HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?

Aizsāka Arthur 

:-)

Nez kaapeec tiem, kas to atziist par normu pamatojums netiek prasiits? kaapeec? Vai taapeec, ka saskan ar kirkes uzskatiem?
ES personiigi uzskatu, ka shajaa zinjaa shie cilveeki ir nepilnveertiigi. Un tieshi taadeelj vinji ir biologjisks strupceljsh. ja ne zinaatnes sasniegumi un savstarpeeja kraapshana. Un driikstu taa uzskatiit saskanjaa ar to pashu cilveektiesiibu deklaraaciju.
tikai kaili fakti
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 16:12
HIV izplatîba pieaug visâ pasaulç! Un neatkarîgi no iemesla, homo grupâ vairâk nekâ hetero.
zane

cienita zane, kapec man butu jaliekas miera? kapec man butu jaljauj izteikt absoluti aizvainojoshas, nepamatotas un diskriminejoshas lietas par veselu sabiedribas grupu, kura piederu ari es?

es saprastu, ka uzkurinat "citadi domajoshos" varetu lamas, ljaunums utt., bet ka jus varat kaut ko runat par "uzkurinashanu", ja tieshi tie, kas stav jusu puse, lamajas, demagogjize, personigi nopelj, nemaz nepazistot, metajas ar stereotipiem??? bet vai jus, savukart, domajat, ka jus ar savu tuskho negativo diskriminacijas caurausto ideologjiju spesiet noturet ari shaja limeni jusu bernus??? nee, paaudzes nomainisies un tolerance pieaugs, jo sapratne un izglitibas limenis pieaugs.

...

jus par cilvektiesibam?? par cilvektiesibu vajadzibu un pamatojumu??
tikai kaili fakti

nedemagogjizejiet, bet ieskatieties UNAIDS oficialaja majas lapa, kuras adresi es Jums iedevu
UNAIDS ir pedinju kantoris, shitiem datiem nevar ticeet :))
precizçðu: kârumnieki=izvirtuïi
Mna ir manas cilveek atiesiibas uzskatiit, kaa nu man shkjiet pareizi. Un viendzimuma miilestiiba man neshkjiet pareiza. Esmu pret to iecietiiga tikmeer, kameer shaadi ljautinji nesaak ieviest beernus savaas tomeer ne gluzhi normaalajaas gjimeniitees. Domaaju, ka Juus tam nepiekriitat, un mee spaliekam katrs pie sava. Taa kaa shii diskusija ir neaugliiga.
Bet, ja riikotu referendumu par to vai ljaut aopteet beernu viendzimuma paariem, es balsotu pret. Manaa izpratnee taas buutu ruupes par shiem beerniem. bet nu Juus tas neskar, Juus dzemdeesiet pati - no dabiiga vai maaksliiga donora. Manupraat tas nav pareizi, bet ietekmeet to nevaru.
Ar cienju.
un mantrauði=mantkârîgie
chudogirl
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 16:34
Neuzskatu homoseksuâlismu par normâlu parâdîbu, tomçr par slimîbu un izlaidîbu arî ne (vairumâ gadîjumu). Manâs acîs, tâ ir novirze, no dabas / Dieva plâna, tomçr cilvçkam to pârmest nedrîkst, jo viòð jau neko nevar mainît. Vai homoseksuâli orientçti cilvçki ir sliktâki pat hetero? Nedomâju gan, kamçr savu orientâciju neizmanto kâ vizîtkarti.
Saviem bçrniem stâstîðu, ka cilvçki ir daþâdi un tâpçc ne sliktâki, tomçr mâcîðu arî, ka norma ir vîrietis+sieviete.
olga

bet, ka jus zinat, ka dievs ar jedzienu "karumnieki" domaja nevis konfekshu edajus, bet izvirtuljus?? ;)

...

paldies, tieshi ar to es ari saprotu iecietibu un toleranci. mes runajam par diviem dazhadiem viedokljiem bez agresijas un naida. es izprotu jusejo, jus - manejo, bet tomer atljaujamies nepiekrist. paldies par shadu sarunu. ar cienju.
to kirke

Starp citu, Bîbelç tâ arî rakstîts: " JO VISI IR GRçKOJUðI, un visiem trûkst dieviðíâs godîbas." (Romieðiem 3:23)
1.Timoteja 1:15 " Tas ir patiess un pilnâ mçrâ atzîstams vârds, ka Kristus Jçzus ir nâcis pasaulç izglâbt grçciniekus. Es esmu pirmais viòu starpâ..."

Homoseksualisms ir grçks, tiesîbas sodît par to ir Dievam.

Lai Jçzus Kristus izglâbj jûs visus, kâ izglâba mani!
Kaut kur lasiiju, ka vainiigaas esot mammas,kad gruutnieciibas laikaa lieto X-zaales,un to blakne ir kaa iedzimta indiviida dzimumorientaacija-HOMOsexuaalisms.
Tad varbuut nosodiisim,nicinaasim taas mammas..!?
Bet varbuut, veel labaak - NEVIENU...!!!
Jo, TEV NEBUUS TIESAAT... =)
Olga

nu re, tatad visi ir grecinieki, tapec kapec gan nosodit citus, ja var sakt ar sevi. vai nav greks nosodit citus un ar krustu sist pa galvu?? :)

un, Olga, atljauj tad mums pashiem ar Dievu parunat, nevis nostajies par starpnieci un tulku. Dievs ir visvarens i bez baznicas un citu "meediju" palidzibas, vai ne taa?

starp citu, man Dievs iechuksteja ausi, ka visu vinja teikto cilveki ir parpatushi, ideologjizejushi un izmainijushi lidz nelabumam. vinhs teica, lai uzklausu tikai vinju un lai neticu nevienam, kas nak sheit par Dieva tulku piestradat. Starp citu, Dievs ir ar mani ;)
tikai kaili fakti
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 16:58
No medicîniskâ viedokïa taisnâ zarna nav piemçrota dzimumaktam. Kâ atspçkosi ðo?
Ha to Olga
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 16:59
Un kâpçc nevarçtu izcelt, piemçram, ðâdi?

"Jeb vai jûs nezinât, ka netaisni neiemantos Dieva valstîbu? Nepievilieties! Ne netikli, ne elku kalpi, ne LAULÎBAS PÂRKÂPÇJI, ne kârumnieki, ne vîrieðu piegulçtâji, ne zagïi, ne MANTRAUÐI, ne DZÇRÂJI, ne zaimotâji, ne laupîtâji neiemantos Dieva valstîbu."

Ir kâda principiâla atðíirîba? Kâpçc tâds naids pret gejiem, nevis, piemçram, visiem mantrauðiem, ko pazîstat?
lasu un njirdzu, turpiniet miiliishi, turpiniet ;)
Palasiet mazliet Bîbeli. Homiíi, lesbietes un t.t. ir bijuði jau daþus tûkstoðus gadus atpakaï. Tad tas arî bija grçks.

1.Mozus grâmata 19.nodaïa 1-13.p.:

1 Un divi eòìeïi nonâca vakarâ Sodomâ, bet Lats dzîvoja Sodomas pievârtç. Un, tos ieraudzîjis, Lats cçlâs viòu priekðâ un palocîjâs ar savu vaigu lîdz zemei.
2 Un viòð sacîja: "Dariet man patikðanu, mani kungi, un òemiet sava kalpa namâ naktsmâjas, mazgâjiet savas kâjas un atpûtieties; pçc tam, rîtâ cçluðies, ejiet savu ceïu." Bet tie teica: "Nç, mçs pârnakðòosim laukâ uz ielas."
3 Bet viòð tos lûgdams lûdza, un tie iegriezâs pie viòa un iegâja viòa namâ, un viòð tiem sarîkoja dzîres un cepa neraudzçtas maizes, un tie çda.
4 Vçl tie nebija apgûluðies, kad Sodomas pilsçtas vîri aplenca namu, zçni un sirmgalvji, visâdi ïaudis no visâm malâm.
5 Un tie aicinâja Latu ârâ un sacîja: "Kur ir tie vîri, kas pie tevis iegriezâs naktî? Liec tiem iznâkt ârâ pie mums; un mçs iepazîsim tos." (Olgas paskaidrojums: tas nozîmç: iepazîsim seksuali)
6 Un Lats izgâja pie viòiem ârâ, vârtos, durvis aizbultçdams aiz sevis, un sacîja:
7 "Brâïi, nedariet taèu tâdu grçku!
8 Redziet, man ir divas meitas, kuras neviens nav atzinis; es likðu viòâm iznâkt pie jums, un jûs varat tâm darît, kâ jums labpatîk, tikai tiem vîriem nedariet nekâ, tâpçc ka tie nâkuði mana jumta pavçnî."
9 Bet viòi teica: "Ej nost." Un tie pretojâs: "Ðis viens ir atnâcis kâ sveðinieks, un nu viòð grib tiesât? Tagad mçs tev vairâk ïauna darîsim kâ tiem."
10 Un tie uzmâcâs ar varu ðim vîram Latam un grasîjâs durvis atlauzt. Bet tie vîri izstiepa savas rokas un ievilka Latu pie sevis namâ, un durvis tie aizbultçja.
11 Bet tie, kas atradâs nama vârtos, tika sisti ar aklumu, gan mazie, gan lielie, tâ ka tie nevarçja vârtus pat atrast.
12 Un vîri sacîja Latam: "Vai tev te vçl ir kâds znots vai dçli, vai meitas, vai cits kâds, kas pieder tev ðinî pilsçtâ? Izved tos no ðîs vietas.
13 Mçs gribam izpostît ðo vietu, jo liela brçkðana par to nâkusi Tâ Kunga priekðâ, un Tas Kungs mûs ir sûtîjis to izpostît."
Ha to tikai kaili fakti
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 17:02
Arî masturbçðana kâdreiz tika uzskatîta par "traucçjumu". Kur tad vçl viss heteroseksuâïu bars, kas atbalsta anâlo seksu...
chudogirl
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 17:04
Ha atbildçðu Olgas vietâ, kâpçc viòa izcçla tieði gejus, nevis dzçrâjus. Manuprât tâpçc, ka tçma ir tieði par homoseksuâliem cilvçkiem, nevis dzçrâjiem. Nedomâju, ka laulîbas pârkâpçjus Olga attaisno vairâk kâ gejus.
Ha to Olga
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 17:07
Tas, ka Lats gribçja izsûtît pie tâ bara "atzîðanai" savas "vçl neatzîtâs" meitas, gan ir varen tikumîgi, vai ne? Tavuprât laikam katram vecâkam tâ vajadzçtu darît...

Ðai rakstuvietâ uzsvars ir ne jau uz homo- vai hetero- seksualitâti, bet gan milzîgo Lata nama cieòu pret viesiem...
kaili fakti

ludzu norades uz oficialu un atziitu ekspertu apstiprinatu mediciinisko viedokli!

olga.. velreiz..

nu re, tatad visi ir grecinieki, tapec kapec gan nosodit citus, ja var sakt ar sevi. vai nav greks nosodit citus un ar krustu sist pa galvu?? :)

un, Olga, atljauj tad mums pashiem ar Dievu parunat, nevis nostajies par starpnieci un tulku. Dievs ir visvarens i bez baznicas un citu "meediju" palidzibas, vai ne taa?

starp citu, man Dievs iechuksteja ausi, ka visu vinja teikto cilveki ir parpatushi, ideologjizejushi un izmainijushi lidz nelabumam. vinhs teica, lai uzklausu tikai vinju un lai neticu nevienam, kas nak sheit par Dieva tulku piestradat. Starp citu, Dievs ir ar mani ;)
Visi cilvçki ir grçcinieki, pat ja viòi "gandrîz negrçko". Es biju arî liela grçciniece!!!! Tagad esmu atpestîta grçciniece. Bet jûs????
TO Olga

kas Tevi atpestiija, Tu taapat kaa kirke_ esi runaajusi ar Dievu ? :D
Ha to chudogirl
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 17:12
Daudzas kristîgâs sektas, no kurâm nâk arî daþs labs "svçtâs" LPP darbonis, nodarbojas ar mantrausîbas propagandu. Kâpçc nav protesti pret to vai pret valsts nozagðanu... Kâpçc to "kristîgâ" partija nenosoda tos huligânus, kas bûtu labprât íçruðies pie linèoðanas, ja ne policija... Tâpçc, ka ir viegli svçtulîgi aizrâdît uz grçkiem, kas paðam it kâ nepiemît, bet noklusçt tos, kas skar paðu.
Visi grçcinieki iet uz elli, tikai tâpçc es jums ieteiktu: "noþçlojiet savus grçkus un atgriezieties, lai jûsu grçki tiek izdeldçti" (Ap.darbi 3:19)

Ar cieòu.
To Ha

Katrs atbildçs Dieva priekðâ par SAVIEM grçkiem. Es neesmu tiesnesis (tas ir Dievs), bet brîdinâtâjs.
To Ha

Ja jûs lasîtu vçsturiskâs grâmatas, tad zinâtu, ka attieksme pret viesiem austrumos ir atðíirîga no mûsu attieksmes. Bîbele ir patiesîga grâmata, tur nav rakstîtas pasakas, bet daþreiz nepatîkama patiesîba...
Un vçl... Manuprât kristieði varçtu bût vienîgâ sabiedrîbas grupa, kurai ir zinâmas tiesîbas neatbalstît homoseksuâlismu, un to var arî neuzskatît par homofobiju.
Bet ko gan uz Anglikâòu baznîca kâpnçm darîja "tikumîgâ" Elita Veidemane, gan es nesaprotu... Vai viòai bija skumji, ka daudzi iekârojami "krâniòi" nekïûs par viòas "mûþa vîrieðiem", tâpçc ka geji?? :) Bet vai tad ir tik traki jâíçrc?
Tieðâm tas pûlis (ðoreiz patiesi vienkârði pûlis) izskatîjâs kâ nâkuði skatîties linèa tiesu... No tâdiem Hitlers vervçja nacistus, tâdi dedzinâja ebrejus gâzes kamerâs... Par to vajadzçtu runât baznîcai, nevis "mest pirmo akmeni"...
chudogirl
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 17:29
Ha
Par Pirmâs partijas kristîgo piederîbu labâk neizsakos, pârâk dîvaini man viòi ðíiet. Tâpçc komentçt nevaru. Vienîgi domâju, ka ja valsts nozadzçji rîkotu gâjienu par godu mantrausîbai, nosodîtu arî to. Kaut mantrausîbu un homoseksuâlismu salîdzinât nevar.
Par to, ka Olga ir atpestîta - ceïð uz to ir patiesa noþçla, tâdâ gadîjumâ Dievs piedod grçku.

Pilnîgi pievienojos Ha komentam 17:27.
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
25.07.2005 17:37
Ko jus te nerunatu. )) Eiro. Savn. pieredze rada sekojoso - geju un lesb. gajieni bus atlauti, tiem atlaus laulibas, velak atlaus adoptet bernus.
Ta tas notiks ari Lavija jo ES ta ir pienemta prakse. Nu ari Latvija nekur neliksies.
Notiks diskusijas, protesti, sadursmes un galu gala agri vai veli viss bus ka tas ir penemts ES.
................................................................................

Vel zel ka nebija pienemta ES konstitucija. Nakamais solis buti kadas kopejas valodas izveide un obligata apmaciba skolas. Un nakamais solis - Eropas vienota valsts pec ASV principa ))) Cik butu labi. Kur gribi tur brauci, kur gribi strada, dzivo, valoda viena, ekonomiska telpa viena, dzives limenis apmeram vienads. Lielaka iespeja konkuret pasaules tirgu .... super ))))



Ziòojums rediìçts (25-07-2005 18:09)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: