HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?

Aizsāka Arthur 

A vot paskaidro kaada raka peec jaaiet tur, kur, nenoliedz, ka bija skaidrs, ka metiis ar olu? Lai peecaak teelotu apbizhotos nabadzinjus?
kaut ka anav dzirdeets, ka ejot pa ielu homo paariem taa nu kaads lektu virsuu.
to GH

"par gejiem mans viedoklis veidojas no.. gejiem... ja mans koleegjis x ir pedinjsh un es to neesmu pamaniijis (vinjsh to nav teicis, vinjsh nav "tipisks gejs", utt) ljoti labi, jo mani neinteresee savu koleegju seksuaalaa orientaacija. tikliidz vinjsh to pasaka man rodas jautaajusm, kaadeelj piem., darba kolektiivaa ir jaapublisko sava sex orientaacija."
hmm, labi, piemers no dzives. faktiski visi kolegji par manu orientaciju netieshi uzzinaja, kad uz darba pasakumiem njemu lidzi savu meiteni. domaju, ka darba kolektiva orientacija butu japublisko, ja tiktu aizliegts uz darba pasakumiem njemt lidzi otru pusiti. tapat, ta ka citi runa par saviem druagiem, draudzenem, tapat ari es paer savam.

"ja es uzzinaatu, ka kaads ir gejs, es no vinja distanceetos. mani nesaista tas, kas saista vinju, mani neinteresee tas, kas interesee vinju, es neesmu taads, kaads ir vinjsh."
tad jau tev ir jadistancejas ari no sievietem, jo vinjas, ka tevi, lielakoties nesaista sievietes. vinjas neinteresejas par viriskjam lietam, galu gala vinjam nav kraninjs ka tev, tad jau shi atskjiriba un bezdibenis ir daudz plashaks.. vai ne taa???

"bet luudzu nejauc izskatu ar geju darbiibaam - apskaavushies viirieshi, buchas utt... tas suukaa."
pasaki, ludzu, godigi, vai tapec, ka tu iedomajies vinju vieta sevi??

"man pohuj, ko Juus un Juusu draudzene darat gultaa, aarpus taas vai jebkuraa citaa vietaa. Buchojies uz ielas, apskaujies, bet man tas shkjiet pretiigi.punkts"
nee, lielakoties diezhel jus divas meitenes absoluti uzbudina un neskjiet pretiigi. vechi ir gatavi siekaloties mus ieraugot, jo redz, sheit vinji ari iedomajas noteikti, cik kruta butu ar 2 meitenem vienlaicigi. iesaku - vienkarshi neiedomajaties un bus labi

"vai Jums ir kaadas asociaacijas, smarzhas, vielas, skati, kas Jums izraisa fiziologjisku nepatiku?! ja ir, tad Juus mani sapratiisiet. "
ja, bet tas patiesham ir saistitas ar kadu realu atgadijumu, nevis uz iedomu pamata.

"tas gejs, kursh mani meegjinaas "iekarot", aatri iepaziis stomatologjiskaa instituuta uznjemshanas telpu."
ahh, ka gribetu, lai visas sievietes varetu atshtaukat vechus, kas laizas vinjam apkart...
"Kas tad ir mainiijies homoseksuaalismaa, kopsh to sviitroja no slimiibu saraksta? Tikai tas, ka mainiijushaas personas, kuras sho sarakstu veido."
tieshi taa, realitate homoseksualisms nav ne normals, ne nenormals. normalitates objektivitate vispar nav ka tadas. cilveki ir tie, kas vienojas par to, kas ir normals.

"Kaapeec atljaut uz ielas buchoties viviem vechiem, bet neatljaut virinaataajam demonstreet savu kraaninju?"
kapec vecis ar veci nevar buchoties, bet vecis ar veceni var?? ja otrais gadijums tiek pieljauts, tad tiek pieljauts, ka vecis pec butibas ka cilveks drikst uz ielas buchoties. tatad divi cilveki uz ielas drikst buchoties. bet virinataji nav atljauti, neatkarigi no dzimuma :)

" Kaadeelj neljaut paariitim (kaut hetero) kopoties parcinjaa? netraucee tachu citiem?"
vot, tad kad atljaus hetero, tad bus jaatljauj homo, par to es runaju. es runaju par to, ka homoseksualitate ir tieshi tas pats kas heteroseksualitate, tikai aktieri mainaas.
dakshinjai

"Labi - nesauksim "slimîba", teiksim "novirze"... sauc to kâ gribi - tas neko nemaina..."
maina ljoti daudz ko. ar vardiem var specigi aizvainot cilvekus...

"Neredzu saistîbu starp homoseksuâlismu un minçtajiem filozofiem un vçl jo vairâk Apgaismîbu... nejauc te lietas, kam ar homoseksuâlo novirzi nav sakara..."
uhh, gruti man ar jums, uzklausit neveloshiem... Apgaismibu es piemineju, lai izskaidrotu informacijas nepiecieshamibas un izglitibas lomu tolerances veicinashana. tatad, lai atbildetu uz sho jautajumu -
"Kirke_ ja tu jûties laimîga tâda kâda esi, tad kapçc nedzîvo savâ pasaulç? kapçc nâc un mçìini parliecinât citus?"

"Un tikko tu izej uz ielas ar plakâtu rokâ, vai ienâc te forumâ - tâ tu vairs neesi savâ pasaulç - te ir sabiedriska vide - tev jârçíinâs ka citi (un ðajâ gadîjumâ - lielâkâ daïa) taviem uzskatiem nepiekritîs... "
ka redzi, censhos ietekmet sabiedrisko viedokli visos veidos :) neliegshos, ka tieshi ta ari ir. censhos panakt, lai saprats uzvar irracionalismu. censhos panakt, lai cilveku uz pasaules kljust laimigaki.
"IRACIONALA nepatika ir fobija" tad kâda, tavuprât, ir RACIONâLA nepatika?
Man jau arî liekas, ka visi, kuriem es nepatîku, ir iracionâli, jo kâ gan es kâdam varu nepatikt?

"riebums rodas tiklidz es iedomajos, ka es ta varetu darit"
nepiekrîtu.

"bet ljaut, lai tadas iesaistas tie, kas to velas" bet vai tad kâds jums to neïauj??? Taèu guliet ar ko gribiet, bet nenesiet savu intîmo dzîvi uz ielas!
kirke nu darbins visai dienai, kad atbildesi parkopetajam viedoklim???
Varbuut pie reizes pamaaci kaa ar sapraatu paarvareet riebumu pret to mineeto pleevi piena zupaa? Nu nepatiik man vinjas, riebjas. Un kaadeelj gan tas jaamaina?

Taapat ar homo- man vinji riebjas un domaaju, ja kaads mans draugs vai draudzene izraadiitos homo muusu celji ar laiku shkjirtos, jo man tas shkjiet pretiigi (taa pati buchoshanaas). Un kaadeelj gan man tas buutu jaamaina? Ja Tev netiik hetero, Tev tachu ar to neuzbaazh vai ne?

Cilveek snu reiz ir buutne ar empaatija speejaam- speej just liidiz cita saapeem, cita priekam (tieshi iejuutoties vinja aadaa). Kaa lai uzliek selektiivo filtru neiejusties homopaariisha aadaa un taadeejaadi izjuutot jau mineeto riebumu? Ja izjuuti prieku par jauku paariiti, kursh miilji maigojas pieturaa un kuru veido puisis un meitene? Ja juuti fiziskas saapes, kad redzi pakritushi un sasitushos cilveeku?
Nu principâ man tas nebûtu skaidrs, ka atrodoties legâlâ pasâkumâ ir paðsaprotami sagatavoties olu kaujâm. Kâpçc ar olâm neapmçtâja krievu skolu aizstâvîbas ðtâbistus? Vçlreiz izteikðos - ir normâli just nepatiku pret homoseksuâïiem, ir arî normâli savu nepatiku savaldît. Vai tieðâm visi tik atklâtie savu uzskatu paudçji ir tikpat tieði savos izteikumos pret riebîgajiem priekðniekiem, pret dzçrâjiem un narkomâniem, kas pagadâs ceïâ, pret valdîbu, kura vçl joprojâm tikai sola un neko nedara. Kâpçc neapvienoties un nenostâties Saeimas priekðâ, bikuci pamçtâjot mûsu deputâtus ar olâm, tad, kad viòi skata sabiedrîbai nevçlamus lçmumus? kaut kâ tomçr nav dzirdçts par tâdu uzdroðinâðanos!
Un pie reizes varçtu apðaut visus Latvijas musulmaòus, jo viòi ir galu galâ teroristi!
1) briinos kaa tos krievu shtaabistus neapmeetaaja. esmu pat paarsteigta
2) arii saeimu jau sen bij laiks ne tikai ar olama, bet meelsu dakshaam
3) neizaiciniet un uz jums nemetiis
4) homo pateiciiga auditorija- var savaakties tauta barinjaa un apmeetaat. Kopaa jautraak!

Nemuuzham neticeeshu, ka to negaidiija (to apmeetaashanu). Un gan jau pashiem patika- vej kaadi varonji, ciiniitaaji par briiviibu. Veids kaut kaads nepareizs.
Kas homo ir aizliegts Latvijaa? Preceeties un adopteet beernus. Uzskatu, ka to arii nevajag atljaut. A paareejo- tak dariet ko gribiet.
Nu, man zinaamie musulmanji nav teroristi :-)

bet vieniigais paziistamais gejs ir diivains. ne slikts, bet diivains. Jauks puisis, bet es noteikti nepiedaliitos pasaakumaa, kur vinjsh laiziitos ap otru jauku puisi. Diskriminaacija, bet ko lai dara.
to parkopetais viedoklis.

pirms komenteshu, driskt uzzinat, no kurienes shis ir parkopets. liksim atsauces, lai pecak varetu izanalizet, vai tas ir uzticams avots, vai nee. paldies.

"Ðâdam lçmumam nebija zinâtniska pamata"
zinatnisks pamats nebus nekad un nekam, lai kadu lietu atzitu par "normalu" vai "nenormalu". shadi pazinjojumi tiek panakti patiesham vienoshanas rezultata.

"Kurð no mums apzinâti izvçlçtos tâdu dzîves ceïu, kas mûs atsveðinâtu no ìimenes, atðíirtu no draugiem, radîtu nievâjoðu attieksmi no heteroseksuâlâs sabiedrîbas puses, pakïautu tuberkulozei, AIDS un pat îsâkam mûþa ilgumam?"
tiesham, seksualo orientaciju neizvelas, bet jaatceras, ka lielais daudzums ir biseksualji. un biseksualji izvelas. es izvelejos. apzinati izvelejos but kopa ar cilveku, kas mani saista ka personiba. izradijas, ka ta bija meitene. briniskji. pari visam ir cilveks un vinja personiab, nevis dzimums!! vai tas mani atsveshinaja no gjimenes - NEEEE, no draugiem - ne grama; vai pret mani un draudzeni ir nievajosha attieksme - tikai neklatienee; haaahahaha, vai esmu pakljauta tuberkolozei un aidam nu jau vairak - nedomaju viss :))))))))))) mes esam tirigas, ar bomzhiem nepinamies, nedxzeram, nepipejam un domajam, ka visadi citadi harmonija nodzivosim ilgi un laimigi.

"Mçs katrs esam atbildîgs par to, ka darâm,- bez aizbildinâjumiem un racionâliem izskaidrojumiem. "
TIESHI TAAA. un ta ir musu izvele - ienist vai saprast.

starp citu, shis raksts pasaka tikai to, ka ari heteroseksualitate nav dabiska, bet izveeleta - ka kultuuras ietekmeeta paraadiiba. tapec beidziet savus argumentus te valet, ka tas ir kaut kas pretdabiigs.

"Mums ir zinâmi apmçram 800 bijuðie geji un lesbietes, kas ir kïuvuði brîvi no homoseksuâlâ dzîves veida un ir atgriezuðies heteroseksualitâtç. "
he, ari es atgriezishos heteroseksualitate ar nosacijumu, ja 1) man izjuks manas attiecibas ar manu liktenigo cilvecinju; 2) ja mana nakosha milestiba ar savu ipasho personibu izradisies viirietis. bet - tpu, tpu, tpu

Maikls Svifts - izdevuma Gay Community News darbinieks. Ðajâ ðokçjoðajâ paziòojumâ bija rakstîts:

"Mçs pârvçrtîsim jûsu dçlus, jûsu vârgâs vîriðíîbas, seklo sapòu un vulgâro melu simbolus, par pederastiem. Mçs viòus pavedinâsim jûsu skolâs un kopmîtnçs, sporta zâlçs, ìçrbtuvçs, sporta laukumos, jûsu seminâros, jaunieðu grupâs, kinoteâtru tualetçs, armijas kazarmâs, jûsu diennakts degvielas uzpildes staciju çstuvçs, jûsu vîrieðu klubos, jûsu kongresa namos, visur, kur vîrieði ir kopâ ar citiem vîrieðiem.

Jûsu dçli kïûs par mûsu rokaspuiðiem un izpildîs mûsu pavçles. Viòi tiks pârveidoti mûsu lîdzîbâ. Viòi sâks iekârot un dievinât mûs.

Visi homoseksuâlie aizliegumi tiks atcelti. Tâ vietâ tiks pieòemta likumdoðana, kas veicina mîlestîbu starp vîrieðiem.

Visiem homoseksuâïiem ir jâbût vienotiem kâ brâïiem; mums ir jâbût vienotiem mâkslinieciski, filozofiski, sociâli, politiski un finansiâli. Mçs triumfçsim tikai tad, kad parâdîsim savu seju netikumîgajam heteroseksuâlajam ienaidniekam.

Ìimene - melu, nodevîbas, viduvçjîbas, liekulîbas un neþçlîbas augsne - tiks likvidçta. Ìimene, kas nomâc iztçli un ierobeþo brîvo gribu, ir jâizskauþ. Ìençtikas laboratorijâs tiks ieòemti un izaudzinâti nevainojami zçni. Viòi augs kopâ komunâlâ vidç, homoseksuâlu zinâtnieku uzraudzîbâ un vadîbâ.

Visas draudzes, kas mûs nosoda, tiks likvidçtas.

Trîciet, hetero cûkas, kad mçs parâdîsimies jûsu priekðâ bez maskâm!"

fuj, shis raksts jau sen klist apkart ka izcilaka homofobu provokaacija. pretigi, pretigi, pretigi
TO kirke_

es atvainojos, bet vai Juus meegjinat mani paarliecinaat ?! ja taa, tad paarliecinaat par... ko ?!

mani uzskati:
1. pulceeshanaas briiviiba - ikvienai personai, ikvienai domu biedru grupai, saakot no "bizbizmaariishu kolekcionaaru apvieniibas" liidz "latvijas homikju apvieniibai".

bet tas nenoziimee, ka es atbalstu provokatiivus pedinju gaajienus ar meerkji diskrediteet LR visaadu hjuumanraitvachu aciis.

2. tiesiibas un privaato dziivi - ikvienam, hetero, homo, nekro, zoo-orientaacijas cilveekam.

uzsvars uz privaato dziivi - es to neredzu, nedzirdu, mani tas neinteresee un netraucee.

3. lauliibas starp sava dzimuma paarstaavjiem - nee, lauliiba tuukstoshu gadu gaitaa ir izveidojusies kaa savieniiba starp preteejaa dzimuma partneriem ar meerkji juridiski nostiprinaat savu statusu (viirs, sieva, beerni, iipashums, mantoshana, utt).


es pateicu arii, ka redzot divus apskaavushos viirieshus (luudzu nejaukt ar teeva-deela, braalju, draugu utt apskaavieniem) man tas shkjiet pretiigi. es neanalizeeju vai tas ir taapeec, ka es iedomaajos (sic!) sevi vinju vietaa, vai es iedomaajos piem. kaa buutu ja viirietis man atsuukaat. man shaads skats shkjiet p r e t i i g s un kaa no komentiem var secinaat, taads shis skats shkjiet vairumam ne homo orientaacijas cilveeku.
"neizaiciniet un uz jums nemetiis"
Tad jau skolotajus un ârstus, kas mîtiòojot izaicina valdîbu, ar pie reizes apmçtâsim.
Pazîstu daudzus cilvçkus, kuriem maigoðanas publiskâs vietâs arî nav pieòemama, tâpçc jau viòi neapmçtâ mîlniekus ar olâm. Ak vai, cik dzîvç ir tâdu lietu un cilvçku, kas mûsos izraisa riebumu, vai tad tieðâm jûs varat tikpat viennozîmîgi nostâties viòiem ceïâ?
to bibs

"IRACIONALA nepatika ir fobija" tad kâda, tavuprât, ir RACIONâLA nepatika? "
he, saki man, vai tiesham nezini atskjiribu starp shiem 2 jedzieniem??
racionala nepatika ir tas, ko es mineju piemera par piena pleevi.

"Man jau arî liekas, ka visi, kuriem es nepatîku, ir iracionâli, jo kâ gan es kâdam varu nepatikt?"
ja tu konsekventi par kadu njirgajies, tad shim cilvekam var but racionala nepatika, jo tu vinjam dari paari.

""bet ljaut, lai tadas iesaistas tie, kas to velas" bet vai tad kâds jums to neïauj??? Taèu guliet ar ko gribiet, bet nenesiet savu intîmo dzîvi uz ielas!"
es ari guleshu ar ko gribeshu, bet sabiedribai nu naksies paciest manu draudzeni un mus kopa, tapat ka sabiedriba paciesh citus paarus.
Bet vai tad uz aarstiem un skolotaajiem nemet? varbuut ne olas, bet vaardisku aizskaarumu bj cit tik negribaas.
Tu ar to savu draudzeni no kaut kurienes izmesta, ka taa cepies? Esmu redzeejis gana daudz homo paarus un ne reizi neemsu redzeejis, ka vinjus kaads sistu, kaut kur nelaistu vai kaa citaadi ierobezhotu.
pârkopçts viedoklis
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
26.07.2005 15:43
Viedokïa autors: Dr.Dþeimss Dobsons www.baznica.lv

"ari es atgriezishos heteroseksualitate ar nosacijumu"
es to komentçtu kâ identitâtes problçmas. Viennozîmîgi, un to nu atzîst lielâkâ daïa psihologu un psihiatru.
un tas bûtu atbalstâmi?
Nee. Bet taada ir realitaate.

Un uz homo paari kursh iet pa ielu ar olaam nemet. Organizeejot sho gaajienu zinaajaat, ko dabuusiet. Un, domaaju, tas ari bija Juusu meerkjis.
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
26.07.2005 15:59
Neba minoritâðu pârstâvji tâ uz lîdzenas vietas organizçja to gâjienu. Bija, kas pasûta, droði vien arî, kas maksâ, lai uzturçtu starppartiju/starpfrakciju tusiòu. Nez kâpçc tâda sakritîba, kâ sâkas kâda rîvçðanâs politiíu starpâ, tâ uzrodas ðtâbisti, radikâïi, nu arî minoritâtes. Viss kâ pie cilvçkiem plaðajâ pasaulç. Un nevienu neinteresç cilvçktiesîbu jautâjums. Þçl, ka cilvçki ïauj ar sevi tâ manipulçt.
dzelþaina loìika un diemþçl arî visai populâra!
Visiem

Bîbelç par mûsu laikmetu ir rakstîts:
1 Bet zini to, ka pçdçjâs dienâs iestâsies grûti laiki,
2 jo cilvçki bûs patmîlîgi, mantas kârîgi, lielîgi, augstprâtîgi, zaimotâji, nepaklausîgi vecâkiem, nepateicîgi, neganti,
3 cietsirdîgi, nesamierinâmi, apmelotâji, nesavaldîgi, nesavaldâmi, labâ nîdçji,
4 nodevçji, pârsteidzîgi, uzpûtîgi, mîlçdami vairâk baudas nekâ Dievu,
5 izrâdîdami ârçju svçtbijîbu, bet tâs spçku noliegdami; un no tâdiem izvairies. ......
12 Bet visi, kas grib svçtbijîgi dzîvot Kristû Jçzû, arî tiks vajâti.
13 Taèu ïauni cilvçki un krâpnieki iestigs arvien lielâkâ ïaunumâ maldinâdami un maldîdamies. (2.Timotejam 3.nodaïa)

To Kirke:
Jçzus pateica: "Bet Es jums saku: par ikkatru veltîgu vârdu, ko cilvçki runâs, tiem bûs jâatbild tiesas dienâ; jo pçc saviem vârdiem tu tiksi taisnots, un pçc saviem vârdiem tu tiksi pazudinâts." (Mateja evaòìçlijs 12:36-37)
Tas attiecas uz tevi arî.
Olga, un uz Tevi arî!
Heteroseksualitate ir dabiska.
Ja visi butu homoseksuali, tad pasaule driz vien neeksistetu.
Un kur gan tad visi homoseksualisti nemtu tos bernus adoptesanai? Nu nebutu kur nemt. Tikai dabiska seksuala veida rodas berni.
Homoseksualitate ir perversija.
Perversija ir pretdabiska tieksme dzimumdzivee.
perversio sexualis; perversio samaitatiba;perversus apgriezts,acgarns; sexus dzimums.
to go

es zinu :) bet ko TâDu esmu teikusi? Tikai Dieva vârdus...
Iespçjams, ka perversija. tâda pati kâ pârdzçrðanâs, pârnarkoðanâs, pârrîðanâs, pârmeloðanâs, pârzagðanâs, pârlielîðanâs utt. To visu mçs tomçr uzskatâm par normâlu, jo mçs visi lielâkâ vai mazâkâ mçrâ tâdi esam.
Tikai nesaciet uzskaitit visus tos veidus, ka pariem ar veselibas problemam berni tiek ienemti savadak. Ja ir cilveki, kuri ir slimi, bet tas ir mediciniski arstejams. Tad bernini tiek ienemti ar arstu palidzibu. Sie cilveki arstejas. Un tapat ari homoseksualistiem jaarstejas.
to parkopets viedoklis

"es to komentçtu kâ identitâtes problçmas. Viennozîmîgi, un to nu atzîst lielâkâ daïa psihologu un psihiatru."
tas, ka es izvelos but "paarseksuala", kur nozime nav dzimumam, bet gan personibai, vai to jus uzskatat par identitates problemu??? ojaaaa :))
vai jus zinat, ko nozime "bisexualisms"??? identitates probleema?? atbildiet, cienitais, cieniitaa

to plants..

tas tiesham ir paranojiski. latvieshu paranosjiska tieksme visur saskatit sazverestibas. ak, kungs, viss tachu ir atklatak par atklatu. ja jus interese, ka viss organizejas, kas ko doma, vienkarshi ieejat gay.lv, kur taps ari viss skaidrs. taps skaidrs, ka lielaka dalja homoseksualo cilveku sakotneji neatbalstija sho gajienu, uzskatot, ka ta ir zinama meroga segregacija, pashu taisita. bet jaunieshu grupa, kas faktiski ir vienigais organizetais homoseksualo cilveku grupejums latvija, ipashi citos viedokljos neieklausijas un saorganizeja pec pagajusha gada igaunijas parauga "praidu". lielaka dalja homoseksualo cilveku uzskatija, ka drizak butu jaorganize seminari, konferences, dialogi, parrunas. bet nevis, ka jus te minejat, izradishanas. bet sastopoties ar sho naidu, visa gandriz homoseksualo neorganizeta kopiena vienojas gajiena atbalstaaa. pienjemot ka nu jau tas ir gajiens par toleranci un cilvektiesibam, nevis izradishanas. jaatzist, ka gajiena gaja labi, ja dazhi procenti homoseksualo latvijas iedzivotaju.

un gajiens jau bija planots sen, sen, kopsh pagajusha gada. bet radikalji to tik veiksmigi speja izmantot, ka shausmas.
nee go
Perversija ir pretdabiska tieksme dzimumdzivee.
perversio sexualis; perversio samaitatiba;perversus apgriezts,acgarns; sexus dzimums.
Paaresanas, pardzersanas utt, Tas nav perversijas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 16?
Ziņa: