Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem

Aizsāka blueberry 

Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
01.04.2008 13:41
(citâts no Blueberry rakstîtâ) "Pagajusaja reizee vinja man pateica, ka vinjai bail kaut ko dziljuma urbt, jo ja nu es peksnji pazudu."
____________________
Man arî tas nav saprotams, jo problçmas jau mît dziïumâ....Tad sanâk Bluberry, ka Tu tâ kâ pie draudzenes ej parunâties, tikai par to Tu maksâ...vai nemaksâ..tâ îsti nesapratu...a jçga ta nekâda...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
01.04.2008 17:41
Droði vien, ka to urbi diez ko labi lîdz seansa beigâm nemâk izòemt ârâ (vai saurbtâs sekas). Labi, ja to vçl apzinâs.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 09:56
kaa vinja man paskaidroja, tad tas esot taapeec, ka ja vinja aizskarsot kaadu loti saapiigu vietu, nu tipa kaa ar skalpeli iegrieziisot, bet es peksni pazudiisu, tad vinjai nebuus iespeeja mani no siis situaacijas izvest aaraa. Nu te ieprieks jau runaaja par to, ka cilveekam terapijas laikaa var palikt sliktaak. Bet nu es gaidu un nevaru sagaidiit, kad tas urbis tiks vilkts aaraa.:P
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 10:13
blueberry
Pa manam Tava ps.t. saprâtîgi runâ. To "grieðanas" brîdi tâ nenoíersi. Vçlâk, kad bûsi vesela tad gan lielâka skaidrîba bûs.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 12:30
Es jau piekriitu. Man nepatiik tas, ka visu laiku es tiesam esmu pie vinjas gajusi ka pie draudzenes parunaties. Vinja pati teica, ka ir dazadi terapijas veidi. Tad nu ceru, ka beidzot es vinju nomierinaju un mes varesim sakt "urb dzilumaa". Vispar jau es jutu tapat, ka darbojas ta terapija, jo man ir visu laiku pec tam jadomaa, ir arii lietas, ko es izdomaju. Nu gan jau buus labi ar to terapiju:)
Man te bija saruna ar draudzeni no Francijas. Vinja jau nu bija loti kategoriska, vinja domaa, ka ta terapija ir pupu mizas, jo vinja pazist cilvekus, kas iet pie terapeita jau 10 un vairaak gadus, bet nav nekada uzlabojuma. Lai gan pie vinjiem man liekas tas bija bezmaksas pakalpojums, tad jau ir vienalga. Var arii ta iet reizi nedeljaa parunaties. Man jau atkal liekas, ka tas atkarigs ari no pasa cilveka, jo es loti censos domat, analizet un saprast.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 12:47
blueberry
Piekrîtu, ka no cilvçka atkarîgs. Tas ir kopîgs darbs abâm pusçm.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 12:49
blueberry

mees neesam Tavaas sesijaas, taapeec varam tikai mineet... bet kaads laiks iztaustiishanai tieshaam ir vajadziigs -- cik garsh -- tas atkariigs no cilveeka. man, piemeeram, laikam kaadi 2 meeneshi vai pat vairaak pagaaja, kameer vispaar kaut kas vareeja saakties, jo biju uzvilkta kaa atspere un nikna uz visu pasauli, kas mani gana nevaac... Tev nav jaamierina terapeits. vinjsh ljoti daudz Tevii izlasa bez Taviem vaardiem. Tev par sevi jaadomaa un jaadara tieshi taa, kaa Tu raksti -- jaacenshas domaat, analizeet, saprast. taa ir Tava puse...

#

es vienubriid piedaliijos vienaa angliskaa depresiju forumaa.

aarzemees tieshaam taa ir, ka tas bezmaksas pakalpojums nemotivee cilveeku. tur visi visu laiku iideeja un diica tikai viens otram uz pleca -- oh, poor, little you etc.

arii taadi teksti: riit man terapija, nez kaa nu buus -- ak, shausmas, Tev riit terapija? -- jaa, un es jau 2 dienas neko nevaru ieeest -- shausmiigi!!! es tev aizdoshu savu rotalju laaciiti, vinjsh gan ir ljoti pieraudaats, bet vinjsh Tevi sapratiis..."

sviests... apmeeram taadaa garaa... individuaalaa terapija, grupu terapija, psihiatrs, tad pie soc. darbinieka pabalsta lietas kaartot... visu Tev iedod, viss gatavs. i ko nepaniikt, ja gribas? un viss tas tieshaam rit gadiem bez kaadas jeegas.

es no turienes aiztinos, jo mani tas besiija. sheit taadi bezceriigi diiceeji ir iznjeemums.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 13:04
Runcene - tiesaam smiekliigi izklausaas tie arzemnieki:)
Jaa, man arii gribaas, lai mani kads pavaakjii.
Man vienkaarsi ir neticiiba, ka no taa var tikt valjaa. Kam te ir taadas probleemas, vai varat man pateikt, kas taa ir par sajuutu, kas beidz nost? Kaut kaads nemiers visu laiku, sajuuta, ka kaut kas nav kartiba, ka kaut kas nav izdariits, ka es kaut ko nokaveesu, kaut ko neizdariisu laikaa. Ka ir noticis kaut kas slikts. Reali nekaa tada jau nav, bet tas nemiers. Kaa es gribu beidzot mieru ieguut. Vai taa ir taa trauksme, ko saka psihiatri biezi? Vai trauksme iet ar depresiju kopaa vai var buut atseviski? Vai pret to trauksmi var ko dariit? Laikam to Xanax daudzi lieto. Vai tas paliidz?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 13:17
ja gribi nosaukumu, tad trauksme laikam gan... neesmu psihiatrs, bet minu.

var buut kopaa, var buut atsevishkji... man ir bijis abeejaadi.

Xanax ir dienas trankvilis un parasti paliidz, bet vai Tu nekaa pati nevari meegjinaat atslaabinaaties? nekas nesanaak? sev pateikt, ka nekas tach nenotiks, ieelpo dziljaak, pakusties...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 13:19
Jâ, bet nu man patîk tie ârzemnieki. Viòi atzîstâs, ka pieraud lâcîti, ka viòiem vajag, lai kâds ar viòiem paucinâs, ka dzîve ir grûta, ka bailes nav nekas seviðís, tâs pavada dzîvç daudzus...utt., viòi atklâti stâsta par sareþìîtâm dzîves situâcijâm, stâsta, kâ tiek galâ...man kâdreiz tâ bija un ir arî kâ veldze dvçselei:)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 13:32
man jau arii taa pirmaa puse patiik... es vinju ietekmee arii ieviesu laaciiti, kas visaadas lietas ir redzeejis... bet tur nebija taas otraas puses -- galaa tikshanas, pat meegjinaajumu nebija, un tas radiija nolemtiibas sajuutu...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 14:26
blueberry
Tev ir diezgan klasiska trauksme tipa viss OK, bet...
Mana pieredze ir, ka var bût gan viss kopâ (VD, depresija, trauksme), gan tikai un vienîgi trauksme. Pirmajâ gadîjumâ parasti pâriet lîdz ar depresijas uzliesmojuma beigâm. Otrais gadîjums var bût no AD, pie tam no viena un tâ paða AD katram savâdâka reakcija. Man tos AD dakteris mainîja un meklçja ilgi, lai nebûtu blaknes un svara pieauguma.
Mans lâcîtis bija ps.t. Tâ bija vienteizçja sajûta, ka ir cilvçks, kurð par mani zina visu, atceras katru stâstîto sîkumu, atbalsta... Jau rakstîju, ka terapijas vidû bija sajûta, ka mûþam bez ps.t. neiztikðu un ps.t. mierinâja, ka tâ nebûs. Taisnîba vien bija. Nevajag man vairs sen to lâcîti.
:D:D:D par ârzemniekiem
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 14:43
blueberry

Pst neko neurbs, kameer urbt nesaaksi pati... kameer nerunaasi par Tev svariigaam/saapiigaam lietaam... vinja nav gaishregje... kameer seansaa ar deelinju laiku tereesi lai priecaatos par beernu (ir tak attaisnojoshs iemesls neko nedariit, taads forshs beerninjsh), nevis meegjinaatu saprast kas ir kas... vinja ir tikai paliigs... galvenais darbs ir Tavs...
Bluberry-

Piekrîtu Alsterei - Tevis aprakstîtâs sajûtas izklausâs pec klasiskas trauksmes. Pçc Tava jautâjuma noprotu, ka nekad agrâk Tev ðâdu sajûtu nav bijis. Ja tâ, tad diez vai tas bûs no depresijas, tâdâ gadîjumâ patieðâm pie vainas varçtu bût antidepresanti. Ir viòiem tâda nejauka blakne, pati esmu ar to saskârusies, it îpaði zâïu lietoðanas sâkumâ, kâ arî "òemot nost". Antidepresantu balaknes var pastiprinât arî manipulâcijas ar citâm zâlçm (trankvilizatori, neiroleptiíi), kuras lieto paralçli. Vçl varçtu bût, ka Tava trauksme ir kaut kâdâ sakarâ ar psihoterapiju, kuru Tu apmeklç. Man paðai tâ kâdreiz bija - diezgan âtri "izskaitïoju", ka manu trauksmi (kura man bija jau pati par sevi, jo tobrîd "gâju" nost no zâlçm) pastiprinâja man nepieòemamie nosacîjumi, kurus man centâs uzspiest - kaut kur te forumâ viòus jau izklâstîju). Bija pat tâda sajûta, ka apzinâti ïaujos sevi mocît. Tapec galu galâ psihoterapijâ nepaliku.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 16:33
Esot jaunâs paaudzes antidepresanti, tos beidzot lietot neesot nekâdas problçmas.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 16:35
Tas laikam kâ kuram, viens viegli tiek nost, cits mocâs...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 16:37
Man skhkjiet, ka Komats velk pareizaa virzienaa, pashai arii liidziigas aizdomas saaka veidoties -- vai Tu dod terapeitam apstraadaajamo materiaalu?
Strawberry -

Esi mçìinâjusi?:)))
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 16:41
Ha, Runcene, Blueberry te tik daudz ir sarakstîjusi, gan jau ka psihoterapeitei arî lielu daïu bûs pastâstîjusi. Ja tur vçl nav materiâla, nu tad , piedodiet, nafig psihoterapeits. Viòam taèu vajadzçtu bût kâdai zinâðanai, kur rakt...(vçl bez naudas :D).
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 16:43
domaaju, ka te nevienam nav tik dulls psihiatrs, kas meegjinaatu iesmeereet veco amitriptiliinu, piemeeram, kaut gan es vinju atmetu sameeraa viegli (sen tas bija)....

jaunos buus vienliidz gruuti atmest, ja nebuus likvideets ceelonis, jo AD jau ir tikai simptomaatiskas zaales. "pretsaapju" tabletes nerviem...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 16:44
Laila Wrote:
-------------------------------------------------------
> Strawberry -
>
> Esi mçìinâjusi?:)))

Man piedâvâja lietot sakarâ ar kuòìa problçmâm- jo tas varot bût no nerviem. Bet neesmu mçìinâjusi.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 16:50
Strawberry,

es jau rakstiiju, ka spriest par terapijas seansiem no malas ir diezgan bezjeedziigi, tachu cilveekiem piemiit taada iipashiiba: seedeet pie terapeita ar feisu "man viss ir briinishkjiigi", tachu viss saapiigais tomeer kaut kur paliek, un droshaak ir pasuudzeeties forumaa... visas pretenzijas arii vajadzeetu ar terapeitu runaat, piemeeram -- "man ir sajuuta, ka es naaku pie jums kaa pie kaiminjienes parunaat..."; "kad juus saaksit urbt dziljumaa?"; "man shkjiet, ka mums te nekas nenotiek" utt.

profesionaalis ar to pratiis straadaat un nenogjiibs... vinjsh tam ir treneets...

bet taas ir sesijaa jautaajamas lietas....
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 16:54
Psihoterapeitiem vajadzçtu ieviest praksi, ka pirms sesijas klients atsûta savas pârdomas un tad pârrunât to klâtienç. Vai nav laba doma? :D
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 17:13
...taa doma nav jauna, ir kas taa dara... pieraksta sakaamo, lai kas nepiemirstaas... jautaajums ir par to, cik cilveeks, kursh pateikt to nevar/negrib, buus godiigs rakstot...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 17:14
sesijai var pats laikus labaak sagatavoties. pa nedeelju var padomaat un sho to uzmest blocinjaa. esmu taa dariijusi. ja praatam ir tieksme blandiities rinjkjii, tas mobilizee. pashi tak savu naudinju maksaajam.
Str., es savu kunjgi un aizkunjga dziedzeri paaris gadus mierinaaju.....ilgi naacaas piestraadaat.

pats svariigaakais - nekad neeest, kad ir stress, bet nogaidiit, un veel daudz citu knifinju.
es jau varu eest zhaaveetu galju, pirms gadiem buutu mirusi nost....he, varbuut pienaaks laiks - arii seenes vareeshu eest, pagaidaam nee.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 17:49
...gudri gastroenterologi saka, ka 80% gastroenterologa pacientu patiesîbâ ir psihiatra pacienti...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 19:07
Es jau apsveru iespçju lietot AD, tâ kâ Tev taisnîba, komat :D...tâlâk pie psihoterapeita un psihiatra, tâ kâ pareizâs tçmâs vien rakstu :)

k.Matilde- es arî cenðos saprast, kas tur îsti notiek. Bet paðlaik ir pavasaris un saasinâjums nepatîkams...ja neskaita, ka esmu atguvusi sev optimâlu svaru :)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 19:12
...it kaa kaads buutu shaubiijies, ka ne bez personiiga iemesla tu te njemies...



Edited 1 time(s). Last edit at 03.04.2008 19:12 by ,,,.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
03.04.2008 19:13
Jâ, nu tagad es atzîstos kâ pie bikts :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 15?
Ziņa: