HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?

Aizsāka Arthur 

jautaajums kirkei,
ja es veelos appreceeties ar govi, bet valsts man to neljauj, es arii tieku diskrimineets ?
sheit bus VCB gada zinjojumi, kur varat iepazities ar cilvektiesibu situaciju Latvija pa gadiem -
http://www.vcb.lv/index.php?open=info&it=gadazinojumi

http://www.vcb.lv/index.php?open=info&it=petijumi
sheit pie petijumiem ir gan petijumi par cilvektiesibu problemam ka tadam, gan ari homoseksualo cilveku stavoklja analize Latvija

un galu gala
www.vcb.lv

visa info un linki, ja velaties ko vairak uzzinat par cilvektiesibam un diskriminaciju latvija.
vai tev liekas, ka govi tu vari salidzinat ar virieti vai sievieti?? vai nav nekada atskjiriba starp cilvekiem un dzivniekiem?
kirke es jautaaju,
vai es netieku diskrimineets? kaadeelj man kaut kas jaasaliidzina? es miilu govi un gribu vinju preceet!

kaada tad ir atshkjiriiba starp dziivniekiem un cilveekiem ?
Kirke, visu cienju tavaam juutaam, tu neesi vainiiga, ka taa ar tevi ir noticis ... mees neviens savu likteni neizveelamies, bet ....
tu te par beerniem ... vai tu maz apzinies, ka homoseksualistu audzinaats beerns neredz pasauli - normaalu pasauli???
ko vins skola teiks, kad skolotaja vai kaut vai seetas draugi prasiis - kaa sauc tavu teeti un mammu?? Vins vispaar nezinaas, kas ir teetis ...
Un otraadi - nezinaas, kas ir mamma ...
Juus ko iedomaajaties - aplaist visu pasauli ai gariigi traumeetiem (audzinaasanaa izvarotiem) nelaimiigiem beerniem????

Visu cienju - lai katrs gulj un miil, ko grib - taa nav citu dariisana, rakaaties pa gultas lietaam un sirdi, bet .....
ar runaam vien par beernuaudzinaasanu tu un tev liidziigie saak baazties ne savaa laucinjaa ...

Atvaino - audzinat juus varat ko gribat, kaut vai govi balkonaa, bet nekjerieties klaat berniem, cilveekbeerniem, kam jaaredz dziive taada, kaadu dievs vai , kaa nu kuram liekas, daba - paredzeejusi!!!!!!
Vinjam jaapzinaas, kaa vins ir radies - tu kaadu piemeeru vinjam raadiisi????

Veelreiz un latviski atkaartoju - nekjerieties klaat neaptraipiitiem beerniem!!!!!! Tad gan, luuk, arii Latvijaa juus ne tikai ar olaam nomeetaas ...
(.Y.)

jaa, un vel mazliet. iedomajies, ka peksnji tava meitene vai puisis sapratis, ka tu neesi atbilstosha dzives pusite un atradis atbilstoshaku personibu, kas ir ta pasha dzimuma cilvecinhs. tiklidz bija ar tevi, jo tu esi preteja dzimuma cilvecinhs, bija ok, bet tiklidz ar sava dzimuma cilvecinhs, ta uzreiz izradisies, ka nu jau bijusi otra pusite ir govs limeni..nav jauki :)
es miilu govi un gribu vinju preceet !!!!!!!!!!!!!!

jautaajums tev - citaado aizstaavei, vai es netieku diskrimineets no valsts puses ????????????????????
jeb tev shkjiet, ka viirietis driikst guleet ar viirieti, sieviete driikst guleet ar sievieti, bet es ar govi ne? tu buusi tas DIEVS kursh novilks robezhu un pateiks, ko var un ko nevar ?
jaa un veel, man nav ne meitenes, ne puisha, man ir triis govis.
tu vari milet, ko tu gribi, bet precas divi (vai tris) - un katrs ar savu apzinatu un izsvertu piekrishanu. un vispar shis salidzinajums ir visstulbakais, kadu vien var atrast. samekle sakarigakus argumentus.

un ja tu salidzinajumu neredzi, tad laipni lugts pievienoties zveru darza - pie sevis neapzinajusho cilveku eksponatiem.
Kirke
tev vîrieði arî ir bijuði?
(.Y.)

ar tavam prata spejam mes ari tevi apsveicam.. ja tev tadas butu, varbut nedaudz izprastui, ka mes runajam par cilveku vienlidzibu. ja divi preteja dzimuma cilveki drikst preceties, tadam pasham tiesibam butu jabut ari viena dzimuma cilvekiem.
danchita respect,
sapraatiigas sievietes, sapraatiigs viedoklis.
kirke, tu muljkja beerns,

ne jau par cilveeku vienliidziibu ir bazars, bet par robezhu.

kur ir taa robezha ko driikst un ko nee?
mana maate uzskata, ka homoseksuaaljus tirgus laukumaa vajag publiski peert.
man ir vienalga, lai katrs gulj ar ko grib.
savukaart jaanis - zoofils uzskata, ka vinjsh miil govi un grib to preceet.

Tu lezbieshu un geju aizstaave, pasaki man, vai jaanis ir slimaaks par tevi, lezbieti ????????????????????
danchita

"Kirke, visu cienju tavaam juutaam, tu neesi vainiiga, ka taa ar tevi ir noticis ... mees neviens savu likteni neizveelamies, bet ...."
ne, dannchita, mana gadijuma es varu runat par savu apzinatu izveli neatteikties no cilveka ka otras pusites tikai tapec, ka mana otra pusite ir meitene.

"tu te par beerniem ... vai tu maz apzinies, ka homoseksualistu audzinaats beerns neredz pasauli - normaalu pasauli??? "
normala pasaule, manuprat, nav dzimumisks veidojums, bet gan cilvecisks veidojums. normalitati ne jau rada kraninja eksistence vienam vecakam starp kajam, bet gan emocijas, attiecibas.

"ko vins skola teiks, kad skolotaja vai kaut vai seetas draugi prasiis - kaa sauc tavu teeti un mammu?? "
atbildes to, ka ir.

"Juus ko iedomaajaties - aplaist visu pasauli ai gariigi traumeetiem (audzinaasanaa izvarotiem) nelaimiigiem beerniem????"
izskatas, ka visa latvija jau ir aplaista ar garigi traumetiem berniem, kas nu jau izaugushi par pieagushiem :) un i bez mums. ja jus nebutu tik neiecietigi, tad ari berniem nebutu problemu, ta ka mainiet vien sevi, nevis izniciniet citus.

"ar runaam vien par beernuaudzinaasanu tu un tev liidziigie saak baazties ne savaa laucinjaa ..."
ar kadam runam.. vai tu tiesham doma, ka tu spesi apstadinat to, ka mums bus berns?? un ko tu prasisi , lai tiesa man vinju atnjem?? smiekligaaa... berni augs i bez jusu piekrishanas un laimigi turklat.


"Tad gan, luuk, arii Latvijaa juus ne tikai ar olaam nomeetaas ..."
ohooo, nu re, un kur tu tada vardarbiga maminja liksies. es tadu gan sev negribetu. un man starp citu nebutu bijis nekas preti, ja man butu bijushi divi teti vai divas mammas. galvenais, lai mil mani.
(.Y.)

pirmkart, iedzer nomierinosho tejinju. partrauc savus apvainojumus un kad saksi normali runat, ka cilveks ar cilveku, tad ari runasim. augsha vari izlasit visas atbildes uz saviem jautajumiem. un palasi par cilvektiesibam ari kaut ko.
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 12:10

To Kirke!T
Tad jau mûs diskriminç vienâ laidâ un visi un visur!!!!
Darba devçjs nemaksâ man algu, tik cik man vajag dzîvei!
Benzîns ir dârgs, arî diskriminç manas tiesîbas pârvietoties (Es tagad kâ Kaudzîts Reinis ieðu kâjâm.) Utt utjpr.
labi, draugs, Y

pastati man tadu lietu. vai tu pienjem, ka ir iepejams un drikst milet sievieti?? un ka ar sievieti drikst ari gulet?

vai tu pienjem, ka ir iepejams un drikst milet virieti?? un ka ar virieti drikst ari gulet?

ir runa tieshi par vienlidzibu, nevis robezham. ja tu runa par robezham, tad varbut runa un paauro uz kadu citu. es runaju par to, ka visam, kas ir atljauts heteroseksualiem cilvekiem, ir jabut atljautam homoseksualiem cilvekiem. that's all. un ne tikai, to pashu varu teikt par dazhadam rasem utt. ja tu velies atrast robezhas, tad samekle to sheit.

ierubijies, agresiivais viireli??
"Darba devçjs nemaksâ man algu, tik cik man vajag dzîvei!"
tev tapat ka visiem ir tiesibas vinju iesudzet tiesa. diskriminacija butu, ja tev ka heteroseksualim vai latvietim shadas tiesibas butu, bet homoseksualjiem un parejo tautibas parstavjiem pie vienadiem apstakljiem nebutu.

"Benzîns ir dârgs, arî diskriminç manas tiesîbas pârvietoties (Es tagad kâ Kaudzîts Reinis ieðu kâjâm.) "
vai tu saproti, ko nozime iespejas? laikam ne gluzhi. ludzu, patiesham varetu vienkarshi ieskatities tajos linkos, kurus es noradiju. esmu pat mazliet nogurusi un nevelos izteikties, ja kads jau kaut ko ir pateicis labak.
Nu kaa tu domaa bernu dabuut???
Vai domaa adopteet no kaada heteroseksuaala???
Vai tikai paluugsi, lai kaads ieseej tevii seeklu???
Tev un tavai otrai pusiitei nekad nebuus juusu pasu miesiigais miilestiibas beerns...Nu ja ,daudziem jau cilveekiem nav...Un ne visi grib.
Bet tas ko spej dot tiesi divu cilveeku kopeeji radiita dziiviibina nav ne ar ko saliidzinaams.
Un tas nu ir tas, ka diviem viena dzimuma cilvekiem nekad nebus!!!!!
es faktiski domaju, ka esmu atbildejusi gluzhi uz visiem apvainojumiem, sapratigiem un nesapratigiem argumentiem ar sapratigiem vai nesapratigiem pretargumentiem.

domaju, ka savas atbildes uz jautajumiem man varat noteikti atrast augstakminetajas rindas, piemeram:

- par manu seksualo orientaciju
- par maniem uzskatiem par cilvektiesibam, berniem, homoseksualitati, gjimeni
- par manam domam par fashismu, netoleranci un homofobiju
un ta talak un ta joprojam..

visu varat izlasit augstak..

un velreiz lugshu - dzivosim draudzigi un nemerisim cilveku ne pec acu krasas, tautibas, seksualas orientacijas utt, bet gan pec to darbiem.
kirke es veel joprojaam tavu poziiciju neesmu sapratis,

jaanis + jaanis = ok
jaanis + ieva = ok
ieva + ieva = ok
jaanis +govs nav ok ?!

tad par ko tu te ciinies, ja tu nevari pienjemt, ka jaanis grib preceet govi, kaadeelj domaa, ka es varu pienjemt, ka tu gribi preceet ievu ? :)))))))))))))

starp citu, esmu ieguvis otraa liimenja profesionaalo izgliitiibu jurisprudencee. taadeelj par cilveektiesiibaam katraa atbildee vari nerakstiit, pietiekami esmu studeejis arii sho jaut.
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 12:30
To Kirke
Piedod, bet ðis arî bûs mans pçdejais koments.
Ir trakoti jauki bârstît vârdu pçrles un noslîpçtus teikumus par augstâm matçrijâm un augstiem ideâliem, pareiziem uzskatiem ar nelielu pârcilvçka pieskaòu (Tu jau droði vien zini, kurð par pârcilvçku jau ir ðo to teicis). Tam visam var atrast attaisnojumus un pamatojumus. Manuprât tam pamatâ patreiz ir tikai jaunîbas maksimâlisms. Paies gadi, parâdîsies ne tikai krunciòas un krunkas, bet arî dzîves pieredze, kura liks paraudzîties uz daudzâm lietâm no pavisam cita rakursa, tad gan jau bûs piemirsuðîes daudzie skaistie vârdi un ideâli. Jo vienkârði dzîve daudz ko noliek pie vietas. Ir jâpaiet laikam, lai spçtu izvçrtçt un izspriest daudzas lietas ne pçc grâmatu vai (ïaunâk) interneta patiesîbâm, bet pçc realitâtes.
Es atkârtoðos, tomçr visas ðîs "cilvçktiesîbas","diskriminâcijas" , nu piedod man, bet manuprât tâs tomçr ir skaistas abstrakcijas, kuras konstruçtas cilvçka smadzençs.

Mans pacients, kurð jau tagad ir viòsaulç mçdza teikt "Nu nav te ko muti dzisinât un gaisu tricinât - strâdât jâiet"
Veiksmi Tev!
(.Y.)
Laikam tomçr bûsi savas cilvçktiesîbu lekcijas bastojis!
Jânis un Ieva jebkurâ kombinâcijâ var izteikt savu gribu, viòiem ir tiesîbspçja un rîcîbspçja. Vai tâda ir arî govij?
go

tev humora izjuuta ir? nav, tad ej dir$t.
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 13:09
Mazdakterim

Nu beidz taèu reiz runât muïíîbas....nav tâda homoseksuâïu gçna...nu nav...tâpat kâ nav zoofilu un citu filu gçnu:))))) Hormoni, jâ, bet gçni...laikam Streipu saklausîjies?:))

Cilvçciòi ir slimi...un ja kâdam no vinjiem pajautâsi, kurð un cik no viòiem ir vçrsuðies pçc palîdzîbas pie speciâlistiem ...tad , domâju, ka tâdu nebûs daudz!


Tev un tavai otrai pusiitei nekad nebuus juusu pasu miesiigais miilestiibas beerns...Nu ja ,daudziem jau cilveekiem nav...Un ne visi grib.
Bet tas ko spej dot tiesi divu cilveeku kopeeji radiita dziiviibina nav ne ar ko saliidzinaams.
Un tas nu ir tas, ka diviem viena dzimuma cilvekiem nekad nebus!!!!!
Tas nu ir ari happy end!!!
Lai Tev veicas!
Mans komentârs par Santa "diskriminâciju". Ja atmiòa neviï, viòð vçlçjâs strâdât par reliìijas vçstures skolotâju. Mâc. priekðmeta programmâ ir ietvertas kristietîbas pamattçzes (katrs var pârliecinâties sameklçjot internetâ). Ko kristietîba saka par homoseksuâlismu? Nosoda. Ko Sants saka par sevi - es esmu kristietis. Ko Sants saka par homoseksuâlismu reliìiskâ aspektâ - ka Dievs homoseksuâlas attiecîbas atbalsta un nenosoda. Vai var teikt, ka Sants zin un izprot kristietîbas pamattçzes? Nç. Vai cilvçks, kas nepârzin mâcîbu programmas saturu var mâcît bçrnus? Domâju, ka nç - vienalga vai runa iet par matemâtiku, literatûru vai bioloìiju. That's all. Vienîgi Sants savâ cîòâ pa priekðu vicinâja savu peni nevis zinâðanas, bet tâs skolas direktorei nebija pietiekami naudas, lai nolîgtu labu juristu.

Par manu augstâkminçto komentâru par baudu un vairoðanos.
Vai tas, ka sieviete piedzimst bez dzemdes ir norma vai novirze? Vairoðanâs, protams, mûsdienâs nav sex.attiecîbu pamatmisija un baudai tas netraucç. Bet vai tâpçc var uzskatît, ka tâ ir norma? Domâju, ka nç.

Vai ðî diskusija izmainîja manus uzskatus par homoseksualitâti? Jâ, bet noteikti mana attieksme kïuva vçl noraidoðâka. Jo man nedod tiesîbas domât tâ kâ es domâju. Jo homoseksualitâti "normalizç" vçrtîbu devalvâcija un jebkâdu principu atmeðana.
Kirkiit, ok ok - zeel, neviens tavs arguments nebija ne iisti vietaa, ne arii labi pamatots!

Manu pirmo teikumu tu ne taa saprati - es ar to velejos pateikt ne jau to, ka tu NEapzinaati izvelejies savu otro pusi, bet gan to, ka tu vienkaarsi neesi vainiiga pie savas orientaacijas, taadu Daba tevi radiija ... un tu protams neko nevari mainiit ... tev jaadziivo taadai, kaada esi ...
Kaa ikvienam.

B E T - Piem: citeeju:

"ko vins skola teiks, kad skolotaja vai kaut vai seetas draugi prasiis - kaa sauc tavu teeti un mammu?? "

( kirke saka: - )atbildes to, ka ir.

KO vins atbildees? Mamma ir Kristiine (piem).un teetis ... teetis ... nu, KO??????
Teetis man nav, man ir 2 mammas ... KO??????
vai arii - Mamma Kristiine un teetis Anna ?????

Tu padomaa par mazaa cilveecinja psihi!!
Un traumu, kad vinjsh sapratiis, kas noticis un notiek ...
diemzzeel, izveeloties audzinaamo, tu nevareesi
vis noteikt, vai ziidainiitis vai mazais beenins ir ar lezbiigaam vai gejiigaam novirzeem - tikai taads (varbuut ???) speetu juus par normu pienjemt.

Neviens jau nesaka to, ka juus nevarat labi izaudzinaat, ne jau par tadaam lietaam ir runa - labi izaudzinaat nav tas pats, kas NETRAUMEET, NEIESPAIDOT un LIKT MIERU JAUNAJAI PAAUDZEI

Un veel - redzi, protams, ka tu nevareetu veeleeties mani par maaminju, jo nemaz jau neveelies normaalu gjimeni ar veseliigu izaugsmi :) Sorry :)
Kaa tu domaa - kaa parasts ne ar novirzeem no normas cilveeks lai vareetu iztureeties pret to beernu un zilo paaru lietu, KO??? Tikai gribeet PASARGAAT ar visiem liidzekljiem beernus no taas lietas ... ne tikai ar olaam !! Jaa jaa, un es taada neesmu vieniigaa.

Redzi taa starpiiba jau ir tajaa, ka pieaugussie ir izaugussi, kurs nu ir zils, tas musdienaas nu ir atklaajies un nesleepjas, bet beerni ir tiiri kaa baltas lapas, vinji uzsuuc visu kaa suuklji ... vinji visu redz, un ja nu .... pienjem par normu ... ARPRAATS!!!


Man ir bailes no taa, man ir bailes par VISIEM beerniem ...

Lai pieaugussie baaz savus daiktus utt (atvainojos) kur grib un kaa grib, lai dziivo savaa starpaa kaut pa bariem ...
BET LAI LIEK MIERAA BEERNUS!!!!

Un nesatraucies, ne es, ne man lidzigi domajossie neskries pie tevis un mazo nost nenjems ...
Es un lidzigi domajossie dariis citaadi - tie vismaz megjinaas valstij nepieljaut taadu mulkjibu pieljaussanu. Un ja par kaut ko tamlidzigu prasis tautas viedokli, es buusu viena no pirmajaam, kas savu arii izteiks!

No visiem taviem komentiem , teorijaam, tiesiibu piemineesanaam ut ut izriet vieniigi tas, ka tu NESAPROTI pati, kur tu dziivo, starp ko tu dziivo un kas ar tevi notiek.... Var jau gudri runaat, kaa te viens komentetajs arii teica, bet ... tas tak neliidz ...
(.Y.)
Humora izjûta man ir, tâpçc arî iesmçju par tavu "otraa liimenja profesionaalo izgliitiibu jurisprudencee" :)
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
27.07.2005 14:06
to Ha
Diez ko produktîvu Tu gribçji no manis sagaidît? Vai tad palasot manus komentus nebija skaidrs, ka es netiesâju cilvçkus par viòu laimi/nelaimi bût tâdiem kâdi viòi ir? Ka nosodu lîdzekïus, ar kuru palîdzîbu visâ tajâ neiesaistîtiem cilvçkiem, liek pieòemt kaut kâdu pozîciju. Es VISPÂR nediskutçju par ðo jautâjumu. NEMINU nevienu argumentu par vai pret! Iestâjos tikai par to, ka arî anonîmâ diskusijâ ir jâzin pieïaujamâ robeþa un ne jau cenzûras dçï, Bet gan respektçjot tâs iespçjamos lasîtâjus! Jo vairâk, ðíiet, ka es atpazinu kirki_ . Tâpçc diskusija sâka likties vairâk kâ sportisks pasâkums, nevis patiesa vçlme iepazîstinât nesaprotoðos ar savâm problçmâm.
Nu par otto, draudziò, ty zagnul. Diez kâ Tu mûsu vçrtîbu sistçmas samçriji? Otto ir personîba neatkarîgi no tâ, kâ Tu viòu kurâ brîdî novçrtç. Man VIENMÇR ir interesanti uzzinât viòa viedokli! Diskutçt ar otto ir patiess prieks neatkarîgi no tâ vai piekrîtu viòa teiktajam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 23?
Ziņa: