HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?

Aizsāka Arthur 

Dakðiòa
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 13:14
man nav homofobija un nevienu nogalinât negribu... bet es tikai saku - KA HOMOSEKSUÂISMS IR SLIMÎBA!!! tâ es domâðu arî, ja kâds mans tuvs cilvçks "saslims ar ðo slimîbu"...
Tu pati homoseksuâlus pieskaiti - neauglîgiem cilvçkiem... ðie cilvçki ir nelaimîgi, un viòi saprot, ka tas nav normâli - un viòi GRIB izârstçt neauglîbu...
Vai tev bçrns bûs no tavas draudznes??? vai tik tu neesi pa reisi nolaidusi? - kur tad ir tava taisnâ mîlestîba pret savu dzîvesbiedreni, ka esi gatava sveðu bçrnu dzemdçt?

Jâ - tas arî mani visvairâk uztrauc - "ka tikai mana meita vai dçls nebûtu homoseksuâïi" - protams, ka es viòus nepakârtu - bet tâ bûtu liela nelaime...
cilvçki piedzimst visâdi - citiem fiziskas kaites, citiem garîgas... arî es neesmu perfekta - bet es ar savu slimîbu apkârt neskraidu...

Un vienîgâ, kurai te ir fobija esi - tu!!! kapçc tu visu laiku kliedz, ka homoseksuâïus te grib kâds nogalinât, pakârt, krustâ piesist??? nekas tâds nav ienâcis prâtâ un komnetâros arî neredzu saukli - NOGALINAM VIÒUS!
arî invalîdus neviens nost negalina - visi saprot, ka viòiem ir problçmas, mçs viòus iesaistam sabiedrîbâ un uztveram, kâ cilvçkus... bet viòi visi saprot, ka var bût labâk - nekad neviens nenovçl citiem slimu bçrnu, jo viòi zin ka tâ ir nelaime nevis laime... un viòi visi ilgojas, ka varçtu bût veseli!
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 13:15
Ja cilveeks piedzimst bez kaajaam .Mees to saucam par slimiibu vai kaa? Ja cilveeks piedzimst kaa albinoss .Mees to saucam par slimiibu vai kaa? Ja piedzimst Siaamas dviini,mees to nesaucam par izlaidiibu vai sodaamu riiciibu.Es saprotu , ka jebkuru novirzi no normas mees saucam par slimiibu. Tikai Dievs zin kaapeec taa notiek. Tikko bus attiistiita geneetika taadaa liimeni,ka varees to aarsteet taa mees vareesim runaat par izlaidiibu un noziegumu ja runaa par homoseksuaalismu. Pagaidaam ir jaarunaa par slimiibu un attieciigi jaariikojas. Slimiibu nedriikst jaukt ar noziegumu. Tas ir viss ko es gribeeju pateikt.
Kirke, neðauj pâr strîpu ar ïauna vçlçjumiem. Vârdiem ir tendence atspçlçties teicçjam.
Òemies tak kaut vai ar lâci, bet nav, ko ieborçt ðito vâjprâtu par normu bçrniem un pusaudþiem.
dakshinja

labi, labi, ka veelies, lai ta shodien butu slimiba :) tikai nomierinies..
cilveka augligums nav cilveka laimes avots. varbut kadam ir, bet ne visiem. cilvekam ir dotas ipashas cilvecigas ipashibas, kuras vajadzetu realizet..tapec jau vinhs ir cilveks.. bet berninja piedzimshana milestiba - tas ir skaistakais, kaas var but. lai visiem ta butu :))

berninhs bus musu berninhs, jo ne jau biologjija nosaka to, kas ir "vecaaki". vecaaku vardu vajadzetu iegut tiem, kas patiesi ir isti vecaaki, kas ar milestibu un apstakljiem var mazo cilveku radibinju darit laimigu. redzi, dakshinja, mums ar tevi ir pavisam citas dzives uztveres, bet vai tad tapec japleshas ka karaa.

tu saki, ka tu ar savu slimiibu apkart neskraidi. bet ko tad tagad dari, tavas iracionaalas bailes ir slimiigas un tu vinjas visur sheit agjitee, nu nevajga. tu jau kaitejumu dari citiem..

es nekliedzu,ka kads grib nogalinat, bet tikai rakstu (iedzer "nervus raminantis" teeejinju :)), un rakstu pamatojoties uz gh ielikto komentu ar linku, ka vajadzetu darit taa...kur ielikts links uz zinjam, ka irana pakarti 2 homoseksuali jaunieshi tikai delj vinju homoseksualitates.

mierinhs, tagad ierubijies???
man tas nebut nenozime ljauna velejumu. es savu bernu mileshu neatkarigi no ta vai vinhs miles virieti vai sievieti.
Vot beernus shitaadiem paariem gan ir jaatnjem, ja jamie pashi nesaprot, ka beerns tomeer maacaas gjimenes modeli gjimenee kaada nu taa ir. A taa- kas tad- divas mammas un teetuka neviena? Ja nu cilveeks sho nesaprot, tad es tomeer balsoju par slimiibu. Un egoismu paaraakajaa pakaapee, kad savas intereses tiek staadiitas augstaak par beerna intereseem.
Dakðiòa
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 13:34
bet tu taèu gribi lai tavs bçrns bûtu vesels! tâpat arî es...
un man ir ïoti þçl, ka ir tik daudz cilvçki, kas ir slimi - vienalga vai novirze ir garîga vai fiziska...
protams, ka tu un arî es savus bçrnus mîlu tâdus kâdi viòi ir - vienalga vai slimi vai veseli...
bet pats galvenais ir saprast un atzît, ka tâ ir slimîba, novirze no normas un cerçt, ka zinâtne attîstîsies un cilvçkiem vairs nebûs jâcieð no iedzimtâm slimîbâm...
...

ka tev skjiet, berns ir jaatnjem no gjimenes, pamatojoties uz vecaku seksualo orientaciju vai pamatojoties uz to, ka vecaki pret bernu izturas??

zini, un esi tik laipns un neizsakies gan beernu vieta. par modeli runajot, ne jau delj gjimenes modelja cilveks iegust savu seksualo orientaciju, jo homoseksuali cilveki piedzimst heteroseksualas gjimenes, savukart, homoseksualas gjimenes lielakoties piedzimts heteroseksualji, ja vien negadas kadam no tiem 10 % tur piedzimt.

ja tu parupetos par berna interesem, tad gan veletos, lai vinhs piedzimts laimiga, milestibas pilna ubn nodroshinata gjimene, kur vinju verte ka lielako dargumu.

dakshinja...

dakshinja, bet kapec tev skjiet, ka tu esi krutaka vertetaja ka Pasaules Veselibas Organizacija un tas eksperti, kas jau pagajushaja gadsimta atzina, ka homoseksualitate ir norma?
slimiba ir tas, kas tiek konvencionali pienjemt lielakaja dalja ekspertu. ka rezultata slimibas un normas jedziens mainas laika gaita. pec gadiem 50 ari latvija lielaka dalja uzskatis to par normu.. jo sadzivojot plecu pie pleca ar atskjirigajiem tolerance tikai pieaug.
labi, piedodiet, ja kadu aizvainoju.

visu labu veelot
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 14:11
Mjaa, mainâs gan pieòçmumi par slimîbâm, gan jçdzieni par to kas ir un kas nav normâls, nemainîgi progresçjoða ir tikai neiecietîba. Vieniem liekas ka viòi ir aizskarti "cilvçktiesîbâs",otriem atkal rodas dusmas un neiecietîba redzot apskâvuðos bârdaini un viòa "otru pusîti".
Aizskârðu jau laikam es daudzus ar savu sakâmo, bet tomçr.
Kas gan ir "cilvçktiesîbas",??? Vai pirmatnçjâ kopienâ tâs bija, vai viduslaikos, kâds tâs meklçja? Ja salîdzina cilvçces eksistçðanas ilgumu un patreiz skaïi kladzinâtâs "cilvçktiesîbas", kas tad eksistç ilgâk.
Vai kâds no kvçlajiem aizstâvjiem ir kaut kripatu darijis, lai nespçjîgai veèiòai ûdens glâzi padotu, vai veèukam pçcpusi noslaucijis???
Vai visi cilvçktiesîbu aizstâvji bez runâm, "projektiem", utt. utjpr. ir bijuði Baldones vai Kalkûnu bçrnu namos?????
Brîþiem liekas, ka nu vienkârði viss tas ir pa "tukðo".
Kad pienâks mirstamais brîdis, nu vienalga viss tas bûs, ij nesvarîgs, ij lieks.
Kirke, pilnîgi Tev piekrîtu, Tu ïoti labi te visu izklâstîji... Turies, un lai jums veicas! :)

Vienîgais - man paðreiz ir sajûta, ka to visu stâstît ir labi un pareizi, bet tâ ir kâ tâda cîòa ar vçjdzirnavâm paðreiz, cerams, ka ar laiku tas mainîsies. Agresîvie homofobi jau neieklausâs, ko tu saki, viòi ir kâ apmâti un maï savu... Tas ir tâpçc, ka viòu bailes ir iracionâlas, tâm nav pamatojuma... Bailes ir tâs, kas rada ðo ðausmîgo naidu, ko redzçjâm prada laikâ... Ja homofobi spçtu yikt galâ ar tâm, tad arî vairs nebûtu naida...

Vçlreiz - lai Tev veicas! :)
nu re, atkal atpakaljaa esmu..

miegs!

ljoti aktuals topiks, paldies. tatad par praktisko darishanu - vai palidzibas nometnju organizeshana, piemeram, tados iestadijumos ka bernu nama "gaujaslichi" ir ok? vai labdaribas projekta rikoshana vientuljajiem vecajiem cilvekiem latgale ir ok? vai aktiva daliba sarkanaja krusta ir ok? vai kampanjas par SHT ir ok?

redzi, lielakoties tavi ta saucamie "cilvektiesibu aizstavji" ari aktivi darbojas kadas nevalstiskajas organizacijas, ko dariju ari es. tapec nevajag parmest un iedomaties, ka sheit ir tikai kliedzeji. kliegshana bez neka nedarishanas ir bezjedziga.

nu nav tas vienkarshi pa tuksho. tikai pa labam lietam vienkarshi pa avizem neauro ka par sliktajam.

par to mirstamo briidi runajot, nesatraucies, ari tas man bija japiedzivo, kad mana maminja pec ilgas cinishanas ar vezi, aizgaja. un gan glaazi devu, gan vemjamo trauku. visu ko..

es no visas sirds saku, lielakoties tie, kas cinas par cilvektiesibam, ari dara visu, lai shi pasaule kljutu labaka.
Var jau bût, ka mana attieksme pret homîðiem nav pareiza, pielîdzinot viòus zoofîliem u.c. Mana attieksme veidojusies iz dzîves, jo strâdâjot par taksistu bieþi nâkas sastapt tâdus dîvaiòus, kas lepojas un izrâdâs, skaidrojot par îsto mîlu. Varbût ir arî normâli pediòi, vienkârði es viòus nepamanu un mani uzskati par zilajiem veidojas no daþiem eksemplâriem. Pagaidâm es viòus uzskatu par cilvçkiem ar pretdabîgu seksuâlo orientâciju, ko vajadzçtu stingri norobeþot un aizliegt propogandçt bçrniem un nenobrieduðiem jaunieðiem, pasniedzot to kâ normu.
Man liekas, ka nevajag pievçrst tik lielu uzmanîbu homoseksuâlistiem. Lai jau viòi òemâs, ja paðiem tâdas lietas patîk, un, ja netraucç citiem dzîvot.
Ilvita..

nevelos uzkasities, bet seksuala orientacija ne patik, ne nepatik, ta vienkarshi ir. kada nu ir, tada ir.
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 15:20
to Kirke
Nu tad man kâ vecam pesimstam paskaidro, kâpçc pasaule nepaliek labâka, gaiðaka, tîrâka,cilvçki saskanîgâki,bet viss iet tikai uz pretçjo pusi??
Kâpçc tad tik liela nozîme tiek pievçrsta cilvçka seksuâlajâm dziòâm.
Pieòemu, ka es esmu par vecu, lai to pieòemtu, tomçr kâpçc tâ tendence ir tâda ka tik par "to" vien un nu bez "tâ" nekâdi nevar???
tikai kaili fakti
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 15:20
Zinâms un neapstrîdams. Galvenâs HIV izplatîbas riska grupas: intravenozie narkomâni, intîmpakalpojumu sniedzçji, homoseksuâïi.
Vai tas vien neliek aizdomâties?
Dakðiòa
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 15:21
labi uz slimiem nepavainojas - neviens nav perfekts - pieòemsim homoseksuâïus ar visâm viòu dîvainîbâm... jo - nav jçgas ar tiem strîdçties... tikai þçl, ka tik daudz homoseksuâlas un arî heteroseksuâlas enerìijas tiek izðíistas, lai kaut ko pierâdîtu - taisnîba katram paliks sava... es nekad ðos cilvçkus neatzîðu par nomâliem un garîgî pilnvçrtîgiem un par to es viòiem nepatikðu...
drîz tiks pieradîts arî, ka daudzsievîba ir normâla parâdîba - vai ka arî cilvçki un dzîvnieki drîkst precçties...
TO dakshinja


uzmanies jaukum, taa kirke_ veel Tevi savaldzinaas un pavedinaas ;)
miegs

redzi, man ka vecais optimistei tieshi viss skjiet preteeji - viss, kas notiek, tas uz labu un uz progresu.. :) bet par to, vai uz leju vai uz augshu nav jega strideties, vai ne ta..

par seksualajam dzinjam. es ari to nesaprotu, kapec tam tiek pieversta tik liela uzmaniba. man laikam tapat ka tev svarigaks ir pavisam cits limenis - tur, kur maajo personiiba, emocijas, intelekts. tieshi tapec uz shiem taviem jautajumiem - kapec - es nevaru atbildet, jo pati tu neesmu..

tikai kaili fakti
megjinaju ieskatities faktos, vai ta ir?
http://www.unaids.org/bangkok2004/GAR2004_html/ExecSummary_en/ExecSumm_en_01.htm
shaja linka iespejams iepazities ar UNAIDS zinjojumu par 2004.gadu. fakti, tikai fakti..galvenas grupas, kuras saskaras ar aids ir:
- Aazijaa: narkomani, virieshi, kas apmekle publisko namus, geji, seksa industrijas darbinieki, vidusskolnieki
- Afrikaa: sievietes, narkomaani, geji
- AEiropa: narkomaani, pieaugoshi - sievietes
- LAmerika: izplatas seksuala celja - gan hetero, gan homo
- Augsti attistitas valstis: aids izplatiba nepieaug

tatad, ko mes redzam, ka pec butibas augstakais AIDS pieaugums ir zemi attistitas valstis. tas, kuras skaitas homoseksualisma zemes (t.i., augsti attistitas valstis), tajas aids vairs neturpina pieaugt, neatkarigi no visadam seksualam orientacijam.

kapec geji ir riska grupas. tapec, domajams, ka parasti sievietes uznjemas atbildibu par izsargashanos.. nja, ka jau viena portala centos pastastit, redziet, virieshi geji no parastiem virieshiem ta isti nemaz neatskjiras. ka jau virieshiem, vinjiem seksualas attiecibas ir daudz aktualakas neka sievietem. tas vinjiem pat ir ljoti, ljoti svarigas, atskjiriba no sievietem (ieskaitot homoseksualam), kuram svarigaks (manuprat) ir tieshi emocionalais kontakts. tapec, man skjiet, ka virieshi, uzbrukot gejiem par to seksualo aktivitati, patiesiba pashi spljauj sava laucinja.

un ko tas liecina - shi riska grupa. tas liecina tikai to, ka ir nepiecieshams izgliitot. un ka virieshiem butu jaiemacas rupeties par sevi un saviem partnerem/iem.

dakshinja..
vel joprojam gribi ierindot virieti vai sievieti viena linija ar dzivnieku???
gh

savaldzinatajus un pavedinatajus nevis veido to seksuala orientacija, bet gan to raksturs. savaldzinataji un pavedinataji ir proporcionali vienads skaits katra seksuala orientacija. tapat ari homoseksuali cilveki nav netikumigaki par heteroseksualiem cilvekiem. tas ari ir atkarigs no rakstura un dazhadam citam ipashibam.
dakshinja

vai es pareizi sapratu, ka tu uzskati homoseksualus cilvekus par GARIIGI nepilnveertigakiem?? kads tam butu pamatojums?
TO kirke_

cien lezbiete, apbriinoju Juusu viedumu, Juus varat runaat par jebko, Jums ir viedoklis gan par lezbieteem, gan gejiem, gan... viirieshiem (sic!)...

taatad jautaajums, no kurienes (kaapeec, kaa) Juus esat tik liela viirieshu pazineeja (raksturs, uzvediiba, iipashiibas utt) ?!
1.Korintieðiem 6.nodaïa 9,10.pants: " Jeb vai jûs nezinât, ka netaisni neiemantos Dieva valstîbu? Nepievilieties! Ne netikli, ne elku kalpi, ne laulîbas pârkâpçji, ne kârumnieki, ne VîRIEðU PIEGULçTâJI, ne zagïi, ne mantrauði, ne dzçrâji, ne zaimotâji, ne laupîtâji neiemantos Dieva valstîbu."

Shoreiz piekriitu Olgai.

Un- jaa, homoseksulaajus uzskati par SAVAA ZINJAA gariigi nepilnveertiigiem. Taa nu tas ir.
Pçc ðî te uzskaitîjuma man ar to Dieva valstîbu neredzçt :)
gh

cienitais, es jus nedeveju par heteroseksuali, tapec pirms saksim normali diskutet, esiet tik laipns un devejiet mani vismaz nikaa.

Olga

nu re, tad jau ar "sievieshu pieguletajam" viss kartiba :) jox. es domaju, ka jusu minetajas grupas mes varam ierindot gluzhi vai visus latvijas iedzivotajus. vai ne taa?? ja nee, tad, ludzu, piesakieties visi tie, kas vienlaicigi ir tikli, nekad nav krapushi savu otru pusiti, kurus neinterese citas vertibas ka dievs, kuriem negarsgo garshigas lietinjas (:)), kuri nekraj naudinju un mantas, kuri vispar nelieto alkoholu, kuri slave dievu ik dienu?? nju, vai mums te kads atradisies? :)

neticu es dieva vardam, piedodiet, ticu cilvektiesibu deklaracijai...
...

ari jus man varetu atbildet uz jautajumu, kuru uzdevu dakshinjai par pamatojumu, uz ka balstoties jus devejat visus homoseksualus cilvekus par garigi nepilnvertigiem.

paldies
Kirke, kur ir Juusu probleema, ka neliekaties mieraa? Nu nepieraadiisiet Juus te savu izskatu pareiziibu. Bet turpinaat Jums ar te neviens neliegs. Nesaprotat, ka ar sho tik uzkurinaat citaadi domaajoshos? Tas ir tas, ko gribat panaakt?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 25?
Ziņa: