beidziet rît resnâs mucas!

Aizsāka kaspariòð 

oooboooozee.... atkal viss tas pats :/
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.03.2005 16:48
Nu ko resnâs, baïïas? Sezhat pie galdiem ta, ka lust no rijamaa?
Ta vieta, lai shupotos, brauktu briva daba, sezhat un stumjat gjimjos treknumus, rosoljus,olas???

davis,
Tu jau nokaveji. Man sieva ir tieva,pat parlieku tieva.Ta ka pec bernu piedzimshanas bus tieshi vajadzigaja forma
kikii
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.03.2005 17:27
JA, ja un velreiz jaa. Rijam rosoljus, karbonades un visam pa virsu kuuku "Cielavinja". Es piemeram jau 2 gabalus APEEDU!nJAMMM
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.03.2005 17:35
Es arî pârrijos!!!
Drusku gan bail no kasparinja...
resnule 105kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.03.2005 18:38
Es ari paarrijos!Neieshu jau svetkos gaveet. Gardas pusdieninjas ar galjas cepeti un krasni ceptiek kartupeljiem. Sarkanviins.

Un riishu veel - platsmaizes, piragus un kuukas utt. Vakara miljais bus klaat un tad edisim atkal.
just for fun!
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.03.2005 19:21
Ja tu ïoti gribçtu, tu notievçtu! Motivâcija it kâ katram atðíirîga, bet tomçr laikam ir kaut kas kopîgs - patikt (mîlçt) sev un apkârtçjiem! Skaitu kalorijas (aptuveni 1200 dienâ) un vingroju. Ja vçlos, tajâs kalorijas ietilpst arî saldumi.
Kaspariò, un tu ar saviem kaulainiem pirksteïiem klabini pa klaviatûru Brîvdabas muzejâ, ko ?
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.03.2005 19:30
Kaspariòð ir kâ brâlis Teodors ("Zvejnieka dçls", manuprât) - sludina vienu, bet dara otru.
Patiesîbâ jau treðo dienu mûsu kaspariòð çd, guï un pa reizei smagâ gaitâ aiztipina pie datora pamâcît mûs resnâs rîïas.
skaistule
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.03.2005 22:10
Iisteniibaa arii es, palasot sho foruma teemu, saaku nenormaali paariities. Tas ir kaut kas psiholoìisks: Kaapceec citi var, un es nee? Un taa nu esmu paarrijusies. :DDD Driiz buus par vienu "resnu cuuku" vairaak un kasparinnsh varees uzgaileet :DDD. Skat,kasparinn, tik daudz pieveersiisies shai teemai, sekos katrai savas draudzenes apeestai smalkmaiziitei un bulcinnai, arii vinna beidzot uz nervu pamata paliks resna :DDD
jaja
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.03.2005 23:02
Es ar atzishos - pierijos shodien totaali. Riju visu pec kartas, salju,saldu,salju,saldu....
vo, vo
Re: beidziet rît resnâs mucas!
27.03.2005 23:48
kaspariò, parâdies tikai vçlreiz ðite, sauksim tevi pie atbildîbas!
Vai man ir cerîba piedabût ðodien kâdu apaïumiòu uzçst kâdu kûciòu kâdâ inèîgâ kafûzîtî!??
Apaïâ Saule
Re: beidziet rît resnâs mucas!
29.03.2005 11:23
Plikajma vîrietim

Ja es dzîvotu Rîgâ, tad aizskrietu!
Re: beidziet rît resnâs mucas!
29.03.2005 11:32
Ui! delfu Plikais vîrietis lîdz mums atklîdis!!! vai kas apsâpçjâs?
Jeb delfu Foruma iespçjas izsmeltas?
Mani uz ðejieni viens jaukumiòð uzaicinâja... skatos kâdas netaisnîbas te pie jums notiek... es nezinu, man jau dikti patîk apaïas meitas:)))
Re: beidziet rît resnâs mucas!
29.03.2005 11:41
Nu lîdzsvaram taèu jâbût!
Lasi vçrîgâk! Ïaunuma te nav! Mçs te visi tâdi forði pagadîjuðies! Neatkarîgi no kg skaita.
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
29.03.2005 21:37
Varu svinigi pazinjot, ka Lieldienas nepavadiju pie smagi klatiem galdiem. Paedam svetku pusdienas arpus pilsetas restorana, bet vakara majas iedzeram sarkanvina glaazi ar augljiem. Ta ka, rimas, esat smagi klkjudijushaas!

Un starp citu, tikko atgriezos no trenazhieru zales, peldbaseina un saunas.
skaistule
Re: beidziet rît resnâs mucas!
29.03.2005 21:51
Nabaga tava draudzene :) Gan jau vinnu riktiigi konrolç, liec vinnai tik un tik celinnus nopeldçt, tik un tik apïus noskriet u.tt. Lai nemaz nedomaa aptaukoties, kas te vçl nebûs!!! :DDD
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
29.03.2005 23:17
Ja, sportot braucam kopaa. Nedomaju, ka vinja jutas apdalita, jo pati saprot, ka nedrikst izlaisties, jo vinjai mamma un masa ir apalites.

Protams, ja vinja man saktu izesties, uzresnet, tad dabutu pa pakalju
Murrrr
Re: beidziet rît resnâs mucas!
30.03.2005 01:35
Sen kaut kas tik jautrs nebija lasîts!:-)))
skaistule
Re: beidziet rît resnâs mucas!
30.03.2005 01:54
Mees gan nebraucam sportot, tik uzplikkeejam viens otram pa dibenu :) Kameer veel neesam resni, tikmeer tik plikkeesim :DDD
yole
Re: beidziet rît resnâs mucas!
30.03.2005 03:39
Skaistule
arii labi:))
!!!!!!!!!

Kasparinja sievas mamma un maasa ir ''apaljiites'', un visas paareejaas - resnaas cuukas!!!!!!!! ;)))))
...
Re: beidziet rît resnâs mucas!
30.03.2005 10:19
Zhetons puucei!
zobuaarsts
Re: beidziet rît resnâs mucas!
30.03.2005 11:14
Sprieþot pçc komentâriem tas kaspariòð ir vçl mazs neatîstîjies tînis, kurð izaudzis trulâ tâdu paðu draugu , un TV iespaidâ, un kuram vçl nav nekâdas sapraðanas par organisma uzbûvi, tâs vielmaiòu. Neuzskatu, ka ðâdâm personâm vajadzçtu piedalîties medicînas forumâ.
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
30.03.2005 13:18
Labi jau labi, ari vinjas ir cuukas!!! Ljum pamatigi. Sevishkji maasa - valkaa visdrizak 52. izmeru.
skaistule
Re: beidziet rît resnâs mucas!
30.03.2005 13:25
kasparinn, cik tev gadi? Te forumaa par to tiek spriests :)
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
30.03.2005 13:32
Es jau vienreiz uz shojautajumu atbildeeju:)) Tiem, kas nemak lasit, ari tagad, nespes izlasiit:))
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
30.03.2005 13:47
Nu tâ, ieðu pusdienâs.
Jûs te ar man nedomajiet izrities, ka pie bada!
Apaljaa
Re: beidziet rît resnâs mucas!
30.03.2005 13:57
Un ko Tu pat ej pusdienaas?
bazuka
Re: beidziet rît resnâs mucas!
31.03.2005 09:33
Ak dies, kâ es vakar pçc darba piestûíçjos. Vakariòas vçl nekas, bet pçc tam veselu marcipâna stienîti, 2 krûzes pienu un vînogu íekaru. Kuòìis kâ bumba. Bûtu jel man liekie kg, kas motivç neçst, bûtu prâtîgs vîrietis, kas piebremzç, bet tâ ... laikam galvâ problçma, nekâda sâta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 3?
Ziņa: