Skatīt e-pastu
Jaunumi

Klāt gan pavasaris, gan pavasara alerģijas

Autors: Māra Kondrāte "P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības"

Sākot plaukt kokiem, gaisā aizvien vairāk paaugstinās ziedputekšņu koncentrācija, kas nozīmē, ka sācies sezonālo alerģiju laiks. Arī aptiekās aizvien pieaug pieprasījums pēc līdzekļiem alerģiju simptomu remdēšanai, tāpēc par to, kā mazināt pavasara alerģijas simptomus, stāsta „BENU Aptieka” farmaceits Vitālijs Mitrohins. Kas izraisa pavasara alerģijas? Kā rāda statistika, Eiropā ar alerģijām slimo aptuveni 150 miljonu cilvēku. Aptuveni 30% eiropiešu cieš no alerģiskajām iesnām (siena drudža), aptuveni 20% cieš no astmas, savukārt 15% alerģija izpaužas kā ādas slimības. Turklāt alerģiskie simptomi izpaužas jau bērnībā.

Lasīt tālāk

Attīri savu organismu veselīgai pavasara sagaidīšanai!

Autors: Māra Kondrāte "P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības"

Organisma attīrīšana ir efektīvs veids, kā uzlabot vielmaiņu, optimizēt gremošanas procesu un gūt maksimālu enerģijas lādiņu, vienlaikus zaudējot arī svaru. Vairāk par to, kāpēc organisma attīrīšana ir labvēlīga un kā to veikt droši un efektīvi, stāsta „BENU Aptieka” farmaceits Vitālijs Mitrohins. Organisma attīrīšana labvēlīgi ietekmē jebkura cilvēka organismu, taču tādas pazīmes kā nespēks, izsitumi, liekais svars, nepareiza vēdera izeja un pietūkuši locekļi būtu trauksmes signāls tam, ka organismam nepieciešama attīrīšana jeb detoksikācija, kas ir dabiska organisma atbrīvošana no kaitīgajām vielām un sārņiem. Turklāt jāņem vērā, ka organismā ik dienas uzkrājas kaitīgi toksīni, kurus tas pats par sevi nespēj izvadīt, kā rezultātā organisms novājinās. Šādā vārīgā stāvoklī toksīnu darbība kļūst vēl intensīvāka – tie var iekļūt tauku šūnās un smadzeņu audos, novājinot imūnsistēmu, veicinot audzēju rašanos, hormonālus un reproduktīvus traucējumus, kā arī citas nopietnas veselības problēmas.

Lasīt tālāk

7 produkti, no kuriem izvairīties, ja sapņo par žilbinoši baltu smaidu

Autors: Gita Deniškāne, Signal sabiedrisko attiecību konsultante

Žilbinoši balti zobi ir gandrīz ikviena cilvēka sapnis. Tādēļ aizvien biežāk tiek piedāvātas pēc iespējas efektīvākas zobu baltināšanas metodes, kas zobus padara gaišākus īsā laika posmā, taču ilgtermiņā šīs metodes izraisa zobu veselības problēmas. Pirms ķerties pie nopietnām zobu balināšanas metodēm, pasaulē pazīstamās zobu pastas Signal zīmola vadītāja Marita Soha, sadarbībā ar Latvijas Zobu Higiēnistu asociāciju dalās profesionālā pieredzē un piedāvā septiņus produktus, kuriem piemīt zobus krāsojošas īpašības un, no kuriem būtu vēlams izvairīties, ja vēlaties uzlabot zobu baltumu.

Lasīt tālāk

Jauns gads, jaunas apņemšanās – kā atmest smēķēšanu?

Autors: Māra Kondrāte "P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības"

Neskaitāmi daudz cilvēku visā pasaulē jauno gadu uzsāk, apņemoties atbrīvoties no veselībai tik kaitīgās smēķēšanas atkarības. Ja arī Tu šogad esi nolēmis atbrīvoties no smēķēšanas atkarības, lasi „BENU Aptieka” farmaceita Vitālija Mitrohina padomus par metodēm un palīglīdzekļiem, kuri palīdzēs gūt atbalstu, atmetot smēķēšanu. Slimību profilakses un kontroles centra dati rāda, ka vairāk nekā trešā daļa 15-64 gadus veco Latvijas iedzīvotāju ir smēķētāji, kas ir ceturtais augstākais smēķējošo skaits Eiropas Savienībā. Turklāt vidēji latviešu smēķētājs dienā izpīpē vairāk nekā pusi paciņas jeb 13,1 cigareti dienā. No visiem smēķētājiem vidēji 40% vismaz reizi gadā cenšas atbrīvoties no smēķēšanas atkarības, taču tikai nelielai daļai to izdodas īstenot uz visu atlikušo dzīvi.

Lasīt tālāk

Acis – tavs sabiedrotais vai nodevējs?

Autors: Tanita Tamme, DIVI GANI - Sabiedriskās attiecības

Acis ir kā logs, ar kuru mēs uztveram aptuveni 80% no visas informācijas. Tās ir iekšējās pasaules spogulis, kas ataino mūsu jūtas, veselības stāvokli un inteliģenci. Darba intervijas laikā ievērojamu daļu secinājumu darba devējs par jums izdara pēc tā, kā jūs izskatāties, un tā, ko stāsta jūsu acis. Arī tad, kad vīrietis satiek sievieti, viņš vispirms ieskatās viņai acīs. Iegrimušas, apsārtušas acis un skatiens, kas zaudējis spožumu, liks potenciālajam darba devējam domāt, ka jūs netiksiet galā ar darba pienākumiem, savukārt vīriešiem tā šķiet zema pašvērtējuma un samazināta seksualitātes līmeņa pazīme. Tāpēc acis var uzskatīt par mūsu veiksmes garantiju – protams, ja vien jūs zināt, ko ar tām darīt un kā piešķirt tām vēlamo spīdumu un aizrautību.

Lasīt tālāk