Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem

Aizsāka blueberry 

Re: Samaksu psihoterapeitam par kavētiem seansiem
13.03.2008 14:45
Tikko izlasīju:mazs, 6 gadīgs, zēns nobijās no zemē nokritusha, sprauslojosha zirga.Zēns sāka baidīties no zirgiem.Zēnu ārstēja, gimenes draugs ,Freids. Diagnoze: Slēpta agresija pret tēvu, jo zēns seksuāli iekāro savu māti.:))Bāc!
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
13.03.2008 15:45
...he, he...
...sunshine, par tiem veiksmîgajiem terapeitiem...kamçr ir aitas, kâpçc necirpt???...pie tam bez liekas piepûles...un ja vçl savâc kâpostu par nenotikuðo, bet ieplânoto...:)..kâ O'Henrijam...:)
blueberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...es maksâju
> par padarîto darbu, man vismaz tâ likâs, ka
> psihoterapeitam maksâ par padarîto darbu nevis par
> to kabinetu, kur es eju vai par laiku ko pavadu
> tur.

atbildot uz ðo:
Daudziem gribçtos, lai tâ bûtu - "maksâju par PADARÎTO darbu" - ðî attieksme nâk no tâ, ka par psihoterapiju domâ kâ par medicînisku pakalpojumu - aiznes savu slimo kâju pie ârsta, viòð sadakterç un viss kârtîbâ - maksa par padarîto darbu, visa atbildîba ârstam. Padarîja - labs ârsts, nepadarîja - sûdîgs.
Tomçr psihoterapijâ ir cita veida attieksme, ko te daþi mçìina paskaidrot. Psihoterapija balstâs uz ATTIECÎBÂM - citiem vârdiem sakot - uz SADARBÎBU starp 2 cilvçkiem.
Tâdçjâdi naudas, laika, un plânoðanas jautâjumi iegûst pavisam citu nozîmi.
Psihoterapeits NAV atbildîgs par rezultâtu (par PADARÎTO) - viòð ir atbildîgs tikai par savu pusi - to, ko dara. Par rezultâtu ïoti lielâ mçrâ ir atbildîgs pats klients.
Un, ðîs diskusijas kontekstâ skatoties - maksâðana par laikus neatceltâm sesijâm ir klienta atbildîbas daïa.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
14.03.2008 13:16
psihs Wrote:

> Daudziem gribçtos, lai tâ bûtu - "maksâju par
> PADARÎTO darbu" - ðî attieksme nâk no tâ, ka par
> psihoterapiju domâ kâ par medicînisku pakalpojumu
> - aiznes savu slimo kâju pie ârsta, viòð sadakterç
> un viss kârtîbâ - maksa par padarîto darbu, visa
> atbildîba ârstam. Padarîja - labs ârsts,
> nepadarîja - sûdîgs.
> Tomçr psihoterapijâ ir cita veida attieksme, ko te
> daþi mçìina paskaidrot. Psihoterapija balstâs uz
> ATTIECÎBÂM - citiem vârdiem sakot - uz SADARBÎBU
> starp 2 cilvçkiem.
> Tâdçjâdi naudas, laika, un plânoðanas jautâjumi
> iegûst pavisam citu nozîmi.
> Psihoterapeits NAV atbildîgs par rezultâtu (par
> PADARÎTO) - viòð ir atbildîgs tikai par savu pusi
> - to, ko dara. Par rezultâtu ïoti lielâ mçrâ ir
> atbildîgs pats klients.
> Un, ðîs diskusijas kontekstâ skatoties - maksâðana
> par laikus neatceltâm sesijâm ir klienta
> atbildîbas daïa.


Lasu un brînos, nu kâ tikai nevar pagriezt visu to padarîðanu un attaisnot jebko?
Vispirms jau, ka pats vainîgs, ja nepalîdz, un jâmaksâ tâpçc, ka tâs ir ATTIECÎBAS! Johambam...nav sliktâk kâ baznîcâ ...esi liels grçcinieks un aiz to tev visas íibeles...:)
strawberry, es nevienâ brîdî nelietoju vârdu "vainîgs".
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
14.03.2008 14:50
Ai, cik nu cilvçku tik viedokïu. Es katrâ ziòâ zinu, ka es nemaksâðu par nenotikuðu seansu. Varbût ar laiku manas domas mainîsies un bûs þçl iztçrçtâ laika un naudas, it seviðíi, ja jutîðu, ka process ir kaut kur pusç un ka to vajadzçtu pabeigt.
Nu ir citrreiz, kad mani var pârliecinât, bet kaut kâ ðoreiz neviens arguments mani nepârliecinâja. Es varu tikai pieòemt, ka nu tâ tas saistîbâ ar psihoterapiju ir, bet ka tâ ir pareizi, es nedomâju.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
14.03.2008 14:53
Droði vien tas ir individuâli, bet varbût kâds var pateikt, pçc cik ilga laika pasihoterapeits sâk urbt dziïumâ, lai nonâktu pie tiem ðausmîgajiem pârdzîvojumiem, no kuriem man it kâ bûtu jâpaliek sliktâk. Es pat nevaru iedomâties kâ tas varçtu notikt. Nu, uz bimbu mani rauj parasti atceroties savus pârdzîvojumus, bet lai paliktu slikti no tâ, ko es atceros, nevaru iedomâties.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
14.03.2008 15:01
blueberry
Man 1. dziïâkâ krîze bija pçc gada. Par cik ps.t. man par to pastâstîja paðâ sâkumâ (tipa, lai es zinâtu, uz ko parakstos), tad bija slikti (depresija + VD izpausmes pârâkajâ pakâpç), bet nenobijos. Nâkamâs krîzes bija daudz vieglâkas. Pçc katras krîzes sekoja pamatîgs kvalitatîvs lçciens uz labo pusi.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
14.03.2008 15:02
blueberry
To, ka "urbj dziïumâ" nemaz nejût. It kâ jau runâðanâs vien, bet zemapziòa strâdâ.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
14.03.2008 15:31
vispaar man tas shkjiet janciigi, ja ieprieksh pasaka, ka peec gada buus kriize. ja distonikjim shitaa pasaka, stabili, ka vinjsh to kriizi dabuus.

un kad nu "urbj dziljumaa" ... ko nu urbj ... es arii piekriitu, ka to nejuut, jo visa psihoterapija buus viena leena, uzmaniiga siipola lobiishana. bimbiens var piemekleet laiku pa laikam. izbimbaajies, ja gribas, bet ka ikuraat nu notiks kas taads, ka buus nez kaads urbiens, kas buutu jaagaida, taa gan nav. kaut kas briesmiigs, no kaa buutu jaabiistas. jaa, var gadiities pieskarties kam nepatiikamam, bet uztver to, kaa iespeeju mainiities un izdziedinaaties no savas depresijas. var pienaakt baigais apskaidriibas briidis, kad top skaidrs, kas ir galvenais nelaimju ceelonis un ka tagad buutu jaamaina tas, tas un tas, tad var sabiities. kaa vienmeer pirms lieliem notikumiem...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
14.03.2008 15:36
Runcene - tas ko tu uzrakstîji, man liekas saprotami, tieði tâ es iedomâjos to terapiju.
mad no kautkurienes
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
14.03.2008 22:38
psihs Wrote:

> Psihoterapeits NAV atbildîgs par rezultâtu (par
> PADARÎTO) - viòð ir atbildîgs tikai par savu pusi
> - to, ko dara. Par rezultâtu ïoti lielâ mçrâ ir
> atbildîgs pats klients.
> Un, ðîs diskusijas kontekstâ skatoties - maksâðana
> par laikus neatceltâm sesijâm ir klienta
> atbildîbas daïa.

...hmm...tâtad, terapists var mierigi pateikt - pats duraks...laba nostâja...teicama...:)
...starp citu, grçksûdze sanâk efektîvâka par terapistu...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
15.03.2008 16:03
Man ne reize (nu jau vairâk kâpusgadu kâ eju uz psihtrp.) nav bijis bimbiens, tas tâ normâli vai kâ?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
15.03.2008 16:15
Brasilia
Normaalums ir stipri relatiivs jeedziens. Es vispaar jau 20 gadus nespeeju raudaat, bet pie ps.t. gadiijaas gan. Kaa lai neraud, ja reizeem sevis tik ljoti zzeel un pretim cilveeks, kursh par tevi zina visu un juut liidzi. Ps. t. jau standartapriikojumaa ietilpst raudamo salvetiishu kastiite:D
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
15.03.2008 17:29
Jða tâ kastîte ir manîta :D
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
15.03.2008 17:43
:D

nezinu, Brasilia, ko lai Tu tagad dari, mosh parunaa ar terapistu, kaapeec Tev tas bimbiens nenaak...

normaali :D

shito vaardu vispaar vajadzeetu nahr... katram tak savs. tas ir "vai kâ". ne normaali, ne nenormaali.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
15.03.2008 18:01
Man jau tagad ir bijis, ka uznâk bimbiens:P, bet es turos, nesâku raudât. Man îstenîbâ besî kaut kâda psihoterapeita klâtbûtnç raudât. Domâju, ka droði vien ar laiku pieradîðu pie viòas, bet vispâr paraudât atïaujos tikai vîra klâtbûtnç.
Es baigi ilgus gadus arî neraudâju, bet tagad esmu ïoti jûtîga. Vai tik tas nav no katra cilvçka atkarîgs, kurð jûtîgâks, tas arî vairâk bimbâ.
Bet varbût tev Brasilia nemaz nekas tik traks nav bijis, ka bûtu jâraud. Nu es jau pie tâ terapeita citreiz pati uzvedinu uz tâdu tçmu, kas ir sâpîga. Jo ir lietas, kuras man paðai gribas no sevis norunât. Piem., par mazâ dzimðanu.Vîrs tik saka, nu nerunâ par to, nedomâ, bet man taisni gribas nevis to moslçpt, bet izrunât, izdzîvot tâs ðausmas, kaut kâ paliek vieglâk. Citreiz vîram uzklûpu un stâstu atkal un atkal kâ es jutos.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
15.03.2008 18:03
Gan jau paspçðu pabimbât :)))

Îstenîba man terapeite teica, ka es esmu baigo `priecîgâs, laimîgâs, pozitîvas, man viss labi` masku uzlikusi un laikam arî pie terapeita nespçju lîdz galam atvçrties, lai varçtu pabimbât...bet mâjâs gan ðad tad uzsit asariòu! Bet par tâdâm lietâm, kur vairums raud, es nespçju..
Re: Vijolîtei!
15.03.2008 22:21
``Tikko izlasîju:mazs, 6 gadîgs, zçns nobijâs no zemç nokritusha, sprauslojosha zirga.Zçns sâka baidîties no zirgiem.Zçnu ârstçja, gimenes draugs ,Freids. Diagnoze: Slçpta agresija pret tçvu, jo zçns seksuâli iekâro savu mâti.:))Bâc!``
_________________________________

Ðitais labs, kâds sakar diagnozei un kritienam no zirga? Nç, nu ja jau dikti parokâs, var jau aizrakties ne tur vien :D
iesaku jaunu fobiju - bailes par nokavetu seansu pie psihoterapeita. ir idejas kaa nosaukt sho fobiju??? ;)
blueberry:

"labs" psihoterapeits izraus asaras pat no Lenina mumijas! Tev jaapamaina arsts - es pie saveejaa nevaru notureties! varu pat iet pa ielu atcereeties visus smiekligos gadijumus pec kartas, kaa ienaksu kabineta ieraudzishu salvetiites :D un seansa laikaa "uzdosies" PAREIZAIS jautaajums (un tads parasti uzdodas) :D - taa raudaashana garanteeta!
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
26.03.2008 14:20
...un kâ zinâms, asaras no organisma izvada toksiskas vielas, un uzlabojoties oeganisma fiziskajam stâvoklim, uzlabojas arî psihoemocionâlais stâvoklis:)
tieshi taa ;)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
01.04.2008 12:33
Nu man negribaas mainiit to terapeitu. Es jau taa vinjus esmu mainiijusi vairakkart.
Pagajusaja reizee vinja man pateica, ka vinjai bail kaut ko dziljuma urbt, jo ja nu es peksnji pazudu. Un es jau vinjai toreiz teicu, ka, ja es tiesam nevaresu tikt uz kadu nodarbiibu, tad vienkarsi pazudisu, jo maksat netaisos.
Pagajuso nedelj pienaca tada reize, kad nezinaju ko darit, jo virs nevareja mazo panjemt un man vinju nebija kur likt. Tad nu es izdomaju, ka njemsu mazo liidzi, lai saka ko grib. Ja negrib notureet seansu, tad mees vismaz pasedesim tanii kabinetaa:D, ja jau man tapat par to laiku un kabinetu jamaksaa. Taa nu mes visi tris tur tuseejam:) Gruuti protams bija, jo es nevareju sakoncentreeties un padomaat kaa nakas, visu laiku bija japriecajas par savu deelu:))
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
01.04.2008 12:36
Klau, vai ir veel kada vieta bez Tvaika ielas, kuraa nav jamaksa par viziiti pie psihiatra?
Man vispaar nav parak labi, nezinu, varbuut jamaina zaales, bet man negribaas braukt pie tas manas kursabiedrenes. Nu nespeeju es ar vinju normaali visu izrunaat.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
01.04.2008 12:45
ir taada vieta. tikai Tev vajadzees aiziet uz Tvaika ielu un pateikt, ka gribi mainiit doku. Tev ir kartiite tur izrakstiita, divas valsts kartiites nevar buut. Viss ir datoraa taapat redzams, tur ir stingra kaartiiba, jo par to visu valsts maksaa. Kartiiti vajadzees paarsuutiit. Tev buus jaauzraksta iesniegums. Paareejo es Tev personiski uzrakstiishu.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
01.04.2008 12:50
Runcene - labi, gaidiisu atbildi. Es tikai tad nesaprotu, pirms tam es tacu visu laiku gaaju Jelgavas PSN slimniicaa, vai starp pilseetam tad ir vienalga? Man jau Jelgavaa patika daudz labaak, bet nevaru izbraukaat.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
01.04.2008 12:53
es Tev uzrakstiiju privaatzinjojumu. tagad skaitaas, ka par valsts naudu var iet, kur grib, bet kartiite jaapaarsuuta. varbuut nesen taa kaartiiba ieviesta. valsts prasa stingras atskaites.
Ðo nu gan es nesaprotu.

(citâts no Blueberry rakstîtâ) "Pagajusaja reizee vinja man pateica, ka vinjai bail kaut ko dziljuma urbt, jo ja nu es peksnji pazudu."

No kâ tad viòai jâbaidâs? No pârstrâdâðanâs?:)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
01.04.2008 13:08
ja vinja tieshi taa pateica, es arii briinos, bet par psihoterapijas procesu no malas nav jeegas spriest. visas fraazes rodas kaadaa kontekstaa. es vispaar nesaprotu to terminu "urbt dziljumaa". visa psihoterapija ir viena vienmeeriiga, pakaapeniska ieshana dziljumaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 12?
Ziņa: