Skatīt e-pastu
Jaunumi

7 produkti, no kuriem izvairīties, ja sapņo par žilbinoši baltu smaidu

Autors: Gita Deniškāne, Signal sabiedrisko attiecību konsultante

Žilbinoši balti zobi ir gandrīz ikviena cilvēka sapnis. Tādēļ aizvien biežāk tiek piedāvātas pēc iespējas efektīvākas zobu baltināšanas metodes, kas zobus padara gaišākus īsā laika posmā, taču ilgtermiņā šīs metodes izraisa zobu veselības problēmas. Pirms ķerties pie nopietnām zobu balināšanas metodēm, pasaulē pazīstamās zobu pastas Signal zīmola vadītāja Marita Soha, sadarbībā ar Latvijas Zobu Higiēnistu asociāciju dalās profesionālā pieredzē un piedāvā septiņus produktus, kuriem piemīt zobus krāsojošas īpašības un, no kuriem būtu vēlams izvairīties, ja vēlaties uzlabot zobu baltumu.

Lasīt tālāk

Jauns gads, jaunas apņemšanās – kā atmest smēķēšanu?

Autors: Māra Kondrāte "P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības"

Neskaitāmi daudz cilvēku visā pasaulē jauno gadu uzsāk, apņemoties atbrīvoties no veselībai tik kaitīgās smēķēšanas atkarības. Ja arī Tu šogad esi nolēmis atbrīvoties no smēķēšanas atkarības, lasi „BENU Aptieka” farmaceita Vitālija Mitrohina padomus par metodēm un palīglīdzekļiem, kuri palīdzēs gūt atbalstu, atmetot smēķēšanu. Slimību profilakses un kontroles centra dati rāda, ka vairāk nekā trešā daļa 15-64 gadus veco Latvijas iedzīvotāju ir smēķētāji, kas ir ceturtais augstākais smēķējošo skaits Eiropas Savienībā. Turklāt vidēji latviešu smēķētājs dienā izpīpē vairāk nekā pusi paciņas jeb 13,1 cigareti dienā. No visiem smēķētājiem vidēji 40% vismaz reizi gadā cenšas atbrīvoties no smēķēšanas atkarības, taču tikai nelielai daļai to izdodas īstenot uz visu atlikušo dzīvi.

Lasīt tālāk

Acis – tavs sabiedrotais vai nodevējs?

Autors: Tanita Tamme, DIVI GANI - Sabiedriskās attiecības

Acis ir kā logs, ar kuru mēs uztveram aptuveni 80% no visas informācijas. Tās ir iekšējās pasaules spogulis, kas ataino mūsu jūtas, veselības stāvokli un inteliģenci. Darba intervijas laikā ievērojamu daļu secinājumu darba devējs par jums izdara pēc tā, kā jūs izskatāties, un tā, ko stāsta jūsu acis. Arī tad, kad vīrietis satiek sievieti, viņš vispirms ieskatās viņai acīs. Iegrimušas, apsārtušas acis un skatiens, kas zaudējis spožumu, liks potenciālajam darba devējam domāt, ka jūs netiksiet galā ar darba pienākumiem, savukārt vīriešiem tā šķiet zema pašvērtējuma un samazināta seksualitātes līmeņa pazīme. Tāpēc acis var uzskatīt par mūsu veiksmes garantiju – protams, ja vien jūs zināt, ko ar tām darīt un kā piešķirt tām vēlamo spīdumu un aizrautību.

Lasīt tālāk

7 svarīgas lietas, kas jāzina par antibiotikām

Autors: Inguna Potetinova, preses sekretāre, SIA "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca"

Atzīmējot Eiropas antibiotiku dienu, Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca atgādina par vairākiem pamatprincipiem, kas būtu katram jāatceras pirms šo medikamentu lietošanas. „Galvenais iemesls, kāpēc rodas pamats satraukumam, ir nepamatota un nepareiza antibiotiku lietošana, kas veicina rezistentu jeb noturīgu mikroorganismu veidošanos, kas ir potenciāls risks turpmākai neefektīvai ārstēšanai. Atbildība par to ir jāuzņemas ne tikai ārstiem, bet arī katram pašam, pārdomājot to, vai vienmēr pilnībā ievēroju ārsta noteikto kursu – nepārtraucu to ātrāk un nesamazinu noteiktās devas,” norāda Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Infekciju uzraudzības dienesta vadītājs infektologs Māris Liepiņš.

Lasīt tālāk

Ko darīt, ja asaro un grauž acis?

Autors: Māra Kondrāte "P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības"

Acis ir orgāns, kas ik dienas tiek pakļauts nepārtrauktai slodzei, turklāt mūsdienu tehnoloģiju attīstība šo slodzi tikai pavairo. Acu apsārtums, asarošana, graušana, nogurums – visi šie simptomi ir signāls tam, ka acīm nepieciešama papildu gādība. „BENU Aptieka” farmaceits Vitālijs Mitrohins sniedz padomus par to, kā pasaudzēt redzi un kā rīkoties, ja ikdienas slodzes rezultātā acis sākušas izjust pastiprinātu diskomfortu un nogurumu.

Lasīt tālāk