beidziet rît resnâs mucas!

Aizsāka kaspariòð 

resnule 105kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 18:30
kaarli, nevienam bernam nav garantija piedzimt veselam. Bet neuzskatu sevi par egoisti. Es tam virietim pate neuzbazhos, vinjsh man pirmais saka davinat ziedus un sauca uz randinjiem,kafejnicam. Ta ka, ja nu kads ir cuka, tad vinjsh,jo pats tak zin, ka ir precejies. A kas man, es esmu briva sieviete un varu gulet ar ko gribu, ka gribu!
kaarlis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 18:35
Tu esi cuka, jo Tu izmanto to veci un jauc araa vinja gjimeni.Tev vajag iet arsteties,jo tas sievietes,kuras satiekas un drazas ar precetiem viriesiem ir ar novirzem.Pilnigi visas ir neriktigas,kuras izmanto precetus viriesus,un es tadas ienistu.
kaarlis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 18:36
Vispar ka var gulet ar tik vecu veci,kas uz pusi vecaks.
kaarlis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 18:38
Ta ir nelietiba ienemt bernu no preceta viriesa un pec tam nostadit vinu fakta prieksaa, lai vins pamet savu gjimeni.
Kaspariòam!
Izlasîju komentârus un trûkst vârdu. Es Tev no sirds novçlu kâdreiz dzîvç izmçìinât bût resnam un tad nemitîgi gadiem ilgstoði mçìinât tievçt.
Redzi es no laika gala esmu bijusi ar tendenci uz resnumu (resnâ muca lîdz galam neesmu). Apprecçjos ,piedzima viens bçrns, vçlâk otrs un pienâca mirklis, ka sapratu - izskatâs ðausmîgi. Audzinâju raksturu un viena gada laikâ nometu 28kg. Bet ir liels bet - tajâ laikâ sçdçju mâjâs ar puiku ,katru dienu staigâju un augâm dienâm rîvçju sev un citiem salâtus. Tieva bûdama staroju, jo biju laimîga. Bet viss ðai dzîvç mainâs... Jâsâk strâdât, sâku studçt, arî darbs.Viss mainâs. Nav man laika rîvçt tos salâtus arî sabiedriskajâs çstuvçs tie visi salieti ar eïïu!Nopirku pat îpaðu kombainu, lai âtrâk,bet ðodien arî dârzeòi ir pietiekami dârgi. Jo cik tad ilgi çdîsi ziemâ kâpostus un bietes!Arî pârçjie ìimenes locekïi gatavi salâtus çst tonnâm...
Tad vçl sîkais 3 reizes nedçïâ uz baseinu, nodarbîbâm. Studijâm jâraksta, nedçïas nogalç visi daudzie darbi. Ikdienâ nemaz neriju ne bulkas, ne cepumus, ne ðokolâdes.Ja gribi pieklâjîgi, lai visa ÌIMENE ar kaut ko nodarbojas, tad tas viss arî PIEKLÂJÎGI MAKSÂ un prasa laiku, lai varçtu to izdarît !!!
Ir jau viegli no malas citus knâbât!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 20:54
resnule - 105 kg
Ta ka, ja nu kads ir cuka, tad vinjsh,jo pats tak zin, ka ir precejies. A kas man, es esmu briva sieviete un varu gulet ar ko gribu, ka gribu!

Man nav saprotams, kâ var cilvçku, kurð ir tavs mîïâkais ( acîm redzot tas cilvçks taèu patîk ) un no kura pat vçlies bçrnu, saukt par cûku ?!
resnule 105kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 21:23
zaalîte

Ja kadu mil, tad mil vienalga - cuka vinjsh vai necuka. Mil un vsjo!
Vai tad jus svetas goves, savus virus mazak milat, ja zinat, ka shie jus krapj??Atljausies pasmaiidit?
zâlîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 21:35
Ja gribi smaidi.
Bet tu to vîrieti nemîli.
nu mîïâ,tu tieðâm domâ,ka visas saviem piedod krâpðanu?Es tiko uzzinâju par sava sânsoïiem,tâ tajâ paðâ dienâ aizgâju no viòa ar divgadîgu puiku.Nu esmu otreiz precçjusies un vairâk pirmo vîru tâ arî neesmu rdzçjusi un arî to nevçlos.
vasja
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 22:41
to :(

Tu esi malacis. Nost ar maucîbu!
resnule 105 kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 23:30
Nu manejam sieva zina, ka vinjam ir miljaka, bet ir ar mieru visu paciest, lai tikai vinjsh nepamet gjimeni.
Bet es domaju, ja man bus mazulitis, vinjsh sievu pametis vienalga!
jaja
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 23:34
Ak, tu resna cuuka! Ka tev nav kauna. Un tu doma tads virietis, kas krapj tagadejo sievu, tevi nekraaps?? Neesi naiva.Tevi sagaida tads pats liktenis.
pilnigi piekritu, jaja
bazuka
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.03.2005 09:58
Manam jaunâkajam brâïukam, sieviete, kas ir, maigi sakot tukla sirdi salauza. Trîs gadus draudzçjâs un aizgâja pie cita. Tas cits, cik zinu, viòas dçï ìimeni pameta. Krustu ðíçrsu vairâkas dzîves dçï tâs mucas. Necieðu.
dîleris
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.03.2005 11:34
Tu laikam tieðâm domâ, ka es jokoju sakarâ ar to mutes un pirkstiòu aizvçrðanu. Nedomâju, ka tu sveikâ tiksi cauri.

Tu vari domât kâ gribi, bet varbût neatklâj to skaòi. Runât tu protams par ðo tçmu vari runât, bet padomâ par vârdiem, kurus tu lieto. Daþi vârdi ir pârâk aizskaroði ne tikai sievietçm, bet arî vîrieðiem, piemçram, man un manam tçvam.
vasja
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.03.2005 11:47
Nu lûk, arî maniaks te parâdîjies.
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
23.03.2005 13:04
dîleri
Esi mierîgs, es tâdus dîlerus savâ muzha esmu kaa niekus gar zemo nogaazis:))
Ko gribu, to runaju, ko gribu, to runashu!!!!!Ta teikt briva valsti, brivi uzskati!Un tavus draudus gan var iztulkot dazhadi, pat kriminaali:))
Man ir viedoklis! Visu izðíir Kaspariòa krâns - resp. reproduktîvais orgâns, piedevâm aizkavçjusies pubertâte, lidz ar ko katrs ðis treknais resno mucu pirkstelis Kaspariòam atgâdina, ka viòa krâns nav viena trekna pirksta vçrts, tâ lûk!
Ðîs rindas raksta meitene ar tuvu 60 - 90 - 60 figûru, nu un kas?! Ar to man laimîgâkai pa ðo zemi staigât? Òoþçlojami, ja augstâkâ vçrtîba lîdzcilvçkos ir viòu miesiskie izmçri...
kaza
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 09:31
Vai tad nesaprotat, ka kaspariòð te vienkârði uzjautrinâs, seviðíi jau par vieism pretargumentiem un aizvainoðanos?
Lee: tavi parametri gan ir biedeejoshi - 60-90-60 ;)))))))))))
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 14:22
Nu ko, resnâs baïïas. Pierijâties pusdienâs?
Cik kûkas nolocîjât?
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 14:30
resnule
Jabrinas, ka tev ir miljakais;)) Shim tad laikam sievinja sver 150kg, ja vinjam vel uz tevi iekare;))
Vai nu dzhekam asas izjuutas vai perversijas patiik.
bazuka
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 15:39
Kaspariò, kad atgriezîsies, paskati manu komentu drusku augstâk un pasaki kaut vienu iemslu, kâpçc tur minçtajai personai jâbeidz rît. Tajâ kontekstâ es vairs neredzu nekâdu jçgu savai smalkajai figûrai (46 kg uz 168), jo man nav pat patstâvîga mîïâkâ nav. Rokas nolaiþas - nepiekrîtu vien tavu ideju izteiksmes stilam, saturiski gan - par 100, nu labi par 99%.
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 16:25
Autors: bazuka
Datums: 23-03-2005 09:58

Manam jaunâkajam brâïukam, sieviete, kas ir, maigi sakot tukla sirdi salauza. Trîs gadus draudzçjâs un aizgâja pie cita. Tas cits, cik zinu, viòas dçï ìimeni pameta. Krustu ðíçrsu vairâkas dzîves dçï tâs mucas. Necieðu.
-------------------

Tu shito domaaji???Nu protams, ka tievums nav sinoniims vardam skaistums..Bet es domaju taa, ka tas resnas mucas vienkarshi ir pazemigakas, lenas, mierigas, tapec dazham labam tadas patik.
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 16:31
Ne, nu ja kas, man pretigi tievas ari nepatiik..Runajot par taviem apmeeriem..Tu gan esi daudz par tievu!Te vajadzetu vismaz 52 kg, ja ne 55.Bet tas jau jaskatas, kada ta uzbuuve.
Tievajam ir tas lielais trukums, ka nav kruutis..
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 16:33
Bet resna sieviete NEVAR but skaista, lai cik tas gjimis feins buutu..
vasja
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 16:36
Nu ko, bazuka, dabûji? To kankaru ir trîsreiz metuði gaisâ, bet noíçruði divreiz.:DDD
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 17:12
Jâ, vasja, bet tu laikam esi uzskatams resnuma piemeers:))
Ne, bazuka, man patiik. Mana meitene ari ir tadiem pashiem apmeeriem. Tikai kruutis vinjai mazinjas. Liksim silikonus;))
koko ðanel
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 17:41
resnule es tev pilnîgi piekrîtu!veèu jâkrâpj,jo viòi to ir pelnîjuði,ka viòu èakarç.un ja tu gribi bçrnu-uz priekðu!tev tâ nav problçma.ja viòð to negrib-tâ jau ir viòa problçma!
mjaa
Re: beidziet rît resnâs mucas!
24.03.2005 18:09
kaapeec neviens neatbildeeja uz Santas jautaajumu?

Kasparinj, luudzu, pasaki, cik resna tavaa uztveree ir resna?

vai arii apaljiigaas tavaa uztveree ir "resnas cuukas"?

Kasparinja tekstus lasot, es sev arii saaku likties kaa resna cuuka... :(

un nemaz neriju bez jeegas. normaali eedu, sportoju utt. bet 90-60-90 man nav. (patiesiibaa pat teoreetiski nebuutu iespeejams miesas uzbuuves deelj).
bet svars ir ap 70kg.

tad nu liekos sev tagad resna cuuka un vienmeer ko mutee liekot acu priekshaa raadiisies Kasparinjsh ar niknumaa un naidaa zveerojoshaam aciim...
:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 12?
Ziņa: