Sociāla fobija

Aizsāka drudzis 

Re: Sociāla fobija
21.02.2011 23:52
Izņemot mani. :)) Mums ir savs kontakts.
Re: Sociāla fobija
21.02.2011 23:56
existential fool
Es Tevi virtuaali miilu.... :) Jaa, jaa.... mums ir kontakts caur Kosmosu!
nu viss... paarslegsos uz miilas filmu ar skaistiem kaisligiem aktieriem! :))
mad ieinteresēts
Re: Sociāla fobija
22.02.2011 00:02
...VO...nav tālu līdz viertualajam seksam???...
Re: Sociāla fobija
22.02.2011 06:48
nēsi siena var pastumt:)
mad uzjautrinās
Re: Sociāla fobija
22.02.2011 09:14
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nēsi siena var pastumt:)

...Jēziņ...mana trauslā dvēs'le to nevar panest...
feil
Re: Sociāla fobija
22.02.2011 09:36
es zinu janetty vīru, viņš ļoti priecāsies ieraugot šos tekstus.
Re: Sociāla fobija
22.02.2011 10:13
feil
Viņš vienmēr priecājas, kad man tāds noskaņojums! :))) Laikam saodu pavasari!
Re: Sociāla fobija
22.02.2011 15:48
a kas pavasara un vasaras sezonā jūs neslomojat ar šizo? Un fobijām?
Re: Sociāla fobija
22.02.2011 16:08
Man nav šizofrēnija. Vismaz doks tā apgalvo :))) Fobija nekur nepazūd...
Re: Sociāla fobija
22.02.2011 16:34
man ar



Edited 1 time(s). Last edit at 22.02.2011 16:34 by drudzis.
Re: Sociāla fobija
28.08.2011 16:26
Šī slimība ir ļoti nopietna un tā sagrauj dzīvi. Citiem ir bail no tumsas, adatām vai frizieriem, bet lieta tāda, ka bez visa tā var ļoti labi izdzīvot. Bet šeit ir bailes no cilvēkiem. Mēs nevaram no tā izbēgt, ja vien nevēlamies dzīvot mežā bez elektrības un sabiedriskās dzīves. Citi cilvēki, to vienkārši nesaprot. Zāles te nelīdzēs, tās ir tāpat kā alkohols - neatrisina mūsu problēmu, tikai liek to aizmirst. Man arī ir šī fobija. Kad eju pa ielu un kāds man nāk pretī, man kājas tā kā paliek stīvas. Nemaz nerunājot par to, ka dreb rokas ēdot ar cilvēkiem un kratās galva, kad tieku izsaukta atbildēt uz kādu jautājumu. Man ir 21 gads, tagad mācos augstskolā un tās ir vienkārši mokas. Katru dienu ieejot auditorijā lūdzu Dievu, lai mani neizsauc vai kaut ko nepajautā, jo tad es sabrukšu. Man svīst rokas, mainās balss, nosarkstu, sajūtas ir vienkārši drausmīgas. Un tad es aizeju mājās un pārdomāju to, ko gan citi cilvēki varētu padomāt par mani. Cik gan tizli es izskatos, kad esmu sarkana kā biete. Un citi to vēl arī izrāda, ka Tu esi samulsis. Es varu ieteikt tikai vienu - NELIETOJIET VAIRS ZĀLES, TĀS NEPALĪDZĒS JUMS IET TĀLĀK. Vislabākais veids kā sevi šajā gadījumā ārstēt ir aiziet pie psihologa. Bet neejiet pie lēta un mazpazīstama, efekta nebūs, es jums saku.. aizejiet pie dārga un populāra, pie tāda, no kura nāk labas atsauksmes. Es zinu, naudiņu nāksies patērēt, bet tā tak ir mūsu dzīve! Mūsu veselība! Katrs ir pelnījis dzīvot pilnvērtīgu, sabiedrisku dzīvi! Un tā ir slimība, tā IR JĀĀRSTĒ! Rūpēsimies par sevi un dzīvosim pilnvērtīgu dzīvi! :)
Re: Sociāla fobija
28.08.2011 21:28
tās slimības iedala pēc simptomiem, bet slimība kā kopumā skaitās psihiskie traucējumi!
sf
Re: Sociāla fobija
29.08.2011 11:58
iedzimtu psihisko slimību nevar izārstēt..
Re: Sociāla fobija
29.08.2011 19:25
ir trīs varianti
1. Iedzimts
2. Ir gēnos, bet nekvalitatīvās dzīves dēļ ir attīstījies
3. Daba kautko maina cilvēkā arī., ar laiku pāriet tikai jāizstur.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 6?
Ziņa: