Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem

Aizsāka blueberry 

Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
07.04.2008 21:31
Drîzâk jau ðausmîgs nogurums ir no VD un tas ir depresijas pavadonis, jo parasti cilvçks, ja viss ir oki,-nogurst, paguï un dodas tâlâk, bet depresîvie nevar vien ar gulçðanu tikt cauri!
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
07.04.2008 22:55
nogurums ir viena no depresijas paziimeem. slimiigs nogurums, protams. taapat arii paarlieka miegainiiba.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 10:15
Jâ, tiesi slimîgs nogurums, es varçtu teikt un miegainîba arî protams.
Bet vai tâs lietas var risinât ar psihoterapijas palîdzîbu? Es domâju tikai ar psihoterapiju? Vai tomçr tâs zâles jâdzer. Man godîgi sakot riebjas tâs zâles dzert, it sevisíi, ja neko lâgâ nepalîdz. Nu, ja man bûtu tâ, ka kâdas zâles reâli palîdzçtu, es laikam dzertu kaut visu mûþu.
Kâ jums ir no rîtiem mosties? Nu visiem cilvçkiem ir grûti, it sevisíi, ja jâceïas agri, bet man tas sagâdâ tâdas ciesanas. Un ne jau tas, ka es bûtu neizgulçjusies. Man mazais lai arî naktî vairâkas reizes ceïas augsaa, tomçr no rîtiem guï vismaz lîdz 9. Tad nu es guïu lîdzi, bet kad pamostos, esmu dziïi nelaimîga. Un tâ katru rîtu. Kâ pârvaret to pretîgumu? Tâ riebjas viss, kad iedomâjos, ka jâceïas un jâdarbojas. Bet tas jau laikam arî tâs pasas depresijas iespaidâ.

Vakar skatîjos filmu Mâkslîgais skaistums. Vispâr parasti to neskatos, neliekas interesanta. Bet vakar tur râdîja kâ to abortu uztaisîja. Un man tâdas sirdssâpes atkal piemetâs. Zinu, ka vajadzçs ar psihoterapeiti runât par savu grûtniecîbu, par mazuïa dzimsanu, bet pagaidâm laikam to nespçju. Tâ man gan ir ïoti sâpîga tçma. Tur ir ieksâ visa emociju gamma - milzîga vainas sajûta, bailes, izmisums un patiesîbâ îstas sausmas.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 11:16
MAn no rîtiem arî grûti pamosties, pat modinâtâju nedzirdu, guïu tik un kavçju darbu :) bet nav tik traki kâ Tev, kad ar riebumu celies, varbût izòemot sestdienu, svçtdienu rîtus ar domu,-ko nu lai sadara...atkal nebûs ko darît...

Slimîgu nogurumu diez vai var ar zâlçm ârstçt, nu varbût kâdus uzmundrinoðus medikamentus var palietot, bet domâju, ka tas pie psihtr.ârstçjams...aprunâjams...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 11:19
blueberry
Zinu, kâ tas ir no rîtiem mosties ar dziïas depresijas sajûtu. Pa dienu Tev taèu kïûst vieglâk, vai ne?
Es ar to sadzîvoju ðâdi:
- sajûta galîgi ^&*(*(^, bet ar prâtu domâju, ka pçc stundas, divâm, trim bûs labâk;
- centos tomçr nomazgâties un kârtîgi apìçrbties;
- atïâvu sev bez vainas sajûtas atlikt visus darbus, ko iespçjams un darît tikai galîgi nepiecieðamo.
Parasti tas palîdzçja ïoti labi un izdevâs padarît arî atlikto, vismaz daïu, kas, savukârt, uzlaboja garastâvokli.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 11:43
...maza pârdoma...viens, kam depresija, mokâs, gaida kkâdus tur brînumus no nezin kâ, mçtâjâs no viena pie otra, gadiem slâj pie ðamaòa - pstrpeita, un vienalga beigu beigâs sçþ uz legâlajâm narkotikâm un nejûtas nemaz tik labi...kgan visiem apkârtçjiem mçgina ieskaidrot, ka viss spieíos, viss notiek, ka jûtas laimîgs un apmierinâts ar dzîvi...kâ Alstere...
...otrs, ar lîdzîgâm problçmâm, satusç ar sliktajiem zçniem un meitenâm...un arî risina savas problçmas...tikpat naudietilpîgi...bet momentâli...nja...

...ðajâ íimizâcijas laikmetâ neatliek laika garîgumam...maaaazliet...maaazbiðíiò...pavisam drusciòâs...neatliek vietas pozitîvajam...interesanti, ka pstrpeiti vanda uz augðu negatîvo, slikto, kas ir bijis kkad un galçji mazsvarîgs ðaidienai...ja uzvanda sûdu bedri, viss sajaucas kopâ un atkal nostâjas tajâs paðâs vietâs...kas mainâs???..nekas...

...he, he, grûtâ bçrnîba...:)...ka uz to paskatâs...laikam otrâ klasç, ârâ ziema, uhhhh, pâc skolas izkâvâmies ar paralelâs klases krieveïiem...sanâca tâ, ka es ievçlos cauri ledum bedrç ar ûdeni...ne pârâk, bet kâjas lîdz ceïgaliem un mçteïa apakðmala bija slapja...aizkûlos mâjâs, vecmamma paòçma mani aiz rokas un gâjâm uz mûzikas skolu...ka esmu slapjð, baidîjos teikt...un tikai skolâ skolotâja ievçroja, ka grabu un esmu pârsalis kâ diegs...nu protams, ka ar steigu tiku nogâdâts mâjâs...nja...slimîba klât, kâ likts...pirmo un vienîgo reizi murgoju...nekas, esmu dzîvs...:)
...ko ar to gribçju teikt...vienam tâ bûtu tragçdija - sliktâ vecmamma noveda lîdz slimîbai...trauma uz visu mûþu...:)...bet ja paskatâs maliet savâdâk???...cik garðîgas pankûkas cepa vecmamma!!!...mmmm...cik interesanti bija ar viòu sarunâties!!!...tad, kad bija piedabûjama pie runâðanas...:).cik daudz gan tautasdziesmu,gan pasaku zinâja!!!...
...nekad neticçðu, ka ir tikai melna un pelçka krâsa...dzîve tomçr ir krâsaina...kur sava vieta ir tumðajiem toòiem...arî melnajam...:)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 11:54
Es tagad dzîvoju Leþepjokova grâmatas pârdomâs. Ar atziòu, ka mçs visi dzîvojam hroniska aizvainojuma stâvoklî. Aizvainojumi ir tie, kas jâpiedod sev un citiem. Varbût psihoterapijas prakse uz to arî balstâs, izrakt, izrunât un caur jaunu sapratni piedot.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 12:02
...piedot klât vçl kaut ko???...jeb tomçr atvainot...
...jçdzienisks bardaks rada vispârçju bardaku...
...vârds nav vienkârða vibrâcija vai skaòu sakopojums...:)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 12:05
Oi, mad...
Iespaids tev no tiem murgiem palicis tomçr, jo neatðíir pagâttnes formu no tagadnes. Un nemitîgi smaidot staigâ tikai muïíîði.
Nu es esmu 3-12 gadu vecumâ 3x nopietni slîkusi, bet tas uz mani nav ne mazâko iespaidu atstâjis - kâ peldçju, tâ peldu joprojâm.
Paliekam vien katrs savâ ierakumu pusç:) Varbût kâds visu pârâk sareþìî, bet Tu visu novienkârðo, manuprât, par daudz.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 12:16
Madcynics- atvaino- tas skan auksti, piedod- silti. Var piedot klât vçl mîlestîbu, vai citu kaut ko tikpat jauku:)



Edited 1 time(s). Last edit at 08.04.2008 12:16 by strawberry.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 12:20
...par to pauþu...tâtad - aizvainotâjam piedodu klât mîlestîbu jeb tomçr atvainoju, palikdams neitrâls???...:)
...ak jâ, Alsterît, meþs sastâv no kokiem...un neviens to nesauc par daudzkoki...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 08.04.2008 12:21 by madcynics.
man bija pati labaakaa vecmamma pasaulee, bet reti vinja teica kaadu labu vaardu un izdzina darbos ne pa jokam :)
ja apdegu saulee vai kas cits, tad taa nav trauma, bet atceros ar pateiciibu, ka vinja man iedzina izturiibu.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 12:31
...nç, mançjâ...un ja teiksi savâdâk, dabûsi ar ðaufelîti...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 12:40
madcynics
Neko par tevi nezinu, bet no viena gadîjuma jau slikti nepaliek. Domâjams, ka tava vecâmâte tomer bija laba. Varbût daþreiz barga. Nu es nezinu. Fakts jau tâds, ka viss atkarîgs no kopçjâs attieksmes.
Es te runâju par to anketu bçrnudârzam. Vîrs ierakstîjis, ka bieþi ir pçrts ar siksnu, bet pie atbildes - vai uzskati, ka pret tevi bija fiziska vardarbîba, ielicis 0. Jo turpat blakus jautâjumi - vai tev bija, ar ko izrunât savas bçdas, vai bija kâds kas tevi atbalsta, vai bija kâds kas tevi mîl ìimenç utt. Un tur visur ir maximums. Kaut arî viòu pçra, viòs nejuta naidu, noraidîjumu, jutâs mîlçts, jutâs drosîbâ.
Mana vecmamma arî cepa garsîgas pankuukas. Bet godîgi sakot tas arî bija vienîgais veids, kur es saskatîju, ka esmu viòai kaut cik svarîga. Bet vispâr man vairs tas nesâp, ko viòa man nodarîjusi. Man drîzâk ir skrobe par to, ka man daudz kâ nav bijis. Kaut vai, ka nav bijis neviens ar ko parunâties, ka nav bijis neviena, kas apmîïotu, kas rûpçtos. Ka iztrûkst tâs sajûtas, ka es kâdam esmu vajadzîgs un nozîmîgs. Ir tikai sajûta- labâk nebûtu nemaz piedzimis. Vçl pusaudþu gados mana mamma teica, labi tacu tomer, ka tu esi piedzimusi, bet es atbildçju, ka labâk es nebûtu nâkusi sai pasaulç. Es tâ arî jutos. Mammai jau es nebiju vajadzîga, bet viòai likâs, ka es varçtu bût laimîga tomer ka esmu. Diemþçl tâ nav.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 12:44
izdzîsana fiziskos darbos nav nemaz slikta. Es pat teiktu, ka laba. Man patika straadat, it seviski to sienu vaakt. Man buutu gribçjies lai vecâmâte man liktu darît to un to un to, nevis visu laiku pazemotu, cik tu slikta, nekam nevajadzîga, slinka utt.
Blueberry -

Lasu ðo visu un man rodas sajûta, ka Tu esi drusku tâ kâ par daudz safokusçjusies uz to svau bçrnîbu... Man arî ir depresija/VD, bet, liekot roku uz sirds, varu teikt, ka man bija laimîga bçrnîba, bija/ir abi vecâki (joprojâ kopâ), biju aprûpçta un mîlçta, bija/joprojâm ir ar ko izrunâties, mamma joprojâ man ir gandrîz vai labâkâ draudzene, kurai varu stâstît gandrîz visu (draudzençm - katrai kaut savu:) ), bet ... arî es mokos ar ðo kaiti, un, starp citu, psihoterapija mçs nekâdas kaut cik vçrâ òemamas bçrnîbas traumas arî nespçjâm identificet, ta ka ... nu nav tas viss tik viennozîmîgi. Kâdu laiciòu atpakaï db.lv lasîju interviju ar Irçnu Pulkinenu - veiksmîgu uzòçmçju un interesantu un gudru sievieti (vari pameklçt, ja interesç), biju pârsteigta par to, cik traki viòai gâjis bçrnîbâ (ja nemaldos, mâte viòu pametusi jau dzemdîbu namâ, uzaudzinâjuði audþuvecâki, bet mâte arî vçlâk kaut kur tur pa vidu sâkusi maisîties, mâtes izrîcîbas dçï viòai bçrnîbâ bijuði lieli pardzîvojumi, viâò savu mâti ir pat ienîdusi), un... kas viòa ir tagad? Nu ne taèu depresija snomocîts cilvçciòð! Blueberry, Tu zini ko amna mamma saka par manu depresiju/VD? "Tu esi iegâjusi lomâ pa ðiem gadiem, Tev ir pamzam jâiet no tas lomas laukâ." Aptuveni to paðu kâdu laiku atpakaï teica arî mana psihiatre, tikai citiem vardiem. "Jûs esat pârâk sâkusi sevi analizçt, pievçrst pârâk lielu uzmanîbu katrai vissîkâkajai savas paðsajûtas niansei." Ta nu es tagad pamazâm mçìinu iet no tâs lomas laukâ, un to pasu novçïu arî Tev, Blueberry. Beidz dzîvot pagâtnç, sac dzîvot TAGAD.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 14:42
...nja...tâ ir, kâ laila pauþ...ir pagâtne...tagadne nepastâv...un ir nâkotne...no pagâtnes mçs visi izsprûkam...ik mirkli...un vai ir vçrts uz viòu iepringt???...
...kâds no austrumiem teica labu domu - jâsatraucas par to, ko varam mainît...ko nevaram, tas nav uztraukuma vçrts...un sekojot ðîm nostâdnçm, íînizeri re, kâ savairojuðies!!!...bet te???...
...nu nav "bçrnîbas trauma" noteicoðâ visâ ðajâ putrâ...nu nav...:)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 17:49
Laila
Es tev nepiekrîtu. Es piekrîtu, ka ne vienmçr bçrnîba pie vainas un ne jau es arî biju, kas apgalvo, ka bçrnîba ir tâ, kas visu to rada. Es pat te uzdevu jautâjumu, kâ domâ tie, kas izgâjusi psihoterapiju. Es esmu domâjusi par to, ka vienâ un tanî pasâ ìimenç viens bçrns jautrs un optimists, otrs nomâkts un depresîvs. Mana teorija ir tâda, ka 1.mçs katrs piedzimstam ar kâdu nervu sistçmas tipu. Tiem, kas ir jûtîgâki, ir arî lielâkas iespçjas, ka ârçjâ vide vairâk ietekmçs. Plus ir tacu arî endogçnâ depresija, kam nav izskaidrojuma. Domâju, ka tâ ir tâ depresija, kas saistîta tîri ar neirotransmiteru darbîbu. Par to jau es arî censos tikt skaidrîbâ, kas ir man. Domâju, ka ir depresija, ko rada kâdi smagi pârdzîvojumi utt., bet ir tâda, kad reâli nemaz nekâ tâda nav. Nu varbût tev ir sis gadîjums. Man gan labâk patiktos, ja manu depresiju bûtu radîjusi kâdi pârdzîvojumi nevis izjaukts lîdzsvars smadzençs, jo man liekas, ka to otro variantu var ârstçt tikai ar zâlçm un psihoterapija un visâdas tâdas aktivitâtes maz palîdzçs (kâ síiet tev jau pasai liekas). Bet pirmajâ variantâ domâju, ka nekas cits neatliek, kâ uríçties pa sevi.
Man vîrs arî saka, nu ko tu vari tur lîst, nu bija un izbija, tâ tak pagâtne. Jâ, viòs var tâdus sausmîgus pârdzîvojumus vienkârsi izsvîtrot, nedomât par tiem un justies labi. Bet es to diemþçl nevaru, lai gan gribçtu. Esmu mçginâjusi dzîvot ne par ko nedomâjot, neanalizçjot, bet rezultâts ir tâds, ka palika arvien sliktâk un sliktâk un beigâs jau ir tik sliktiu, ka no tâs bedres vairs nevar tikt ârâ. Un lai kâ man to negribçtos (jo nekâ patîkama tâdâ sevis íidâsanâ jau nu nav), tomer nâksies vien analizçt sevi.

Es tad gribçtu tev uzdot jautâjumu - kâpçc tev ir slikti? Kâ tev izpauzas depresij? Un no kâ tev paliek slikti? Ja tev îsti nav ko atbildeçt, tas tikai pierâda manu teoriju, ka nav ârçja iemesla, bet manâ gadîjumâ pârsvarâ iemesls ir.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 18:12
Jâ, nu es gribçju piebilst, ka tiem, kam nav tâ endogçnâ depresija, tâpat jau kaut kâdu traucejumi tais smadzençs ir.
Bet man tiesâm interesç, kâ tev ir kontaktçties ar cilvekiem vai viegli vai grûti vai patîk vispâr to darît. Kâ tâ depresija izpauþas? Ir kaut kâds riebums pret dzîvi vai kas?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 21:48
laimiiga beerniiba... tas ir stipri miitiski formuleets... neviens pilniibaa nedabuu to, ko ir gribeejis. vienmeer ir kaadas vilshanaas, zaudeejumi, bailes, lielaakas, mazaakas... svariigi ir tas, kas ar to visu notiek, vai kaadam ir laiks samaniit mazaa cilveeka vajadziibas un saprast to, ka vinja beedas vinjam ir lielas, kaut arii pieaugusham cilveekam nekas... tas ljoti daudz nosaka.

dazhkaart ljaudis baidaas iet beerniibas atminjaas, jo ir bail, ka tuuliit buus jaanogaana vecaaki... nekaa tamliidziiga.

ja saka, ka viss bija pilniigi ok, tas driizaak izskataas peec nolieguma, jo taa nemeedz buut. tad tik un taa nav dziivota iista dziive. kaut kas tiek nogludinaats.

aiz ko tad vecos laikos, kad nekaadas psihologjijas neviens nezinaaja, vecaaki skatiijaas, no kaadas maajas puisis meiteni njem... un otraadi.... ljaudis jau senlaikos iz pieredzes zinaaja, ka vide ljoti daudz nosaka.

PS. man shkjiet, ka peec klasifikaacijas nu ir tikai viena depresija, endogeenaa ir psrs izdomaajums, rietumos neko nedala. visam ir ceelonji, kur nu veel gariigaam slimiibaam... shizofreenijai arii nez kaads miitisks meetelis apkarinaats. saakums biezhi vien ir VD un depresija, neaiztikta, ignoreeta...

es personiski paziistu apmeeram 10 ljauzhus, kam ir dazhaadas pakaapes depresija un kuri iet pie psihoterapeita... laikam taads taadu pievelk... anyway, jebkursh no vinjiem ir izracis kaadas gruutiibas savaas saknees... kaut vai vecaaku ilgstoshaa prombuutne, daudz beernu, daudz jaastraadaa; ome gadiem peec insulta uz gultas... beerns aug diezgan vientuljsh, jo visa dziive un njemshanaas ap omi. taas probleemu radiitaajas lietas ir diezgan viltiigas. ne vienmeer tur buus konstantas shausmas.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.04.2008 21:50 by Runcene.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 21:55
...jap... nav jau nekam shausmiigam tur jaabuut...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 22:23
ai, nu par tiem depresijas dalîjumiem es nezinu. Kâdreiz, kad lasîju psihiatrijas grâmatas man liekas tur kaut kâdi dalîjumi bija. Psihoterapeite tagad arî minçja, ka man laikam tomçr neesot tâ endogçnâ depresija, tâpçc es te tâ minu.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.04.2008 22:37
...mana izkristalizeejusies paarlieciiba ir, ka nav taadas endogeenaas depresijas, t.i., depresijas bez iemesla...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
09.04.2008 08:47
mana izkristalizeejusies ariidzan... psihiatrijas graamatas mums ir senas...

un vispaar ar cilveeka veseliibu NEKAD NEKAS NENOBRUUK BEZ IEMESLA...

taada dumja runaashana pa manam, ja otraadi tic... ljoti motivee neko nedariit un neko nemainiit...



Edited 1 time(s). Last edit at 09.04.2008 08:48 by Runcene.
Blueberry -

Pilnîbâ piekrîtu Tavai domai par to, ka daþi cilvçki jau kopð dzimðanas ir ar jûtîgâku un labîlâku nervu sistçmu, arî pati ðo domu esmu jau kaut kur ðeit paudusi un uzskatu, ka man tâda ir (pçc maniem novçrojumiem, manâ ìimenç tâda ir visiem pa mammas lîniju), un, cik varu spriest no Taviem postiem, arî Tev ir ðis nervu sistçmas tips.

Par endogçno depresiju - diez vai man bûtu izdervies nodzîvot lîdz 32.gadiem (kad man sâkas visas ðîs problçmas), to nepamanot, ja man tâda bûtu. Un tad jau arî zâlçm bûtu vajadzçjis palîdzçt, ja jau tikai smadzeòu íîmijâ tâ vaina bûtu bijusi.

Kâpçc Tu domâ, ka es nezinu, kas man to visu izraisîja? Sâkumâ, protams, bija liels apjukums, bet pa ðiem gadiem (nu jau kadi 5 bûs), daudzas lietas esmu salikusi pa plauktiòiem. Nav ne spçka, ne laika ðobrîd ðeit iedziïinâties detaïâs, bet visa pamatâ bija, kâ tagad ir pieòemts teikt, "hroniska sevis nemîlçðana". Biju baigi safokusçjusies uz karjeru, kam bija vajadzîga laba ziglîtîba, kas pieteikoði dârgi maksâja, tatad - bija vajadzîgs labi apmaksats darbs, lai ð skolu varçtu atïauties. labi apmaaksatja darba mani izdzina tâ, ka sauli neredzçju, un es, bailçs ðo darbu pazaudçt (skarbie 90-tie) tad arî râvos lîzd pilnîgam spçku izsîkumam. Dienas, vakari, arî naktis, darbs uz mâjâm sestdienâs, svçtdienâs... Fizisko aktivitâðu gandrîz nekâdu, personîgas dzîves arî... Atceros, kaut kâda brîdî skau piefiksets ajûtu, ka dzîve vairs nesagâdâ nekâdu prieku, ka ejus un daru kâ tâds robots... Un tad vçl ðî sajûta, ka esmu burtiski pieíçdçta pie rakstâmgalda... Pçdçjos 2 gadus pirms sabrukuma sâku slikti izskatîties, parâdîjâs pirmie veselîbas traucçjumu "prieksvçstneði"... Bet es jau tam visam nepievçrsu uzmanîbu... Jâ, un visam pa vidu vçl nelaimîga iemîlçðanâs priekðniekâ (vai var bût vçl trakâk?), kas mani burtiski grauza nost... Nu tâ, apmçram, lielos vilcienos.

Droði, ka es tâ bûtu turpinâjusi vçl ilgi, bet slimîba man laupîja SPÇKU, kas , acîmredzot, bija vienîgais veids, kâ piespiest mani apstâties manâ vâpratîgajâ skrçjienâ. Visus ðos gadus pçc tam tieði spçka trûkums visdaþâdâkajâs izpausmçs (vâjums, nogurums, miegainîba, tâds kâ fizisks smagums, kas uzgûlies virsû) ir bijis mans galvenais simptoms, kas man neïauj dzîvot pilnvçrtîgi.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
09.04.2008 11:08
nu cik es saprotu, tev ir bijis izdegsanas sindroms. Jâ, tas var novest lîdz visâdiem brînumiem. Es tikai nesaprotu, kâpçc tev par visâm varîtçm to visu vajadzçja darît. Kas tevi pie tâ turçja, ja bija tik slikti, bet tu tomçr turpinâji. Vai gadîjumâ psht. nestrâdâ ar to, lai saprastu, kâpçc tev to visu vajadzçja, jo kaut kâdas bailes jau acîmredzot bija ieprieks. Kaapçc tâda nostâdne, ka vajag visu to vislabâko. Nç, nu tu jau vari neatbildçt, ja negribi.
Vai tagad tavas domas ir mainîjusâs vai joprojâm domâ tâpat, ka vajadzetu, tik nav spçka.
Es te tikai minçsu, bet man lieksa, ka tev viss bûs labi. Ka tev to psihoterapiju vai psihologa palîdzîbu vajag. Domâju, ka tev vajag atpûsties, ka tev vajag tagad daudz darît sevis dçï. Kaut kur aizbraukt un atpûsties no tâ visa. Es tiesaam domâju, ka tev viss bûs labi. Laikam jau jâsâk sevi mîlçt. Bet kâpçc lai tu sevi nemîlçtu? Man ar to ïoti gruti, jo es sev riebjos, man ir fiziski tâdas nelabas domas par sevi, bet tev tâ nemîlçsana ir citâda.

Bet patiesîbâ internetâ jau neko nevar spriest. Piedodiet, ja galîgi aplam runâju, man vienkârsi rodas tâdas pârdomas no tâ, ko es izlasu un uziinu.

Daþreiz tâs lietas, kuras cilvçku moka un beidz nost ir vienkârsi jâpârtrauc. Nu man tâ liekas. Grûti to izdarît, bet, ja ir izdarîts, tad paliek vieglâk. Grûti aiziet no dzçrâja vîra, grûti pamest darbu, kur var daudz nopelnît, bet kurs izpumpç lîdz pçdçjam.
Es reiz satikos ar kâdu vîrieti, kuru nemîlçju, bet man kâdu vajadzçja, jo es jutos tik vientuïa, man vajdzçja lai kâds mani samîïo, paþçlo. Bet vienmçr pçc mûsu tiksanâs reizçm es jutos pilnîgi izpumpçta kâ tâda sagrabçjusi tupele. Es tâ vçl ilgi mocîjos, jo nez kâpec bija grûti to visu pârtraukt, bet tad es saòçmos un viss beidzâs.
Citreiz domâju par mammu, diez kâ dzîvo vairums 55 gadîgas sievietes vai viòas ir laimîgas vai nav, bet mamma ir tik nomâkta, vienmçr drûma, nobaþîjusies. Es jau teiktu, ka viòai arî ir depresija. Bet viòa ir tas variants, kad nevienam neko par sevi neatklâs, kad nemûþam nerakâsies savâs domâs un to visu nobâzîs labi dziïi. Bet kâda viòai tâ dzîve ir? Nekâda es teiktu. Vienkârsa eksistçsana. Tâ dzîvot negribu, tâpçc uríçjos sevî, meklçju un domâju un strâdâju ar savu galvu.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
09.04.2008 11:26
blueberry
Nezinu kâ ar vairumu sievieðu pçc 55, bet pagaidâm priecâjos, ka ar katru gadu aizvien lielâks dzîvesprieks un vçlmju.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
09.04.2008 11:27
blueberry

Tu nepareizi novçrtç savu mammu. Cilvçks kurð nekad nerakâjas savâs domâs un visu nobâþ dziïi ir laimîgs. Tavas mammas nomâktîba un drûmums liecina par to ka viòa nemitîgi savâs domâs atgrieþas pagâtnç...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
09.04.2008 11:49
"Cilvçks kurð nekad nerakâjas savâs domâs un visu nobâþ dziïi ir laimîgs." (c)

...jaa... un iet pie kardiologa, gastroenterologa, neirologa... un suudzaas par spiedienu, aritmiju, aizcieteejumiem un muguras saapeem...
Blueberry -

Kâpçc man to visu vajadzeja?

Toreiz - Gribçjâs skaisti dzîvot. Biju tam laikam diezgan daudz pabraukâjusi pa ârzemçm, kâdu laiku tur arî pastrâdâjusi, redzçju kâ tur cilvçki dzîvo, un dikti gribçjas to visu arî paðai. Bet pie Latvijas nabadzîbas tolaik tas, protams, prasîja pârcilvçcisku ieguldîjumu.

Ar ðodienas sapraðanu es teiktu - Nepratu atðíirt patiesas vçrtîbas no pseidovçrtîbâm. Sobrîd man vairs nevajag neko no tâ, lai tikai bûtu veselîba. Esmu atguvusi spçju priecâties par dzîves mazajâm lietâm - gluþi kâ bçrnîbâ. Joprojâm nespçju beigt brînîties par to, cik maz cilvçkam patiesîbâ vajag, lai sajustos laimîgs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 24?
Ziņa: