beidziet rît resnâs mucas!

Aizsāka kaspariòð 

Dr. Igors Kudrjavcevs
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 12:21
Foruma moderatoram - vai Jums neliekâs, ka ðeit t.s. kaspariòð pârkâpj çtikas normas?
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 12:46
Interesanti gan, kâ es pârkâpju normas, ja saku patiesîbu???
èikins
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 14:14
Nu var piekrist kasparinjam, tachu tikai kaut kaadaa zinjaa. 100% taa nav, kaa vinjsh saka, tachu ir, ir redzeets, kaa dazhas labas bulcinjas rij taa, ka, skatoties uz vinjaam, slikti paliek. Tachu kasparinj - kaada jeega par to bljaustiities? Tevii neviens neklausaas arii dziivee, ja tik jestri metie virtuaali apdirst citus? Nu ja tev nepatiik skatiities uz kaadu bulku, nu tad aizej un pasaki vinjai to sejaa, buus lielaaka jeega, nevis bljausties te!
zux
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 15:19
Chilli patik visiem vechiem visos vecumos, un tas pierada to, ka cilveka svars nav galvenais.
adams
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 15:21
Nu nezinu, nezinu par ko taads satraukums kaspar? man piemeeram taas duushiigaas sievietes daudz vairaak seksuaali iekaardina nekaa tie veljas deelji kuraam ribas spiezhas aaraa kaa koncentraacijas nometnees. Un kur tad veel ja ne gultaa, tie miikstuminji un apaljuminji ir tie visforshaakie? protams, nevajag jau arii paarspiileet un aiziet galeejiibaas, bet konkreeti zinu, ka manas favoriites vienmeer buus apaljiigaakaas.
P.S. Savai draudzenei starp citu vienmeer maajaas ejot nopeerku kaadu kuucinju un esmu prieciigs ja vinja to aped. Un kad mees ejam uz kaadu teaatri un vinja uzvelk taadu kleitu ar palielaaku dekoltee, kur var redzet to kruushu rievinju, kas skaidri noraada par formiigajaam kruutiim un arii apaljiigais dupsis ir manaams auguma aprisees, mana sirds saak straujaak puksteet. nu kas var buut skaistaaks par manu apaljiigo duudinju???
Spriezhot peec taviem tekstiem laikam tieshaam esi veel zaljknaabis un neko nesaproti no iistajaam sievieteem.
Viss taèu ïoti vienkârði - ja nepatîk neskaties.
m-a
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 16:43
Es çdîðu un edîðu un çdîðu. Neviens man sveðs, mazsvarîgs ïautiòð mani neapturçs (ja nu tikai ar lielu fizisku pârspçku).
sema
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 18:29
teiksim taa, visam vajadzetu buut kaut kaadaas normas robezhaas. ir jau protams ari sievietes, kas ir traki izbliidushas un resnas un vareetu jau veleties, lai vinas kaut biskuciit ierobezho savu eshanas kaari.

BET, lai nu ko, bet paskaties kasparin sauliit miljumin uz musu virieshiem :-))) vederi kaa 9.menesii, ar noskiebtiem apaviem, mati vienaas blaugznaas un nedeelu kaa nemazhgaati un mutei tik riebiiga elpa, ka pa gabalu jau rauj ieksas laukaa, jo redz no saapeem bailiites tak un pie zobarsta pat bernibaa maate nav varejusi aizvikt.. par nosnjurkushajaam trenuzeneem un valodu vispaar nerunasim ..

vispaar jau mani uzjautrina taa musu virieshu parliekaa pasparliecinaatiiba par sevi .. ir gadijies redzeeet tos kadrus, kas meklee taas skaistaas un slaidaas un gudraas ... un piedodiet, bet tiem mekleetaajiem dereetu kaut reizi ielukoties spogulii.. tas jau nu buutu tas vienkarshakais :-))
alnis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 19:39
raksta autors ir lohs

aptaukojas ne jau no rîðanas, bet no ta ka ir slikta vielmaiòa, es varçtu apçst veselu vagonu ar paiku un man nekas nenotiktu, bet kâdam citam jau no paris kûkâm sâk krâties tauciòi

To Dr. Igors Kudrjavcevs

Ja tieðâm ir velme kaadu pârmâcît - suuti meilu administrâtoram - ðaubos vai kâds ðit to visu lasa un koriìç.
doma
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 20:43
to adams
man arii patiik apaljiigi dupshi...tachu treneeti, tvirti nevis ar taukiem un celuliitu saeestas pakaljas...sorry, tachu ir atskjiriiba
Domaaju, ka katrai sevi cienoshai sievietei ir jaatur sevi normaas. Ir sievietes, kam ir iedzimta tendence uz apaljiigumu, tachu sekojot liidzi tam , ko baazh mutee un regulaari vingrojot, apaljigas sievietes kjuust daudz pievilciigaakas , kaut vai taapeec vien, ka ruupeejas par sevi, tachu neskrien pakalj 90-60-90 standartiem.
Man ,starp citu ,ir draudzene, kaadreizeejaa modele, tachu ne izkaameejusi, bet gan ar perfekti treneetu augumu. Vienmeer, kad vinja iziet sabiedriibaa, nav neviena viiriesha, kas speetu acis atraut no vinjas... taa ka var secinaat, kaadas sievietes atstaaj vislielaako iespaidu uz vairumu no vechiem.
nu ko te teiksi kaspariòð ir un paliek kaspariòð un par Kasparu viòð nekad nekïûs.Nu tâdus garîgi ne visai veselus cilvçciòus parasti sauc pamazinâmâ vârdâ(arî,kad ðiem 70gadu).Bet viòð jau pats sevi tâ nodçvçjis:)
dr.Krâns
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 23:14
Skaistas sievietes ir vîrieðiem ar sliktu fantâziju :)
Mazdakteris
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.02.2005 23:45
Mums neviens nav devis tiesîbas rupji izteikties par otru.Nav tâdas tiesîbas.Ir daudz sievieðu no kurâm tu vari izvçlçties sev tîkamu. Ja tu Islama valstî atïautos tâ izteikties par sievietçm tev nogrieztu mçli,tas ir fakts. Neviens,tajâ skaitâ Kaspariòð,nezin,kas ar viòu notiks rît.Varbût vielmaiòas traucçjumu,vîrusa slimîbas,iedzîmtîbas faktora vai pçc avârijas ,kad dzîvîbas glâbðanas vârdâ tevi ârstçs ar prednizolonu,arî tu paliksi ïoti apaïð un rîsi,rîsi , rîsi.Varbût pçc 40 gadu vecuma hormonu "dziðanas " dçï tu bûsi apaïð.Varbût tu pçc alus daudzajâm tûrçm bûsi neglâbjami resns.Protams es neaicinu meitençm kïût resnâm.Katrs liekais svars apgrûtina dzîvi,pasliktina tâs kvalitâti.Paaugstina risku saslimt ar cukura diabçtu,asinsvadu un sirds slimîbâm.Noteikti palielina risku saslimt ar mugurkaula un locîtavu slimîbâm.Bet nevienam nav tiesîbas lamât cilvçku `tâ izskata,âdas krâsas,deguna formas,valodas,ticîbas sociâlâ stâvokïa dçï.Vçl jo vairâk slimu cilvçku. Tas ir cilvçku pamattiesîbu aizskarðanas fakts,diskriminâcija un faðista cienîga izturçðanâs,kas nevar rast piekriðanu nekâdâ mçrâ.Vîrietim jâbût bruòiniekam,cçlsirdîgam,iecietîgam.Tad visvâjâkais,klûst vistiprâkais.Neskaistais kïûst vçlams.Muïíis kïust gudrs,mazais kïust liels. Esi liels,gudrs un vçlams ,Kaspariò! Lai Dievs tev palîdz un sargâ.
aira
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 13:36
Cienu mazdakteri!!!
hanns
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 15:10
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 17:24
Man nav ne 16, ne 18. Man ir 24 gadi un ja, man nepatik resnas sievietes. Virieshi man neinterese jau pec definicijas, tapec man vienalga vai vinji ir vai nav resni. Es palieku pie sava, ka cilveks resns paliek tikai no eshanas, riishanas bezjegaa.

Un kapec gan es nedrikstetu izteikties?Musu valsti (vismaz taa ierakstiits satversmee )valda varda briviba, katram ir tiesibas uz savu viedokli. Neesmu nevienu aizskaris konkreti. Neviens vards netika mineets, vai ne taa?
Tad man nav saprotams, par ko ta jalecas.
Beidziet, riit. Aizmirstiet par bulcinjaam, ejiet sportot un tauki pazudiis!

Nu esat jus baljjas, ne jau visas protams.
Elia
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 19:14
super Mazdakteris :) no kurienes tu taads, lasu un briinos? :))
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 20:38
kaspariò ! es ðodien "nogrçkojos" un pie pusdienâm apçdu vienu ïoti garðîgu bulciòu :)
Ko man tagad darît, lai izpelnîtos tavu piedoðanu ? :)
flash
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 20:45
zâlîte, ko pârdzîvo par bulciòu? kaspariòam bûtu jâpârdzîvo, ka nesaskata katrâ sievietç savu skaistumu. arî apaïîgas (protams, ne pârlieku resnas)sievietes ir skaistas un pievilcîgas. kaspariòam vçl jâpaaugâs lîdz attiecîgajam vecumam, lai to saprastu.
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 20:50
Vai tad izklausâs, ka es par kaut ko pârdzîvoju ?!
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 20:53
Zalîte, cik sver,kâds garums?? Ja figûra to atïauj, tad tak var panaðíoties.
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 21:02
Vai mçs bût pazîstami, ka tu atïaujies man uzdot tâdus jautâjumus ?
Bet, ja bûtu pazîstami, tad vçl jo vairâk, tev neklâtos tâdus jautâjumus nedz uzdot , nedz publiski apspriest.
aqua
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 21:04
Ka tikai Kaspariòð nav tas pats ku! kurð meklç sev partneres internetâ, ja jau interesçjâs par svaru un garumu? :) Brînums, ka neprasa vçl fotogrâfiju.
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 21:13
;ppppppppppppppppppppppppp
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 21:16
kaspariò ! esmu veca un nesapratîga tante.... ko nozîmç ; pppppppppppppppp ?
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 21:19
Tas tavam vecajam smadzenitem treninjam.
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 21:24
Apþçlojies par mani veèiòu....
Tu ko ? tik vecas smadzenes vçl gribi trençt ???
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.02.2005 21:36
Nu tad ko, kaspariò, trençsi manas "vecâs" smadzenes vai tikai muïíi laidîsi ?
agra
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.02.2005 08:44
man jau arî kaut kas lieks. tikai tie pavirðie teicieni ........çdiet augïus, dârzeòus ir garâm. ja tos edu pat nedaudz sçþu uz poda. vai darbâ ar ðausmâm klausos savu vçderu. atliek kartupeïi un miltu çdieni. kûkas neçdu, jo cukurs virs normas. nav nemaz tik viegli pareizi çst. nevajag apsaukâties!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 19?
Ziņa: