HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?

Aizsāka Arthur 

Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 14:12
Un kaarteejo reizi nonaakam pie taa, ka nav dazhadu viedoklju. Ir pareizie un nepareizie viedoklji.
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 14:23
Palasîju un nesaprastu par ko kaðíis.
Labi piekrîtu homoseksuâli cilvçki ir slimi , bet vai tas ir iemesls, lai viòus ar olâm apmçtâtu ?
Tâdâ gadîjumâ ðîs pret viòiem vçrstâs akcijas ir vçl noþçlojamâkas.
Arî vienkâji nav norma, bet sabiedrîbâ viòu ir kâds 0,5 %, arî viòi citiem izsauc riebumu, ko arî viòus nelaidîsim ielâs, lai nedemonstrç savu kroplîbu, un ja vienâ vietâ sanâk 3 cilvçki ratiòkrçslos, tad apmçtâsim ar olâm, jo tâ taèu nav norma
Daunus arî apsitîsim , jo izkatâs pavisam pretîgi.
Pasaules vçsturç ir bijusi 1 valsts, kur gejus un psihiski slimos izsita, un vçl viena, kur viòus lika cietumos, varbût pamçìinâsim atkârtot.
dazas slimibas ar laiku izarste, dazas pat pazud pavisam . lepras slimniekus izarsteja leprazorijos.
otto - vai zini, ka veel sodien Iraanaa gejus kar ...
nee, nee, nesaac domaat, ka es to atbalstu, nee - gluzzi otraadi.
Un par taam olaam - ja nu tu "taas uztveeri :)" no mana komenta - es ceru, ka saproti simbolisko jeegu :)
Ne ziliisus, bet ziliisus, kas apbraud beernus es labpraat gan nomeetaatu ... :) Bet, es ceru, ka juus saprotat to, ka ne katrs vaards jauztver burtiski ...

Un veel - diemzzeel jums otoo ir visai neskaidra izpratne par atskiriibu starp invaliidiem un ziliisiem ... zel.
Homoseksuâïus un invalîdus te piesauc tamdçï, ka viòi visi ir citâdie, kâpçc - iemesli daþâdi. Tik tieðâm, Dancita, nevajag visu uztvert burtiski. Princips ir tâds, ka nevajag "apmçtât ar olâm" citus vispâr neatkarîgi no iemesliem, kâpçc viòi kïuvuði citâdi. Þçl, ka jûs pati to nesaprotat!
Es ari ciest nevaru pedofilus (ne heteroseksualua, ne homoseksualus), bet homosexualismam ar to nav nekada sakara.

Bernus butu velams sargat ari no tadam netolerantam un absoluti neizglitotam butnem ka Jus, kas neciena cilvekus ka tadus. Tiekat ar savu dzives laucinju gala un tad kjerieties klat citu linchoshanai. Es vel saprastu, ja Jus veletos uzlabot pasauli, bet nee - zem viskautkadiem aizsegiem Jus vienkarshi gribat cilvekus, kas taisiti pec Jusu gjimja un lidzibas un kas nu neko citiem pari nedara, nolinchot.

Ieskatieties sakuma sevi, pirms nosodit citus, un pati tiekat valja no saviem fashistikajiem aizmetnjiem, jo preteja gadijuma Dievs var Jums sniegt arvien lielakas parbaudes, lidz beidzot pienaks laiks, kad bus jasaprot, bet zaudejusi jau busiet daudz.

Fuj Jums un visiem lidzigi Jums domajoshiem.
laasminja
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 16:01
Tas komentars bija domats uz arpusi sveetuligai, bet sirdi dzilji netiirai danchitai! Kaut gan Jus nesaprotat, ko runajat, ka rezultata Jums varetu ari neparmest.
danchita,
suports Tev no normaali domaajoshajiem, nenjem veeraa to slimnieku kjeerkshanu. Vinjiem ir probleemas, ne mums.
laasminja
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 16:15
Nu ja, tagad jau musu zemite "normali domajoshs" ir sinonims iesikstejushiem, fashistiskiem, netolerantiem un neizglitotiem ljautinjiem.

Kauns, ka esmu latviete.
Nu , ljautinji, pieliidzinaat invaliidu homiitim .... ziniet, jums passiem nav kaartiibaa ...
Homo ir slimi, bet ... kurs invaliids ir pretdabiska paraadiiba??? Pasakiet, gudrelji, ja zinaat!!!

Laasminj - juus laikam nesaprotat vaarda pedofiils noziimi. Nekur un nevienaa vietaa te nav runa par pedofiiliju. Palasiet kaartiigi.
Un - vai juusupraat pasaules uzlabossana buutu geju un lezbiesu visatljautiiba????
Tiessi jums veelreiz atkaartoju - kameer man shiis personas dziivot netraucee, lai dara savaa starpaa ko un kaa un kuraa vietaa grib ... MANI TAAS NETARUCEE KAA TAADAS UN NEVIENS TAAS NE LINCHOT TAISAAS NE KO .....

Koments par Iraanu bija atbilde uz vienu citu komentu, ja kas.

BET - tikko iet runa par berniem ... atvaino, man kaa parastam homo sapiens, bez jebkaadam homiskaam novirzeem, nav saprotams TAS PAR KO RUNAAJU IEPRIEKSEJOS KOMENTOS PAR BEERNU AUDZINAASANU UN LEZ_GEJ PAARIEM.
Laasminj, kas juus te tur taadaa gadiijumaa - nu brauciet tak uz taam valstiim, kur viatljautiiba un dziivojiet, kaa veelaties.

Un sakaraa ar to Dieva piesauksanu - nu labaak izlasiet gan, ko tas kungs par so homo lietinju ir runaajis ...bet nez vai juus sapratiisiet ...

Es gan vairaak par to dabas teoriju, ne sveeto ... taa luuk!
laasminja
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 16:24
Danchita, slima esat Jus un, domajams, ka neizarstejami.
Ne logjikas, ne sapraata, nekaa!
Riebigi lasit!

Bernu sargataja lielaa, sarga savus bernus labak no siekalainiem virieshiem, nevis redz no homoseksualistiem!

Pasaule noteikti sakotneji uzlabotos, ja Jus vispar saktu saprast, par ko Jus runajat. Mani pashlaik Jus traucejat, tapec labprat apmetatu Jus ar olamvaie ievietotu, ka viens ieteica, "leprazorijos". Kaut gan mums tads leprazorijs ir visa Latvijas teritorija, tikai zhel, ka no "normalajiem" slimniekiem ir jaciesh visiem parejiem!
laasminja
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 16:27
Varbut labak Jus parceljaties uz laukiem un dzivojat "normalo" slimnieku kopienas, ta ka Amerika megjina parodet 19.-18.gs. "paradiizes" dziivi.

Tas Kungs ir pret tiem ljaunajiem, kaut gan ari Hitlers gan jau ka veiksmigi izmantoja Dieva vardu savu darbu veikshanai.

Fuj!
:)) Maz zinaasanu par to veesturi un gjeo utt citaam lietaam, bet mute liela :):):):))
Ko tad juus lasaat, ja nepatiik? Kaapec savu viedokli neizsakaat par teemu, tikai uzkluupat vienam(-ai) ?
Ja juus vispaar esat kaut ko te lasiijusi, tad gan zinaasiet, kaadeelj saada diskusija:)

Taa kaa - viedokli, viedokli!!!!
:)
Nu, tagad tik luudzam, nedusmot, ka uz aptuveni stundinju no kompja pazudiisu - redz, transportaa man tas prieks nav ...
Peec tam atkal ar prieku oponeesu :)

Laasminj, ja - no siekalainiem viiriessiem jaasargaas, jaa, jaa - un it iipasi deelus jaasargaa ...
melnais humors
laasminja
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 16:37
Paskaties labak uz savu muti, kas izkjemota dumja smaida!
Viedoklja izteiceja! Velreiz parlasi visu, ko esi uzrakstijusi, liela geju kareeja!! Tagad jau noteikti teiks - es nee, es ta nemaz nedomaju! Berniem shitadas potencialas bendes ne tuvuma laist nevajadzetu!
laasminja
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 16:40
Savu melno humoru varesi propogandet "normalajam" tautas masam pirms katras geju lincha tiesas. Stulba tauta, ka tik kadu ienist. Paskaties varbut labak uz savu viiru, ka tik vinhs pie taviem berniem pa kluso naktis nelien! Melnais humors, redz!
Kirke,

palasîju Jûsu komentârus un esmu ðokâ par to, cik viens cilvçks var bût inteliìents! Tâdus nenâkas bieþi sastapt! Domâju, ka cilvçki, kas ir Jums lîdzâs, Jûs patieðâm augstu novçrtç...
Savaa dziivee esmu sastapusi tikai daþus patieshaam viedus cilvekus - zinu, shis apziimeejums nav iisti vietaa, bet tas ir tuvaakais tam, ko gribu pateikt. Var ari teikt - dzîves gudrus cilvçkus! Super! Izdosies Jums viss, jo Jûs atpazîstat TO, ko lielais vairums cilvçku nepamana!
laasminj, lasies no shiis valsts...

tikai uz kurieni ? izraeelaa gejus gaajiena laikaa saduura, iraanaa tos pakar, jebkura austrumeiropas valsts atkriit, vaacija arii atkriit, jo ir jums netiikamaa nacisma dzimtene, itaalija arii atkriit, jo ir fashisma dzimtene...

atsuukaa kaadam bagaatam sveicietim/ei varbuut kljuusi par shveicieti.
laasminja
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 16:51
Ka Tev, normals, vai patik, ka analo cauruminju uzbudina?? Ar meliti vai kaa?? Metelisha virinatajs - fashists!
Lâsmiòa nav sapîpçjusies lezba? Tâdu histçriíi vçl tikai pameklçt. Tas, ko dachita teica bija pamatoti - homo-ìimenîtç jau paðos pamatos bçrnam tiek iemâcîts kropls attiecîbu modelis.
laasminja
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 16:54
Ulmanis, starp citu, ari esot bijis slepens homoseksualas miilas piekritejs :) Vai Latvija visi tadi? Forumos un sabiedriba aicina nolinchot, bet nakti izradas, ka visistakie geji?

Un, nesatraucies, slepenais gej, neesmu ne homoseksuala, ne kaa, tikai viest nevaru dumjus, fashistiskas masas "normaalos"!
laasminja
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 16:57
Vai pipe ir sapipejusies kraninja laizitaja??? "Normaalas" latvieshu heteroseksualas gjimenes kroplais atlikums??
meetelisha virinatajs fashists
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 17:00
anaalaas probleemas paarrunaajiet ar saviem "slimiibas biedriem".

jebkuraa valstii homoseksuaaljus cilveeki neciesh, samierinies ar sho domu vai arii sametaties un nopeerkat sev salu un nosauciet to par "gay land".
ar kroplîbu pagaidâm izcelies tikai tu.
laasminja
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 17:05
Esi Tu, esi Tu, raiba cuka esi Tu!

Bernudarzs, HAHA! Palamasimies, ja? Kuram labak sanak

Visparejs abu pushu abloms! Ka es veletos, lai Jus vienkarshi panjemat automatu un izhaujat viens otru, vienas dumjas tautas butu mazak. Bet gan jau ka talu lidz tam nav!
laasminja
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 17:07
Kraninju laizitajas pret Kraninju laizitajiem!

Krushu bakstitaji pret Krushu bakstitajam!

Forshi, no latvieshiem vairs neviena paari nepaliktu, jo katrs atrodas vai nu viena vai otra puse.
meetelisha virinatajs fashists
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 17:12
i tebja vilechim...
laasminjai
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 17:25
vai Tu lasit maki???
citeju:veel sodien Iraanaa gejus kar ...
nee, nee, nesaac domaat, ka es to atbalstu, nee - gluzzi otraadi

nu kur te var izlasit, ka kads grib gejus kart???
lasit vajag...
Sveetaa zeme!!! :):)
esmu klaat atkal :) Ienaacu pasmieties, ja godiigi!
Mazajai laasminjai izkataas, gadi 14-15, ne vairaak ...
ja vairaak - tad zel cilveeka, ar taadu inteligjences liimeni tiessaam Latvijai taadi cilveeki nav vajadziigi ... rullee tik prom :):)
Nu gan !!!!!!
var redzeet, ka cilveeks vai nu pats ir homo un no taa sabijies, vai nu arii kaads tuvs cilvis vinjai taads, taapeec trako!
Un veel citus sauc par bernu daarzu, apsaukaajas utt - galvenais, ka aak pirma un tad uzvelj uz citiem :):)
Meitiò, skolaa vajag iet - vienalga, cik gadinju, tad praatinjaa pienjemsies:)
MIERRAAA!!! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 24?
Ziņa: