Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem

Aizsāka blueberry 

Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
19.04.2008 09:55
Dienasgrâmatas rakstîsana man arî palîdz, bet tas arî ir laikietilpîgs process. Kâdreiz rakstîju cîtîgi, tagad tikai tad, kad iedvesma vai kad esmu piemçram Dzintaros, kur mani neviens netraucç, tad es pati sev uzdodu jautâjumus, apsprieþu daþâdas tçmas, rakstu vçstules visiem pâridarîtâjiem un daru tâdas visâdas lietas.

Man liekas tomçr, ka man bûs jârunâ ar to terapeiti, jo nu es nejûtu, ka kaut kas kustçtos uz prieksu. Es kaut vai gribu uzzinât, vai viòai pasai galvâ ir kâds plâns kâda taktika un tam visam ir kâda jega. Jo ja tas viss ir vienkârsi tâ, ka nu aptuveni pçc situâcijas spriedîs, ko un kâ, tad man to nevajag. Man iepreiksçjâ psihoterapeite kâ cilvçks tik labi nepatika un bija drusku bail no viòas, bet es pilnîgi jutu, ka viòa mani virza uz kaut ko, ka viòai ir kâds plâns, kâda taktika kâ rîkoties. Pçc katras reizes man bija daudz ko domât utt. Bet tagad es to nejûtu. Bet tâ ieprieksçja terapeite ir grupu terapeite pamatâ un viòa centâs mani bîdî uz grupu nodarbîbu, bet mani tas galîgi nesaista, pie kam cik saprotu samaksa ir tâda pati.
Nodarbîbas grupâ ir ïoti vçrtîgas, vismaz man patika. Tâ ir iespçja paraudzîties uz problçmu no vçl vairâk skatupunktiem. Kas tevi atbaida no grupu terapijas, vai esi uz kâdu bijusi?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
19.04.2008 15:43
Mani neatbaida. Es esmu bijusi Dzintaros. Man liekas, ka tad tas process ievelkas ilgâk nekâ ja tu viens runâ ar terapeitu un ka tur nevar tik dziïi ierakties, ka tas viss tomçr ir vairâk kaut kâ agtbalstosi, protams, padomât par problçmâm sanâk, bet ne ieurbties visâ lîdz dziïumiem.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.04.2008 00:35
...nu nekâdi nevaru saprast - kas tas ir - ieurbties dziïumâ..un mçríis visâm ðîm darbîbâm...
...te varçtu izlikt smalku prâtuïojumu par daudzu kustoòu nepilnvçrtîbu...tâ sacît - mâte daba parasti mçìina atsijât indivîdus, kuri nav piemçroti dzîvîbas attîstîbai...labie franèu onkuïi, kuri sçja humânisma sçrgu nenobrieduðajos prâtos, ir izdarîjuði cilvçcei lâèa pakalpojumu...saraduðies intelektuâïi bez inteliìences pazîmçm...kâ opel astra ar jaguâra 12 cilindrîgo dzinçju...kam tas vajadzîgs???...
...nacisti bija uz pareizâ ceïa...tikai ar nepareizâm metodçm...diemþçl..

...nkvd, jeb èekisti, kâ arî nacisti, kuri smçlâs idejas gan gestapo, gan Bûhenvaldes tipa sporta nometòu izveidei, bija izstrâdâjuði kritçrijus abu nâciju elitâro dienestu rekrûðu atlasei...'jâsaka, ka ðî sistçma darbojâs teicami...uz doto brîdi pasaules elitârâs mâcîbu iestâdes vadâs pçc ðiem paðiem principiem...un te netiek òemti vçrâ ne kâposta slânis ur rekrûða rumpja, ne ciltskoks lîdz pat Pipinam Îsajam...paðlaik ðo - kmh, pat grûti pazîmçt - iestâþu absolventi valda pâr pasauli...uz kuriem neattiecas vispârpieòemtie likumi...pâc aplçsçm, ðâdu cilvçku paðlaik ir maksimums 500 000...te rodas jautâjums - kam vajadzîgs usredòonnijs kustonis ar standartizçto domâðanu...nja...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavētiem seansiem
22.04.2008 13:41
Ne tur ielīdu....
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.04.2008 15:23
Sveiki.
Kâ jums pavasarî ar depresiju? Vai nav spçcîgâka? Un kâ ar nogurumu? Es nez kâpçc jûtos tik pârgurusi, spçka nemaz nav. Kaut kur dzirdçju, ka cilvekiem ar VD problçmâm arî ir smagâk pavasarî un tas nogurums liek sevi vairâk manît.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.04.2008 15:32
Praktiski VISI cilvçki pavasara sâkumâ jûtas nomâktâki un noguruðâki pçc garâs bezzsaules/bezvitamînu (dabîgo) ziemas. Tas ir normâli.
Ðajâs VD tçmâs nu jau mazliet panesâs uz tâdu mçrîðanos ar VD izpausmçm;) Vai nav jums tâ, ka, izlasot citu atðíirîgâs izjûtas, tâs sâk paðiem arî piemesties?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.04.2008 15:57
Vai nav jums tâ, ka, izlasot citu atðíirîgâs izjûtas, tâs sâk paðiem arî piemesties?
___________________________________

Gadâs arî tâ (brîþiem paliek nelâgi ap dûðu, kad izlasa kâda izmisuðâ postu), bet es te tâdu tçmu par to vçderu iesâku, lai mçìinâtu sevi nomierinât, ka tâs ir tikai VD izpausmes, nevis kaut kas...ðausmiigs...Nebiju to domâjusi kâ mçrîðanos...

Jâ, Blueberry, bet man kâ rudenî iesâkâs sliktumi, tâ vçl tagad, ceru uz vasaru beigsies...vakar pilnîgi panika piemetâs...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.04.2008 16:04
Panika par ko?
Es te domâju, vai ir vçrts pirkt kâdus vitamînus? Man ir diezgan traki tagad, jo tâ reibst galva, ka tiesam bail novelties. Bijâm ar mazo piektdien pie osteopâta un labi, ka bija kur atbalstîties, jo reâli galva noreiba un sajûtas nebij îpasi patîkamas. Bet sev vismaz es to nesaistu ar VD, bet tiesam ar so laiku. Tas kas mani traucç ir nenormâla svîsana, pie mazâkâs fiziskâs piepûles esmu pilnîgi slapja. Vai tur var ko darît?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.04.2008 18:01
Par ko panika? Vienkârði uznâca panikas lçkme, no rîta baigi izbijos, kad galva matus íemmçjot noreiba, visu dienu par to domâju + tâs neizskaidrojamâs vçdersâpes + darbâ pateica, ka jâbrauc tâlu, tâlu komandçjumâ, kur atteicos braukt, domâju ko, lai sabâþ batonus priekðniecei, kâpçc nebraucu, nevaru tak teikt, ziniet man no rîtiem vajag 3x pa lielâm darîðanâm, braucot paliek slikta dûða un vispâr no lieliem braucieniem galva sâk sâpçt, brrr....jâòem uz to datumu laikam slimîbas lapa bûs, ja protams ârsta dos...ðitâ sadomâjos panikas lçkme klât! ðorît jutos kâ no jauna piedzimusi, tâda priecîga laimîga...

Par to svîðanu runâjot-man pat nevajag fiz.slodzi, lai nosvîstu, brîþiem svîstu tâpat, brîþiem, kad auksts paliek, brîþiem, kad sastresojos, sabîstos...arî drçbes nevar kuras katras vilkt, jâvelk tâdas, kurâm tik ïoti tos pleíus padusçs neredz...fuuu, no malas noteikti traki izskatâs, tâ kâ ruksis, bet es tak mazgâjos 2x dienâ, pûðu, smçrçju dezîðus, bet veì. nervu sitçma, ja klibo...kaut gan man, cik atceros, dzerot AD, tâ svîðana nebija...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.04.2008 18:20
jaa, nu man arî tâ svîsana var bût ne no kâ. Bet parasti jau kaut kâda piepûle ir vai laika maiòa un it sevisíi mitrâ laikâ baigi traki. Nepatîkami tas viss.
Kâdreiz gâju uz bibliotçku un lasîju par VD, ka vajag reþîmu un sportot un daudz laika svaigâ gaisâ pavadît, ûdensprocedûras un tâdas lietas. Diez kâ ir reâli dzîvç tâdas lietas palîdz?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.04.2008 19:12
Es piem., 1x nedçïâ eju uz ârstniecisko vingroðanu, 2x netieku, jo pstrp. tajâ laikâ, 1x nedçïâ uz pirti un baseinu,brîþiem ir labi, pat ïoti labi, ka pavingro, ka ir reþîms, Tu zini, ka jâiet, jâbrauc...bet brîþiem nu galîgi traki, pçc vingroðanas galva tâ kâ reibst tâ kâ viegla, un ja tâ pavairâk vingrots tâ kâ mazs trîceklis parâdâs, bailes, un tâpat arî pirtî...man grûti paciest karstumu un aukstumu, baseinâ liekâs, tâ ka pa aukstu, pirtî âtri paliek karsti, bet visâ visumâ sajûta pçc tam forða
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.04.2008 20:04
es domaaju, ka pavasarii vitamiinus noteikti vajag, bet tas neko dizhi neliidz pie depr. un VD... sviishana man diemzheel pazuda tikai no AD... nezinu, vai ir veerts mociities. es sviidu, kaa izpeldinaata zhurka, apmeeram kaa Brasilia raksta, un pietika uzpuust kaartiigam veejam, lai nolktos taa pailgaak...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.04.2008 20:32
Tad tiesaam tas ir no VD taa svîsana? Labi, ka jûs te uzrakstat, citâdi man brîþiem liekas, ka man kaut kas nav kârtîbâ, ka es viena tâda bez maz. Ja jau zina, kas par vainu, tad vismaz var mierîgâk to visu uztvert. Es ar citreiz kâ izpeldinâta þurka un man bail ar, ka nesaaukstçjos, jo izmesties pliks ar nevar, tad tiesâm nebûs labi.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.04.2008 21:26
Klepu un iesnas toch âtri var dabût! MAn nekad tâdi bronhîti nav bijuði, tagad kâ kas-tâ bronhîts!
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
23.04.2008 17:34
sodien galîgi nelabi. Nezinu, ko iesâkt. Tâdos brîþos liekas, ka nekad nekas dzîvç neliksies labs un skaists.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
23.04.2008 22:58
MAn ðodien atkal galigâ pakaïâ, beidzot parakstîjos uz AD Feverin(varbût kaadam ir kaut kaadas atsauksmes?), man jau pat uz bulîmiju velkot... :(
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
24.04.2008 08:17
Mîïâ, ir kaads laiks, kad zaales vajag. vismaz vienu kaartiigu kursu peec doka ieteikuma. a taa no stresa, baileem utt. netiek sev vispaar klaat, arii pst. ir maza jeega, ja galiigi nedomaajas. Tev tagad neir diezko labi peec taa, ko raksti, bet par konkreeto drapi nezinu. turamies.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
24.04.2008 08:53
Brasilia
Katram zâles iedarbojas pa savam. Vinam der, otram neder galîgi. Skaties pati. Ja jûti, ka nav kâ nâkas, meklç dakteri atkal.
Piekrîtu Runcenei. Man ps.t. laikâ reizes 3 ps.t. ieteica uz laiku paralçli zâles palietot krîzes momentos. Un bija OK. Kâ jau rakstîju, lomkas pçc atmeðanas nav bijuðas.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
24.04.2008 09:33
...alsterît, lomkas ir bijuðas arî Tev...tikai ir tâdi jçdzieni kâ uztveres un sâpju sliekðni...un tie abi Tev ir pietiekami augsti, lai neçrtîbas, kuras sagâdâ pârtraukðana, Tu uztvertu adekvâti...tad, kad cilvçks gaida lomkas, tâs atnâk tieði tâdâ formâ, kâdas sis rumpis ir izfantazçjis savâ paurî...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
24.04.2008 13:18
...Alstere Tev bija lomkas... trakais caalis labaak zin...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
24.04.2008 13:46
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
24.04.2008 15:40
Nez, man ar nekad nav bijusa lomkas pçc AD atmesanas. Varbût kaut kas ir bijis, bet tad tik nenozîmîgs, ka es tam neesmu pievçrsusi uzmanîbu.
Kas tur tik traks kâdu laiku padzert AD? Un ja palîdz, es dzertu gan.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
24.04.2008 18:36
Redz, man bija pamatîgas lomkas no Seroxat, tâpçc mazliet baidos dzert...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
25.04.2008 10:33
...komatiò, Tu kâ vienmçr izcelies ar savu tupumu...izlasi lîdz galam tekstu, grûtgalvît Tu mûsu...:)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
25.04.2008 22:14
...neredzu jeegu veelreiz lasiit aciimredzamas aplamiiibas...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
26.04.2008 11:24
Tikko kâ man atkal draudzene uzkrita ar tekstiem, ka lai es neslîgstu drûmumâ un lai mçìinu saskatît ko gaisu un pârmeta, ka es nemaz necensos neko labu saskatît, tik ieslîgstu savâs nelaimçs un nemaz negribu tikt no tâ ârâ. Un man protams tas bija sâpîgi, bet arî uzkurinâja man tas niknumu, bet es domâju un domâju. Un tad es atcerçjos, ka psihoterapeite teica, ka cilvekam ir slikti un tâ, bet ir arî otra puse, ir kaut kâds labums no tâ visa, kâpec es negribu no tâ atbrîvoties. Un es nezinaju kas, domâju, ka varbût gribu lai mani þçlo un tâpec. Bet tagad runâjot ar draudzeni, es sapratu, ka es sevi ienîstu, ka es sev riebjos un domâju, ka neesmu pelnîjusi, lai mani kâds mîl, lai es justos laimîga, ka man nevajadzetu dzîvot, bet ja dzîvoju, tad jâdzîvo ciesanâs.
Tie visi protams samurgojumi, ko es te rakstu. Ja kâds ko teiks, noliegsu:P
Jâ, bet kâds varçtu bût izdevîgums no tâ, ka es pieíeros tâm savâm nelaimçm? Vai kâdam ir kâda ideja?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
26.04.2008 11:44
Ieradumam liels spçks. Katram jo mums ir veids, kâ mçs dzîvojam, reaìçjam, atpûðamies, utt. Kaut ko mainît- tas nozîmç ievçrojami pârkârtoties. To var salîdzinât, kâdas izjûtas ir pusaudþu gados, grûtniecîbas laikâ- tad nav izejas- organisms pârkârtojas. A tâ labrâtîgi, kuram gribas mainît tik ierastos paradumus, kaut arî tie perspektîvâ varçtu dot labumu. Piemçram- ievçrot diçtu, lai uzlabotu veselîbu, atmest kaitîgos paradumus- nav viegli, pat ja motivâcija liela- tik ïoti ierastâ straume velk sev lîdzi.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
26.04.2008 20:50
...komatiò, komatiò...:)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
26.04.2008 21:29
punktiòð, punktiòð, komatiòð, domu zîme, ritentiòð...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 20?
Ziņa: