti? Da vinni to vien gaida!!!! Tikai prieksh kam taa sevi pazemot, kas nevar normaalu briivu dzeku atrast? Beigaas tavs preceetais visdriizaak taapat pie saviem 3 beerniem atpakall aizies.
Bet kaspariòð, da viòð tikai pajokoja, lai taadu traci forumaa saceltu, un izdevaas arî. Bravo :)
skaistule
Re: beidziet rît resnâs mucas!
26.03.2005 22:28
Labaak pasakiet, kaa lai grib slaidu, sexîgu, saveejo dþeku? Miilu vinnu bez gala un sexiigs vinnsh man liekas, bet, kad lieta liidz gultai, veeleeshanaas paariet. Un viss vinnam kaartiibaa, bet man gan kaut kas :((( Bet taa gribu vinnu gribeet!!!!!!!!!!!!!!!!!
skaistulei
Re: beidziet rît resnâs mucas!
26.03.2005 22:31
padalies pieredzç ar aìenti 105,jo viòa taèu zin:):):)
:)))))))))
resnule 105kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.03.2005 00:12
Rejiet,rejiet. Ja man butu kompleksi, tad liktu vispirms sevi precet un tad ienjemt bernu.
Zalite, daudz tu zini no milestibas.Kas ta milestiba tada ir?Visapkart vieni meli un izlikshanas,krapshanas un izmantoshana.Ljoti labi zinu kadi ir precetie.Bijusi darishana.Biju samilejusies ta, ka kaucu spilvena,bet shis parguleja ,bet tiklidz saku runat par ko nopietnu,ta prom bija pie sievinjas saniem.
Shis nav no tiem.Esam kopa jau sen.Bet to vinja sievu man nav zhel ne par kapeiku.Mani ari neviena nekad nav zhelojusi un nezhelos.Un juss,svetas govis,daritu tapat ka es!Un po jums butu,ka man berni,gjimene.
Ta ka nevajag telot to,kas neesat.Es vismaz esmu godiga.Saku ka ir un neizliekos par to, kas neesmu.
Es tev noveelu dabuut sievu no to sievieshu pulcinja, kuras tu sau par resnaam, smirdiigaam cuukaam. Ruksh, ruksh.
just for fun!
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.03.2005 11:20
Kad satiku savu tagadçjo vîrieti, nopratu, ka viòam nav iebildumi pret sievietçm ar lieko svaru (esmu simpâtiska, ar 10-15kg liekâ svara), jo dzirdçju, piem., ðâdus vârdus - "... normâla sieviete ar celulîtu ... utml", BET ... arvien bieþâk satiekoties sapratu, ka viòam patîk pat ïoooti tievas sievietes, jo par tâdâm viòð jûsmoja, skatoties Tv, bieþi pat par kaut kâdu dzîvnieku viòð varçja nicîgi izteikties - nu nobarojies/resns/trekns utt. Pats viòð ir ïoti kalsns, pat puicisks. Par manu figûru ir teicis - korpulenta/liels(-as) dibens... krûtis. Satiekamies jau trîs gadus. Man neizprotams jautâjums, kâpçc tas jâdara, ja viòa ëstçtiskâs prasîbas netiek apmierinâtas. Esmu atklâjusi, ka man sasparoties notievçt palîdz tikai labvçlîga attieksme pret mani gan no sevis paðas, gan no apkârtçjiem. Brîþiem pat liekas, ka vçlos notievçt un tad, esot slaidai, viòu pamest...bçrniðíîgi. Un vispâr, ja tas nav medicîniski bîstami, tomçr stulbi, mîlçt cilvçku pa kilogramiem, ja nu vienîgi kâdam nav nâcies piedzimt ar pârlieku augstu estçtiskâ baudîjuma pretenziju lîmeni!
Kaspariòam, - 5 ned. laikâ esmu nometusi 6 kg, tâ kâ cenðos un tas patiesîbâ nav grûti, bet ... gribçju rakstît, ka ar tâdu kâ tu nevarçtu bût nekad, bet tad padomâju - ka tieði ar tâdu arî esmu kopâ :) :(
resnule 105kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.03.2005 14:56
just for fun

Pastasti, ka tev izdevas nomest tos 6 kg???
Es ariljoti gribetu notievet, bet nesanaak..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 4?
Ziņa: