HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?

Aizsāka Arthur 

lai nav perversijas, bet ir grçki! Kas no tâ mainâs. Anyway bûtu nosodâmi
i

aaaaaaaaaaaleluja, heteroseksualji bubina, bet homoseksualji dzivo talak.... nevienam nekaiteedami. un bus gan berni homoseksualas gjimenes, gan ari tiks atljauts preceties.. jo cilveks ir un paliek cilveks, un tiesibas pienakas ikvienam, neatkarigi no ta, vai vinsh izjut "dzimumtieksmi" un mil virieti vai sievieti. un, olga, dievs tikai pasmaidis, kad redzes, ka cilveki ir kljuvushi labaki viens pret otru un pasaule bus kljuvusi par gramu laimigaka.

:)))))))))))))))))

ALL DIFFERENT, ALL EQUAL.

visi ir atskjirigi, bet visi ir vienlidzigi. fashismam, nacismam, neiecietibai, radikalismam, ja uzvaret, tad tikai isu laiku, progress ved uz savu...

un mes varetu realizet patiesham shito veco labo kakja leopolda (ne taa, kas ozolinja) principu - "davaikje zhitj druzhno" :)))))
Kad mans deels man pteica, ka vinam patiik meitenes es pie sevis nodomaaju " Paldies ,Dievam".
Tagad sii homoseksualisma propoganda un reklaama ir ik uz sola.
Labi, ka vismaz lielaakaa dala muusu valstviiru neatbalsta so reklaamu.
Labi, ka cienaa tiek tureetas gimenes veertibas.
i

un kada starpiba, ka tu to nosauc. es savukart par perversu veletos devet jusu maksimalo neiecietibu - perversio netolerantis :))) un tieshi tad, kad cilveks nostajas pret otru ar naida pargrieztam acim, tad vinhs kljust par zveru varda istakaja nozime, un tad no cilvecibas, no etikas, no morales augstakaja pakape vairs nav ne smakas.
Neredzu nekaa laba faktaa, ka beernam ir mamma un mamma, nevis normaala gjimene, lai kaa Jums nepatiktu shis termins. Beernam buu stipri vien jaaciesh shaadaa gjimenee. Bet ne jau beerns te ir galvenais, galvenais ir personiskais ego.


;-) "paarseksuaala" ;-) apreekties var. Kaut kaa peec pokemona saak izklausiities.
TO kirke_

ir taac teiciens "es jums iemaaciishu miileet Raini", cieniitaa, tiktu Juus manos nagos, es Jums iemaaciitu miileet viirieti :D
to kirke

" Jûs noskaòojat pret sevi To Kungu nelabvçlîgi, jûs apkaitinât Viòu ar savâm runâm. Un tomçr jûs vçl jautâjat: ar ko tad mçs Viòâ radâm ðo nelabvçlîbu? - Ar to, ka jûs runâjat: katrs, kas dara ïaunu, ir labs Tâ Kunga acîs, un uz tâdiem Viòam ir labs prâts, - vai: kur tad ir Dievs, kas sodîtu? " (Malahija 2:17)
tagad

mana gjimene ari visaugstakaja goda tiek turetas gjimenes vertibas. un mes nedrazhamies pa labi un pa kreisi, ka to dara liela dalja gjimenishu. un mes nedzeram un mums nav citu problemu. mes stavesim un kritisim viena par otru. un par musu berninju vel jo vairak. jo ta mums bus dieva davana, nevis ka daudziem cienitiem hetero paariem - ikdienas padariishana..
kirke
Vai vari pavisam godîgi atbildçt uz manu jautâjumu - vai tu nekad savâ dzîvç homoseksuâlismu neesi uzskatîjusi par novirzi?
Re: HOMOSEKSUALISMS: slimiba vai briviba?
26.07.2005 16:37
to kirke_
Nu i no kâ tad Tu izsecinâji, ka esmu latvietis/ latviete, latvieðu paranojas iemiesojums? Un kur es runâju par izrâdîðanos?? Pati izdomâ - pati atspçko!
Kas tikai nepretendç uz progresa nesçju titulu nabaga pelçcîbâm. Pâris nedçïas atpakaï, ja nebiji svingers, tad biji stagnâts. Te nu jau otro dienu mâca sadzîvot ar progresu.
:)

"Neredzu nekaa laba faktaa, ka beernam ir mamma un mamma, nevis normaala gjimene, lai kaa Jums nepatiktu shis termins. Beernam buu stipri vien jaaciesh shaadaa gjimenee. Bet ne jau beerns te ir galvenais, galvenais ir personiskais ego."
nee, saulite, tur runa tavs personigais ego. un tava personiga nepatika. bernam un cieshanam sheit nav nekada sakara.

";-) "paarseksuaala" ;-) apreekties var. Kaut kaa peec pokemona saak izklausiities."
zini, dzivniecinj, pareec vel. savadak driz var aptrukties ka maitas putnam bariibas..
TO kirke_

es atvainojos, bet vai lezbieshu leksikaa arii ir taads vaards "draazhas" tb sieviete arii var izdraazt sievieti ?
gh

jaajaa, to jau es sapratu, ka no jums ne tikai labs slepkavnieks sanaktu, bet ari labs izvarotajs. viens no otra talu neatrodas.

un, cienitais vardarbibas karais veci, arstet vajag savas vardarbigas tieksmes. macitajs milet viirieti. tu tikai runas esi tik vardarbibas kars vai ari darbos??

bibs

esmu, lidz tam laikam, kamer es dzivoju informacijas vakuuma. lidz ar to rodas secinajums, ka visi var laboties.

aaaaaaaaaaaleluja, heteroseksualji bubina, bet homoseksualji dzivo talak.... nevienam nekaiteedami. un bus gan berni homoseksualas gjimenes, gan ari tiks atljauts preceties.. jo cilveks ir un paliek cilveks, un tiesibas pienakas ikvienam, neatkarigi no ta, vai vinsh izjut "dzimumtieksmi" un mil virieti vai sievieti. un, olga, dievs tikai pasmaidis, kad redzes, ka cilveki ir kljuvushi labaki viens pret otru un pasaule bus kljuvusi par gramu laimigaka.

:)))))))))))))))))

ALL DIFFERENT, ALL EQUAL.

visi ir atskjirigi, bet visi ir vienlidzigi. fashismam, nacismam, neiecietibai, radikalismam, ja uzvaret, tad tikai isu laiku, progress ved uz savu...

un mes varetu realizet patiesham shito veco labo kakja leopolda (ne taa, kas ozolinja) principu - "davaikje zhitj druzhno" :)))))
un kada starpiba, ka tu to nosauc. es savukart par perversu veletos devet jusu maksimalo neiecietibu - PERVERSIO NETOLERANTIS:))) un tieshi tad, kad cilveks nostajas pret otru ar naida pargrieztam acim, tad vinhs kljust par zveru varda istakaja nozime, un tad no cilvecibas, no etikas, no morales augstakaja pakape vairs nav ne smakas.

ATKARTOSHOS VELREIZ

un nekaunshos atkartot ikreizi, kad izlasishu pret sevi verstas trulas rupjibas
"esmu, lidz tam laikam, kamer es dzivoju informacijas vakuuma. lidz ar to rodas secinajums, ka visi var laboties. "
Kâda informâcija tad pçkðòi tevi izrâva no tâ vakuma?
Es gan to nesauktu par laboðanos, bet gan sevis un savu tieksmju attaisnoðanu.
gh

zini, vardarbiigais veci, tu ta ari nesaprati, vai ne, ka var milet cilveku neatkarigi no ta dzimuma. ka var milet nevis kraninju vai sievietes dzimumorgaanus, bet personiibu, neatkarigi no ta dzimuma??

un, ja jau tik ljoti interese mana personiba, tad informeju velreiz, ka esmu bisexuala. jaa, es biezhi smejos "paarseksuala", jo iemileties varu ne tikai viena dzimuma, bet gan cilveka, neatkarigi no dzimuma. mana pirma, bet diezgan ilgstosha milestiba izradijas puisis, bet mans liktenigais cilveks un patiesa otra pusite - meitene.
bibs.

tu man jautaji, lai mani nosoditu vai lai saprastu?? informacijas vakuuma nozime - nekritiski skatoties uz pasauli un apkartni. neizzinot citus viedokljus, neatveroties pasaulei un citiem uzskatiem. nemegjinot saprast. nemegjinot saprast, ka jutas citi, ko vinji doma. tas nozime iracionali baidities, atsakoties iesaistities dialoga ar svesho un citaado.
TO kirke_

kundziit, es atziistos, es esmu vardarbiigs vecis, bet vai Juus, tolerances, eetikas un moraales augstaakajaa pakaapee iemiesojums nemiilat mani - cilveeku, personiibu, lai kaads es buutu... ?!

nenonaaciet pretrunaas luudzu...
jebshu Juus ar vienu roku sniedziet savu atbalstu un miilestiibu homiishiem, savukaart ar otru roku Juus atgruuzhat vardarbiigos heteroseksuaaljus ?!
gh

redzi, vardarbigiem vechiem, kuri dara fiziski un moraali pari citiem cilvekiem, ir vieta pie citiem kriminaliem elementiem.

ikvienam, kas veic vardarbiibu pret citiem cilvekiem, ir vieta cietumaa.

un miljie cilveki,

jus sheit redzat visizteiktako vardarbibas slavinashanu, kur no cilvecibas, no etikas, no morales augstakaja pakape vairs nav ne smakas. un jums vienkarshi nav ko darit, ka cinities pret cilvekiem, kas mil sava dzimuma cilveku, nevis nostaties pret ljaunumu shaja pasaule. liekulji un divkoshi.. nozhelojami.
"nekritiski skatoties uz pasauli un apkartni. neizzinot citus viedokljus, neatveroties pasaulei un citiem uzskatiem. nemegjinot saprast. nemegjinot saprast, ka jutas citi, ko vinji doma. tas nozime iracionali baidities, atsakoties iesaistities dialoga ar svesho un citaado.
"
1)Dârgumiò, pilnîgi visu augstâkminçto var attiecinât arî uz tevi ðobrîd.
2)Vai citu viedokïu izzinâðanai automâtiski jâbeidzas ar cita viedokïa pieòemðanu un sava viedokïa atmeðanu?
TO kirke_

kundziit, atziistiet, ka Juus sapinaaties pati savos "moraales augstaakajaa pakaapee" spriedumos...

taatad homiishi drasees pa riigas ielaam, kameer vaislas vechi seedees cietumaa ? :)
mazais draudzinj bib,

es nebaidos no heteroseksualjiem iracionali, es nebaidos pavisam. es baidos no cilvekiem, kas man draud, kas ir situshi citus. tas nav iracionali. es uzkalusu jums, ar jums argumenteju un lai uizvar labakie argumenti. es saprotu, ka var but nepatikami, nezinot. tapec es aizcinu izzinat. es sarunajos ar svesho un citaado. es faktiski sarunajos ar sevi pashu zemaka savas attistibas pakape. tapec pirms vispar izskai kadus spriedumus, paanalize, ok?
2) sapratigam cilvekam butu japrogrese un japilnveidojas. atceries raini..

labi, dargie nideji, nistat vien talak un izladejat savu ljauno energjiju labak laba seksinjaa ar savam otram pusitem, lai piedzimst nabaga latvijai par dazhiem berniem vairak, kas atnjemti uz homoseksualju rekjina. smiekligi jus sava naida esat. zveri un dzivnieki. "dzivnieku ferma 2005" ar cucinju sejam, kas pargrieztas naidaa.....
Nç, nu ârprâts, tâ Kirke !!! Kur var raut ðitâdu enerìiju'un tik daudz vârdu ??? Baigâ smadzene, jâatzîst, neskatoties uz to, ka man nepatîk homo.
"sapratigam cilvekam butu japrogrese un japilnveidojas"
nu bet kur ir teikts, ka tas nav regress? Kur ir teikts, ka pilnveidoties - tas ir pieòemt citu viedokïus kâ savçjos?

Nu nav man naida pret homoseksuâïiem, kamçr viòi man atïauj domât tâ kâ es domâju. Pamatoti tâ domâju. Un nekas iracionâls tur nav.
Ja dabâ bûtu vienalga ar ko veidot sex. attiecîbas - vai Dievs tad bûtu radîjis divus dzimumus? Nç, tad visi bûtu hermafrodîti, "ono".
Vai homosex. attiecîbâm var bût bioloìisks turpinâjums? Nevar. Bet tieði dzimuma turpinâðana jeb vairoðanâs ir sexuâlo attiecîbu biol. pamats no paðiem pirmsâkumiem. Bauda nâk pçc tam. (es nerunâju par to, ka mûsdienâs bauda varbût ir pat bûtiskâks aspekts par vairoðanos).
Tieði tâpçc es uzskatu, ka homoseksualitâte ir zinâma novirze. Un neesmu gatava ðo uzskatu mainît, kamçr nebûs kaut viens loìisks arguments par labu tam. (tas, ka homoattiecîbas nav tikai sex, bet arî jûtas, mîlestîba pret personîbu, nepârliecina, runa ir par ko citu).
kirke Tev visur jau radas maksimala neiecietiba, Tu dzirdi tikai to, ko gribi dzirdet, ipasi, ja kads uzraksta ko slikto, bet parejo Tu pat nepamani...
runaajot par to kirke_, veelme pozicioneet sevi augstaak par citiem tb paaraaku, gudraaku, viedaaku, liecina par ieksheejas nepilnveertiibas un kompleksu esamiibu...
bet kaadi gan citi nabaga homo un bisex pie mums var buut...
kirkei sodien darba laiks ir beidzies:-):-):-)
Citati no temas par virieshu dibentinjiem –

Jautajums –
“kaada ir juusu attieksme pret viirieshu anaalaa cauruminja kairinaashanu - ar pirkstinjiem, vibratoru vai kaa savaadaak???.... :)”

Atbildes –
> man personiigi patiik kad ar manu cauruminju speeleejas
> Ja tur ir vairaak erogeenaa zona tad neviens viirietis neatteiksies,ka to aizkar.
> Nekas nosodoss te nav.Probleemas saakas, ka partneri viens otru nesaprot.Viss ir pienemams ja tas ir pienemams partnerim
> nu man domaat, ka neatkariigi no dzimuma taa ir erogeenaa zona (to teica GH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
> Vairaak tas tieshaam ir higieenas, kompleksu neesamiibas u.c. vairaak vai mazaak svariigu faktoru kopums (ari to teica GH :))
> Ja tas vinjam sagaadaas baudu buus O.K. Bet varbuut vinjam ir aispriedumi shajaa sakaraa, un tad nu var liidzeet tikai paarunas un skaidrojums par dazhaadaam sexa teemaam


Bet es, ka nu jau tikumiga meitene budama un ietekmejusies no tautas shaja tema, skalji saku – ar olam jums, perversie, nekjitrie, dupsis kakam domats, ne prieksh mileshanas. tomatus jums acis un zaljos zirnishus.... fuuuu :)))))))))))))))
nekas agrak analais bija tabu, bet gan jau ka vel pec 20 gadiem gh sheit sajusminati stastis par seksinju ar savu partneri, protams, viirieti :)) (jaa, jaa, ta nu ir ar tiem lielajiem "pret" kliedzejiem, ta ir ta pirma grupa, kas slepus kopojas ar savejiem)

un, protams, esmu nogurusi, bet ceru, ka mans darbs ir bijis produktivs. pateiciba tiem, kas mani atbalsta :)
Nebija produkstiivs.

Driizaak raisiija nepatiku, kuras liidz tam vel nebija.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 3?
Ziņa: