beidziet rît resnâs mucas!

Aizsāka kaspariòð 

kuku
Re: beidziet rît resnâs mucas!
03.03.2005 18:10
kasparin,cik pats sveri,kads augums?
Skatiet kaspariòu pec paris gadiem.

http://www.apollo.lv/portal/articles/26393
gudrîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
04.03.2005 09:54
Skaties, ka vecumdienâs pats neesi tâds.
Man gan arî liekas, ka galvenais ir, lai cilvçks PATS SEV patiktu - kâ te viens jau teica, lai justos komfortabli. Jo VISIEM tikpat neizpatiksi. Man personîgi gribçtos nomest kâdus 5 kg, jo paðlaik ar savâm "riepâm" nejûtos îsti labi, taèu mana draudzene, kas ir 2x resnâka, saka, kur man prâts. Vai tad man jâklausa, ko domâ citi, vai jâseko savai izjûtai?

Par to nu gan piekrîtu, ka no neçðanas neviens vçl resns nav kïuvis. Vai jûs esat redzçjuði resnu cilvçku koncentrâcijas nometnç?
Solo
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.03.2005 09:15
Man gan patîk Kaspariòð (tas ko un kâ viòð raksta), tasinîba jau vien viòam ir. Kas ir meièas, taisnîba acîs koþ?
Solo, kâ tu zini, kur ir tâ taisnîba??? Tikai tâpçc, ka tev tâ liekas???
Solo
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.03.2005 14:30
Protams, viòam taisnîbâ pçc manâm domâm. Viss jau ir pareizi, mazâk vajag rît. Resni, apaïi, korpulentu utt. patieðâm barîbu nevis çd, bet patieðâm rij (tas ir mans novçrojums), reizçm brînos, kâ tik dikti vajag sevi nemîlçt, lai tik daudz sabâztu sevî iekðâ paikas. Bet OK, meitenes lai Jums veicas, katram savs, ka tik cilvçkam labi
Kaija
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.03.2005 15:32
Taa jau taas meitenes slimo ar bulimijaam un anoreksijaam - viens taads slims tipins (nav svariigi vai uz ielas vai skolaa vai forumaa) nosauc vinas par resnaam - un nu saakaas sausmas, ak man dievs _ es resnaa muca,kur es taada ieesu...

Tu pati iedomaaties nevari kaadas sekas var sekot sim tavam apvainojumam......

Vispirms padomaa un tad dari.....
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.03.2005 16:29
Runaju par resnam cukam un nevis iedomu resnumu!
Tikko iegaju pie gramatvedes, vinja ir RESNA. Un ka jus domajiet, ko vinja dara?Dzer kafiju un uz galda stav salauzta shokolade, un cepuminji.
Resnie pirkstelji klabina klaviaturu, bet mute kust.
Solo
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.03.2005 16:31
To: Kaija
nevajag taèu visas meitenes/sievietes kurâm ar figûru ir OK un kuras rûpçjas par sevi, pieðût kâdu no tevis pieminçtajâm slimîbâm. Vai tev tieðâm tu domâ, ka tâs kas labi izskatâs ir slimas?
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.03.2005 16:47
Kaspariò!
Un Tu vçl seko ðaj diskusijai???!!!!
Tevi gan kâds apbiþoja.
Diez kâpçc tevi satrauc tieði sievieðu figûras. dzîvç ir taèu daudz citu "nepatîkamu lietu"! Kâpçc Tevi nesatrauc mûþîgo ledâju kuðana vai ozona slâòa dilðana???
ypse
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 09:14
:) Plantam taisnîba.
Bet vçl tik viens jautajums Kaspariòam - vai ðai grâmatvedei kaut kâdâ veidâ aizrâdîji?
kasparinjam vienkarshi apaljiga sieviete kadreiz kaut ko teica par vinju ka par virieti, un vinjsh tagad mierina savus kompleksus. Tas tachu ir acimredzami ;))
ole
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 09:38
resno grâmatvedi pamanji, bet vai to resno ruksi ðorît uz ielas redzçji, vai tev darbavietâ nevienam kundziòam alus punci neesi pamanîjis...?

Mçs te visi bûsim jau gana labi sapratuði, ka tev netîk resnas cûkas, bet kâ tad ir ar tiem resniem rukðiem?

Vai resnâm slikti bût ir tikai sievietçm, bet vîrieðiem tas ir normâli?
Vai tev vispirms nepatîk sievietes un tad no tâm îpasi tâs apaïîgâs.

Oþ pçc seksisma!
dakterîte
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 13:33
Tâda sajûta, ka neesi lasîjis þurnâlus par to kâpçc cilvçki paliek dûsîgi!
Cilvçka svars nav tikai atkarîgs no çðanas, bet arî no zâlçm kuras vîòs lieto. Ja ir cilvçki, kuri jau no bçrnîbas lieto hormonus, tad tas viòa svaru nâkotnç var ïoti ietekmçt. Jo hormonos ir vielas, kuras ir kaitîgas mûsu organismam, tâs sabojâ mûsu vielmaiòu.

Cilvçki var arî daudz neçst, viòiem pat var neprasîties.
Pienâks varbût laiks, kad paðam sâksies tâdas problçmas.
Tu vari iepazîties ar kâdu modeli, bet kad viòa atmetîs savu darbiòu, viòa varbût arî sâks pieòemties svarâ.

Es domâju, ja tu saktu strâdât pilsçtas domç un pelnîtu lielo piíîti. tad ar laiku arî tu sâktu pieòemties svarâ un vçderiòð karâtos pâri biksçm. Tâ kâ beidz apcelt ðâda tipa cilvçkus, paðam tas nâks viss atpakaï.
dîleris
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 13:38
Tu comiò daudz nemuldi. Ja vçl kaut ko tâdu uzrakstîsi, tad sadabûðu tevi rokâs un nebûs labi. Ja ðito izlasîtu mafiozòiki, tad ðaubos vai tu vçl kaut ko tâdu bûtu spçjîgs uzrakstît un pat par kaut ko tâdu domât.

Tâ kâ ðito aizmirsti, ja negribi ... (tu aizskar manu tçvu, kurð ir pârâk ietekmîgs ...)
miedzins
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 13:48
Tu patiesiba ar visâ ðîm runâm aizskar ari tievâs meitenes, kuras sevi uzskata par resnâm. Jo viòas çd ïoti daudz, bet tajâ pasa laikâ nepienemas svarâ, bet sûdzas ,ka ir resnas.
Skatiet kaspariòu pec paris gadiem.

http://www.apollo.lv/portal/articles/26393
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 16:16
HAHAHAHAHAHA.
Teicu un teikshu, ka resnam cukam ir jasak vajet! Nost ar chipshiem, kukam,shokoladem. A nu ka prom uz svaru zali, peldbaseinu, atstajiet mashinas majas un ejiet ar kajam, resnas ljockas!

"vai tev darbavietâ nevienam kundziòam alus punci neesi pamanîjis...?" Man virieshi ka suga neinteresee, bet, protams, ka resni virieshi ir ne mazak pretigi ka resnas sievietes.

Bet saku velreiz - neviens man nekad neistastis, ka kada paliek resna no nerishanas!
ipasi gudrs tu neizklausies-nosaukt un nolamat visas sievietes par resnajam cukam, BET KADA TEV TUR DALA! JA cilveki jutas labi vai nav vienalga apkartejiem cik kg vina sver ,vai kadi ir vinas apkartmeri. Liecies miera-reizem no siem apaligajiem cilvekiem nak draudz pozitivaks starojums neka no visiem parejiem kopa.
Un LAtvijas Sirds -asinsvadu naves iemesla raditajs ir tika liels tape, ka ta ir vieglak uzskaite,ja nev kas skaidrs raksta par iemeslu sirs -asinsvadu slimibas (to reiz stastija lektori-dakterisi)
P.S. Es esmu tieva un negribu but apala,bet man sie cilveki netrauce un nekaitina-man vini patik tikpat cik visi parejie.
kaspariòð
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 16:26
A tu pati gribetu sev blakus gulta resnu kuili, ar sasvidushu kraanu un dubultzodu???Nu diezivai.A man ta resna gramatvede sit kanti.Bija mums nesen tusinjsh darba, shi pietempas un macas man virsuu. Es jau saprotu, ka tadai treknai pakaljai neviens uzmanibu nepieversh, tad nu metas virsu darba kolegjiem.
Kad es sho atshuvu, parsviedas uz musu firmas shoferiti:))
resnule - 105 kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 16:31
Mana ginekoloìe man neïauj palikt stâvoklî, jo esmu aptaukojusies. Jau pusgadu tievçju, bet nometusi esmu tikai 8 kg un tos paðus knapi.

Puiða arî man nav. Esmu noskatijusi potencialo berna tevu, kad notieveshu, tad palikshu no vinja stavokli.
Smukaa
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 16:38
Klau resnule...galiigi garaam,es piedzemdeeju beernuku ar visiem 110kg.Mans viirs no maniem apaljumiem ir sajuusmaa,aizliedza vaajeet.Taa kaa nemet plinti kruumos.Ir tik daudz viirieshu,kuri ir sajuusmaa par mums!
resnule - 105kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 16:45
Ne, nu es neteiktu, ka virieshi ir sajusma par mani, reala, stabila puisha man nav.Ir man miljakais - precets virietis.No gjimenes prom vinjsh iet netaisas. Un to, ka velos bernu no vinja, vinjsh ari nezina.

Bet ginekologje man saka, ka visupirms man ir janovaje, jo citadi es nespeshost iznesat bernu. Man jau ir 32 gadi un man ir pedejais laiks ienjemt beernu.
Ja man kasparinsjh dotu padomu, ka varu novajet,butu neizsakami laimiga.
Smukaa
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 16:55
Ak,ja ne tad ne.Aizej uz www.dieta.lv ,bet Tu pati pienjem leemumu,jo savaadaak nekaada dieeta Tev neliidzees.Miili vispirms sevi!
kaarlis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 16:59
Resnule - 105kg Tu esi taaada maita, ko jaucies preceetu viirieshu gjimenees, laikam praatins paaraak iiss, gjimenju jauceeja vien esi vairak nekas. Laimiga nespesi but,jo esi parak egoistiska un stulba,ka sekso ar preceetu veci un vinam nezinot gribi dabut sev bernu. Pec tam savam vecim pateiks par bernu un izjauks sveshu gjimeni.Tas ir tik egoistiski un savtigi,ka trakak nevar but.
nâss
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 17:22
ak manu dieniò,ta pieveraties misteri ideâlie!uzreiz var manît,ka smadzenes vçl bçrnudârza lîmenî!pretîgie idiòi!
resnule - 105kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 17:27
Ja jau esmu tada maita, kas tad ir tas precetais virietis, kursh man jau gadu ir miljakais???Vai paipuisitis??
resnule - 105kg
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 17:30
Un bernu es DABUSHU no vinja lai tur shkjist vai pliist. Pat ja vinjsh to nevelesies. Ta nu sievietei nav problema - ienjemt bernu no viriesha, no kura gribas:))
kaarlis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
22.03.2005 18:26
Varbut tas berns piedzims ar tadam pat novirzem kaa resnulei - 105kg,jo normaala neesi,galiga egoiste un viriesu izmantotaja,kas karaas kaklaa preceetam vecim un drazas ar vinju.Ar viltu ienemti berni ne vienmer ir veseli berni.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 4?
Ziņa: