HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?

Aizsāka Arthur 

Un kas ir visi "miljonâru saraksti", zîmçðanâs ar mantu utt, ja ne "gâjieni par godu mantrausîbai", tavuprât...
Praids jau nebija par godu homoseksualitâtei... Vismaz es to tâ neuztvçru... Tas bija par godu cilvçcîbai, mçìinâjums parâdît sabiedrîbai, ka ir arî tâdi cilvçki, kuri paðreiz vçl mûsu tumsonîgajâ valstiòâ nedrîkst uz ielas apkampties, neriskçjot ar savu veselîbu un par dzîvîbu... Praids ir par cilvçktiesîbâm, lai cik tas neskançtu banâli.
Tu ironizç vai domâ to nopietni?
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 17:43
Ko konkreti?
Ka tas viss, ko uzskaitîji, bûs "super"?
chudogirl
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 17:47
"Un kas ir visi "miljonâru saraksti", zîmçðanâs ar mantu utt, ja ne "gâjieni par godu mantrausîbai", tavuprât... " neuztveru to tâ, absolûti nç.
To, ko raksta Raimonds - ticu, ka tâ bûs, bet tas nenozîmç, ka visiem ar to jâbût mierâ un sajûsmâ.
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 17:50
Kapec ne? Uz to tacu viss ari iet. Tas ir acim redzami. Un tada ka Latvija globalzaciju neapstadinas. No vienas puses ir tas labi. Cilvekiem. Ko gribi to dari. Kur gribi strada. Kur gribi brauc. Tavu pasi respektes.
Pat pases jau lidzigas bus driz. Nauda viena. Armijas vienibas ari bus kopejas (ES atras reagesanas...bla bla bla...). Paliek pienemt tikai konstituciju (Latvija jau parakstija) un velak vienotu valodu (kuru jau visi zin) anglu. + 50 gadi. Un viss. Atliek tikai nosaukties jauna varda. Vispar ari vins jau ir Eiropas savieniba ))))))
Nç, nu es jau arî it kâ esmu par progresu un citâm labâm lietâm, bet tu nu tâds dikti, dikti jûsmîgs liecies... ;) Bet labi - beigðu piespamot forumu.

Tieðâm negribu nevienu homofobu piespiest iemîlçt gejus, gribu tikai, lai cilvçki saprot, ka trulai naida straumei ar "ìimeniskâm", "kristîgâm" vçrtîbâm nav nekâda sakara. Reizçm tieðâm ir kauns dzîvot Latvijâ. :(
TO ha

izraeelaa pedinju gaajiena laikaa divi taa daliibnieki tika sadurti...

cerams, ka par daavida mazbeernu izleecienu Tev ir vairaak kauns nekaa par dziivi Latvijaa.
gh

labi, gejus tu sauc par pedinjiem, bet ka devesi heteroseksualus virieshus??
Kirke spçcîgi argumentç. Man patîk. (Lai arî esmu pret homîðu gâjieniem un visâdâm citâdâm izrâdîðanâm.)
TO kirke_

par viirieshiem, par pilsonjiem, par kungiem, par teeviem, par vechiem, par draugiem, par chomiem, par joberiem, par alkaaniem, par ...

+ ir arii apziimeejumi, ko sapratiis tikai saveejie...

kaa Tu jau saprati, viss atkariigs no situaacijas un statusa.
Man vispâr ir pilnîgi vienalga, vai tie bija, vai nebija Dâvida mazbçrni, kas to izdarîja - noziedznieki ir starp visu rasu, orientâciju utt. cilvçkiem...

Viena lieta gan - esmu ievçrojis, ka homofobija parasti nâk komplektâ ar antisemîtismu, rasismu un ksenofobiju...
Nu man liekas, ka pa vienu cauruminu kaka, bet pa otru milejas!
Bet nu nezin, ka bus ar to ES, ja nu tur nolemj, ka kakajamais caurumins vairs nav kakasanai domats!!!
Un tagad iesu snaust un nozelosu mudigi visus grekus, un rit atkal jauna diena!
Saldu dusu!
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
26.07.2005 04:41
Vaks visam... ko var strideties un pieradit savu viedokli citam... katram ir savs viedoklis... katram ir tiesibas uz savu viedokli un nevajg bazt savu viedokli kadam citam seja... man jau smiekli nak par dazam frazem lasot komentarus... kas talak ?...

kas attiecas uz homoseksualismu ta nav slimiba un nebus slimiba... homoseksualiem ir pilnigi vienadas tiesibas ka heteroseksualiem... cilveka vertibu nenosaka orientacija, bet gan personiba...

bet kas attiecas par so homoseksualu gajienu tas nebija vajdzigs... preskam tas jadara ? ko tas dos ka jus iziesiet ielas un reklamesiet sevi ? Man pret homoseksualiem nav nekadi iebildumi... vini ir tiesi tadi pasi cilveki ka mes... bet gajiens bija galigi nevajadzigs...

bet kas attiecas par so vajpratu ko demonstreja latviesi metajot homoseksualus ar olam, apsaukajot, blokejot celus tas ir stulbuma kalngals... kam tas vajprats bija vajadzigs ? jus kauninat visu VALSTI ar sim bezjedzibam... gandriz ka akmens laikmeta... pilniba piekritu Dr. asist. Raimondam, ka izglitibas limenis ir Latvija zems... to pierada sis vajprats... un kamer mums latviesiem nedaleks, ka mes visi esam vienadi un mums visiem ir vienadas tiesibas, tamer sis vajprats turpinasies...

P.S. LATVIESI NEIDOMAJATIES KA JUS ESAT "NUMBER 1. IN WORLD" !!! laiks sakt cienit viens otru un beigt no sevis metat "Pasaules nabu"!!!!!

Dakðiòa
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
26.07.2005 08:30
tas cik aizrautîgi, nenogurstoði un "uz nâvi un dzîvîbu" Kirke_ aizstâv homoseksuâïus, pierâda tikai to - ka Kirkei_ ïoti gribçtos, lai viòa bûtu normâls cilvçks - bez novirzçm...
uz slimiem neapvainojas - paliek þçl viòus... es nevaru iedomâtes, ka man bûtu tâ jâjûtâs...
tikai kaili fakti
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
26.07.2005 09:18
Iegrieþos ðorît no jauna un redzu, ka Kirke nav atspçkojusi man par taisno zarnu -;((( (bûtu lieki iedziïinâties medicîniskos pamatojumos, tas tomçr vairs neprasa pamatojumu - gluþi kâ fakts, ka zeme ir apaïa u.tml).
labrit :)

dakshinja

tikai pedigais koments. lai nu ka, es nekad negribetu but "normals cilveks", jo piekriitu Frommam, ka normalitaate ir viena baisa slimiiba :). es velos but ipasha un atskjiriga, un veletos, lai sabiedriba butu krasaina. kura pastavetu dazhadi viedoklji, dazhadi cilveki. man, savukart, butu gruti iedomaties, ja es atrastos starp ta sauktajiem "hipernormaaliem". tad ikviena filosofa gramatinja mani izsauktu nenormalu vainas apzinju par manu nespeju but individualitatei. niche butu iedzinis mani pashnaviba (ja vien man ka normalajai butu ari smadzenes un sirdsapzinja), un vienigais, kur varetu rast mieru un attaisnojumu savai pelecibai - ta butu kristietiba.
ja esmu slima - who cares? tad ikviena dazhadiba ir slimiba? ikviena izeja no pelecibas ir slimiba. zheelo sevi, meitene, par pelecibu sevi un velmi pec pelecibas apkart. paskaties, ka cilveki latvija staiga lielakoties. ta ka nolemti dzivot dubljos sava kristietiba un normalitate - pazemigu seju, pelekam drebem, pelekam sirdim. zini, zhel ka tu nevari redzet kaut gabalinju no manas sejas, kaut gabalinju no manas dzives un no manas milestibas. tu mani apskaustu, jo esmu laimiga.

kaili fakti

redzu, ka konsekventi neatbildi uz manis uzdotajiem jautajumiem, lai izvairitos no skaidribas ieneshanas dotaja problema. tatad

ludzu norades uz oficialu un atziitu ekspertu apstiprinatu mediciinisko viedokli!
Kirke, tikai nepazûdi, ar ârkârtîgi lielu interesi lasu Tavus komentârus! Visu cieòu!
Nu tac pa taisno zarnu, kas beidzas ar analo atveri ,nak ara kakas, un vina ir domata kakasanai...
Vai ari te vajag ekspertu atzitu medicinas viedokli?
TO TAC ZINA LIELS UN MAZS,
PA TO CAURUM LAUKA NAK "KAKS".
i

tapat ka cilveks ir multifunkcionals un nav paredzets tikai prieksh vairoshanas, jo ar savas apzinjas, prata un fizikas ieteikmes palidzibu spej ietekmet un izmantot sevi un lietas sev apkart ka lidzekljus sava labuma sasniegshanai, tapat ari anala atvere, ja vien cilveks ta velas, var tikt padarita daudzfunkcionala - ne tikai tam merkjim, kadam to izmanto nesapratigie dzivniecinji, bet ari baudas iegushanai.

ipashi nu katrs savu analo atveri var veltit tadam ceelaam lietam, kadas vien vinja sirsninja veelas..
go

:) paaaaaal-dies!
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
26.07.2005 11:48
kirke_
Es saprotu, ka katrs cilvçks grib dzîvot mierâ ar sevi. Paðpârmetumi nomoka. Es saprotu, ka katrs rada teorçtisko bâzi, lai sadzîvotu mierâ ar sevi. Taèu katram arî jâsaprot: kur, kam un kad var klâstît savus atzinumus. No vienas puses forums ir atvçrta vieta un iespçja izteikties, no otras puses, ir jâbût nu kaut vai minimâlai robeþas sajûtai, cik tad tâlu var trençt savu oratora prasmi. Prâtîgs cilvçks vienmçr rçíinâs ar to, kas viòâ klausâs un ko sadzird. Personîgi mani, Tavi argumenti ne kâdâ veidâ nepârliecina un netaisos arî kaut ko pierâdît Tev. Ne par to mans koments. Vai Tu esi padomâjusi par tiem pusaudþiem, kas ðad tad te ieklîst? Palasoties Tavus jûsmîgos opusus par viendzimuma mîlestîbas skaistumu un indivîdu paðapliecinâðanos, daþs to var uztvert kâ ievçrîbas cienîgu. Tas ir Tavs mçríis, jeb ðîs aìitâcijas blakusprodukts? Starp citu, kaut kâ neredzçju, lai ðajâ diskusijâ tauta iesaistîtos tâ nopietni. Cilvçki cenðâs taktiski paklusçt! Esi mîïa, dari tâpat. Paðlaik Tu izskaties pçc mana runcîða. Savâs rotaïâs satrakojâs tâ, ka nevar apstâsties, rezultâtâ skrâpçjâs un koþ pa labi un pa kreisi bez jçgas.
plants

vai ar tevi ir tik traki, ka dzivo visu laiku pashparmetumos, ka jamekle nepartraukti teoretiska baze sevis attaisnoshanai. juties grecigs un nelaimigs?? :( nu ko, bet nezheloshu es tevi, tava izvele.

redzi, plant, mani argumenti tevi neaizsniedz, bet citus aizsniedz gan. pietiks ar tiem dazhiem citiem, kuriem sapratigi argumenti skjiet logjiskaki neka trula tureshanas pie nepamatotiem viedokljiem..

un pusaudzhiem, kas sheit ieklist, velos teikt to - esiet atverti pret pasauli, cilvekiem un ari pret sevi. ieklausieties shajos nelaimigajos pelekas masas produktos, kas velas aizvert ikvienu, kas doma savadak. aizvert un aizvainot. ieklausieties un pasmaidiet.. nevis cinieties un karojat pret.

plant, savukart, tu man izskaties pec onkas, kas ir sabijies no nezinama, un tagad ar visiem nejaukiem panjemieniem megjina atbrivoties un nezinamo aizstumt talak. nepatik - NELASI. tava briva izvele. bet esi tik laipns, saviem berniem atstaj vinju izveli vinju zinja. ar varu kaut ko milet nepiespiedisi, runcisha saimniek..
un vel, plant..

es neredzu neviena vieta diemzhel, ka diskusija par homoseksualismu tevis ta deveta "tauta" spej vispar nopietni iesaistities, jo ar nozhelu jasecina, ka pamatotu argumentu, lai pateiktu "nee" nav, tapec tiek izmantoti stereotipi, apvainojumi un lamas.

es censhos izmantot preteju taktiku - ar racionaliem argumentiem (vairak gan vakar, jo shodien man mazliet apnicis atkartoties) censhos pamatot jusu uzskatu iracionalitati. kuri nevelas, nedzirdes neko, lai vai cik pamatoti argumenti butu. kuri ir atvertaki pasaulei, varbut ieklausisies.. un sapratis, ka bailem nav pamata. kas, savukart, nebut nenozimes, ka vinji peksnji kljus homoseksuali, bet vienkarshi saks uz homoseksualjiem raudzities ka uz savejiem - un cilvekus apvienos cilveciba, alleluja, hehe

nebisties, bus jau labi..
Dîvaini, kâpçc Kirkei bûtu jâdomâ par tiem pusaudþiem, kas te ieklîst? Cik netaktisks, manuprtât, vienkârði pretîgs ieteikums par kaut kâdâm robeþâm, kuras, Plantaprât, ir jâievçro. Kirkei ar oratora prasmi ir viss vislabâkajâ kârtîbâ, bauda lasît!Varbût tas arî god. kungam kremt! Mans ieteikums - nelieciet kâdam iekïauties vien jums saprotamâs robeþâs, tikai tâpçc, ka jums tâ ðíiet par pareizu esam.
PS. Manuprât, Kirke nevienu nav aicinâjusi savâs rindâs, un nav slavinâjusi viendzimuma mîlestîbas skaistumu. Ta ir skaista viòai, jo tâ ir VIÒAS mîlestîba!
go :)

paldies, paldies, paldies.. tieshi to es ari gribeju teikt, bet skjiet, ka shodien ipashi neraxtas :)
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
26.07.2005 12:41
kirke_
Ïoti virspusçji un primitîvi spriedumi, kurus daþâdos variantos Tu atkârto nez kuro reizi. Piedot, garlaicîgi lasît. Turklât Tu nespçj uztvert domu, ko Tev cenðâs darît zinâmu ( ðajâ diskusijâ jau nez kuro reizi), un bliez visu ko spçj, bet spçjas...
Diez kas Tev liek domât, ka "plants" ir vecs onka? Atkal taisnvirziena domâðanas veids? Varbût tas ir autoru kolektîvs? Varbût esmu sieviete? Un ja es esmu vecs onka, tad par kâdiem paðpârmetumiem vai bailçm no nezinâmâ Tu vari rakstît manâ sakarâ?? Cilvçku attiecîbâs nekas jauns nav izdomâts kopð pirmatnçjâs kopienas iekârtas. Viss atkârtojâs tâdâ vai ðâdâ veidâ! Neinteresç mani Tavi spriedumi aiz viena vienkârða iemesla - Tu neesi vienîgâ un ekskluzîvâ to nesçja. Viss ir dzirdçts un visdaþâdâkâs variacijâs. Nomierinies. Iemâcies cilvçkus sadzirdçt, domâ ar savu galvu.
Nabaga meitene. Tik ljoti paarnjemta ar baileem, ka tik nebuut ""NORMAALAI", ka kaut rozaa kraasojas un skalji bljauj par to, ka tik nepaliek kaads nedzirdeejis un nepadomaa, ka vinja ir NORMAALA :-)
Jaa, taadeelj akuraat mediciiniskaa literatuuraa ir atsauces, ka psihiski slimiem cilveekiem (paarsvaraa, shizofreenikjiem) iesaakumaa baigi patiik aizrauties ar filozofisku literatuuru un to achgaarni trakteet (paralogjiskaa domaashana).

Nu neesi normaala, neesi! miers?

Sevii harmoniska lezbe shitaa nenjemtos.
TO kirke_

zhetons Tev par teikumu "bet vienkarshi saks uz homoseksualjiem raudzities ka uz savejiem"

ilgi smeejos...

padoms Jums - minoritaateem... jo vairaak gaajienu juus taisiisiet, jo lielaaku publicitaati savai probleemais meegjinaasiet radiit, jo mazaak kljuus taadu, kas kaut vai domaas varees pieljaut "bet vienkarshi saks uz homoseksualjiem raudzities ka uz savejiem"...
plants

labi, skjietami tu velies padiskutet :)

1. ludzu konkretize, kuri ir virspuseeji un primitiivi spriedumi, kurus dazhados variantos es atkartoju?
2. ludzu pamato, kapec shie spriedumi ir virspuseeji un primitiivi?
3. ludzu paskaidro, ko tu saproti ar jedzienu "primitiivi"?
4. Ludzu skaidri noformule domu, kuru es neesmu spejusi uztvert.
5. Ludzu argumente manas vajas spejas argumentet.

atbildes uz tavu jautajumu

- "kas Tev liek domât, ka "plants" ir vecs onka?"
plant, ja ieskaties uzmanigak taja, ko esmu teikusi, tad vari izlasit "tu man izskaties pec onkas, kas ir sabijies no nezinama". tatad tas ir salidzinajums nevis apgalvojums. salidzinajums tika veikts, pamatojoties uz taviem argumentiem, kuri ir nepamatoti un balstiti uz pliku emocionalu nepatiku. ar jedzienu "onka" shaja gadijuma vispareji apzimeju ljauzhu grupu, kas ir vai izskatas, ka ir, ar samera tradicionaliem, mietpilsoniskiem uzskatiem. kapec skjiet, ka neesi sieviete? tapec, ka niks ir ar virieshu galotniti. piedod, ja kljudos :)

6. "Neinteresç mani Tavi spriedumi aiz viena vienkârða iemesla - Tu neesi vienîgâ un ekskluzîvâ to nesçja" - ka jau teicu, ja neinterese, tad NELASI, atkartoshu velreiz, ja ar divam reizem gruti saprast - JA NEPATIK, TAD NELASI :) un neinterese mani spriedumi tev vienkarshi tapec, ka vienkarshi nav cienjas pret tiem, kas uzskata savadak neka Tu. vismaz atzisties to pats sev. tas jau pirmais solis, ka alkoholikjiem ;))) joks, joks, nedusmojies nu

7. "Iemâcies cilvçkus sadzirdçt, domâ ar savu galvu."
shis ieteikums vispar ir samera sirrealistisks, hehehe. bet muuzhu dzivo, muuzhu macies, paldies par atgadinajumu. bet par to domashanu ar savu galvu. es to daru, vai neesi ieverojis. un tev tas nepatik. un tapec tu sheit varies. un izskatas, ka ar "domashanu ar savu galvu" tu izproti "domashanu ar tavu galvu".

secinajums - absoluta bezjega ar tevi diskutet, MANUPRAT. tu vienkarshi man iracionali velies aizvert muti, uz ko norada jebkada sakariga argumenta trukums tavos tekstos. neviena sakariga argumenta, tikai perosnigi uzbraucieni!!!! uhhhhhhhhhhhh... nu to jau cilveki no malas redz gan, ta ka labak neblamejies "pusaudzhu" viduu ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 10?
Ziņa: